Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΑΝ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ :

1.
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
2. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Μακεδονίας
3. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
4. Μαθηματικών Αριστοτέλιου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
5. Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λίγο το έχεις αυτό?Επίσης έχει πέσει πολύ διαφήμιση φέτος για την σχολη.

OnTopic:

Κατέθεσα σήμερα και γω το μηχανογραφικό με κάποιες μικροαλλαγές κυρίως επειδή δεν μου πήγαινε η καρδια να βάλω δεύτερη επιλογή την Σάμο. :P

1) Στατιστική ΟΠΑ
2) Μαθηματικό Αθήνας
3) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
4) Στατιστική κτλ Σαμος
5) Μαθηματικό Ιωαννίνων
6) Μαθηματικό Θεσσ
7) Μαθηματικό Ηρακλείου
8) Εφ. Μαθ. Ηρακλείου
9) Μαθηματικό Σάμου
10) Μαθηματικό Πάτρας

Με 16600 περίπου...αν χάσω την πρώτη επιλογή το πιο πιθανό είναι να χάσω και τις δυο επόμενες. :|
Aρα παλι στη Σαμο θα καταληξεις..:P μακαρι να πιασεις τη πρωτη σου επιλογη:no1::D
Γιατι δηλωσες πρωτα τα Ιωαννινα κ μετα Θεσσαλονικη? Μετα απο μια χθεσινη μου πολυωρη συζητηση καταληξαμε πως Θεσσαλονικη ειναι καλυτερη απο τα Γιαννενα σαν πολη , αλλα κ παλι για το Μαθηματικο στα Γιαννενα εχω ακουσει τα καλυτερα. Παιζει να ειναι κ το καλυτερο Μαθηματικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
1) Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθηνα)
2) Ξένων Γλωσσών, Μεταφραση και Διερμηνεια Ισπανικής (Κέρκυρα)
3) Ιστορία Αρχαιολογία (Αθήνα)
4) -"- (Θεσσαλονίκη)
5) -"- (Βόλος)
6) -"- (Κομοτηνή)
7) Κοινωνική Ανθρωπολογία Παντείου
8) Θεωρητικές Σπουδές Τέχνης τυης Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών (Αθήνα)

Στο 1ο περνάω,΄κι έβαλα πρώτο αυτό με τη χαμηλότερη βάση!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
1. Ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχνολογίας Πατρα
2. Πολιτικών μηχανικών Βόλος
3. Μηχανολόγων μηχανικών Βόλος
4. ΗΜΜΥ Κρήτη
5. Μηχανικών η/υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων Βόλος
6. Μηχανολόγων και αεροναυπιγών μηχανικών Πάτρα
7. Λογιστικής και χρηματοοικονομικής ΟΠΑ
8. Διοικητικής επιστημης και τεχνολογίας ΟΠΑ
9. Χρηματοοικονομικης και τραπεζικής διοίκησης ΠΑ.ΠΕΙ
10. Βιομηχανικής διοίκησης και τεχνολογίας ΠΑ.ΠΕΙ
-----------------------------------------
Καλή επιτυχεία σε όλους!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
1. Ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχνολογίας Πατρα
2. Πολιτικών μηχανικών Βόλος
3. Μηχανολόγων μηχανικών Βόλος
4. ΗΜΜΥ Κρήτη
5. Μηχανικών η/υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων Βόλος
6. Μηχανολόγων και αεροναυπιγών μηχανικών Πάτρα
7. Λογιστικής και χρηματοοικονομικής ΟΠΑ
8. Διοικητικής επιστημης και τεχνολογίας ΟΠΑ
9. Χρηματοοικονομικης και τραπεζικής διοίκησης ΠΑ.ΠΕΙ
10. Βιομηχανικής διοίκησης και τεχνολογίας ΠΑ.ΠΕΙ
-----------------------------------------
Καλή επιτυχεία σε όλους!!!!!!!!:)

