Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Άλλος ένας συμφοιτητής. Έλα να μαζευόμαστε!
Πολυ δημοφιλές αυτο το ΤΗΜΜΥ...και εγω εκει παω μαλλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγώ φέτος δήλωσα μηχανογραφικό με το 10%..
Νηπιαγωγών, Παιδαγωγικά και Βρεφονηπιοκομίας (και στις τρεις σχολές δήλωσα όλες τις πόλεις...)
Κι ύστερα έβαλα σχολές που μου αρέσουν λιγότερο από του 3ου πεδίου.
Τώρα με 12.533 μόρια και την Τριτεκνία, ελπίζω κάπου να περάσω αν και χλωμό το βλέπω.. (ίσως Βρεφονηπιοκομία στα Γιάννενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω με 17550 μορια εκανα το εξησ μηχανογραφικο...
1.φιλολογια αθηνων
2.φπψ αθηνων
3.φιλολογια πατρασ
4.φιλολογια καλαματασ
5.φιλολογιασ κομοτηνησ
6.ιστοριασ και αρχαιολογιασ βολου
7.ιστοριασ και αρχαιολογιασ καλαματασ
8.νηπιαγωγων ιωαννινων
9.φπψ ιωαννινων
10.κοινωνιολογιασ κρητησ
11.τει μμε και πληροφορικησ πυργου
12.τει δημοσιων σχεσεων και επικοινωνιασ καστοριασ
:clapup:
μαλλον θα ειμαι στη δευτερη επιλογη μου η οποια ηταν πρωτη μεχρι τησ 27-6...μου αλλαξαν γνωμη τελευταια στιγμη....χαχαχααχ ...παντωσ το 1 πεδιο απο σχολεσ μαπα...με τ ζορι την εβγαλα τη δωδεκαδα...χαχαχαχαχα παντωσ οπου και να αραζα απο αυτεσ θα μ αρεσε!!:clapup:παντωσ δεν βλεπω κινηση για φιλοσοφικη αθηνασ...κατα τα αλλα ανοδο...κανενασ πιθανοσ/η συμφοιτητησ/τρια στη φιλοσοφικη αθηνων απο δω μεσα?????χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγω με 8.690 περίπου (και μακάρι μην είναι λιγότερο) :redface:
-πολιτικων εργων υποδομής αθήνα,Λαρισα (10.800 κ 8.800)
-πολιικων δομικών έργων αθήνα κρήτη (10.000 κ 9.000)
-εφαρμογές πληροφορικής στην διοικιση κ οικονομία (7.600)
Τα υπόλοιπα τσάμπα τα έβαλα...οπως και τα τμήματα αθήνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγω με 8.690 περίπου (και μακάρι μην είναι λιγότερο) :redface:
-πολιτικων εργων υποδομής αθήνα,Λαρισα (10.800 κ 8.800)
-πολιικων δομικών έργων αθήνα κρήτη (10.000 κ 9.000)
-εφαρμογές πληροφορικής στην διοικιση κ οικονομία (7.600)
Τα υπόλοιπα τσάμπα τα έβαλα...οπως και τα τμήματα αθήνας...
Ποτέ μην λες ποτέ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ποτέ μην λες ποτέ ;)

Ειναι 2.000 μόρια διαφορά...δεν πέφτουν με τίποτα..αυτές θα ανέβουν αλλα το ψιλομετάνιωσα για την άλλη στην αμαλιάδα (7600) δεν ξέρω αν είναι καλή...μακάρι να γίνει κανενα θαυμα!..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω με 20.410 (μαζι με τα γαλλικα φυσικα) δηλωσα :
1) γαλλικη φιλολογια αθηνας
2)αγγλικη φιλολγια αθηνας
3)νηπιαγωγων αθηνας
4)φπψ αθηνας
5)ψυχολογια παντειου
6)κοινωνιολογια παντεου
7)κοινωνικης ανθρωπολογιας παντειου
8)πολιτικης επιστημης κ δημοσια διοικησης αθηνας
9)δημοσια διοικηση παντειου
10) διεθνων κ ευρωπαικων πειραια
11)διεθνων κ ευρωπαικων παντειου
εννοειται πως τσαμπα τις εβαλα απ την δευτερη κ μετα αλλα δε βαριεσαι τσαμπα ηταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Εγω με 8.690 περίπου (και μακάρι μην είναι λιγότερο) :redface:
-πολιτικων εργων υποδομής αθήνα,Λαρισα (10.800 κ 8.800)
-πολιικων δομικών έργων αθήνα κρήτη (10.000 κ 9.000)
-εφαρμογές πληροφορικής στην διοικιση κ οικονομία (7.600)
Τα υπόλοιπα τσάμπα τα έβαλα...οπως και τα τμήματα αθήνας...
Γιατί δεν έβαλες πρώτα πολιτικών δομικών έργων; Έχουν αρκετά ευρύτερο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Γιατί δεν έβαλες πρώτα πολιτικών δομικών έργων; Έχουν αρκετά ευρύτερο πεδίο.

