Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μια ερωτηση!!!Συμπληρονω τωρα το μη/κο να παω να το δωσω αυριο το πρωι,αν διορθοσω εκει στα κουτακια με μπλανκο τα νουμερα που εχω βαλει γτ βιαζομουνα και εκανα 2-3 λαθη και τα ξαναγραψω μετα με το στυλο θα το δεχτουνε στην 2εροβαθμεια????Ξερει κανεις να πει???:)

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το υπόδειγμα δεν το κρατάνε και στο δίνουν πίσω. Αρκεί να μπορεί ο υπάλληλος να διαβάσει τις προτιμήσεις σου. Επειδή είναι πολύ πιθανό να κάνουμε λάθος, καλύτερα να το συμπληρώνουμε με μολύβι το μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Α ρε geoste απαντηση για ολα εχεις!!Να σαι καλα Thanx!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
1)Πληροφορικη και Τηλεπικοινωνιες
Τελος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
1 αξιωματικων 2 αστυφυλακων τερμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εχω 13764 στο τεταρτο και 15834 στο πεμπτο.

εχουμε και λεμε

1)οικονομικες επιστημες αθηνα (δεν την πιανω)
2)στατιστικη και ασφαλιστικη
3)βιομηχανικη διοικηση
4)οικονομικη και περιφεριακη αναπτυξη παντειου
5)δημοσια διοικηση παντειου
6)αγροτικη οικονομια και αναπτυξη γεωπονικο
7)επιστημη ζωικης παραγωγης γεωπονικο
8)αξιοποιηση φυσικων πορων γεωπονικο
9)ηλεκτρονικων υπολογιστικων συστηματων
10)τεχνολογια ιατρικων οργανων
11)λογιστικη πειραια
12)τει διοικηση επιχειρησεων αθηνα
13)τει διοικηση επιχειρησεων πειραια
14)αυτοματισμου πειραια
15)μηχανολογια πειραια
16)πολιτικων εργων υποδομης αθηνας
17)εμπορια και διαφημιση αθηνα
18)ηλεκτρονικη αθηνας
19)ηλεκτρονικη πειραια
20)ηλεκτρολογια πειραια
21)ναυπηγικη αθηνα
22)ενεργειακη τεχνολογια
23)τοπογραφια αθηνας
24)τει διοικηση επιχειρησεων χαλκιδα
25)λογιστικη χαλκιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Α ρε geoste απαντηση για ολα εχεις!!Να σαι καλα Thanx!!! :D

Δεν κάνει τίποτα Morelo:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εχω 13764 στο τεταρτο και 15834 στο πεμπτο.

εχουμε και λεμε

1)οικονομικες επιστημες αθηνα (δεν την πιανω)
2)στατιστικη και ασφαλιστικη
3)βιομηχανικη διοικηση
4)οικονομικη και περιφεριακη αναπτυξη παντειου
5)δημοσια διοικηση παντειου
6)αγροτικη οικονομια και αναπτυξη γεωπονικο
7)επιστημη ζωικης παραγωγης γεωπονικο
8)αξιοποιηση φυσικων πορων γεωπονικο
9)ηλεκτρονικων υπολογιστικων συστηματων
10)τεχνολογια ιατρικων οργανων
11)λογιστικη πειραια
12)τει διοικηση επιχειρησεων αθηνα
13)τει διοικηση επιχειρησεων πειραια
14)αυτοματισμου πειραια
15)μηχανολογια πειραια
16)πολιτικων εργων υποδομης αθηνας
17)εμπορια και διαφημιση αθηνα
18)ηλεκτρονικη αθηνας
19)ηλεκτρονικη πειραια
20)ηλεκτρολογια πειραια
21)ναυπηγικη αθηνα
22)ενεργειακη τεχνολογια
23)τοπογραφια αθηνας
24)τει διοικηση επιχειρησεων χαλκιδα
25)λογιστικη χαλκιδα

