Λίγα πράγματα για τους ΗΜΜΥ

angus

Νεοφερμένος

Ο angus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για την συγκεκριμένη σχολή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ας μην πεσουν οι βασεις!αρκει να μην ανεβουν!εχω 19015
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εντάξει! Γίνεστε λίγο υπερβολικοί με τη σχολή μας! χαχαχαχα! Ότι υπάρχουν καίδια υπάρχουν αλλά όχι και έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ξέρεται αν οι ΗΜΜΥ (οταν τελειωσουν τη σχολη τους) μπορουν να ασχοληθουν με web development? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψάχνω κάποια πράγματα για τους ημμυ και πατω ημμυ στο youtube και βρίσκω αυτό

ε μετά δε φταίω εγώ που θα το ποστάρω εδώ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
[FONT=&quot]Καλησπέρα! μπόρεσα να διαβάσω λίγα πράγματα σε αυτό το thread καθώς και στο google αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου θα ήθελα να θέσω μερικές ερωτήσεις που πιθανών να έχουν απαντηθεί εδώ! (και συγνώμη γι αυτό :) ) Ενδιαφέρομαι για ΗΜΜΥ (βασικά είμαι στο στάδιο οπού ψάχνω πληροφορίες)[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] Κατ αρχάς έχω ακούσει ότι είναι δύσκολη σαν σχολή, σαν χαρακτήρας όμως μου αρκεί να παθιαστώ με κάτι και το καταφέρνω ή τουλάχιστον το προσπαθώ. Ακόμα παθιάζομαι με τα μαθηματικά και την φυσική και με ενδιαφέρουν αρκετά οι υπολογιστές! υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα; [/FONT]

[FONT=&quot] τι κλάδους μπορώ να ακολουθήσω και τι επάγγελμα; τι είναι οι ροές; και τελευταίο αλλά δυστυχώς πολύ σημαντικό τι αποκατάσταση έχει και με τι αμοιβή (ένας μέσος) ξεκινάει ένας μετά το πτυχίο;[/FONT]

κανείς? :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δύσκολες ερωτήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Κοιτα αν και ειμαι μονο 3 μηνες φοιτητης μπορω να σου πω λιγα πραγματα.Μπορεις να ασχοληθεις με ηλεκτρολογικες μελετες και εγκαταστασεις,αυτοματισμους-ρομποτικη,υπολογιστες,δικτυα,τηλεπικοινωνιες...αναλογα βεβαια με το ποιος τομεας/ροη σε ενδιαφερει.Στο ΕΜΠ επισης υπαρχει και ροη βιοιατρικης και καποια αλλα...τα βασικα ειναι αυτα που σου ειπα.Παντως αν επιλεξεις τη σχολη καλο θα ηταν να ασχοληθεις με κατι εξειδικευμενο που δεν υπαρχει σε αλλη σχολη (πχ υπαρχουν πολλα τμηματα που ειναι καθαρα πληροφορικης/τηλεπικοινωνιων ).Και προσοχη...αν δεν εχεις ορεξη για ΑΠΕΙΡΑ μαθηματικα και φυσικη υπαρχει κινδυνος να το μετανιωσεις...η συγκεκριμενη σχολη θελει πολλη δουλεια να ξερεις.Ομως αν σε ενδιαφερει αξιζει πραγματικα.Για περισσοτερες πληροφοριες ρωτα καποιον μεγαλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση! Έχω όρεξη για άπειρά μαθηματικά και φυσική :P είδα και το πρόγραμμα σπουδών και φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!
δεν μου είπατε όμως τί είναι οι ροές; μόνο το πτυχίο έχει αξία (αγωραστική κ επιστημονική) ή χρειάζονται και άλλες ενέργειες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Οι ροες ειναι οπως πχ στο σχολειο οι κατευθυνσεις...διαλεγεις αυτη που σε ενδιαφερει και ασχολεισαι με κατι συγκεκριμενο.Π.χ υπαρχουν ροες μαθηματικων,φυσικης,ηλεκτρονικης,ενεργειας και πολλες αλλες.Νομιζω μπορεις να διαλεξεις μεχρι 2 ροες η κατι τετοιο...δεν το εχω ψαξει το θεμα και πολυ με τις ροες αφου δε σπουδαζω εμπ...στα υπολοιπα πανεπιστημια που εχουν ημμυ εχει τομεις(οι οποιοι ειναι πιο γενικοι ως προς τα μαθηματα).Στο πτυχιο σου ομως δε θα λεει οτι ειχες επιλεξει την ταδε ροη ή τον ταδε τομεα.Για το πτυχιο και την εργασια καλο θα ηταν να ρωτησεις καποιον μεγαλυτερο η ακομα καλυτερα καποιον που εχει τελειωσει τις σπουδες.Παντως γενικα το επαγγελμα προσφερει πολλους κλαδους για εργασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
οκ! ευχαριστώ πολύ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Τη σχολή τελικώς την άφησα για δύο λόγους.
1ον. Γιατί κουράστηκα.
2ον. Γιατί κουράστηκα.

