Λαθρομετανάστες: Τι πρέπει να γίνει;

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
παντως εμενα 4 γατες που μου τις σκοτωσε ελληνας με φολα δεν ειδα να το κανεις θεμα
1. Eίσαι σίγουρος ότι είναι έλληνας;;
2. Σίγουρα αν είναι έλληνας, δεν τόκανε για να τις φάει...
3. Είναι τελείως διαφορετικά, η φόλα, με το σφαγείο για φάγωμα...:/:
4. Σε ανόμοια πράγματα μην υπερασπίζεσαι κουτά-αταβιστικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1. Eίσαι σίγουρος ότι είναι έλληνας;;
2. Σίγουρα αν είναι έλληνας, δεν τόκανε για να τις φάει...
3. Είναι τελείως διαφορετικά, η φόλα, με το σφαγείο για φάγωμα...:/:
4. Σε ανόμοια πράγματα μην υπερασπίζεσαι κουτά-αταβιστικά!!

1)ναι ειναι εδω και 25 γενιες καθαρος ελληνας
2) ναι το εκανε επειδη τον ενοχλουσε μια καθαρη, σπιτικη ηρεμη γατα που εκανε την βολτα της (μαζι με πολλες αλλες αδεσποτες)
3) ποια η διαφορα?? νεκρο καταληγει το ζωο και στις δυο περιπτωσει? εχεις δει ποτε φολιασμενο ζωο πως υποφερει?
4) εχεις δικιο 1000 φορες ο πακιστανος που το κανει για να το φαει για να ζησει παρα ο πολυτιμος σου ελληνας που το κανει γιατι ειναι μαλακας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
1)ναι ειναι εδω και 25 γενιες καθαρος ελληνας
2) ναι το εκανε επειδη τον ενοχλουσε μια καθαρη, σπιτικη ηρεμη γατα που εκανε την βολτα της (μαζι με πολλες αλλες αδεσποτες)
3) ποια η διαφορα?? νεκρο καταληγει το ζωο και στις δυο περιπτωσει? εχεις δει ποτε φολιασμενο ζωο πως υποφερει?
4) εχεις δικιο 1000 φορες ο πακιστανος που το κανει για να το φαει για να ζησει παρα ο πολυτιμος σου ελληνας που το κανει γιατι ειναι μαλακας
Για το:
1. Είσαι αντιδραστικός χωρίς λόγο και γράφεις ειρωνικά για 25 γενιές.... δεν χρειάζεται τέτοια αντίδραση παράλογη.
2. το ίδιο είναι;; Δεν ξέρεις τι σου γίνεται τότε...
3. Ναι κι εμένα μου φολιάσανε τη φρεσκογεννημένη σκύλα μου κι ορφάνεψαν 7 κουτάβια 1 εβοδομάδας, και ψόφησε στα χέρια μου. Σίγουρα όμως κάποιον ενοχλούσε και ακόμη πιό σίγουρα δεν την σφάξανε για φαί..
4. Φαντάσου μόνο τις 4 γατούλες σου να τις είχανε σφάξει...αυτοί που με πάθος υπερασπίζεσαι οι ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ το διανοείσαι;;; Ο πολύτιμός μου έλληνας είναι ο συμπατριώτης μου, αυτό ποτέ δεν θα το καταλάβεις παρά μόνο όταν θα χρειαστείς βοήθεια απο το συμπατριώτη σου, και θα σου πεί ο μαλάκας, τράβα στον λαθραίο για βοήθεια.. και θάχει δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Για το:
1. Είσαι αντιδραστικός χωρίς λόγο και γράφεις ειρωνικά για 25 γενιές.... δεν χρειάζεται τέτοια αντίδραση παράλογη.
2. το ίδιο είναι;; Δεν ξέρεις τι σου γίνεται τότε...
3. Ναι κι εμένα μου φολιάσανε τη φρεσκογεννημένη σκύλα μου κι ορφάνεψαν 7 κουτάβια 1 εβοδομάδας, και ψόφησε στα χέρια μου. Σίγουρα όμως κάποιον ενοχλούσε και ακόμη πιό σίγουρα δεν την σφάξανε για φαί..
4. Φαντάσου μόνο τις 4 γατούλες σου να τις είχανε σφάξει...αυτοί που με πάθος υπερασπίζεσαι οι ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ το διανοείσαι;;; Ο πολύτιμός μου έλληνας είναι ο συμπατριώτης μου, αυτό ποτέ δεν θα το καταλάβεις παρά μόνο όταν θα χρειαστείς βοήθεια απο το συμπατριώτη σου, και θα σου πεί ο μαλάκας, τράβα στον λαθραίο για βοήθεια.. και θάχει δίκιο.

