Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
λοιπον ειμαι διακοπες στην Παρο και εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ της μοδας και γενικως φοριουνται πολυ τα ασπρα ψαθινα καπελα που εχουν μια μαυρη κορδελιτσα στην μεση! Ψηνομαι να αγορασω ενα γιατι εχω ξετρελαθει και μ'αρεσουν πολυ! Η γνωμη σας? σαν αυτο που εχω επισημανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2_398_398.jpg
    2_398_398.jpg
    7.5 KB · Εμφανίσεις: 253

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
λοιπον ειμαι διακοπες στην Παρο και εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ της μοδας και γενικως φοριουνται πολυ τα ασπρα ψαθινα καπελα που εχουν μια μαυρη κορδελιτσα στην μεση! Ψηνομαι να αγορασω ενα γιατι εχω ξετρελαθει και μ'αρεσουν πολυ! Η γνωμη σας? σαν αυτο που εχω επισημανει...
Μ'αρέσει. Ωραίο και καλοκαιρίνο. ΣΥνδιάζεται εύκολα και με καλό ντύσιμο και με πιο απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
λοιπον ειμαι διακοπες στην Παρο και εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ της μοδας και γενικως φοριουνται πολυ τα ασπρα ψαθινα καπελα που εχουν μια μαυρη κορδελιτσα στην μεση! Ψηνομαι να αγορασω ενα γιατι εχω ξετρελαθει και μ'αρεσουν πολυ! Η γνωμη σας? σαν αυτο που εχω επισημανει...
Το ειδος αυτου του καπελόυ,λεγεται "παναμα" το φοραει επι σειρα ετων ο μπαμπας μου κ μου αρεσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μ 'αρέσουν αυτού του είδους τα καπέλα. Και με κορδέλα όμως. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Τέτοια καπελάκια τύπου καβουράκια πραγματικά παίζουν πολύ φέτος!Και γω αγόρασα ένα άσπρο-μπλε με σκούρη μπλέ κορδέλα δηλαδή αυτό:



Είναι ιδανικό και για παραλία και για βόλτα νομίζω συν ότι σε προστατεύει και από τον ήλιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πωω,εγώ έχω θέμα με τα καπέλα!Δεν ξέρω,μόλις φορέσω ένα καπέλο,έστω και για μια δοκιμή,αισθάνομαι αμέσως τελείως γελοία,σαν καρτούν ένα πράγμα...Ενώ ορισμένα μ' αρέσουν(όχι όλα,σαν αυτό που έχει βάλει η Αγγελική ας πούμε μ' αρέσουν πολύ) παρ' όλα αυτά το κόμπλεξ κόμπλεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πωω,εγώ έχω θέμα με τα καπέλα!Δεν ξέρω,μόλις φορέσω ένα καπέλο,έστω και για μια δοκιμή,αισθάνομαι αμέσως τελείως γελοία,σαν καρτούν ένα πράγμα...Ενώ ορισμένα μ' αρέσουν(όχι όλα,σαν αυτό που έχει βάλει η Αγγελική ας πούμε μ' αρέσουν πολύ) παρ' όλα αυτά το κόμπλεξ κόμπλεξ...
Το ξερεις αυτο που λεει "Σε οποιον αρεσουμε, για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε" αν σου αρεσει εσενα βραστους τους αλλους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το ξερεις αυτο που λεει "Σε οποιον αρεσουμε, για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε" αν σου αρεσει εσενα βραστους τους αλλους;)
Ναι,δε διαφωνώ,αλλά το θέμα έιναι ότι δε νιώθω εγώ άνετα φορώντας το,αισθάνομαι σαν κλόουν...Ενώ όταν το βλέπω σ' άλλα κορίτσια μου φαίνεται μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι,δε διαφωνώ,αλλά το θέμα έιναι ότι δε νιώθω εγώ άνετα φορώντας το,αισθάνομαι σαν κλόουν...Ενώ όταν το βλέπω σ' άλλα κορίτσια μου φαίνεται μια χαρά!

