Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακριβως!!!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
η ξαδερφη μου περασε με 62%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ααααααα!! βάζω κωδικό και όνομα και λέει πως δεν βρέθηκε!! wtf???:mad:
Tόσο καλό είναι και σε μιση μερα επεσε το σύστημα???!!!?!:mad:

οι εξετάσεις τελικά σε αλλάζουν ο_Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατσε ρε συ!
Για βαλε τα 3 πρωτα γραμματα και τον κωδικο σου...
Σε βάζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ναι,αυτό κανω!
συμβαίνει σε κάποιον άλλον?


*καλά,δεν χρειάζεται να ξεσπάσω εδώ τώρα:P*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
η ξαδερφη μου περασε με 62%

Congratulations της!;);):D:D:no1::no1:

Τι επιπεδο και ποια γλωσσα έδωσε?;)
-----------------------------------------
Ναι,αυτό κανω!
συμβαίνει σε κάποιον άλλον?


*καλά,δεν χρειάζεται να ξεσπάσω εδώ τώρα:P*

Λοιπον αν εχεις ετσι προβλημα δοκιμασε την Online κατασταση που ανεβασαν στο υπουργειο με το ονομα σου και το επιθετο σου!
Πες μου τι κωδικο ειχες και σε ποια γλώσσα εδωσες να στο βρω εγω αν θες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
εδωσε αγγλικα β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Λοιπον αν εχεις ετσι προβλημα δοκιμασε την Online κατασταση που ανεβασαν στο υπουργειο με το ονομα σου και το επιθετο σου!
Πες μου τι κωδικο ειχες και σε ποια γλώσσα εδωσες να στο βρω εγω αν θες!;)


ευχαριστώ πολύ για την προθυμοποίηση:thanks:,αλλα(god yeah)το βρήκα και μόνος μου τελικά!!!Τι να πώ,ξεκόλλησε!:lol:
όλα, όλα τα παίρνω πίσω για το σύστημα των αποτελεσμάτων!!:P

και ναι, το έχω πλεον το γερμανικό β2 με 81:jumpy:

συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν και έβαλαν γυαλιά στους εξεταστές!!!:D:D

α και αν δεν το είδατατε ακόμα το αν περάσατε ή όχι, συμβουλεύω να μην αγχωθείτε αν δεν βγάλει αποτελέσματα με την πρώτη φορά. Υπομονή για λίγο μόνο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα Δημο!
Εγω πηρα το Αγγλικο Γ1 με 71!:D
Αντε καλη επιτυχια και με το ECPE!:no1:

tasosple μπραβο ξανα για την ξαδερφη σου!:)

Μπραβο σε όλους παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα Δημο!
Εγω πηρα το Αγγλικο Γ1 με 71!:D
Αντε καλη επιτυχια και με το ECPE!:no1:

tasosple μπραβο ξανα για την ξαδερφη σου!:)

Μπραβο σε όλους παιδιά!:)


α εδώ με θέλω:P

όπως και να χει, ευχαριστώ (πάλι:P) πολύ και σε σένα συγχαρητήρια!!!!

*ώρα να ασχοληθείς και συ με proficency,teo.μουαχαχα:P*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια λεγατε οτι μολις γραψουμε κωδικο κ ονομ. θα βγει ενα excelaki με τ ονοματα ολων των υποψηφιων. εγω δεν τ ειδα αυτο π λετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
παιδια λεγατε οτι μολις γραψουμε κωδικο κ ονομ. θα βγει ενα excelaki με τ ονοματα ολων των υποψηφιων. εγω δεν τ ειδα αυτο π λετε

ουτε και σε μενα ρε παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βρε καλα μου παιδια πατωντας τον κωδικό σου βγάζει το δικο σου αποτελεσμα και οχι και των 15.000 που εδωσαν ΚΠΓ.

Αν θελετε να δειτε τους επιτυχοντες ΚΠΓ σε λίστα απλά δείτε στο:https://dide-v.thess.sch.gr/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=1980&Itemid=89

Και παλι συγχαρητηρια παιδιά!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααα κ εγω.....με 60 στην βαση ακριβως ειμαι πολυ κολοφαρδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααα κ εγω.....με 60 στην βαση ακριβως ειμαι πολυ κολοφαρδος

Δεν πειραζει ρε συ!Εστω και με 60,τουλάχιστον το πήρες!;):D:no1:

Congratulations!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

Ποια γλωσσα και ποιο επιπεδο εδωσες?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Congratulations!

Tώρα, Τεό, τι θα δώσεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το πήρα κι εγώ με 69!!!!!!!!!Ρε παιδια εκει που λέει ενοτητα 1, 2, κλπ , ποια κομματια είναι δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Tι σε νοιαζει my dear τι θα δώσω?:P


Από ενδιαφέρον ρώτησα. Καλό θα ήταν να μπορούσες να το καταλάβεις, αυτό όπως και πολλά άλλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το πήρα κι εγώ με 69!!!!!!!!!Ρε παιδια εκει που λέει ενοτητα 1, 2, κλπ , ποια κομματια είναι δηλαδη?

Eνοτητα 1:Reading
Eνοτητα 2:Εκθεση
Ενοτητα 3:Ακουστικο
Ενοτητα 4: Προφορικα

Συγχαρητηρια!:D:no1:;)

Από ενδιαφέρον ρώτησα. Καλό θα ήταν να μπορούσες να το καταλάβεις, αυτό όπως και πολλά άλλα.:P

Μερικες φορες κανω πως δεν καταλαβαινω για ευνόητους λόγους.
Οπως και να χει σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top