1)το 25 γενιες στο τονιζω για να δεις οτι ειναι καθαρος ελληνας και οχι μπασταρδεμενος με ΄΄υπανθρωπους''
2)αυτο ειλικρινα αν εχεις αγαπησει ποτε ζωντανο θα το καταλαβαινες
3,4) εισαι εκτος τοπου και χρονου! δηλαδη αμα το κανει ο ελληναρας δεν πειραζει αλλο ο κακος πακιστανος ειναι εγκλημα ? πραγματι ΑΛΗΘΕΙΑ πιο πολυ με ενοχλει αυτο που εγινε παρα να τις ειχε παρει ενα καημενος για να ζησει! αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Για αυτά που σφάζουνε φιλόζωε θα γράψεις;;
ή συγκρούεται το φιλοζωικό σου, με το φιλολαθρομεταναστευτικό σου;;
..παρα να τις ειχε παρει ενα καημενος για να ζησει! αληθεια
εδώ μένω έκπληκτος πλέον!!! με τις ευλογίες σου να τις σφάζει και να τις τρώει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Για αυτά που σφάζουνε φιλόζωε θα γράψεις;;
ή συγκρούεται το φιλοζωικό σου, με το φιλολαθρομεταναστευτικό σου;;

μα εχω γραψει!! ισα ισα ΕΣΑΣ ξαφνικα σας επιασε το φιλοζωικο ;)

πραγματικα οσο και να μην μου αρεσουν οι εικονες πραγματικα απο την μια μπορω να το δικαιολογησω απο την στιγμη που δεν εχουν τιποτα αλλο να ζησουν!

και για να βγω ΑΚΟΜΑ πιο οφφ μιας και εισαι τοσο ευαισθητοποιημενος δες στα σφαγεια ποιες ειναι οι συνθηκες και μετα μιλα μεγαλε φιλοζωε. (για να σε προλαβω οχι δεν τρωω κρεας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marw27

Νεοφερμένος

Η marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1)γιατι σε αυτη τη χωρα δεν εφαρμοζονται οι νομοι;<-----ο κυριος λογος για πολλα προβληματα..πριν λιγες μερες βλεπω λαθρομεταναστη (πιθανον πακιστανος) να ψαχνει για σιδερα στα σκουπιδια..σταματαει περιπολικο με 2 αστυνομικους 20αρηδες..γυαλι ηλιου και πολυ μοστρα..περπατουν προς τον πακιστανο-εγω σε φαση "δεν ειναι δυνατον!η αστυνομια κανει την δουλεια της;" και ξαφνικα βλεπω τα μπατσακια να μπαινουν στο μαγαζι με τα ρουχα που ηταν πισω απο τον πακιστανο.εμειναν εκει κανενα 20λεπτο.στο μεταξυ το περιπολικο διπλοπαρκαρισμενο.ειπα κι εγω...
2)σορρυ κιολας,πειτε με ρατσιστρια αλλα θεωρω αδιανοητο να ξοδευουμε σαν κρατος τοσα λεφτα για να δημιουργουμε "ξενωνες" για τους λαθρομεταναστες με ιατρεια,δωματια με air condition ,να τους ταϊζουμε και να τους ποτιζουμε, την στιγμη που υπαρχουν τοσοι αστεγοι..ναι ρε φιλε,ΕΛΛΗΝΕΣ...γιατι λοιπον να μην δημιουργησουμε ξενωνες για τους αστεγους και να φτιαχνουμε ολα αυτα για τους λαθρομεταναστες.ειμαι φοιτητρια στην Αθηνα και αυτα τα 2 χρονια εχω παθει πλακα!πριν λιγες μερες περασα -με αυτοκινητο φυσικα- απο την χαλκοκονδυλη (απο την αρχη μεχρι και την πανεπιστημιου),3ης Σεπτεμβριου,πλατεια Βαθης(νομιζω,δεν τα ξερω καλα) και νομιζα οτι ειμαι στο Πακισταν..να χεσω την επιχειρηση σκουπα που εκαναν..δεν μπορεις να βγεις ζωντανος απο εκει!εψαχνα σπιτι και ημουν σε φαση "οχι Κυψελη,οχι Αττικη,οχι Πατησια.." ε που θα παει ολο αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
νταξ κλαίν χωράμε πολλούς ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
νταξ κλαίν χωράμε πολλούς ακόμα

