Μάθημα Επιλογής

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πληροφορικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Στο τμήμα μας είχαμε χωριστεί 10 ψυχολογία, 10 πληροφορική και 10 θεατρολογία. Όμως επειδή πολλά παιδιά είχαν επιλέξει πληροφορική αποφασίστηκε από τη διεύθυνση τα Α1 και Α2 να κάνει ψυχολογία (δηλαδή θα είναι τα παιδιά που επέλεξαν πληροφορική και ψυχολογία) και Α3 και Α4 πληροφορική! Να βλέπατε τις φάτσες των συμμαθητών μου όταν το 'πε η διευθύντρια:P:P. Του χρόνου είπε ότι θα συμβεί το αντίθετο για να μην υπάρχουν παραπονεμένοι!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το σχολειο μας εχει μονο θεατρολογια και εφαρμογες πληροφορικης...Εγω διαλεξα την πληροφρικη φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμείς έχουμε τη δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε Πληροφορική (που διάλεξα) , Γαλλικά, Θεατρολογία και Ψυχολογία,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμείς έχουμε τη δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε Πληροφορική (που διάλεξα) , Γαλλικά, Θεατρολογία και Ψυχολογία,
ναι κοίτα..είναι πολλές οι επιλογές αλλά για 1-2 μόνο συνήθως σχηματίζονται τμήματα..οπότε άμα δεν γίνεται να σχηματίσει τμήμα η πρώτη σου επιλογή,τότε κάνεις τη δεύτερη!βέβαια μπορεί να σας δώσουν να συμπληρώσετε πάλι τις επιλογές!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμας παλι δημιουργήθηκε πρόβλημα σχετικα με τις επιλογες.
Δεν διαλεξε κανεις αλλο μαθημα παρα ολοι Πληροφορικη και λενε δεν μπορει να μας κανει μαθημα μονο ενας Πληροφορικος και πρεπει να ρθει και αλλος.
Μα εμαστε καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμας παλι δημιουργήθηκε πρόβλημα σχετικα με τις επιλογες.
Δεν διαλεξε κανεις αλλο μαθημα παρα ολοι Πληροφορικη και λενε δεν μπορει να μας κανει μαθημα μονο ενας Πληροφορικος και πρεπει να ρθει και αλλος.
Μα εμαστε καλα;
πωπω έλεος!!αυτό συνέβη φέτος σε εμάς!!όλοι στη β έχουν διαλέξει πληροφορική,σε σημείο που μας είπαν επειδή έχουν επιλέξει κάποια παιδιά κ σχέδιο,θα κάνουν κλήρωση τα ονόματα της πληροφορικής για να σχηματιστεί τμήμα κ στο σχέδιο!!δεν πάμε καθόλου καλά!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

migi

Νεοφερμένος

Η Miglena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!!!και εγώ πληροφορική διάλεξα….πάλι καλά όμως δν έχω τέτοια προβλήματα…μέχρι τώρα τουλάχιστον …
… το τμήμα μας( στην πληροφορική μονό ,γιατί στο κανονικό μ τμήμα είμαστε ότι να`ναι) είναι αυτό π θα ονειρευόταν κάθε κορίτσι….να φανταστείτε είμαστε 18 παιδιά από τα οποία τα 15 είναι αγόρια…από το αθλητικό τμήμα του σχολειού μας ….τι άλλο να πω…φανταστείτε θέα!!!και το καλύτερο είναι πως τα άλλα δυο κορίτσια είναι οι κολλητές μ….εκτός από αυτό ο καθηγητής που έχουμε είναι πολύ καλός…κάνει το μάθημα ευχάριστο και στο τέλος μας αφήνει να μπούμε και στο internet…τι να άλλο μπορώ να πω ,εκτός το ότι για πρώτη φορά στη ζωή μ έκανα την καλύτερη επιλογή…………. :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!!!και εγώ πληροφορική διάλεξα….πάλι καλά όμως δν έχω τέτοια προβλήματα…μέχρι τώρα τουλάχιστον …
… το τμήμα μας( στην πληροφορική μονό ,γιατί στο κανονικό μ τμήμα είμαστε ότι να`ναι) είναι αυτό π θα ονειρευόταν κάθε κορίτσι….να φανταστείτε είμαστε 18 παιδιά από τα οποία τα 15 είναι αγόρια…από το αθλητικό τμήμα του σχολειού μας ….τι άλλο να πω…φανταστείτε θέα!!!και το καλύτερο είναι πως τα άλλα δυο κορίτσια είναι οι κολλητές μ….εκτός από αυτό ο καθηγητής που έχουμε είναι πολύ καλός…κάνει το μάθημα ευχάριστο και στο τέλος μας αφήνει να μπούμε και στο internet…τι να άλλο μπορώ να πω ,εκτός το ότι για πρώτη φορά στη ζωή μ έκανα την καλύτερη επιλογή…………. :jumpy::jumpy::jumpy:
εγω θελω να σε ρωτησω κατι.πας στο σχολειο για μαθηση ή για μπανιστηρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
-.-
Πω ρε κοπελιά. Τα γράμματα, τα χρώματα... Το όνειρο του κάθε κοριτσιού είναι να βρίσκεται σε τμήμα με 15 αγόρια; Λυπάμαι τα αγόρια.
-----------------------------------------
εγω θελω να σε ρωτησω κατι.πας στο σχολειο για μαθηση ή για μπανιστηρι?

