Μαθητικά συνέδρια

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εχω ανακατευτει πολυ με τα MUN και ειμαι πραγματικα ευγνωμων για την εμπειρια. Με τα MUN εγινε η αρχη (στην Γ Γυμνασιου) για να ενδιαφερθω για τα διεθνη θεματα και τωρα... δειτε τι σπουδαζω. Δυστυχως ομως σε πολλα σχολεια δε γνωριζει κανεις τι ειναι ή δε βρισκεται καθηγητης να αναλαβει τη συμμετοχη. Αν καποιος μαθητης θελει να συμμετεχει ας πιεσει το σχολειο του να κατεβασει ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Συμμετείχα φέτος σε αυτό της Αθήνας, στο human rights της Ινδίας και του St. Andrews (διεθνές) στο Δουβλίνο, στο political 1.
Πιο σοβαρό αυτό της Αθήνας, σας πληροφορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Της Αθήνας είναι πράγματι πολύ σοβαρό και επίσημο. Ακολουθούν τους κανόνες έναν προς έναν και οι διοργανωτές είναι νέα παιδιά και με πολλή όρεξη. :P Είχα έρθει να το παρακολουθήσω και συζητούσα τόσο χαλαρά μαζί τους. :P Του χρόνου θα είμαι στο admin staff αφού θα είμαι μεγαλύτερη των 18. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Mπορεί να περιγράψει κάποιος αναλυτικά τα στάδια δήλωσης συμμετοχής, ημερομηνίες κτλ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_gr

Νεοφερμένος

Η mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καποιος που ξέρει ας πει πως εγγράφεσαι και λίγα λόγια για τι κάνεις εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Τον Απρίλιο πήγα σε Γαλλικό MUN στη Χάγη και θα πάω σε δυο MUN αγγλόφωνα στην Αθήνα τους επόμενους μήνες.
Κανένας άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δυστυχώς έμαθα λίγο αργά για τα MUN και πρόκαμα να πάω μόνο στο φετινό του Ανατόλια στη Θεσσαλονίκη, και παρόλο που πήγα παντελώς απροετοίμαστη και ανίδεη για το τι θα αντιμετώπιζα -δεν είχα μπει καν στον κόπο να googlάρω το θέμα μου ή να κάνω ένα αξιοπρεπές resolution-, ήταν εξαιρετική εμπειρία. Πιο πολύ μου άρεσε η φάση με τα κοστούμια και οι φίλοι που έκανα παρά το συνέδριο σαν συνέδριο :whistle:. Αν δεν ήμουν Γ΄Λυκείου ίσως να ξαναδοκίμαζα του χρόνου. Για πανεπιστημιακό επίπεδο... κύριος οίδε :|

Και ναι, σε περίπτωση που βρίσκεται εδώ fellow delegate, ήμουν η Νιγηρία που σηκώθηκε μια φορά να μιλήσει και κατέβηκε στη μέση της πρότασης ντροπιασμένη και κατακόκκινη, χωρίς καν να yield το floor στους chairs. Άσχημες αναμνήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Θα πάει κανείς στο DSA MUN; :) Σε ποιο κομιτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα, καθώς στις 9-11 Δεκεμβρίου θα διεξαχθεί το 15ο MUN Conference Θεσσαλονίκης και θα είναι για πρώτη φορά στα ελληνικά! Οι αιτήσεις έχουν ήδη αρχίσει. Προσωπικά δεν θα πάω, γιατί είναι λίγο "αλμυρή" η τιμή συμμετοχής (50 ευρώ), αλλά πολλά παιδιά από το σχολείο μου έχουν δηλώσει συμμετοχή.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ(είναι στα αγγλικά).
Κανένας άλλος που θα δηλώσει συμμετοχή;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα, καθώς στις 9-11 Δεκεμβρίου θα διεξαχθεί το 15ο MUN Conference Θεσσαλονίκης και θα είναι για πρώτη φορά στα ελληνικά! Οι αιτήσεις έχουν ήδη αρχίσει. Προσωπικά δεν θα πάω, γιατί είναι λίγο "αλμυρή" η τιμή συμμετοχής (50 ευρώ), αλλά πολλά παιδιά από το σχολείο μου έχουν δηλώσει συμμετοχή.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ(είναι στα αγγλικά).
Κανένας άλλος που θα δηλώσει συμμετοχή;:)