Ναι, δίκιο έχεις ;)

Τόσες πόλεις υπάρχουν που δεν έχουν γεμίσει μετανάστες, τι γκρινιάζουν οι έλληνες; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomkap

Νεοφερμένος

Ο Κλεομένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να τους φάμε λάχανο... ακους εκεί! Τολμάνε να είναι καφέ και όχι άσπροι! Στους φούρνους τώρα... να ενισχύσουμε και τις εξαγωγές σε σαπούνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1)γιατι σε αυτη τη χωρα δεν εφαρμοζονται οι νομοι;<-----ο κυριος λογος για πολλα προβληματα..πριν λιγες μερες βλεπω λαθρομεταναστη (πιθανον πακιστανος) να ψαχνει για σιδερα στα σκουπιδια..σταματαει περιπολικο με 2 αστυνομικους 20αρηδες..γυαλι ηλιου και πολυ μοστρα..περπατουν προς τον πακιστανο-εγω σε φαση "δεν ειναι δυνατον!η αστυνομια κανει την δουλεια της;" και ξαφνικα βλεπω τα μπατσακια να μπαινουν στο μαγαζι με τα ρουχα που ηταν πισω απο τον πακιστανο.εμειναν εκει κανενα 20λεπτο.στο μεταξυ το περιπολικο διπλοπαρκαρισμενο.ειπα κι εγω...
2)σορρυ κιολας,πειτε με ρατσιστρια αλλα θεωρω αδιανοητο να ξοδευουμε σαν κρατος τοσα λεφτα για να δημιουργουμε "ξενωνες" για τους λαθρομεταναστες με ιατρεια,δωματια με air condition ,να τους ταϊζουμε και να τους ποτιζουμε, την στιγμη που υπαρχουν τοσοι αστεγοι..ναι ρε φιλε,ΕΛΛΗΝΕΣ...γιατι λοιπον να μην δημιουργησουμε ξενωνες για τους αστεγους και να φτιαχνουμε ολα αυτα για τους λαθρομεταναστες.ειμαι φοιτητρια στην Αθηνα και αυτα τα 2 χρονια εχω παθει πλακα!πριν λιγες μερες περασα -με αυτοκινητο φυσικα- απο την χαλκοκονδυλη (απο την αρχη μεχρι και την πανεπιστημιου),3ης Σεπτεμβριου,πλατεια Βαθης(νομιζω,δεν τα ξερω καλα) και νομιζα οτι ειμαι στο Πακισταν..να χεσω την επιχειρηση σκουπα που εκαναν..δεν μπορεις να βγεις ζωντανος απο εκει!εψαχνα σπιτι και ημουν σε φαση "οχι Κυψελη,οχι Αττικη,οχι Πατησια.." ε που θα παει ολο αυτο;
1.Γιατι ο ξενος δεν ειναι αστεγος;ο Ελληνας μονο ειναι αστεγος;:worry:
2.Πηγαινε νοικιασε εξαρχεια να εισαι χαλαρη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marw27