Αυτό που λέμε πήγα καταλάθος; ! Α μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Invincible

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
[FONT=&quot]Καλησπέρα! μπόρεσα να διαβάσω λίγα πράγματα σε αυτό το thread καθώς και στο google αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου θα ήθελα να θέσω μερικές ερωτήσεις που πιθανών να έχουν απαντηθεί εδώ! (και συγνώμη γι αυτό :) ) Ενδιαφέρομαι για ΗΜΜΥ (βασικά είμαι στο στάδιο οπού ψάχνω πληροφορίες)[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] Κατ αρχάς έχω ακούσει ότι είναι δύσκολη σαν σχολή, σαν χαρακτήρας όμως μου αρκεί να παθιαστώ με κάτι και το καταφέρνω ή τουλάχιστον το προσπαθώ. Ακόμα παθιάζομαι με τα μαθηματικά και την φυσική και με ενδιαφέρουν αρκετά οι υπολογιστές! υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα; [/FONT]

[FONT=&quot] τι κλάδους μπορώ να ακολουθήσω και τι επάγγελμα; τι είναι οι ροές; και τελευταίο αλλά δυστυχώς πολύ σημαντικό τι αποκατάσταση έχει και με τι αμοιβή (ένας μέσος) ξεκινάει ένας μετά το πτυχίο;[/FONT]

κανείς? :-(
Μπορώ να σου πω για το ΗΜΜΥ στα Χανιά (εκεί είμαστε Ηλεκτρονικοί, όχι Ηλεκτρολόγοι).

Η αλήθεια είναι ότι η σχολή αποτελεί ίσως τη δυσκολότερη της Ελλάδας, με την έννοια ότι έχει projects, online εξέταση (που αν δεν την περάσεις δεν μπορείς να δώσεις το μάθημα στην εξεταστική), έχει αλυσίδες (δηλαδή αν δεν περάσεις στο 1ο έτος τον προγραμματισμό, δεν μπορείς να δηλώσεις στο 2ο έτος το μάθημα του οντοκεντρικού προγραμματισμού, ή αντίστοιχα αν δεν περάσεις Λογική Σχεδίαση δεν μπορείς να δηλώσεις Προχωρημένη Λογική Σχεδίαση...)

Για να μη σε τρομάζω όμως, το θέμα είναι να παρακολουθείς τις διαλέξεις, να κοιτάξεις να λύνεις όλες σου τις απορίες από τους καθηγητές, να κάνεις τα projects και να αφιερώνεις 1 ωρίτσα από το χρόνο σου κάθε μέρα να διαβάζεις στο βιβλίο τι κάνατε το πρωί στο μάθημα.
Δεν είναι σαν την Ιατρική που θέλει να πεθάνεις πάνω από τα βιβλία, απλά πρέπει να έχεις το μυαλό σου εκεί και να κατανοείς αυτά που μαθαίνεις. Παπαγαλία ούτε στο ελάχιστο.

Επίσης, όσον αφορά τις προόδους, υπάρχουν μαθήματα στα οποία παίρνεις bonus από τις προόδους όσο και να γράψεις, υπάρχουν όμως και άλλα που οι πρόοδοι μετράνε ΜΟΝΟ εφόσον περάσεις και την τελική εξέταση (δλδ γράψεις 5), π.χ. στη Λογική Σχεδίαση το 40% του συνολικού βαθμού είναι τα εργαστήρια και το 60% η τελική εξέταση. Όμως για να μετρήσουν τα εργαστήρια πρέπει να γράψεις πάνω απο 5. Έτσι το μάθημα αν το περάσεις δε θα είναι με 5, αλλά με 6,5 και πάνω ανάλογα αν έχεις καλό βαθμό εργαστηρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τη σχολή τελικώς την άφησα για δύο λόγους.
1ον. Γιατί κουράστηκα.
2ον. Γιατί κουράστηκα.

Αυτό που λέμε πήγα καταλάθος; ! Α μπράβο!
Τώρα σε ποια στοχεύεις;

Μπορώ να σου πω για το ΗΜΜΥ στα Χανιά (εκεί είμαστε Ηλεκτρονικοί, όχι Ηλεκτρολόγοι).