Πολυ περιεργο μηχανογραφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Γιατί?
-----------------------------------------
Τι το περίεργο έχει??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
1) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
2) ΗΜΜΥ ΔΠΘ
3) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
4) ΗΜΤΥ Πατρας
5) Πολιτικων Μηχανικων ΑΠΘ
6) Πολιτικων Μηχανικων ΔΠΘ
7) Πολιτικων Μηχανικων ΕΜΠ
8) Πολιτικων Μηχανικων Πατρας
9) Πολιτικων Μηχανικων Βολος
10) Αγρονομων & Τοπογραφων Μηχανικων ΑΠΘ
11) Αγρονομων & Τοπογραφων Μηχανικων ΕΜΠ
12) Λογιστικης & Χρηματοοικονομικης ΠΑΜΑΚ
13) Εφαρμοσμενης Πληροφορικης ΠΑΜΑΚ
14) Οικονομικων Επιστημων ΠΑΜΑΚ
15) Οικονομικων Επιστημων ΑΠΘ
16) Μηχανικων Η/Υ Τηλεπικοινωνιων και Δικτυων Βολος

2ο,4ο 17837 5ο 18426
Και ο θεος βοηθος να μπω στο 2 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
πωπω 19500??μπραβο, συγχαρητηρια... και καλη επιτυχια!!!!!!!:):)
Ευχαριστώ πολυ,να'σαι καλά!

:'(:'(:'(με προδωσες? δεν εβαλες Γιαννενα? :'(γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?
:PΕλα βρε σε πειραζω μακαρι να πιασεις ακομα κ τη πρωτη σου επιλογη κ αν ειναι κ στη Πατρα παλι καλα θα ειναι. Παντως πραγματι εβγαλες βαθμαρες :!: χιλια μπραβο σου!!!!:D
χαιρομαι που εχω ενα τετοιο φιλο:friends: αν κ θα ειναι μακρυα απο σεπτεμβρη:'(
:P
Ελα ρε Σοφη δεν πρόκειται να χαθούμε μή στενοχωριέσαι καθόλου. Οπου και να περάσω θα έρχεσαι να με βλέπεις,ε?χεχε! Εγω παντως θα έρχομαι Γιάννενα γιατί εκει θα περάσεις!!!:)

Σου αρεσει και η ιατρικη και η 'πολιτικων μηχανικων' και η ηλεκτρολογια και η φαρμακευτικη;

Περι ορεξεως.... κολοκυθοπιτα
Μου αρέσει η ιατρική. Και μόνο. Τουλάχιστον εδώ και 5 χρόνια. Δεν ξερω αν στο μέλλον το μετανιώσω. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σε ξύνισε. Δήλωσα τις ιατρικές που τις πιάνω απλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις δήλωσα κι άλλες σχολές μπάς και σπάσει ο διάολος κανα ποδάρι. Τόσο κακό είναι? Αν δεν γίνω γιατρός θα ήθελα να γίνω πολιτικός μηχανικός,γιαυτό τη δήλωσα ύστερα.Δηλαδή πρέπει αναγκαστικά μετά τις ιατρικές όλοι να βάζουν οδοντιατρικές,φαρμακευτικές,κτηνιατρικές?Ή ήθελες να βάλω μόνο ιατρική? Αν έπειτα δεν καταφερνα να εισαχθώ στους πολιτικούς μηχανικούς θα προτιμούσα απ'όλες τις σχολές που μου είχαν απομείνει να παω οδοντιατρική κ.ο.κ. Τα σκέφτηκα πολύ καλά έτσι όπως τα έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
1)ηλεκτρολογων μηχανικων μηχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστών Ε.Μ.Π..2)πολιτικων μηχανικων Ε.Μ.Π..3)μηχανολογων μηχανικων Ε.Μ.Π..4)τοπογραφων Ε.Μ.Π..5)μαθηματικο Αθηνας

Πόσα μόρια συγκέντρωσες?
κ γω σκέφτομαι ΗΜΜΥ ΕΜΠ, αλλά φοβάμαι πως θα ανέβουν πολύ οι βάσεις!:'(
-----------------------------------------
ημμυ (ολες)
μηχ-μηχ(ολες)
ceid(ολες)
και τωρα αρχιζει το πανηγύρι......
40 σχολές συνολικά με τελευταία το 1 απο τα 2 τει της πόλης μου.....τει λογιστικης στην πρέβεζα...!!!:no1::jumpy:

Πόσα μόρια συγκέντρωσες?
-----------------------------------------
Θέλω ΗΜΜΥ... αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω τη σειρά των πόλεων... ΕΜΠ, ΑΠΘ, ΔΠΘ... :-'(
τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πόσα μόρια συγκέντρωσες?
κ γω σκέφτομαι ΗΜΜΥ ΕΜΠ, αλλά φοβάμαι πως θα ανέβουν πολύ οι βάσεις!:'(
-----------------------------------------