Νεοφερμένος

Η marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1.Γιατι ο ξενος δεν ειναι αστεγος;ο Ελληνας μονο ειναι αστεγος;:worry:
2.Πηγαινε νοικιασε εξαρχεια να εισαι χαλαρη.:D
1)ξερεις σε μια φυσιολογικη χωρα το κρατος φροντιζει πρωτα για τους πολιτες του(τους νομιμους) και μετα για τους υπολοιπους. μην περιμενεις στην Αγγλια ή στη Γερμανια να σου στρωσουν κοκκινο χαλι και τους Αγγλους/Γερμανους να ζητιανευουν και να αυτοκτονουν
2) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
1)ξερεις σε μια φυσιολογικη χωρα το κρατος φροντιζει πρωτα για τους πολιτες του(τους νομιμους) και μετα για τους υπολοιπους. μην περιμενεις στην Αγγλια ή στη Γερμανια να σου στρωσουν κοκκινο χαλι και τους Αγγλους/Γερμανους να ζητιανευουν και να αυτοκτονουν

Μακάρι να το έκανε, αλλά τα κράτη νοιάζονται πολύ περισσότερο για μερικές μειονότητες παρά για τους "πολίτες". Αν το κράτος νοιαζόταν πραγματικά για τον κόσμο τώρα δε θα χαμε εισροή μεταναστών εξαρχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Το θέμα είναι πως και να φύγουν οι λαθρομετανάστες, θα έρθουν καινούργιοι. Οι περισσότεροι είναι κυνηγημένοι άνθρωποι από χώρες που δέχονται ιμπεριαλιστικές επιθέσεις (βλ. Λιβύη-Συρία-Αίγυπτο-Αφγανιστάν κλπ.). Το κράτος αυτό δεν μπορεί να το ελέγξει. Η Ελλάδα είναι μια πολύ εύκολα προσβάσιμη χώρα και ό,τι και να κάνουμε, ακόμα και τι να σας πω, να βλέπουμε ξένο και να τον σπάμε αυτόματα στο ξύλο ή να τους διώξουμε όλους, θα ξανάρθουν καινούργιοι γιατί πολύ απλά οπουδήποτε μακριά από τον πόλεμο είναι καλύτερο. Οπότε η λύση είναι να χτυπηθεί το πρόβλημα κατά μέτωπο, αλλά όσο το κράτος που περιμένουμε όλοι να κάνει κάτι, είναι υπέρ των ιμπεριαλιστικών επιθέσεων και μάλιστα συμμετέχει σε αυτές, αυτό δε θα γίνει.
Επίσης, μιλάτε πολλοί εδώ μέσα λες και οι λαθρομετανάστες είναι αντικείμενα. Είναι άνθρωποι, που προσπαθούν να επιβιώσουν. Όσο η πολιτεία δεν κάνει τίποτα για αυτούς, αυτοί όλο και περισσότερο εξαθλιώνονται. Όταν ο άνθρωπος εξαθλιώνονται είναι λογικό να φτάνει σε ακραίες καταστάσεις (να κλέψει, να χτυπήσει, να σκοτώσει), γιατί ακριβώς είναι εξαθλιωμένος, δεν έχει κάτι να χάσει, προσπαθεί απλά με κάθε τρόπο να επιβιώσει. Επίσης λογικό είναι και οι υπόλοιποι που αναγκάζονται να υποστούν αυτήν την αδιαφορία της πολιτείας, να στρέφονται σε ακραίες λάθος λύσεις (βλ. Χρυσή Αυγή) και να αρχίζουν να χτυπάνε ή ακόμα και να σκοτώνουν λαθρομετανάστες και σιγά σιγά να φανατίζονται. Όμως το θέμα είναι πως είμαστε όλοι άνθρωποι, και θα έπρεπε όλοι να μπορούμε να ζούμε με αξιοπρέπεια. Από τη στιγμή που αυτό το δικαίωμα αφαιρείται από αυτούς τους ανθρώπους (τους λαθρομετανάστες), θεωρώ πως θα έπρεπε να μας απασχολεί πολύ γιατί τους στερείται και πόσο δίκαιο είναι αυτό και όχι μόνο τα προβλήματα που αυτό προκαλεί σε εμάς (που δεν λέω πως δεν μας προκαλεί ή πως δεν είναι σημαντικά). Άλλωστε κανείς δεν μας εγγυάται με τις σημερινές συνθήκες πως δε θα βρεθούμε στη θέση τους. Ίσως να πρέπει να αρχίζουμε να βάζουμε λίγο και τον εαυτό μας στη θέση τους και μετά να μιλήσουμε για λύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