Η αλήθεια είναι ότι η σχολή αποτελεί ίσως τη δυσκολότερη της Ελλάδας, με την έννοια ότι έχει projects, online εξέταση (που αν δεν την περάσεις δεν μπορείς να δώσεις το μάθημα στην εξεταστική), έχει αλυσίδες (δηλαδή αν δεν περάσεις στο 1ο έτος τον προγραμματισμό, δεν μπορείς να δηλώσεις στο 2ο έτος το μάθημα του οντοκεντρικού προγραμματισμού, ή αντίστοιχα αν δεν περάσεις Λογική Σχεδίαση δεν μπορείς να δηλώσεις Προχωρημένη Λογική Σχεδίαση...)

Για να μη σε τρομάζω όμως, το θέμα είναι να παρακολουθείς τις διαλέξεις, να κοιτάξεις να λύνεις όλες σου τις απορίες από τους καθηγητές, να κάνεις τα projects και να αφιερώνεις 1 ωρίτσα από το χρόνο σου κάθε μέρα να διαβάζεις στο βιβλίο τι κάνατε το πρωί στο μάθημα.
Δεν είναι σαν την Ιατρική που θέλει να πεθάνεις πάνω από τα βιβλία, απλά πρέπει να έχεις το μυαλό σου εκεί και να κατανοείς αυτά που μαθαίνεις. Παπαγαλία ούτε στο ελάχιστο.
εντάξει είναι σχετικό αυτό που λες. Πιστεύω ότι το ΗΜΜΥ είναι πιο δύσκολο και έχει πιο πολυ διάβασμα απο την ιατρική σε όλους τους τομείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδια δεν ξέρω αν το έχει ρωτήσει κανεις πιο πριν ( 48 σελίδες είναι αυτές, ποιος να τις διαβάσει όλες?) αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι.
εγώ προσωπικά στη σχολή θα ήθελα να εργαστώ με software και κυρίως hardware υπολογιστών. Ποια σχολή είναι η καλύτερη γι αυτά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
"Τι θελει ο Βαρκαρης", θα πειτε. Αλλα εχω συναναστραφει με αρκετα ατομα απο ΗΜΜΥ (μιλω για ΕΜΠ, προφανως πανω κατω τα ιδια θα ισχυουν και για τις υπολοιποες σχολες ηλετρολογων. Για ηλεκτρονικους δεν εχω ιδεα τι παιζει) και εχω σχηματισει μια γνωμη απο συλλογη αποψεων τους. Η σχολη ειναι δυσκολη (οπως ολες οι πολυτεχνικες, πλην τοπογραφων-μεταλλειολογων). Ναι, οπως σας τα 'παν. Πολλα μαθηματικα. Κουραστικο. Α, και ακουστε και το αλλο. ΚΑΜΙΑ σχεση με λυκειο. Ανοιγεις ενα βιβλιο και απογοητευεσαι. Πολλη, πολλη υλη. Και ο χρονος λιγος, πολυ λιγος. Συνεπως, δε μπορεις να εμβαθυνεις οσο στο λυκειο. Πρεπει να καταλαβεις γρηγορα πως δεν εχεις παει εκει για να μαθεις μαθηματικα. Οσο γρηγοροτερα, τοσο καλυτερα. Τα μαθηματικα απλα πρεπει να τα περασεις. Αρα, σχολια του τυπου "ποσο μ'αρεσουν τα μαθηματικα στο λυκειο!" δεν παιζουν. Γινε μαθηματικος ρε φιλε, τι το βαζεις το δαχτυλο στη μπριζα?
Λοιπον, στο ζουμι. Οι ΗΜΜΥ εχουν σχεδον ολα τα δικαιωματα πανω σε μελετες. Μονο μπετα δεν υπογραφουν (α, και βαρκες, αλλα δε θα το σκεφτοσασταν μονοι σας, ουτως ή αλλως). Ελεος, ακομα και υδραυλικα εργα υπο πιεση υπογραφουν. Λιγο αδικα, αν θελετε τη γνωμη μου. Παντως θα' λεγα πως ειναι ενα αρκετα ενδιαφερον (ακαδημαϊκα) αντικειμενο. Στην πραξη ειναι αλλιως τα πραγματα βεβαια. Το πιθανοτερο ειναι να μη γουσταρετε ολους τους τομεις που καλυπτει η σχολη. Αυτο σημαινει πρακτικα πως θα σας βγει το λαδι να περασετε ενα σημαντικο αριθμο μαθηματων. Καθολου θελκτικο, ε?
