Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εμενα πιο ευκολο μου φανηκε το ecce...ας εχω παρει ενα.. οποιο να ναι...δε με νιαζει αρκει να ειναι...ευχαριστω για το site...καλα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tιποτα ρε συ.
Ας παρω και εγω εκει ενα Γ1 να τελειώνουμε.
Καλα αποτελεσματα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τι να πω??σου ευχομαι να το εχεος παρει...αλλα το ecce μου φανηκε ποιο ευκολο...
ρε συ ασχετο..αλλα οταν εδινες τι αλλες ηλικιες υπηρχαν??εγω ημουν ο μικροτερος με τ ενα παιδι 2ρα λυκειου και ολοι οι αλλοι φοιτητες και εργαζομενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ΚΠΓ θες να πεις εε?
Να σου πως εδινα μαζι με εναν 54 ετων,με ενα συμμαθητη της μάνας μου και γενικοτερα απο τα 70+ ατομα ζητημα τα 15 να ηταν στην ηλικια μου 15-17
Στο Μισιγκαν ECCE οι πιο πολλοι ηταν σε ηλικιες 14-17 αλλα υπήρχαν και ενηλικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
+φωνώ για το ecce..είμαι απο την καλαμάτα και εδω ο μέσος όρος εξεταζόμενων ήταν 14-17...αλλα στο κρατικό ήμουν σα τη μύγα μες στο γάλα..εσύ πού έδωσες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εδωσα Κοζανη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ααα..ο ένας στη μία άκρη της Ελλάδας και ο άλλος στην άλλη...ό,τι να ναι...τούμπανο η κατάσταση...anyway..Εάν δεν μας έρθει καμία άλλη απορεία ή εάν δεν τύχει,ξαναμιλάμε όταν με το καλό βγούν τα αποτελέσματα...καλά απότελέσματα σε όλους μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι οπως μου απαντησαν και αυτοι στα email μου μεσα στον Ιουλιο θα έχουμε αποτελέσματα απο το ΚΠΓ!
Αχχ ας ειναι θετικα και ας αργησουν!
:no1::no1::no1:Καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣ!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Kαι οπως μου απαντησαν και αυτοι στα email μου μεσα στον Ιουλιο θα έχουμε αποτελέσματα απο το ΚΠΓ!
Αχχ ας ειναι θετικα και ας αργησουν!
:no1::no1::no1:Καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣ!:no1::no1::no1:


Σε εμάς είπαν ότι θα βγούν 9 Ιουλίου...+φωνω πάντως ας είναι θετικά κι ας αργήσουν...:no1:..και πάλι καλά μας αποτελέσματα παίδες...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλά..!! Εύχομαι όντως να βγουν στην ημερομηνία που σας είπαν. Εμάς που δώσαμε Νοέμβρη 08 τις μέρες που θα έβγαιναν ακούστε τι γινόταν.
Επικοινωνούσαμε αρχές τις εβδομάδας και μας έλεγαν τέλος της ίδιας. Στο τέλος λοιπόν της εβδομάδας ξαναεπικοινωνούσαμε και μας έλεγανα αρχές της επόμενηης. Και όλο αυτό το στόρι για 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣΣΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλά..!! Εύχομαι όντως να βγουν στην ημερομηνία που σας είπαν. Εμάς που δώσαμε Νοέμβρη 08 τις μέρες που θα έβγαιναν ακούστε τι γινόταν.
Επικοινωνούσαμε αρχές τις εβδομάδας και μας έλεγαν τέλος της ίδιας. Στο τέλος λοιπόν της εβδομάδας ξαναεπικοινωνούσαμε και μας έλεγανα αρχές της επόμενηης. Και όλο αυτό το στόρι για 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣΣΣΣ


χαρά στην υπομονή και στο κουράγιο σας..χεχε..ελπίζω να μη γίνει και με εμάς το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπαα δεν νομίζω να γινει και σε μας κατι τέτοιο!
Τα αποτελεσματα του Ιουλίου παντα τα βγαζουν στην ώρα τους και περσι θυμαμαι τα χανε βγαλει 16-17/07 ενω του Μισιγκαν στις 25/07 και ας δοθηκαν το ιδιο weekend 10-11/05