Είναι και να σου πάει. Είναι και θέμα συνήθειας. Δράμα :P
Και εγώ πχ δε μπορώ να βάλω φούστες. Έχω πρόβλημα. Όχι ότι είμαι μπουτού, έχω τα "προσόντα" να βάλω, αλλά επειδή ανέκαθεν ήμουν τύπος της άνεσης, αντί για φούστες έβαζα πάντα παντελόνια και σορτσάκια. Συνήθεια η άτιμη :P

Τώρα προσπαθώ να κάνω break in στα φορέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις συμβουλες...τελικα το πηρα και μου λενε οτι μου παει :)
Νατασσα...οπως σου ειπαν και παραπανω ειναι θεμα συνηθειας...να μην σκεφτεσαι την γνωμη των αλλων,παρα μονο αυτων που σε ενδιαφερει(για το κομπλεξ)
και προσπαθησε να μεινεις για μια ωρα με καπελο..και θα το συνηθισεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις συμβουλες...τελικα το πηρα και μου λενε οτι μου παει :)
Νατασσα...οπως σου ειπαν και παραπανω ειναι θεμα συνηθειας...να μην σκεφτεσαι την γνωμη των αλλων,παρα μονο αυτων που σε ενδιαφερει(για το κομπλεξ)
και προσπαθησε να μεινεις για μια ωρα με καπελο..και θα το συνηθισεις ;)

Το ίδιο συμβαίνει και με τα χειμερινά καπέλα! Κάποτε θυμάμαι στο γυμνάσιο μας φώναζαν οι μανάδες μας να βάλουμε σκουφί και εμείς είμασταν τόσο κοπλεξαρισμένα (που πήγαμε γυμνάσιο και είμαστε μεγάλες για σκουφιά πλέον). Μόλις όμως απλά τους γράψεις όλους (εκεί που ξέρουμε:P) τον φοράς το σκούφο μια χαρά. Τον περασμένο χειμώνα έκανε τόσο κρύο (έριξε μέχρι και χιόνι που έχει να ρίξει από το 92 εδώ) εγώ πήγαινα κορδωμένη και κοτσωνάτη με τον καρό μπλε μάλλινο μπερέ μου μου (ναι είχε και φούντα από πάνω) και οι άλλες που λένε ότι είναι πολύ άθλιο να φοράς μπερέ/σκούφο κλπ είχαν ξιλιάσει για να μην χαλάσει το μαλλί και τη φράτζα που σιδέρωναν όλο το πρωί :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ΙΙΙ τα ΛΑΤΡΕΥΩ αυτά με τη φούντα. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν μπορω να βρω καπελο...τα μεγαλα με κανουν να δειχνω μικροσκοπικη και δηθεν
τα μικρα δεν μου πανε

τι να κανω?

καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω τέτοιο σστυλ καπέλο
αλλά σε άσπρο. Δηλαδή κάτι τέτοιο.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η αδελφη μου φοραει το χειμωνα συνεχεια καπελο,μπερε,κασκετο της πανε ολα της ατιμης!!!! Εγω φοραω μονο το καλοκαιρι κυριως ψαθινα καπελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω το χειμωνα λατρευω τα σκουφακια,ειχα 2,τα εχασα και τα 2 ,δεν ξερω πως τα καταφερα χαχαχα

μαρεσουν μονο οταν εχω τα μαλλια μου ισια,μου δινουν στυλ

λαουρα ωραια αυτα τα καπελα αλλα και αυτα πολυ δηθεν μου κανουν:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
λοιπον ειμαι διακοπες στην Παρο και εχω παρατηρησει οτι ειναι πολυ της μοδας και γενικως φοριουνται πολυ τα ασπρα ψαθινα καπελα που εχουν μια μαυρη κορδελιτσα στην μεση! Ψηνομαι να αγορασω ενα γιατι εχω ξετρελαθει και μ'αρεσουν πολυ! Η γνωμη σας? σαν αυτο που εχω επισημανει...

Και εγώ ένα τέτοιο θέλω, ψάθινο και άσπρο! Από που το αγόρασες τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω τέτοιο σστυλ καπέλο
αλλά σε άσπρο. Δηλαδή κάτι τέτοιο.
:redface:

αυτά λέγονται fedora hats ! Καλά το internet είναι γεμάτο τέτοια :P
είχα πάρει κάποτε ένα από το topshop αλλά τελικά δε μου χώραγε στο κεφάλι :P και έλεγε one size κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top