Πόσα μόρια συγκέντρωσες?
-----------------------------------------
Θέλω ΗΜΜΥ... αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω τη σειρά των πόλεων... ΕΜΠ, ΑΠΘ, ΔΠΘ... :-'(
τι λέτε?
17736 επειδη παιρνω μεταγραφη θα παω πατρα ...μακαρι να πιάσω το ημμυ στν ξανθη αλλιως μηχ-μηχ πιστευω τουλαχιστον κοζάνη ανετα κ μετα πάτρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μόλις το παρέδωσα. Πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ πρώτη και μετά σε όλες τις πόλεις. Έβαλα και άλλες έτσι για τα τυπικά. μόρια 4ο:19345
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Σε αυτό το θέμα θα μπορούμε να γράψουμε όλες τις σχολές που δηλώσαμε στο μηχανογραφικό και τη σειρά με την οποία τις δηλώσαμε.Κάνω την αρχή.

1)Ιατρική Αθήνας
2)Ιατρική Πάτρας
3)Ιατρική Θεσσαλονίκης
4)Ιατρική Ιωαννίνων
5)Ιατρική Λάρισας
6)Ιατρική Ηρακλείου
7)Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8)Πολιτίκοί Μηχανικοί ΕΜΠ
9)Πολιτικοί Μηχανικοί ΑΠΘ
10)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
11)ΗΜΜΥ ΑΠΘ
12)Επιστήμης Διαιτολογίας και διατροφής Χαροκοπείου
13)Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
14)Φαρμακευτικής Αθήνας
15)Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης
16)Οδοντιατρικής Αθήνας
17)Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
18)Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ
19)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
20)Χημικών Μηχανικών Πάτρας
21)Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών επιστημών ΕΜΠ
22)Πληροφορικής ΟΠΑ
23)Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Αθήνας
24)Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου
25)Φυσικοθεραπείας Αθήνας

και τώρα αρχίζουν τα καλά:P

26)Οινολογίας και Τεχνολογίας ποτών Αθήνας:P
27)Επιχειρηματικού σχεδιασμού και πληροφοριακών συστημάτων Πάτρας(μου άρεσε το όνομα:P)
28)Ενεργειακής τεχνολογίας Αθήνας
29)Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλου Λάρισας(Καρδίτσα):P:D(δεν ήξερα οτι οι μαραγκοί το έχουν σπουδάσει κιόλας)
30)Κλωστουφαντουργίας Πειραιά

και τέλος.....

31)Ιχθυοκομίας-Αλιείας ΗΠΕΙΡΟΥ(Ηγουμενίτσα)



1)νομικη αθηνας
2) νομικη θεσ/νικης
3) νομικη κομοτηνης
4) αγγλικη φιλολογια αθηνας
5)αγγλικη φιλολογια θεσ/νικης

εσυ γιατρε το ηξερες οτι οι αποφοιτοι του Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλου Λάρισας γινονται αναρπαστοι σαν τους δασκαλους?
-----------------------------------------
1.Νομική Αθήνας
2.Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Αθήνας
3.Νομική Θεσσαλονίκης
4.Νομική Θράκης(Κομοτηνή)
5.Φιλολογία Αθήνας.

Η δεύτερη επιλογή μου φανερώνει την ανασφάλειά μου να μη φύγω από την Αθήνα σε περίπτωση που δεν περάσω στην πρώτη:P
ειμαρμενη εβαλες αθηνα? την πιανεις τη νομικη της αθηνας? ποσα εβγαλες? ισως ειμαστε μαζι!
-----------------------------------------
Πραγματικά αναρωτιέμαι τι θα πεί ο υπάλληλος στη δευτεροβάθμια όταν δεί τη βεβαίωση πρόσβασης και μετά από λίγο του πώ οτι έχω δηλώσει στο τέλος οινολογία αλλά και τεχνολογία ξύλου:P
ε και τι σε νοιαζει? απλα θα σε περασει για λιγο υπερβολικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ειμαρμενη εβαλες αθηνα? την πιανεις τη νομικη της αθηνας? ποσα εβγαλες? ισως ειμαστε μαζι!
Mεχρι να δει η Ιωαννα το μηνυμα σου, ας απαντησω εγω για εκεινη!! Ναι, νομικη Αθηνας εβαλε και την πιανει με ανεση... Στοιχηματιζω μαλιστα πως θα ειναι η πρωτη στη σχολη:D!! Τα μορια και αλλες τετοιες ευαισθητες πληροφοριες, ας στα πει καλυτερα η ειμαρμενη...

