Μάθημα Επιλογής

alice-vel

Νεοφερμένος

Η alice-vel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα μαθήματα επιλογής τα δίνεις στο τέλος γραπτώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν εχεις παρει ψυχολογια,ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και οι γλώσσες εξετάζονται:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και οι γλώσσες εξετάζονται:).

Της επιλογης,γτ τα Αγγλικα αναγκαστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Nαι,οταν θα παω στο λυκειο θα σου πω,γιατι τωρα δεν εχω εμπειρια...
-----------------------------------------
Τα μαθήματα επιλογής τα δίνεις στο τέλος γραπτώς?
Καποια.Πληροφορικη και θεατρολογια δεν τα δινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν θα σπουδάσω ψυχολογία...Μάλλον αρχιτέκτονας θα γίνω και έχω ακούσει ότι υπάρχει ένα μάθημα σχετικό με τη ψυχολογία.. Γι'αυτό διάλεξα αυτό το μάθημα επιλογής!!
:):D:jumpy:

ψυχολογία στην αρχιτεκτονικη....????:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran92

Νεοφερμένος

Ο petran92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις μηπως στην γ λυκειου για το μαθημα πολυμεσα δικτυα αν εξεταζεται γραπτως στο τελος στις εξετάσεις; γιατι ενας γνωστος μου ειπε οτι το επελεξε στο σχολειο του φετος στη γ λυκειου κ δν το εδωσαν στις εξετασεις. Το λεω αυτο στον διευθυντη μ και δν ξερει να μ απαντησει; Μ λεει οτι μονο τις εφαρμογες υπολογιστων(πληροφορικη) δεν τις εξεταζεσαι στο τέλος γραπτα... :(??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν εξετάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran92

Νεοφερμένος

Ο petran92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ φιλε:) τωρα μ ανακουφισες γιατι στο σχολειο μου δεν ηξεραν τιποτα εντελως.Ημασταν μια ομαδα παιδιων π θέλαμε αυτο το μαθημα αλλα επειδη δν ξεραμε αν το δινεις η οχι καποιοι κολλουσαν και δν ηταν σιγουροι κ δημιουργοταν καποιο προβλημα.Αλλα τωρα π μας κατατοπισες θα τα ξεκαθαρισουμε ολα.Ευχαριστω κ παλι:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σε μας δε μας δώσαν κάποιο χαρτί για να επιλέξουμε. Το μάθημα επιλογής το διαλέγουμε τέλη Ιουνίου κατά την εγγραφή ή το Σεπτέμβριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ΠλΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΦΥΣΙΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psipsi

Νεοφερμένος

Η psipsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εμας μας έδωσαν ένα χαρτι όπου συμπληρώναμε την Α' ξένη γλώσσα (αγγλικα, γαλλικά, γερμανικα) και το μά8ημα επιλογής...
Εκτός των άλλων μάλλον θα ερθει η καθηγήτρια των γαλλικών που έχουμε στο σχολειο, δλδ στο γυμνάσιο και τη λατρεύουμε!!!
δεν ξέρω για άλλα σχολεια, πάντος εμάς η Α'γλώσσα ειναι επιλέξιμη αναμεσα στις προαναφερθήσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Σε μας δε μας δώσαν κάποιο χαρτί για να επιλέξουμε. Το μάθημα επιλογής το διαλέγουμε τέλη Ιουνίου κατά την εγγραφή ή το Σεπτέμβριο;

Δίνουν το χαρτί για να διαλέξουν τα παιδιά στο τέλος της Γ΄Γυμνασίου για να ξέρουν περίπου τι θα γίνει στην Α΄Λυκείου . Αν δεν σας το έχουν δώσει, σημαίνει ότι θα διαλέξετε το μάθημα επιλογής το Σεπτέμβρη. Ρωτήστε τα παιδιά της Α΄Λυκείου για να δείτε τι έγινε με΄αυτούς!

Η Αγγλική γλώσσα είναι δεδομένη. Είναι μέσα στην ύλη κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σε εμάς δώσανε ένα χαρτί τις προάλλες για να συμπληρώσουμε κατεύθυνση και μάθημα επιλογής. Αλλά δεν είναι οριστικό, όπως μας είπαν. Επέλεξα Βιολογία, αλλά σκέφτομαι μήπως το αλλάξω με πληροφορική.
Ισχύει ότι μπορούμε να επιλέξουμε στη 3η ένα μάθημα παρόμοιο με την πληροφορική (εφαρμογες και δίκτυα ή κάπως έτσι) το οποίο δεν το δίνουμε στο τέλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Σε εμάς δώσανε ένα χαρτί τις προάλλες για να συμπληρώσουμε κατεύθυνση και μάθημα επιλογής. Αλλά δεν είναι οριστικό, όπως μας είπαν. Επέλεξα Βιολογία, αλλά σκέφτομαι μήπως το αλλάξω με πληροφορική.
Ισχύει ότι μπορούμε να επιλέξουμε στη 3η ένα μάθημα παρόμοιο με την πληροφορική (εφαρμογες και δίκτυα ή κάπως έτσι) το οποίο δεν το δίνουμε στο τέλος;
το μαθημα ονομαζεται πολυμεσα-δικτυα αλλα νομιζω οτι το δινουνε στο τελος.αλλα δεν ειμαι σιγουρος,ας πει καποιος που το ξερει:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δήλωσα εφαρμογές πληροφορικής γιατί μου αρέσει πολύ η πληροφορική και τα τμήματα στην Ράλλειο θα είναι ολιγάριθμα διότι οι περισσότερες επιλέγουν ψυχολογία ,θεατρολογία και εικαστικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δήλωσα εφαρμογές πληροφορικής γιατί μου αρέσει πολύ η πληροφορική και τα τμήματα στην Ράλλειο θα είναι ολιγάριθμα διότι οι περισσότερες επιλέγουν ψυχολογία ,θεατρολογία και εικαστικά!!!
Εγώ διάλεξα εφαρμογές πληροφορικής+ως δευτερη ξένη γλώσσα Ισπανικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα εφαρμογές πληροφορικής+ως δευτερη ξένη γλώσσα Ισπανικά.:)

Το πρώτο θα κάνεις κατά πάσα πιθανότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το πρώτο θα κάνεις κατά πάσα πιθανότητα.
Γιατί να μην το κάνω και το δευτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Γιατί συνήθως δεν δημιουργείται τμήμα για το δεύτερο... Οι περισότεροι διαλέγουν Πληροφορική/Εικαστικά/Ψυχολογία/Γαλλιικά.. Εμείς τουλάχιστον αυτά τα τμήματα είχαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top