Με πρόλαβες. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Θεατρολογια που δεν γραφουμε στο τελος ,ειναι η παρεα και θα πεσει γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

migi

Νεοφερμένος

Η Miglena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
-.-
Πω ρε κοπελιά. Τα γράμματα, τα χρώματα... Το όνειρο του κάθε κοριτσιού είναι να βρίσκεται σε τμήμα με 15 αγόρια; Λυπάμαι τα αγόρια.
-----------------------------------------


Με πρόλαβες. :no1:

Καλά ρε μη με φάτε κιόλας…μην σχολιάσω το γεγονός ότι αυτό δεν το έγραψα καν εγώ αλλά η ξαδέλφη μ που πηγαίνει Β΄ λυκείου και κατά κάποιο πολύ παράξενο τρόπο έχει μάθει όλους τους κωδικούς μου…ακόμα και στο Skype και τώρα παντού γράφει κάτι τέτοιες χαζομάρες….Τώρα για αυτήν δν ξέρω να σας πω εγώ συγκεκριμένα στο σχολείο για μάθηση πηγαίνω….μάλιστα μπορώ να πω πως μ αρέσει πολύ το σχολείο… για αυτό και θέλω να γίνω καθηγήτρια…..τέλος πάντων…αν κάποιος μπορεί να μ πει πως μπορώ να αλλάξω κωδικό….θα μ βοηθούσε πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πάνω αριστερά, Ρυθμίσεις-> Πίνακας Ελέγχου-> Επεξεργασία email και κωδικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ρυθμίσεις -> Πίνακας Ελέγχου -> Επεξεργασία e-Mail και κωδικού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

migi

Νεοφερμένος

Η Miglena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστώ...μήπως ξέρεται και πώς να αλλάξω και τον κωδικό μ στο skype?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eeni-Anna

Νεοφερμένος

Η Eleni-Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα πληροφορικη γιατι δεν χρειαζεται στο τελος της σχολικης χρονιας να δωσεις εξετασεις :xixi: Μια ερωτηση: εχω ακουσει πως αν το παρεις αυτο το μαθημα στιν α λυκειου μετα δεν γινεται να το παρεις β λυκειου ομως μπορεις να το επιλεξεις στη γ. Ισχυει καιτι τετοιο???????Μπορει να μου απαντισει καπιοις ????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα πληροφορικη γιατι δεν χρειαζεται στο τελος της σχολικης χρονιας να δωσεις εξετασεις :xixi: Μια ερωτηση: εχω ακουσει πως αν το παρεις αυτο το μαθημα στιν α λυκειου μετα δεν γινεται να το παρεις β λυκειου ομως μπορεις να το επιλεξεις στη γ. Ισχυει καιτι τετοιο???????Μπορει να μου απαντισει καπιοις ????:)
την πληροφορικη μπορεις να την επιλεξεις σε 2 απο τις 3 ταξεις του λυκειου,οποιες και αν ειναι.
(γραφε με μαυρα γραμματα,μου βγηκαν τα ματια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ψοχολογια θα μας κανει φιλολογος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*eirhnh*

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα αισθητική αγωγή!! Αν και με χαλάει λίγο η θεατρολογία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top