Γιτί ο εξυπνος πίστευα το αντίθετο...θεωρόντας πως το τμήμα υποδομής εχει δρόμους,γραμμές τρενων, σύστημα ύδρευσης και θα εχει ζήτιση σε αντίθεση με τα σπίτια...το μιχανογραφικό το εκανα ασχημα φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Εχουν τελειώσει οι πανελλήνιες, δεν ξέρουμε ακόμα τα μόρια, αλλά σίγουρα πάνω κάτω ξέρουμε προς τα πού θελουμε να παμε...
Εχετε αρχίσει να σκέφτεστε το μηχανογραφικό; Ποιες σχολές θα βάλετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ θα σας πω μόλις το καταθέσω με το καλό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Tώρα δεν εχετε δικαιολογίες πρέπει να κάτεντε μηχανογραφικό :D οποιος θέλει το μαρτυρα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εβγαλά 14.821 μόρια στο 2-4 πεδίο.

Λέω να δηλώσω

1. Πληροφορική Θεσσαλονίκης ΑΠΘ
2. Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης ΠΑ.ΜΑΚ.
3. Μηχανικών Πληροφορικής Θεσσαλονίκης ΤΕΙ
4. Αυτοματισμού ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
5. Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

Στόχος μου είναι να περάσω σε σχολή πληροφορικής. Λογικά σίγουρα θα μπω στο Μηχανικών Πληροφορικής ΤEI.

Παρόλα αυτά ίσως καταφέρω και μπω στο Εφαρμοσμένης μιας και οι εισακτέοι απο 100 που ήταν πέρσι, θα πάνε στους 170!
Άρα ίσως η βάση απο 15,3 που είχε πέρσι να κατέβει στα 14,8 :P

(Aν έχετε να μου προτείνετε καμία άλλη σχολή πληροφορικής στην Θεσσαλονίκη πείτε μου. Αν και δεν πιστεύω να υπάρχει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αυτα που λένε οτι το μηχανογραφικό κρύβει παγίδες ισχυουν;
Αν ναι , υπάρχει κάποιος οδηγός στο ischool με συμβουλές ;
ειδάλλως συμβουλεύστε με εδώ σε αυτό το τόπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Λογικα με τα 18.158 μου μορια θα δηλωσω
νομικη θεσσαλονικης(απιαστη)
νομικη κομοτηνης(ελπιζω)
πολιτικες επιστημες θεσσαλονικης που λογικα και περναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτα που λένε οτι το μηχανογραφικό κρύβει παγίδες ισχυουν;
Τρίχες. ΔΕΝ υπάρχουν παγίδες στο μηχανογραφικό. Πολύ απλά βάζεις τις σχολές με μοναδικό κριτήριο τι σου αρέσει και θέλεις (και μπορείς οικονομικά) να πας. Ούτε "βάσεις" είναι σημαντικό να κοιτάζεις. Αυτά για τις "παγίδες" τα λένε εφημερίδες για να πουλήσουν και συμφέρει κάποιους "έξυπνους" που παριστάνουν τους "ειδικούς" και παίρνουν 50 - 100 €υρά για τη συμπλήρωση.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δία, σοβαρά πληρώνουν 50-100 ευρώ για να τους κάνουν μηχανογραφικό; :eek:
Είμαι πολύ ηλίθια. Πέρσι το είχα κάνει τζάμπα. :mad:
Φέτος δε θα με πιάσουν κορόιδο! Φέτος ξέρω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naevan

Νεοφερμένος

Ο Naevan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγω εβγαλα τελικα πολυ παραπανω αποτι περιμενα και τωρα δεν ξερω σε ποια σχολη να μπω :s Πραγματικα θελω να τις δω αναλυτικα σχεδον ολες αλλα ψιλοβατιεμαιι....Ηταν ενα σαιτ π ειχα δει στο ισκουλ εδω π ειχε μια κουκουβαγια σαν εξωφυλλο και ηταν κατι με teachers gr κατι τετοιο κ ειχε διαφορα στοιχεια για τις σχολες,αν το θυμαται κανεις ας μου το δωσει πλιζ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δία, σοβαρά πληρώνουν 50-100 ευρώ για να τους κάνουν μηχανογραφικό; :eek:
Είμαι πολύ ηλίθια. Πέρσι το είχα κάνει τζάμπα. :mad:
Φέτος δε θα με πιάσουν κορόιδο! Φέτος ξέρω! :D
θέλει πολλή χαζομάρα για να βάλεις να σου κάνουν το μηχανογραφικό και μάλιστα να το πληρώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγω εβγαλα τελικα πολυ παραπανω αποτι περιμενα και τωρα δεν ξερω σε ποια σχολη να μπω :s Πραγματικα θελω να τις δω αναλυτικα σχεδον ολες αλλα ψιλοβατιεμαιι....Ηταν ενα σαιτ π ειχα δει στο ισκουλ εδω π ειχε μια κουκουβαγια σαν εξωφυλλο και ηταν κατι με teachers gr κατι τετοιο κ ειχε διαφορα στοιχεια για τις σχολες,αν το θυμαται κανεις ας μου το δωσει πλιζ :p
τι θα πει ψιλοβαριεμαι;επιλεγεις το επαγγελμα σου αν δεν το εχεις συνειδητοποιησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top