ρε Βασιλίνα, μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο όταν δεν μπορούμε να αλλάξουμε την χώρα μας;;;
και το άλλο οι λαθρομετανάστες μαχαίρωσαν τον έναν που γεννούσε η γυναίκα του οι ίδιοι μαχαίρωσαν και τον Πατρινό, και δεν βάζω τις χιλιάδες αμέτρητες περιπτώσεις βίας κάθε είδους που ζούν οι Ελληνες απο λαθραίους που είναι ανεξέλεκτοι επειδή είναι ακαταχώρητοι.
Τι δεν καταλαβαίνεις;; γιατί είναι εξοργισμένος ο κόσμος και ψηφίζει Χ.Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε Βασιλίνα, μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο όταν δεν μπορούμε να αλλάξουμε την χώρα μας;;;
και το άλλο οι λαθρομετανάστες μαχαίρωσαν τον έναν που γεννούσε η γυναίκα του οι ίδιοι μαχαίρωσαν και τον Πατρινό, και δεν βάζω τις χιλιάδες αμέτρητες περιπτώσεις βίας κάθε είδους που ζούν οι Ελληνες απο λαθραίους που είναι ανεξέλεκτοι επειδή είναι ακαταχώρητοι.
Τι δεν καταλαβαίνεις;; γιατί είναι εξοργισμένος ο κόσμος και ψηφίζει Χ.Α...
υπάρχουν τόσα και τόσα επίθετα για να χρησιμοποιήσεις για τον κόσμο που ψήφισε χ.α , γιατί τόσο λανθασμένη επιλογή?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Νομίζω ότι η ψήφος του κόσμου στην Χ.Α (που είναι λανθασμένη)είναι επηρεασμένη από τέτοια περιστατικά....όταν η αστυνομία είναι ΑΝΙΚΑΝΗ και μία οργάνωση σε βοηθά...είναι λογικό μετά να στηριχθείς στην οργάνωση...1 μήνα πριν τον σκοτωμένο 30αρη στην Πάτρα,στην ίδια πόλη βίασαν μετανάστες ένα ζευγάρι 17χρονων οι μετανάστες....πιο πριν ήταν ο άντρας με την κάμερα...ΩΣ ΠΟΤΕ(ξαναρωτάω)θα βλέπουμε τέτοιες εικόνες....για αυτούς που υπερασπίζονται τους ΛΑΘΡΟμετανάστες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Νομίζω ότι η ψήφος του κόσμου στην Χ.Α (που είναι λανθασμένη)είναι επηρεασμένη από τέτοια περιστατικά....όταν η αστυνομία είναι ΑΝΙΚΑΝΗ και μία οργάνωση σε βοηθά...είναι λογικό μετά να στηριχθείς στην οργάνωση...1 μήνα πριν τον σκοτωμένο 30αρη στην Πάτρα,στην ίδια πόλη βίασαν μετανάστες ένα ζευγάρι 17χρονων οι μετανάστες....πιο πριν ήταν ο άντρας με την κάμερα...ΩΣ ΠΟΤΕ(ξαναρωτάω)θα βλέπουμε τέτοιες εικόνες....για αυτούς που υπερασπίζονται τους ΛΑΘΡΟμετανάστες....

Λογική του φιλομετανάστη:

Είναι φυσιολογική αντίδραση, αφού δεν έρχονται λαθραίες και γκόμενες από τις χώρες τους, οπότε κάτι πρέπει να γαμ..... κι αυτοί, άνθρωποι είναι. Ας τους κάθονταν οι Ελληνίδες με την θέλησή τους :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Gregory οι αποψεις σου σε καποια θεματα ειναι πιο χαζες και απο 5χρονου με νοητικη στερηση,να το κοιταξεις.
@Giosx επειδη ειναι εξοργισμενοι ψηφισαν ή επειδη ειναι αμορφωτοι και μαλακες;οργη δε διχνεις ψηφιζοντας κατι ακραιο αλλα κατι αντιθετο προς τη σημερινη πολιτικη.
@Del Piero αμα αυτοι που ειχαν κανει τους φονους ηταν μεταναστες με χαρτια ή ελληνες τι θα λεγες;να διωξουμε τους ελληνες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top