Πού λέει ότι θα είναι στα ελληνικά; :worry:

The TMUN is a 3-day simulation of the work of the United Nations. (Senior) High School students participate representing a country or an organisation in various UN forums, like the General Assembly and its committees, the Economic and Social Council and the Security Council. It is an opportunity for students to tackle world issues that often remain uncovered by mainstream media and to better understand the workings of international diplomacy while improving their rhetorical skills. The official and working language of the conference is English.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Εμείς θα δηλώναμε συμμετοχή στην 1η Πανελλήνια Μαθητική Προσομοίωση των Επιτροπών του ΟΗΕ για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου με τίτλο «Μαθητές σε ρόλο διπλωμάτη» η οποία είχε προγραμματιστεί να δειξαχθεί 16-18/12 στη Θεσσαλονίκη στα ελληνικά. Ίσως αυτό να εννοεί ο φίλος μας αν και οι ημερομηνίες δεν συμπίπτουν. Εν τέλει, τσάμπα ξεσηκωθήκαμε διότι όχι απλά δε συμφέρει, αλλά είναι κι ακριβό! Στα 50€ η συμμετοχή κατ'άτομο με κάλυψη διατροφής, ασφάλειας, βιντεοκάλυψης, μεταφοράς στο χώρο τελετής, αναλώσιμο και ενημερωτικό υλικό. ΤΡΊΧΕΣ. Τι ακριβώς καλύπτει η συμμετοχή, μας δουλεύουν; Τον μπουφέ που θα έχει εκεί και το φυλλάδιο μαζί με τον δωρεάν στυλό που θα μας δώσουν ή τον σεκιουριτά που μας κρατά ασφαλείς;
Τα μεταφορικά για Θεσσαλονίκη δεν τα καλύπτουν ούτε για αστείο και όσον αφορά τη διαμονή, έχουν απλά συνεργαζόμενα ξενοδοχεία που κάνουν προσφορές. Με λίγα λόγια, ένα 3ημεράκι στη Θεσσαλονίκη θα μας κόστιζε περισσότερο και από την 4ήμερη στο τέλος της χρονιάς. Άσε και τα λεφτά που θα έπρεπε να έχουμε για εκεί και τα πουκάμισα και κουστούμια που θα έπρεπε να αγοράσουμε για να φανούμε άνθρωποι.
Για κάποιον που μένει Θεσσαλονίκη ή στα περίχωρα σίγουρα θα είναι εκπληκτική εμπειρία. Για τους υπόλοιπους που ζουν μακριά και δεν έχουν που να μείνουν, θα είναι απλά σπατάλη χρημάτων.

