Μάθημα Επιλογής

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Aν εννοείς στο Γ.Μ.Ο,τότε ναι,απ' όσο γνωρίζω δε μετράει.
τι εννοείς λέγοντας Γενικό Μέσο Όρο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
τι εννοείς λέγοντας Γενικό Μέσο Όρο;;;;

Με ρώτησες αν μετράει ο βαθμός στην πληροφορική και σου είπα ότι αν εννοείς το γενικό μέσο όρο,όχι,ο βαθμός της πληροφορικής,δε μετράει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Με ρώτησες αν μετράει ο βαθμός στην πληροφορική και σου είπα ότι αν εννοείς το γενικό μέσο όρο,όχι,ο βαθμός της πληροφορικής,δε μετράει.:)
δηλαδή αναφέρεται αλλά δε λαμβάνεται υπ'όψιν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
δηλαδή αναφέρεται αλλά δε λαμβάνεται υπ'όψιν;;;

Ναι

Σε οσα μαθηματα μετρανε στον Γ.Μ.Ο. σας βαζουν ενα αστερακι διπλα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πολύ καλό αυτό μιας και ποτέ δε μου άρεσε αυτό το μάθημα και ειδικά ο τρόπος διδασκαλίας του,μια ξερή και άσκοπη παπαγαλία...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στο λύκειο είναι κάπως πιο πρακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ε δεν κάνετε πολλά πράγματα από το βιβλίο συνήθως κάθεστε στον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ε δεν κάνετε πολλά πράγματα από το βιβλίο συνήθως κάθεστε στον υπολογιστή.
καλό αυτό!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Στο σχολείο μου είχαμε δύο επιλογές: Εικαστικά και Πληροφορική.
Διάλεξα Πληροφορική επειδή μου αρέσει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Νομίζω όμως ότι την πληροφορική μπορούμε να την επιλέξουμε μόνο για δύο χρόνια στο λύκειο όχι για τρία...αφού δεν εξετάζεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kαι μετά παίρνεις πολυμέσα που είναι το ίδιο κοιτάξτε και λίγο πίσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Η πληροφορική δε μου άρεσε, της Α'. Μου θύμιζε πολύ του γυμνασίου. Βέβαια αναγκάστηκα να την επιλέξω, γτ δεν υπήρχε άλλο τμήμα. Ήθελα γαλλικά, αλλά δεν είχε σχηματιστεί τμήμα, δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εγω που είχα πάρει θεατρολογία είχα περάσει Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Α!!! Καναμε οτι να 'ναι!! Παιζαμε παντομιμα, μιλαγαμε και καμια φορα παιζαμε καμια σκηνη απο το βιβλιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μαλλον γερμανικα η ψυχολογια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
σκεφτομαι πληροφορικη, γαλλικα και ψυχολογια.
στν πληροφορικη και στα γαλλικα ημουν καλη στο γυμνασιο οποτε τ εχω σιγουρα.
η ψυχολογια μου αρεσει αλλα μου εχουν πει οτι εχει πολυ θεωρια.
ειμαι μπερδεμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
σκεφτομαι πληροφορικη, γαλλικα και ψυχολογια.
στν πληροφορικη και στα γαλλικα ημουν καλη στο γυμνασιο οποτε τ εχω σιγουρα.
η ψυχολογια μου αρεσει αλλα μου εχουν πει οτι εχει πολυ θεωρια.
ειμαι μπερδεμενη...

επελεξα ψυχολογια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη κυριως λογω του καθηγητη.Αν μπορεις να μαθεις αν ο καθηγητης της ψυχολογιας ειναι καλος και στηριζει το μαθημα στη συζητηση τοτε μην το σκεφτεσαι ειναι πολυ ομορφο μαθημα.Αν ο καθηγητης ομως ειναι αυστηρος και βασιζει το μαθημα στην παπαγαλια διαλλεξε κατι που το ξερεις καλα να μην χρειαζεται να φορτωνεσαι και με επιπλεον διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
επελεξα ψυχολογια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη κυριως λογω του καθηγητη.Αν μπορεις να μαθεις αν ο καθηγητης της ψυχολογιας ειναι καλος και στηριζει το μαθημα στη συζητηση τοτε μην το σκεφτεσαι ειναι πολυ ομορφο μαθημα.Αν ο καθηγητης ομως ειναι αυστηρος και βασιζει το μαθημα στην παπαγαλια διαλλεξε κατι που το ξερεις καλα να μην χρειαζεται να φορτωνεσαι και με επιπλεον διαβασμα...

αυτο θα κανω,
ευχαριστω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top