Αφού σου αρέσει η στατιστική θα μπορούσες να βάλεις και την στατιστική σάμου που είναι στο δεύτερο πεδίο.Το τέταρτο πεδίο δεν θα σου χρειαστεί άλλωστε αφού στην χειρότερη περνάς Δημόσιας Διοίκησης...
Ωραίες και πρωτότυπες επιλογές πάντως. :no1:

edit: Και οικονομικές επιστήμες πιάνεις σε άλλη πόλη...οποτε μάλλον ενδιαφέρεσαι μονο για αθηνα.. :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
1)Ιστορίας Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
2)Ιστορίας Αρχαιολογίας Αθήνας
3)Ιστορίας Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης
4)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Ιωαννίνων
5)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Αθήνας
6)Διατροφής κ Διαιτολογίας Αθήνας
7)Φυσικοθεραπείας Αθήνας
8)Λογοθεραπείας Ηπείρου (Ιωάννινα)

Βασικα ειναι λιγο απιθανο να μην πιασω την πρωτη μ επιλογη...οποτε οι υπολοιλες σχολες λειτουργουν ως ξεκαρφωμα..... αυριο τετοια ωρα το καταθετω........!!!


πως και έβαλες πρώτο ιστορίας αρχαιολογίας ιωαννίνων..??
θες να έρθεις γιάννενα..??
κι ο δικός μου αυτό έβαλε πρώτο κι έχει μόλις 15.340...
φοβάμαι μη δεν το πιάσειιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(
κλαψ κλαψ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
1)Ιστορίας Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
2)Ιστορίας Αρχαιολογίας Αθήνας
3)Ιστορίας Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης
4)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Ιωαννίνων
5)Φιλ/φίας-Παιδ/κής Ψυχολογίας Αθήνας
6)Διατροφής κ Διαιτολογίας Αθήνας
7)Φυσικοθεραπείας Αθήνας
8)Λογοθεραπείας Ηπείρου (Ιωάννινα)

Βασικα ειναι λιγο απιθανο να μην πιασω την πρωτη μ επιλογη...οποτε οι υπολοιλες σχολες λειτουργουν ως ξεκαρφωμα..... αυριο τετοια ωρα το καταθετω........!!!
:D:D παλι καλα γιατι αν δηλωσαν ολοι με τοσα μορια που εχεις τη Λογοθεραπεια Ηπειρου ζητω που καηκαμε.....:jumpy:
Μακαρι να πιασεις τη πρωτη...!!! :no1:


εγω δε θα πω ποιες σχολες δηλωσα στο μηχανογραφικο γιατι εχω μετανιωσει και η ιδια για τις επιλογες μου...απο χτες μεχρι τωρα 5:37 ακομα με μουτζωνω....!!! :'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Σήμερα κατέθεσα κι εγώ το μηχανογραφικό.Οι σχολές που δήλωσα είναι οι εξής:

1.Ιατρική Θεσ/νίκης (δεν πιάνω καμία ιατρική και φαρμακευτική αλλά δεν χάνω κάτι)
2.Ιατρική Πάτρας
3.Ιατρική Ιωαννίνων
4.Ιατρική Αλεξ/πόλης
5.Ιατρική Κρήτης
6.Ιατρική Λάρισας
7.Φαρμακευτική Θεσ/νίκης
8.Φαρμακευτική Πάτρας
9.Κτηνιατρική Θεσ/νίκης (μάλλον εδώ με βλέπω)
10.Κτηνιατρική Θεσσαλίας (ή εδώ->σε αυτή την περίπτωση παίρνω μετεγγραφή για θεσ/νίκη)
Πολιτικών Μηχανικών σε όλες τις πόλεις (διαφορετικά,εδώ στην ξάνθη)
Μηχανολόγων μηχανικών Θεσ/νίκης
Αγρονόμων και τοπογράφων μηχανικών Θεσ/νίκης (αν ανεβούν πολύ οι βάσεις τότε εδώ)
Χημικών μηχανικών Θεσ/νικης & Πάτρας
(...)
Γεωπονίας Θεσ/νίκης <-:lol: (δεν μου αρέσει αλλά είπα να βάλω και μία σχολή του 13)

