Μάθημα Επιλογής

Kandriviotis

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πληροφορική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Kαλυτερα να επιλεξετε πληροφορικη αφου δεν εξεταζεται θα ειναι ενα μαθημα λιγοτερο !:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Kαλυτερα να επιλεξετε πληροφορικη αφου δεν εξεταζεται θα ειναι ενα μαθημα λιγοτερο !:clapup:

Οντως παιδια, μην κανετε το λαθος να διαλεξετε κατι που εξεταζεται εκτος κι αν σας αρεσει παρα πολυ. Εγω στην α λυκειου ειχα πληροφορικη και τα παιδια που ειχαν γερμανικα βαρουσαν τα κεφαλια τους στις εξετασεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εγω ειχα επιλεξει προγραμματισμο ηταν πολυ καλο καναμε λογικα κυκλωματα ,αλγεβρα boole ,αρχιτεκτονικη μικροεπεξεργαστων ,δικτυα και απο προγραμματισμο μαθαμε c++ και φορτραν.Α!καναμε και πολυεπεξεργασια κυριως τους τυπους που ειχε...
αυτα,,....
xaxaμε πιστεψατε?:P

χαχαχ ρε σει, την ωρα που διαβαζα αυτα που γραφεις εμεινα με το στομα ανοιχτο. Μετα πατησα το σποιλερ κ συνηλθα :P Λεω κι εγω κανουν τετοια πραγματα, εγω περιμενα να μας μαθουν να γραφουμε και να κανουμε παρουσιασεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ θεατρολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos 174

Νεοφερμένος

Ο giorgos 174 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οσοι ειναι να πανε θεωρητικη θα ελεγα ισπανικα γιατι βοηθαει για τα λατινικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ψυχολογιαααα...:):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
οσοι ειναι να πανε θεωρητικη θα ελεγα ισπανικα γιατι βοηθαει για τα λατινικα...
Εμείς δεν έχουμε ισπανικά. :(

Ψυχολογία έχω επιλέξει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ θεατρολογία.
Βασικά επειδή σχεδόν όλη η πρώτη διάλεξε θεατρολογία αναγκαστήκαμε να αλλάξουμε
και πήγα γερμανικά. πάντως θα ήθελα να είχε ιταλικά το σχολείο μας...;)
ή να είχε και στην πρώτη επιλογής βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Δεν δινεις εξετασεις στην Αισθητικη Αγωγη και στην Πληροφορικη.Εγω πηρα Αισθητικη Αγωγη,αλλα σαν να το ψιλομετανιωσα.Ισως αν επαιρνα Ψυχολογια να ηταν καλυτερα.Δεν πηγα ,γιατι δινεις εξετασεις αλλα μου ειπαν οτι βαζουν και πανευκολα.Στην Αισθητικη Αγωγη περιμενα να ζωγραφιζουμε ή και να ζωγραφιζουμε ,αλλα η καθηγητρια που εχουμε μας ειπε θα κανουμε Θεατρολγια,θα βλεπουμε καμια φορα καμια ταινια και τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν δινεις εξετασεις στην Αισθητικη Αγωγη και στην Πληροφορικη.Εγω πηρα Αισθητικη Αγωγη,αλλα σαν να το ψιλομετανιωσα.Ισως αν επαιρνα Ψυχολογια να ηταν καλυτερα.Δεν πηγα ,γιατι δινεις εξετασεις αλλα μου ειπαν οτι βαζουν και πανευκολα.Στην Αισθητικη Αγωγη περιμενα να ζωγραφιζουμε ή και να ζωγραφιζουμε ,αλλα η καθηγητρια που εχουμε μας ειπε θα κανουμε Θεατρολγια,θα βλεπουμε καμια φορα καμια ταινια και τετοια.
Μπορείς να αλλάξεις μέχρι τον Οκτώβριο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω πηγα αισθητικη αγωγη και ειναι μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μπορείς να αλλάξεις μέχρι τον Οκτώβριο. ;)

Το ξερω ,αλλα ηδη καναμε δυο μαθηματα και δε λεει,Υγεια.Του χρονου παντως Βιολογια με βλεπω να παιρνω.Παντως σιγουρα δεν θα διαλεξω ενα μαθημα μονο και μονο για να μην δωσω εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick incredible

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
διαλεξα ψυχολογια, αλλα επειδη δεν μαζευτηκαν πολλα παιδια μας εβαλαν πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγω επελεξα ψυχολογια και αυριο ειναι το πρωτο μαθημα στο μαθημα επιλογης:redface::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:)ειναι πολυ ωραιο μαθημα και εγω αυτο πηρα κ εχουμε κανει !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peach(L)Mario

Νεοφερμένος

Η Peach(L)Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επέλεξα θεατρολογία.
Ήθελα γαλλικά στην αρχή αλλά δεν δημιουργήθηκε τμήμα,μετά ήθελα ψυχολογία αλλά ούτε εκεί δημιουργήθηκε τμήμα.
Είναι κρίμα πάντως,γιατί μου άρεσε πολύ να κάνω ψυχολογία,αλλά επειδή όλοι βαριούνται να δίνουν στο τέλος δεν το επιλέγουν.
Εντάξει και η θεατρολογία καλή είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εγώ πήρα Ψυχολογία...είναι κάτσε καλά μάθημα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω πηρα καλλιτεχνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα Εφαρμογές Πληροφορικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top