Υ.Γ: Παντως δε μπορεις να πεις, σου κανω καλη διαφημιση:P:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Να και το δικό μου!

1) Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικ.Παν.Αθηνών
2) Πληροφορικής Οικ.Παν.Αθηνών
3) Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικ.Παν.Αθηνών
4) Οικονομικής Επιστήμης Οικ.Παν.Αθηνών
5) Μαρκετινγκ & Επικοινωνίας Οικ.Παν.Αθηνών
6) Οικονομικών Επιστημων Αθηνών
7) Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοίκησης Πα.Πει.
8) Ναυπηγών Μηχ/γων Μηχ/κων ΕΜΠ
.....
.....
19)....
Αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jack_noris21

Νεοφερμένος

Ο jack_noris21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ιατρικη ιωαννινων
ιατρικη αλεξ.
ιατρικη πατρας
ιατρικη αθηνας
ιατρικη θεσσ.
ιατρικη λαρισας
ιατρικη κριτης
πολιτικων μηχανικων θεσ..

μορια 16,750 μουσλουμανος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ιατρικη ιωαννινων
ιατρικη αλεξ.
ιατρικη πατρας
ιατρικη αθηνας
ιατρικη θεσσ.
ιατρικη λαρισας
ιατρικη κριτης
πολιτικων μηχανικων θεσ..

μορια 16,750 μουσλουμανος
αμα ειναι ετσι ρε μεγαλε κ εγω μουσουλμανος ειμαι.....:jumpy::jumpy::jumpy::D:D:no1::no1:
καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ,να'σαι καλά!


Ελα ρε Σοφη δεν πρόκειται να χαθούμε μή στενοχωριέσαι καθόλου. Οπου και να περάσω θα έρχεσαι να με βλέπεις,ε?χεχε! Εγω παντως θα έρχομαι Γιάννενα γιατί εκει θα περάσεις!!!:)


Μου αρέσει η ιατρική. Και μόνο. Τουλάχιστον εδώ και 5 χρόνια. Δεν ξερω αν στο μέλλον το μετανιώσω. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σε ξύνισε. Δήλωσα τις ιατρικές που τις πιάνω απλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις δήλωσα κι άλλες σχολές μπάς και σπάσει ο διάολος κανα ποδάρι. Τόσο κακό είναι? Αν δεν γίνω γιατρός θα ήθελα να γίνω πολιτικός μηχανικός,γιαυτό τη δήλωσα ύστερα.Δηλαδή πρέπει αναγκαστικά μετά τις ιατρικές όλοι να βάζουν οδοντιατρικές,φαρμακευτικές,κτηνιατρικές?Ή ήθελες να βάλω μόνο ιατρική? Αν έπειτα δεν καταφερνα να εισαχθώ στους πολιτικούς μηχανικούς θα προτιμούσα απ'όλες τις σχολές που μου είχαν απομείνει να παω οδοντιατρική κ.ο.κ. Τα σκέφτηκα πολύ καλά έτσι όπως τα έβαλα.
Πιστεψε με τωρα δε θελω να περασω στα Γιαννενα αλλα στη Καλαματα....αντε θα ειμαστε πιο κοντα τυχερε;)............τεσπα...τωρα ευχομαι να μη πιασω τα Γιαννενα αλλα τη Καλαματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1) Πληροφορικη ΑΣΟΕΕ
2) Πληροφορικης και Τηλεματικης Χαροκοπειου
3) Πληροφορικη Πειραια
...
μαλλον πιανω την 2η με 16783 στο 4ο απο τεχνολογικη κατευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αν θέλετε, γράφετε και κατεύθυνση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
1) Πληροφορικη ΑΣΟΕΕ
2) Πληροφορικης και Τηλεματικης Χαροκοπειου
3) Πληροφορικη Πειραια
...
μαλλον πιανω την 2η με 16783 στο 4ο απο τεχνολογικη κατευθυνση


Well done συντοπίτισσα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top