Μάθημα Επιλογής

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Oxι καλέ ... Εικαστίκα, Μουσική και Θεατρολογία ειναι :P

Ναι;; Εισαι σιγουρη;; Α ειναι ετσι, παω και εγω! Μου ξινιζει λιγο η πληροφορικη, αλλα θα σχηματισει σιγουρα τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι;; Εισαι σιγουρη;; Α ειναι ετσι, παω και εγω! Μου ξινιζει λιγο η πληροφορικη, αλλα θα σχηματισει σιγουρα τμημα...

Ναι έτσι είναι:D
Εγώ θα πάρω ψυχολογία (σήμερα μας έδωσαν τα χαρτιά):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εμας σημερα μας είπαν να διαλέξουμε κ πήρα την ψυχολογία,ομως μετά μ είπαν οτι είναι δύσκολη.........μήπως να την αλλάξω με την πληροφορική?:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δε νομίζω να είναι δύσκολη. Εσένα σου αρέσει η ψυχολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Δεν είναι δύσκολη,αλλά χρειάζεται καλώς ή κακώς λίγο διάβασμα στο σπίτι πριν από ένα διαγώνισμα πχ.Ευκολάκι μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
εγω θα παρω γερμανικα κανω 5 χρονια ιδιαιτερα και δεν διαβασα ποτε για το σχολειο.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω θα παρω γερμανικα κανω 5 χρονια ιδιαιτερα και δεν διαβασα ποτε για το σχολειο.......:)
:no1::no1:πολύ καλό αυτό..ούτος ή άλλος το επίπεδο γερμανικών που διδάσκεσαι στο σχολείο είναι από το μέτριο εώς το εύκολο!:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δε νομίζω να είναι δύσκολη. Εσένα σου αρέσει η ψυχολογία;

ε ναι μ αρέσει η ψυχολογία οχι πολύ αλλα σε σχέση με τα άλλα την βρήκα πιο εύκολη
-----------------------------------------
Δεν είναι δύσκολη,αλλά χρειάζεται καλώς ή κακώς λίγο διάβασμα στο σπίτι πριν από ένα διαγώνισμα πχ.Ευκολάκι μην αγχώνεσαι.

αυτά βαριέμαι τα διαγωνίσματα:S:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει για την Ψυχολογια πως ειναι ενα πολυ βαρετο μαθημα και αφου εμαθα πως εξεταζεται κιολας ειπα μακρια απο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει για την Ψυχολογια πως ειναι ενα πολυ βαρετο μαθημα και αφου εμαθα πως εξεταζεται κιολας ειπα μακρια απο μας.

λες ε?οντως δύσκολο θα είναι μπορεί και να το αλλάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εγώ σήμερα δήλωσα πληροφορική ελπίζω να έκανα καλή επιλογή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εγώ σήμερα δήλωσα πληροφορική ελπίζω να έκανα καλή επιλογή:)

Κι εγώ το ίδιο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria.de

Νεοφερμένος

Η maria.de αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω πηρα ψυχολογια επειδη ολοι λενε οτι η καθηγητρια ειναι φοβερη..
επισης νομιζω οτι μπορεις να παρεις μεχρι 2 χρονιες το ιδιο μαθημα
αρα αφησα την πληροφορικη για του χρονου που δεν την δινουμε κιολας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ψυχολογία δεν θα διάλεγα!!!! Την έχω σπίτι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εγω πηρα ψυχολογια επειδη ολοι λενε οτι η καθηγητρια ειναι φοβερη..
επισης νομιζω οτι μπορεις να παρεις μεχρι 2 χρονιες το ιδιο μαθημα
αρα αφησα την πληροφορικη για του χρονου που δεν την δινουμε κιολας ;)
Μπορείς να την πάρεις ή στην β ή στη γ.Οπότε είτε την πάρεις είτε όχι στην α δεν έχει σημασία.Στη γ βέβαια συνήθως δε γίνεται τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι αλλά στη Γ' μπορείς να πάρεις πολυμέσα που είναι παρόμοια με την πληροφορική και δεν εξετάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω ηθελα γαλλικα αλλα αναγκαστηκα να διαλεξω ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adffs

Νεοφερμένος

Ο nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγώ πληροφορική πήρα !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εγω πηρα ψυχολογια επειδη ολοι λενε οτι η καθηγητρια ειναι φοβερη..
επισης νομιζω οτι μπορεις να παρεις μεχρι 2 χρονιες το ιδιο μαθημα
αρα αφησα την πληροφορικη για του χρονου που δεν την δινουμε κιολας ;)

Σ΄εμάς για να πάρεις ψυχολογία στη 2α πρέπει να πάρεις και στην 1η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Σ΄εμάς για να πάρεις ψυχολογία στη 2α πρέπει να πάρεις και στην 1η...
η ψυχολογια υπαρχει μονο στην 1η λυκειου.(χωρις να θελω να σε τρομαξω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top