Παραθέτω και την ιστοσελίδα της διοργάνωσης=> https://roh.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Εμείς θα δηλώναμε συμμετοχή στην 1η Πανελλήνια Μαθητική Προσομοίωση των Επιτροπών του ΟΗΕ για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου με τίτλο «Μαθητές σε ρόλο διπλωμάτη» η οποία είχε προγραμματιστεί να δειξαχθεί 16-18/12 στη Θεσσαλονίκη στα ελληνικά. Ίσως αυτό να εννοεί ο φίλος μας αν και οι ημερομηνίες δεν συμπίπτουν. Εν τέλει, τσάμπα ξεσηκωθήκαμε διότι όχι απλά δε συμφέρει, αλλά είναι κι ακριβό! Στα 50€ η συμμετοχή κατ'άτομο με κάλυψη διατροφής, ασφάλειας, βιντεοκάλυψης, μεταφοράς στο χώρο τελετής, αναλώσιμο και ενημερωτικό υλικό. ΤΡΊΧΕΣ. Τι ακριβώς καλύπτει η συμμετοχή, μας δουλεύουν; Τον μπουφέ που θα έχει εκεί και το φυλλάδιο μαζί με τον δωρεάν στυλό που θα μας δώσουν ή τον σεκιουριτά που μας κρατά ασφαλείς;
Τα μεταφορικά για Θεσσαλονίκη δεν τα καλύπτουν ούτε για αστείο και όσον αφορά τη διαμονή, έχουν απλά συνεργαζόμενα ξενοδοχεία που κάνουν προσφορές. Με λίγα λόγια, ένα 3ημεράκι στη Θεσσαλονίκη θα μας κόστιζε περισσότερο και από την 4ήμερη στο τέλος της χρονιάς. Άσε και τα λεφτά που θα έπρεπε να έχουμε για εκεί και τα πουκάμισα και κουστούμια που θα έπρεπε να αγοράσουμε για να φανούμε άνθρωποι.
Για κάποιον που μένει Θεσσαλονίκη ή στα περίχωρα σίγουρα θα είναι εκπληκτική εμπειρία. Για τους υπόλοιπους που ζουν μακριά και δεν έχουν που να μείνουν, θα είναι απλά σπατάλη χρημάτων.

Παραθέτω και την ιστοσελίδα της διοργάνωσης=> https://roh.gr/

Αυτό εννοούσα παιδιά. Απλά επειδή το διοργανώνει ο ΟΗΕ στο σχολείο μας το ανέφεραν ως MUN Conference και έτσι με μπέρδεψαν και έβαλα και λάθος τις ημερομηνίες.:P Σόρυ αν έφερα αναστάτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Αυτό εννοούσα παιδιά. Απλά επειδή το διοργανώνει ο ΟΗΕ στο σχολείο μας το ανέφεραν ως MUN Conference και έτσι με μπέρδεψαν και έβαλα και λάθος τις ημερομηνίες.:P Σόρυ αν έφερα αναστάτωση.
Ξέρω, το ίδιο και σε μας. "MUN για πρώτη φορά στα ελληνικά μας είπαν."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Εμείς θα δηλώναμε συμμετοχή στην 1η Πανελλήνια Μαθητική Προσομοίωση των Επιτροπών του ΟΗΕ για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου με τίτλο «Μαθητές σε ρόλο διπλωμάτη» η οποία είχε προγραμματιστεί να δειξαχθεί 16-18/12 στη Θεσσαλονίκη στα ελληνικά. Ίσως αυτό να εννοεί ο φίλος μας αν και οι ημερομηνίες δεν συμπίπτουν. Εν τέλει, τσάμπα ξεσηκωθήκαμε διότι όχι απλά δε συμφέρει, αλλά είναι κι ακριβό! Στα 50€ η συμμετοχή κατ'άτομο με κάλυψη διατροφής, ασφάλειας, βιντεοκάλυψης, μεταφοράς στο χώρο τελετής, αναλώσιμο και ενημερωτικό υλικό. ΤΡΊΧΕΣ. Τι ακριβώς καλύπτει η συμμετοχή, μας δουλεύουν; Τον μπουφέ που θα έχει εκεί και το φυλλάδιο μαζί με τον δωρεάν στυλό που θα μας δώσουν ή τον σεκιουριτά που μας κρατά ασφαλείς;
Τα μεταφορικά για Θεσσαλονίκη δεν τα καλύπτουν ούτε για αστείο και όσον αφορά τη διαμονή, έχουν απλά συνεργαζόμενα ξενοδοχεία που κάνουν προσφορές. Με λίγα λόγια, ένα 3ημεράκι στη Θεσσαλονίκη θα μας κόστιζε περισσότερο και από την 4ήμερη στο τέλος της χρονιάς. Άσε και τα λεφτά που θα έπρεπε να έχουμε για εκεί και τα πουκάμισα και κουστούμια που θα έπρεπε να αγοράσουμε για να φανούμε άνθρωποι.
Για κάποιον που μένει Θεσσαλονίκη ή στα περίχωρα σίγουρα θα είναι εκπληκτική εμπειρία. Για τους υπόλοιπους που ζουν μακριά και δεν έχουν που να μείνουν, θα είναι απλά σπατάλη χρημάτων.

