Μάθημα Επιλογής

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι. Για την ακρίβεια ωραίο μπορεί να είναι αλλά πραγματικά δεν ξεφεύγει από τις ''έννοιες''. Δεν λέω αυτές μπορεί να είναι απαραίτητες για την ενασχόληση με τον κλάδο ύστερα - και ποιο μάθημα άλλωστε δεν εισάγει έννοιες στην αρχή. Well, τουλάχιστον προχωρούν και παραπέρα. :P

Για να μην παρεξηγηθώ - και επειδή μάλλον και η Ειρήνη από πάνω το ίδιο λέει - για να μην παρεξηγηθούμε λοιπόν το μάθημα δεν είναι κακό. Απλά δεν είναι ό,τι ακούγεται. Και επαναλαμβάνω ας λάβει κανείς υπ' όψιν του και τον ελεύθερο χρόνο του (π.χ. αν υπάρχουν φροντιστήρια αγγλικών ή άλλες δραστηριότητες κάποιες ώρες λιγότερης αποστήθισης μπορούν να κάνουν μια μικρή διαφορά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι. Για την ακρίβεια ωραίο μπορεί να είναι αλλά πραγματικά δεν ξεφεύγει από τις ''έννοιες''. Δεν λέω αυτές μπορεί να είναι απαραίτητες για την ενασχόληση με τον κλάδο ύστερα - και ποιο μάθημα άλλωστε δεν εισάγει έννοιες στην αρχή. Well, τουλάχιστον προχωρούν και παραπέρα. :P

Για να μην παρεξηγηθώ - και επειδή μάλλον και η Ειρήνη από πάνω το ίδιο λέει - για να μην παρεξηγηθούμε λοιπόν το μάθημα δεν είναι κακό. Απλά δεν είναι ό,τι ακούγεται. Και επαναλαμβάνω ας λάβει κανείς υπ' όψιν του και τον ελεύθερο χρόνο του (π.χ. αν υπάρχουν φροντιστήρια αγγλικών ή άλλες δραστηριότητες κάποιες ώρες λιγότερης αποστήθισης μπορούν να κάνουν μια μικρή διαφορά).
+φωνω.
Θα παρω πληροφορικη επειδη και ειναι του γουστου μου και δεν εξεταζεται και στο τελος.
Στην τελικη ενα μαθημα δεν θα δωσει το Μ.Ο.!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d3m1$94

Νεοφερμένος

Ο Ντεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια να σας ρωτησω κατι:Μπορω να επιλεξω και δευτερο μαθημα επιλογης;(νομιζω υπαρχει και ειναι προαιρετικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ένα διαλέγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d3m1$94

Νεοφερμένος

Ο Ντεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Α ενταξει.Ευχαριστω φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι μπορουμε να εχουμε 2 μαθηματα επιλογης.αν θελουμε.αν καποιος παρει και ενα ακομα μετραει βαθμολογικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ένα διαλέγεις νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim mag

Νεοφερμένος

Ο kost@kos!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω θα διαλεξω γαλλικα ή πληροφορικη!!!απλα πιστευω οτι για να πετυχουμε εκει που θελουμε θα πρεπει να εχουμε καλες βασεις!!!!!!!!!και με ενα μαθημα συν γραπτα τον ιουνιο ειναι λιγο βαρύ!!κατα την γνωμη μου__αλλα αν καποιοι νομιζουν οτι θα τα βγαλουν περα οκ!!!εχω ακουσει οτι ειναι οπως το Κ.Π.Α!!!!!ΓΕΜΑΤΟ ΕΝΝΟΙΕΣ!!ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ
______________________________________________________________________
Η Αγαπη ειναι ζαλη που βαραει στο κεφαλι ετσι χτυπησε και εμενα και αγαπησα εσενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια το καλυτερο ειναι η πληροφορικη που δεν το δινετε κ στο τελος..αρα ενα μα8ημα λιγοτερο..κ ο βα8μος δε μετραει στο μεσο ορο..εγω πρωτη κ δευτερα επελεξα πληροφορικη κ στην τριτη πολυμεσα δικτυα που ειναι το ιδιο..κ ουτε αυτο το δινεις στο τελος..εκτος αν εχετε προσωπικο ενδιαφερον για κατι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα πληροφορική, μόνο και μόνο γιατί είναι το αγαπημένο μου μάθημα και ένα από τα σημαντικότερα για την νέα γενιά. Πιστεύω πως έπρεπε να ήταν υποχρεωτικό και όχι επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Να απαντήσω μία ερώτηση της 1ης σελίδας...στην Β ξένη γλώσσα σύμφωνα με εγκύκλιο ΥΠΕΠΘ είναι 4 γλώσσες Γαλλικά Γερμανικά Ιταλικά Ισπανικά. Οι 2 τελευταίες προστέθηκαν φέτος και ήδη η εγκύκλιος είναι στους Λυκειάρχες απο την δευτεροβάθμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
σε περιπτωση που σε καποιο μαθημα επιλογης δεν χει σχηματιστει ενα τμημα ειναι αναγκασμενοι αυτοι που το επελεξαν να επιλεξουν αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine_94_

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πληροφορική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
σε περιπτωση που σε καποιο μαθημα επιλογης δεν χει σχηματιστει ενα τμημα ειναι αναγκασμενοι αυτοι που το επελεξαν να επιλεξουν αλλο?

Σε μας έτσι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
αδικο αυτο και αντιδημοκρατικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ή πληροφορικη ή αισθητικη αγωγη.. Δυσκολη επιλογη θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω διαλεξα Αισθητική Αγωγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Oxι καλέ ... Εικαστίκα, Μουσική και Θεατρολογία ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Tαλανιζομαι μεταξυ Θεατρολογια - Ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top