Σύνολο σχολών : 41
Μόρια: 2o/4o-> 18393 3o-> 18558
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
1) Μοριακή βιολογία και γενετική Αλεξανδρούπολη(+812)
2) Βιοχημεία και βιοτεχνολογία Λάρισα(+1369)
3) Βιολογικό Θεσσαλονίκης(+102)
4) Φυσικό Θεσσαλονίκης(+1800)
5) Βιοτεχνολογία Γιάννενα(+2266)
6) Γεωπονία Θεσσαλονίκης(+3774)
2o,4o:18143, 3o:18241
Δεν πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
1) πολιτικος μηχανικος Θεσσαλονικης
2) - - Πατρας
3) - - Βολου
4) - - Ξανθης
5) ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης
6) ΗΜΜΥ Πατρας
7) ΗΜΜΥ Ξανθης
8) Αγρονομων και Τοπογραφων θεσσαλονικης
9) Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Πατρας
10) Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτυξης Βολου

Αυτα...;)
Στο 2ο και 4ο πεδιο εχω 19085...Πιστευω δλδ να πιασω την 1ο επιλογη μου(εκτος ν γινει κανενα μπαμ)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
1) πολιτικος μηχανικος Θεσσαλονικης
2) - - Πατρας
3) - - Βολου
4) - - Ξανθης
5) ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης
6) ΗΜΜΥ Πατρας
7) ΗΜΜΥ Ξανθης
8) Αγρονομων και Τοπογραφων θεσσαλονικης
9) Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Πατρας
10) Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτυξης Βολου

Αυτα...;)
Στο 2ο και 4ο πεδιο εχω 19085...Πιστευω δλδ να πιασω την 1ο επιλογη μου(εκτος ν γινει κανενα μπαμ)....

Γιατί δεν δήλωσες Αγρονόμων-Τοπογράφων ΕΜΠ πάνω από το 8) και κάτω από το 7); (αν επιτρέπεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
1) Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
2) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
3) Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
4) Φυσικής Αθήνας
5) Μαθηματικών Αθήνας

Μόρια:
19784 για 2ο και 4ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
1) Μοριακή βιολογία και γενετική Αλεξανδρούπολη(+812)
2) Βιοχημεία και βιοτεχνολογία Λάρισα(+1369)
3) Βιολογικό Θεσσαλονίκης(+102)
4) Φυσικό Θεσσαλονίκης(+1800)
5) Βιοτεχνολογία Γιάννενα(+2266)
6) Γεωπονία Θεσσαλονίκης(+3774)
2o,4o:18143, 3o:18241
Δεν πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα :P
2η η Βιοχημεια; Για μενα περυσι ηταν τελευταια επιλογη, λυση αναγκης και μεσο αναβολης. Μονο σχολη δεν ηταν (σαμπως πατησα και ποτε; ). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
2η η Βιοχημεια; Για μενα περυσι ηταν τελευταια επιλογη, λυση αναγκης και μεσο αναβολης. Μονο σχολη δεν ηταν (σαμπως πατησα και ποτε; ). :P
Αφού περνάω στο πρώτο τι με ενδιαφέρουν τα άλλα να βάλω δεύτερο βιολογία σαλονίκης;Το ίδιο είναι το κτίριο απλά η Θεσσαλονίκη έχει και ένα όνομα ξερω γω Αριστοτέλειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γιατί δεν δήλωσες Αγρονόμων-Τοπογράφων ΕΜΠ πάνω από το 8) και κάτω από το 7); (αν επιτρέπεται)