Αρα ΟΚ εχουμε ακομα καιρό μπροστά μας και ας ελπίσουμε να μας λυπηθούν και να τα βγάλουν νωρίς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι ρε μας λυπούνται...αν μας λυπόντουσαν θα τα έβγαζαν στο τέλος του καλοκαιριόύ και θα περνούσαμε και ευχάριστα τις δικοπές μας...:P..αλλα τουλάχιστον ας είναι θετικά για όλους μας και μόνο θετικά...δεν αντέχω να κάνω κι αλλο αγγλικά..θα μου στρίψει...θελω να δώσω και γερμανικά...άρα...όσο για το μίσιγκαν μου είπαν ότι τα αποτελέσματα θα βγούν τέλη ιουλίου με αρχές αυτγούστου...τι να πω??ο,τι να ναι τα μυαλά τους...στο κπγ για την ακρίβεια μας είπαν 2 μήνες μετά απ τις εξετάσεις...αλλά θα το πώ πάλι..ας βγούν όπορε θέλλουν αρκει να είναι μόνο θετικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο Μισιγκαν περσι ειχα μαθει οτι κόπηκα την δεύτερη μερα των διακοπών μου στην Χαλκιδική!
Πωπω οτε ηταν η πρωτη μου αποτυχια!
Μαυρε διακοπές ειχα περασει,και ουε στην θαλασσα δεν ειχα μπει.Κατω απο την ομπρέλα και έκλαιγα την μοίρα μοιρα μου.
Φετος συμφωνα με τους υπολογισμούς μου 10-17 Ιουλίου θα βγει το ΚΠΓ και το Μισιγκαν τελευταία βδομάδα του Ιουλη και παντως πριν απο την 31η Ιουλίου που βγαινουν τα αποτελεσματα του Cambridge!
Για το EDEXCEL τα βλέπω να βγαινουν και αυτα γυρω στις 31/07 μεχρι και 2-3/08!
Καυτο προβλέπεται το καλοκαίρι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
του μισιγκαν βγαινουν αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι σε μας Σεπτεμβριο μας ειπαν οτι θα βγουν περσι και βγηκαν τελη Ιουλίου.
Παντα το Μισιγκαν τελη Ιουλιου βγαζει τα αποτελεσματα του.
Και για να με πιστεψεις δες το email που μου εστειλαν οταν τους ρωτησα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα:

Καλημέρα κύριε *****,
Περιμένουμε να μας στείλει το Πανεπιστήμιο τα αποτελέσματα μετά τις 15 Ιουλίου. Όταν τα λάβουμε και αφού γίνει ο επιβεβλημένος έλεγχος θα ταχυδρομηθούν και την επομένη μέρα θα ανεβούν στο διαδίκτυο. Λυπάμαι, αλλά δεν έχουμε ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία.
Ελένη Αλεξίου


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpa24

Νεοφερμένος

Ο jpa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Έδωσε κανένας Α1-Α2 στα Ιταλικά τον Μαιο;
-----------------------------------------
Γενικά πόσες ερωτήσεις πρέπει να έχω απαντήσει σωστά από κάθε ενότητα για να θεωρούμαι επιτυχών(εκτός του προφορικού που δεν αξιολογείται);
Τα ελάχιστα όρια δηλαδή ψάχνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Kαι σε μας Σεπτεμβριο μας ειπαν οτι θα βγουν περσι και βγηκαν τελη Ιουλίου.
Παντα το Μισιγκαν τελη Ιουλιου βγαζει τα αποτελεσματα του.
Και για να με πιστεψεις δες το email που μου εστειλαν οταν τους ρωτησα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα:

Καλημέρα κύριε *****,
Περιμένουμε να μας στείλει το Πανεπιστήμιο τα αποτελέσματα μετά τις 15 Ιουλίου. Όταν τα λάβουμε και αφού γίνει ο επιβεβλημένος έλεγχος θα ταχυδρομηθούν και την επομένη μέρα θα ανεβούν στο διαδίκτυο. Λυπάμαι, αλλά δεν έχουμε ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία.
Ελένη Αλεξίου
Ok, ό,τι πεις φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Έδωσε κανένας Α1-Α2 στα Ιταλικά τον Μαιο;
-----------------------------------------
Γενικά πόσες ερωτήσεις πρέπει να έχω απαντήσει σωστά από κάθε ενότητα για να θεωρούμαι επιτυχών(εκτός του προφορικού που δεν αξιολογείται);
Τα ελάχιστα όρια δηλαδή ψάχνω...

Λοιπον πρεπει ενοτητα 1 να εχεις απαντησει 8/25,στην ενοτητα 2 9/25, στην ενοτητα 3 8/25.
Αν σε αυτες τις ενοτητες εχεις παν απο τον συγκεκριμενο βαθμό και συνολικα εχεις πιασει 60 μοναδες περνάς!

Καλα αποτελεσματα!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παιδιά, μην το κάνετε πάλι μπάχαλο το θέμα όπως πέρυσι το καλοκαίρι με τα αποτελέσματα που συζητούσατε για το πότε θα βγουν δύο μήνες πριν βγουν.

Όταν είναι να βγουν, θα βγουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top