Συμβουλη προς αυτους που θελουν να ασχοληθουν με υπολογιστες: ΜΑΚΡΙΑ. Υπαρχουν αλλες σχολες που καλυπτουν πληρεστερα αυτο το αντικειμενο. Μπορειτε να πατε σε σχολη πληροφορικης, που ειναι και ενα χρονο λιγοτερο (καλη φαση, ε?). Ειναι μαζοχισμος να επιλεγεις να κανεις (τουλαχιστον) ενα χρονο παραπανω σε μια σχολη. Αν τωρα θελετε να ασχοληθειτε με το hardware, αλλα δε μπορειτα για το χ,y λογο να πατε Πατρα ή Βολο (δε μου'ρχεται καποια αλλη παρομοια σχολη), ε, τι να σας πω. Καλη τυχη. Και παλι ομως, μην περιμενετε κουλ εργαστηρια. 'Νταξει, θα εχει και απο αυτα, αλλα το Πολυτεχνειο ειναι, και ποτε μην το ξεχνατε αυτο, κατα βασιν ενα ιδρυμα παροχης θεωρητικης γνωσης. Αν ακομα θελετε, κανενα προβλημα. Μαλλον η σχολη ειναι για σας.
Αποψη του υποφαινομενου (αλλα και αρκετων φοιτητων της σχολης): Η σχολη αξιζει περισσοτερο για τον ενεργειακο τομεα, που εκτος απροοπτου θα γνωρισει μια ανθηση στην Ελλαδα (ειμαι σε θεση να γνωριζω περι υλοποιησης Αιολικων Παρκων σε ξερονησια, τσεκαρετε το). Ειναι ο πιο πολλα υποσχομενος τομεας, με μεγαλη ερευνα και εφαρμογες (βλ. εξηλεκτρισμενο πλοιο). Οι υπολογιστες καταντησαν κλισε πλεον, καθε παιδακι που ηξερε να χειριζεται το cmd εγινε ΗΜΜΥ.
Επισης, προς οσους νομιζουν πως ως ΗΜΜΥ θα λυσουν το βιοποριστικο τους προβλημα, τους πληροφορω πως μεγαλος αριθμος αποφοιτων της σχολης ενασχολειται με δουλειες προγραμματιστη, τις οποιες δυναται να διεκπεραιωσει και αποφοιτος ΙΕΚ. Και θα ηταν παραλειψη μου να μην αναφερω τους ΗΜΜΥ-ιδιαιτεραδες, που διδασκουν προγραμματισμο σε λυκειο.
Τελος, πολλοι φοιτητες της σχολης μετανιωσαν που μπηκαν σε αυτη μετα απο πιεση καθηγητων-οικογενειας κλπ και εχουν παρατησει εντελως τη σχολη. Και το πολλοι το εννοω. Ναι, δεν ειναι ολοι οι ΗΜΜΥ καμμενοι γυαλαμπουκες. Δεν ειναι ανωτερη φυλη. Ειναι σαν εμας, ρηχοι, ηλιθιοι και καγκουρες.
(φιλικα προς τους συναδελφους ΗΜΜΥτες, αυτοι λενε χειροτερα για εμας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ . Οταν ερθει η ωρα να κανεις μηχανογραφικο αν εχεις κατασταλαξει σε αυτο διστασε λιγο πριν πατησεις το κλικ " Οριστικοποιηση". Το κλικ ειναι ευκολο. Μετα ξεκινα το παρτυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
"Τι θελει ο Βαρκαρης", θα πειτε. Αλλα εχω συναναστραφει με αρκετα ατομα απο ΗΜΜΥ (μιλω για ΕΜΠ, προφανως πανω κατω τα ιδια θα ισχυουν και για τις υπολοιποες σχολες ηλετρολογων. Για ηλεκτρονικους δεν εχω ιδεα τι παιζει) και εχω σχηματισει μια γνωμη απο συλλογη αποψεων τους. Η σχολη ειναι δυσκολη (οπως ολες οι πολυτεχνικες, πλην τοπογραφων-μεταλλειολογων).
Γιατι πλην τοπογράφοι και μεταλλειολογοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γιατι πλην τοπογράφοι και μεταλλειολογοί

Αυτοι το λενε. Απο εκει και περα, οσα ξερεις, ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτοι το λενε. Απο εκει και περα, οσα ξερεις, ξερω.
Ένας ΗΜΜΥ παρακαλώ να διευκρινίσει :D


Πάντως μου φαίνεται περίεργο να λένε για τους τοπογράφου και τους μεταλλειολόγους και να μη λένε για τους Αρχιτέκτονες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top