Μάρκες ρούχων που προτιμάτε!

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ποιές μάρκες ρουχων προτιμάτε και σε ποια καταστήματα ψωνιζετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αγοράζω κυρίως σώβρακα μάρκα Meka-Pses από τα Spriderstores, γιατί είναι πάμφθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν κοιτάω μάρκες, μπορεί να αγοράσω μια φορά Attrattivo και την άλλη από κινέζικο. Αναλόγως το γούστο μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
ούτε εγώ κοιτάω μάρκες ,αγοράζω κάτι που μου αρέσει και θα το φορέσω πολλές φορές ,σε ένα λογικό πλαίσιο τιμών φυσικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ααα δε ξέρω για σας... αλλά εγώ μόνο με versace ντύνομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
PINK
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
δειτε τι γινεται γυρω σας...ο κοσμος πειναει και σεις μιλατε για υλικα;λες και αμα βαλεις μια μαρκα πανω σου θα γινεις ανθρωπος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
δειτε τι γινεται γυρω σας...ο κοσμος πειναει και σεις μιλατε για υλικα;λες και αμα βαλεις μια μαρκα πανω σου θα γινεις ανθρωπος..
Αυτό ακριβώς όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
δειτε τι γινεται γυρω σας...ο κοσμος πειναει και σεις μιλατε για υλικα;λες και αμα βαλεις μια μαρκα πανω σου θα γινεις ανθρωπος..

Για πρώτη φορά συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ(:eek:) μαζί σου !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δειτε τι γινεται γυρω σας...ο κοσμος πειναει και σεις μιλατε για υλικα;λες και αμα βαλεις μια μαρκα πανω σου θα γινεις ανθρωπος..

το οτι κανουμε μια χαλαρη κουβεντα δεν μας καθιστα ανευθυνους

γενικα δεν εχω τοσο προβλημα με τις μαρκες των ρουχων, οσο με των παπουτσιων,
φοραω παρα πολυ converse!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξέρω αν πρόκειται για ανευθυνότητα,ούτε να μιλάω αυθαίρετα για άτομα που δεν ξέρω,αλλά σίγουρα πρόκειται για προκλητικό θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
το οτι κανουμε μια χαλαρη κουβεντα δεν μας καθιστα ανευθυνους

γενικα δεν εχω τοσο προβλημα με τις μαρκες των ρουχων, οσο με των παπουτσιων,
φοραω παρα πολυ converse!

ειναι προκλητικο να βλεπεις καποιον να φοραει πανω του ρουχα αξιας ανω των 100 ευρω και διπλα του παιδακια που δεν εχουν να φανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Προσωπικά δε κοιτώ μάρκες, ποτέ δε κοιτούσα. Ό,τι μου αρέσει και είναι και οικονομικό, το αγοράζω!
Αφήστε που μισώ να έχω πχ μια τσάντα και να γράφει πάνω τη μάρκα της!
Ή οι μπλούζες μπένετον που έχουν το σχετικό λογότυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ από μπουφάν και ζακέτες φοράω μόνο La Martina, για να πω την αλήθεια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξέρω αν πρόκειται για ανευθυνότητα,ούτε να μιλάω αυθαίρετα για άτομα που δεν ξέρω,αλλά σίγουρα πρόκειται για προκλητικό θέμα.

ειναι προκλητικο να βλεπεις καποιον να φοραει πανω του ρουχα αξιας ανω των 100 ευρω και διπλα του παιδακια που δεν εχουν να φανε..

ουτε θεμα αναευθυνοτητας, ουτε προκλησης, ουτε αναισθησίας τιθεται...
Τα μισα μου ρουχα ειναι δευτερο χερι, αλλα οταν αγοραζω κατι, προσεχω να ειναι κατι που μου αρεσει, και ΝΑΙ θα δωσω παραπανω χρηματα αν προκειται για ανθεκτικο προιον... απλα πραγματα...!

ασχετο: nioniosmeg είσαι λαμιώτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου δεν μετράνε τόσο οι μάρκες όσο να ξέρεις να συνδυάζεις σωστά και δημιουργικά ρούχα μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
λες και όλες οι μάρκες έχουν πανάκριβα ρούχα ας πούμε, λολ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top