Παραθέτω και την ιστοσελίδα της διοργάνωσης=> https://roh.gr/

Φαίνεται ωραιο, αλλά όντως τα έξοδα θα είναι πολλά.

Αυτό εννοούσα παιδιά. Απλά επειδή το διοργανώνει ο ΟΗΕ στο σχολείο μας το ανέφεραν ως MUN Conference και έτσι με μπέρδεψαν και έβαλα και λάθος τις ημερομηνίες.:P Σόρυ αν έφερα αναστάτωση.

Καλά έκανες και το πόσταρες! :clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacuna

Νεοφερμένος

Η Lacuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σε πανεπιστημιακό επίπεδο πώς μπορούμε να συμμετέχουμε στο mun; Δεν έχω πάρει ποτέ μέρος και θα με ενδιέφερε πολύ. Υπάρχει κάποια ομάδα ή όμιλος που τα συντονίζει; Χρειάζεται προπόνηση ή κάτι τέτοιο; Σπουδάζω Αθήνα, στο ΕΚΠΑ.
Τί οφέλη έχουμε από αυτό; Μετράει και στο βιογραφικό; Έχει να κάνει με συγκεκριμένους κλάδους και σπουδές ή οποιοσδήποτε μπορεί να πάρει μέρος; Κάθε πότε γίνεται; Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Σε πανεπιστημιακό επίπεδο πώς μπορούμε να συμμετέχουμε στο mun; Δεν έχω πάρει ποτέ μέρος και θα με ενδιέφερε πολύ. Υπάρχει κάποια ομάδα ή όμιλος που τα συντονίζει; Χρειάζεται προπόνηση ή κάτι τέτοιο; Σπουδάζω Αθήνα, στο ΕΚΠΑ.
Τί οφέλη έχουμε από αυτό; Μετράει και στο βιογραφικό; Έχει να κάνει με συγκεκριμένους κλάδους και σπουδές ή οποιοσδήποτε μπορεί να πάρει μέρος; Κάθε πότε γίνεται; Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο;

https://www.thessismun.org/
https://www.rhodesmrc.org/
https://eeep.pspa.uoa.gr/moving-the-eu-forward/prosomoiwsh-eyrwpaikon-organwn-athens-eu-model.html
https://mve.gr
https://includu.eu/el/team/organisations/mun-unipi

Οτιδήποτε δείχνει ότι δεν είσαι απασχολημένη μονάχα με τις σπουδές σου αποτελεί plus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η όκουαρντ στιγμή που κατάλαβα ποιοι είστε πολλοί από εδώ γιατί έχω συμμετάσχει σε πολλά συνέδρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Η όκουαρντ στιγμή που κατάλαβα ποιοι είστε πολλοί από εδώ γιατί έχω συμμετάσχει σε πολλά συνέδρια. :P

Μη πεις σε κανέναν για την άθλια προφορά μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσένα δεν σε έχω καταλάβει ακόμα αλλά παίζει και να μην σε ξέρω γιατί είσαι μικρότερος κι εγώ δεν έχω συμμετάσχει απ τον Μάρτιο του 15. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Εσένα δεν σε έχω καταλάβει ακόμα αλλά παίζει και να μην σε ξέρω γιατί είσαι μικρότερος κι εγώ δεν έχω συμμετάσχει απ τον Μάρτιο του 15. :P

Ευτυχώς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top