Μάθημα Επιλογής

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ ανάμεσα στην πληροφορική και την καλλιτεχνική παιδεία(θεατρολογία).Άντε να δούμε:hmm:
Η καλλιτεχνική παιδεία δεν το κόβω να συμπληρώνει τμήμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Η καλλιτεχνική παιδεία δεν το κόβω να συμπληρώνει τμήμα.:P

Μπα μην το λες όλο το τμήμα μου διάλεξε καλλιτεχνική παιδεία.Αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπα μην το λες όλο το τμήμα μου διάλεξε καλλιτεχνική παιδεία.Αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα.
Και΄μας πέρυσι γιατί είχε βγει βρώμα ότι δε θα εξετάζονταν στο τέλος και ήταν η 1η σε φάση να είμαστε 10 άτομα από τα 110 σε άλλα μαθήματα επιλογής..:PΕ,μετά άλλαξε γνώμη το Υπουργείο και ήρθαν στα ίσια τους.:P Βασικά,πάλι είχε δημιουργηθεί τμήμα αλλά όχι ο χαμός που είχε γίνει πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και΄μας πέρυσι γιατί είχε βγει βρώμα ότι δε θα εξετάζονταν στο τέλος και ήταν η 1η σε φάση να είμαστε 10 άτομα από τα 110 σε άλλα μαθήματα επιλογής..:PΕ,μετά άλλαξε γνώμη το Υπουργείο και ήρθαν στα ίσια τους.:P Βασικά,πάλι είχε δημιουργηθεί τμήμα αλλά όχι ο χαμός που είχε γίνει πριν.

Το ίδιο και σε εμάς.Λένε όλοι δεν θέλουμε εξετάσεις,διάβασμα και στο επιλογής και τα γνωστά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το ίδιο και σε εμάς.Λένε όλοι δεν θέλουμε εξετάσεις,διάβασμα και στο επιλογής και τα γνωστά:whistle:

Δε με κατάλαβες.:P
Πέρυσι,είχε έρθει μαντάτο ότι ΔΕΝ θα υπάρχουν εξετάσεις στην Καλλιτεχνική Παιδεία,αλλά μετά το πήραν πίσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δε με κατάλαβες.:P
Πέρυσι,είχε έρθει μαντάτο ότι ΔΕΝ θα υπάρχουν εξετάσεις στην Καλλιτεχνική Παιδεία,αλλά μετά το πήραν πίσω.:P

Αυτό λέω και εγώ:P
Για την ακρίβεια οι συμμαθητές μου αυτό νομίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic boom Girl

Νεοφερμένος

Η Sonic boom Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πως να διαλέξει το μαθημα επιλογείς και τι μαθαίνεις στο Ελλήνικο και Ευρωπαικό κόσμο?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γεια σας,θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πως να διαλέξει το μαθημα επιλογείς και τι μαθαίνεις στο Ελλήνικο και Ευρωπαικό κόσμο?:redface:
Είναι στυλ Ιστορίας. Στην ουσία μαθαίνετε τι έγινε στην Ευρώπη κατά τη διάρκεια της Βυζαντινής αυτοκρατορίας και μετά. Δεν είναι άσχημο,αλλά έχει κακό βιβλίο και αν δεν έχετε καλό καθηγητή θα δυσκολευτείτε. Εμένα προσωπικά,δε μου άρεσε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Για όσους έκαναν καλλιτεχνική παιδεία πέρυσι ή υπήρχε τμήμα στο σχολείο τους ισχύει πως δεν υπάρχουν εξετάσεις γιατί μέχρι και η διευθύντρια το είπε.Τι στο καλό:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Να ρωτήσω από απλή περιέργεια... ποιο προτιμάτε? Διαχείριση Φυσικών Πόρων ή Εφαρμογές Πληροφορικής? Και... τι ακριβώς είναι: Διαχείριση Φυσικών Πόρων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Για όσους έκαναν καλλιτεχνική παιδεία πέρυσι ή υπήρχε τμήμα στο σχολείο τους ισχύει πως δεν υπάρχουν εξετάσεις γιατί μέχρι και η διευθύντρια το είπε.Τι στο καλό:hmm:

Πέρυσι σε εμάς έδωσαν και τον εικαστικών και της μουσικής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Διάλεξα Εφαρμογές Πληροφορικής. Αλλα έβαλα ως δεύτερη επιλογη, γιατι δεν παίζει να χωρέσουμε τόσα παιδια σε 2 τμήματα, τον ΕΕΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πέρυσι σε εμάς έδωσαν και τον εικαστικών και της μουσικής!!
Έχει ξεχωριστό βιβλίο η Καλλιτεχνική Παιδεία.;)

Διάλεξα Εφαρμογές Πληροφορικής. Αλλα έβαλα ως δεύτερη επιλογη, γιατι δεν παίζει να χωρέσουμε τόσα παιδια σε 2 τμήματα, τον ΕΕΠ.
2 τμήματα Ευρωπαϊκό; Δεν ήξεραν τι τα περιμένει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Όχι, δύο τμήματα Εφαρμογές Πληροφορικής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Στην θεατρολογία γράφουμε εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πείτε μου ότι σας έβαλαν τέτοιο μάθημα επιλογής.:P

Ναι.Θεατρολογία ή πληροφορική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επέλεξα φυσικούς πόρους γιατί ήθελα να αποφύγω την πληροφορική και εξ αιτίας του ότι από καλλιτεχνικά δεν...
Ήθελα να επιλέξω πολιτισμό αλλά δεν δημιουργούταν τμήμα...
Όποιος είχε/έχει επιλέξει φυσικούς ας με διαφωτίσει στο τι είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να μάθω τι είναι διαχείριση φυσικών πόρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top