Απ' την αρχη φιλε μου δεν ηθελα ΕΜΠ..Ξερω οτι ειναι ενα απ'τα καλυτερα πανεπιστημια(ισως το καλυτερο) αλλα προτιμω την θεσσαλονικη..Βεβαια αφου πιανω λογικα καποια απο τις 4 πρωτες δεν εχει και κανενα νοημα..Να σε ρωτησω λιγο...
Ποιος τομεας στους πολιτικους ΑΠΘ εχει ζητηση?(απο οτι ξερω ο κατασκευαστικος πρεπει να ειναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1,2,3,4,5,6:Ολες τις Ιατρικες(Απιθανο να τις πιασω ειμαι -300 αλλα το εβαλα just in case)
7:Μοριακη Βιολογια και Γενετικη(Κατα 99% εδω μπαινω ειμαι +1000)
8:Βιοχημειας Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9,10,11:Μηχανολογος Μηχανικος
12,13,14:Βιολογιες
15,16:ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων
17:ΤΕΙ Οχηματων

Δεν εχω βαλει πουθενα στις επιλογες μου την Αθηνα σαν πολη για αυτο και εχω μερικες σχολες λιγοτερες απο οσες υπαρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Απ' την αρχη φιλε μου δεν ηθελα ΕΜΠ..Ξερω οτι ειναι ενα απ'τα καλυτερα πανεπιστημια(ισως το καλυτερο) αλλα προτιμω την θεσσαλονικη..Βεβαια αφου πιανω λογικα καποια απο τις 4 πρωτες δεν εχει και κανενα νοημα..Να σε ρωτησω λιγο...
Ποιος τομεας στους πολιτικους ΑΠΘ εχει ζητηση?(απο οτι ξερω ο κατασκευαστικος πρεπει να ειναι)

Οι τομείς σε όλα τα τμήματα πολιτικών μηχανικών είναι 4 (μόνο στην Πάτρα είναι 3 νομίζω και το 'χουν μπερδέψει το πράγμα):

1) Κατασκευαστικός-Δομοστατικός
2) Γεωτεχνικός
3) Υδραυλικός
4) Συγκοινωνιακός

Την περισσότερη ζήτηση την έχει ο κατασκευαστικός, αλλά είναι και ο πιο δύσκολος με διαφορά από τους υπόλοιπους. Ζήτηση έχει και ο συγκοινωνιακός επίσης. Οι άλλοι 2 τομείς έχουν λιγότερη ζήτηση.

Από πλευράς επιστήμης υπερτερεί πάλι ο κατασκευαστικός και 2ος έρχεται ο γεωτεχνικός. Μιλάμε για βαριά επιστήμη οι κατασκευές και το έδαφος. Εγώ επέλεξα κατασκευαστικό λόγω της "λατρείας" που είχα στις γέφυρες και στα σύμμικτα κτίρια πρωτίστως και δευτερευόντως στην σεισμική μηχανική , την θεωρία ελαστικότητας και τα κελύφη (ολοκληρώματα και παραγώγους να δουν τα μάτια σου). 3ος έρχεται ο υδραυλικός και 4ος ο συγκοινωνιακός ο οποίος έχει περισσότερο πρακτικό μέρος και λιγότερο επιστημονικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giot

Νεοφερμένος

Η giot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
1,2,3,4,5,6:Ολες τις Ιατρικες(Απιθανο να τις πιασω ειμαι -300 αλλα το εβαλα just in case)
7:Μοριακη Βιολογια και Γενετικη(Κατα 99% εδω μπαινω ειμαι +1000)
8:Βιοχημειας Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9,10,11:Μηχανολογος Μηχανικος
12,13,14:Βιολογιες
15,16:ΤΕΙ Ιατρικων Εργαστηριων
17:ΤΕΙ Οχηματων

Δεν εχω βαλει πουθενα στις επιλογες μου την Αθηνα σαν πολη για αυτο και εχω μερικες σχολες λιγοτερες απο οσες υπαρχουν...


Για να βάζεις μπροστά από τις βιολογίες ΜΒ&Γ να υποθέσω θες έρευνα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top