Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αντε να δουμε και σημερα...:(:(:(
...θα τη βγαλουμε τη μερα;
-----------------------------------------
παιδια!!!
μου εδωσε η γραμματεας του υπουργου το τηλεφωνο του νομικου συμβουλου, γιατι , λεει, απο τα χερια του περνανε ολα τα εγγραφα προς υπογραφη. τηλεφωνησα και μου ειπε οτι δεν ξερει αν θα βγουνε ΣΗΜΕΡΑ, γιατι ειναι στα χερια του υπουργου. μεχρι αυριο , ομως, λεει, οπωσδηποτε θα τα υπογραψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω παντως δεν ξαναπαιρνω τηλεφωνο .......βαρεθηκα ουτε ξαναμπαινω ypepth...απο εσας θα το μαθω εδω αν βγουν!!!!!!!!
-----------------------------------------
θα μπω λιγο facebook γιατι το εχω παραμελησει!!!καθομαι και ασχολουμαι με τους μ.......ες στο υπουργειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
...θα τη βγαλουμε τη μερα;
-----------------------------------------
παιδια!!!
μου εδωσε η γραμματεας του υπουργου το τηλεφωνο του νομικου συμβουλου, γιατι , λεει, απο τα χερια του περνανε ολα τα εγγραφα προς υπογραφη. τηλεφωνησα και μου ειπε οτι δεν ξερει αν θα βγουνε ΣΗΜΕΡΑ, γιατι ειναι στα χερια του υπουργου. μεχρι αυριο , ομως, λεει, οπωσδηποτε θα τα υπογραψει.

τοσο χρονο για μια υπογραφή?? που και να την βαλει .. χρειαζεται καποια διαδικασια μεχρι να βγουν στο ιντερνετ... καλο Φεβρουαριο μας βλεπω...:'(
-----------------------------------------
εγω παντως δεν ξαναπαιρνω τηλεφωνο .......βαρεθηκα ουτε ξαναμπαινω ypepth...απο εσας θα το μαθω εδω αν βγουν!!!!!!!!
-----------------------------------------
θα μπω λιγο facebook γιατι το εχω παραμελησει!!!καθομαι και ασχολουμαι με τους μ.......ες στο υπουργειο!!!


α εγω εχω 3 καρτελες ανοιχτες : μια του υπεπθ, μια εδω που μιλαμε και μια στο facebook!! xixi:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω κλεινω του ypepth .... αν βγουν ενημερωστε..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
...ειδα τωρα στις ειδησεις πως ο Υπουργος κανει επισκεψεις αυτη την στιγμη σε ομοσπονδιες ... αραγε την υπογραφή την έβαλε πριν φύγει απο το γραφείο του??????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e_va

Νεοφερμένος

Η e_va αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, είμαι καινούριο μέλος στην παρέα αν και διαβαζα συχνά το forum. Πριν από λίγο πήρα τηλέφωνο στο Τμήμα Α’ Διοικητικής Στήριξης
Tηλ.: 210-3442108, 210-3443145, 210-3443147, 210-3443122, 210-3443151 το σήκωσε μια γυναίκα και ενω στην αρχη μου είπε αυτό που λένε τόσες μέρες: "τα περιμένουμε απο μέρα σε μέρα", στο τέλος, αφού της είπα ότι από τις 15 του μήνα αυτό μας λένε, μου είπε:" Ίσως βγουν την Δευτέρσ!!!!" :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καλημερα σε ολους.με παρεπεμψαν στην γραμματεα του υπουργου,τηλ. 2103443512 την οποια και καλεσα μπας και παρουμε επιτελους μια οριστικη απαντηση ποτε θα βγουν τα ρημαδια αλλα δεν το σηκωνει κανεις.δοκιμαστε και εσεις παιδια.καλη συνεχεια.
-----------------------------------------
2103443593.για δοκιμαστε εκει.βεβαια μας εχουν κανει μπαλακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e_va

Νεοφερμένος

Η e_va αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μόλις πήρα τηλέφωνο στο νούμερο που έδωσες (2103443512) το σήκωσε μια ευγενέστατη (για πρώτη φορά μετά απο τόσες μέρες) κοπέλα και μου είπε ότι το προσπαθούν να τα βγάλουν ίσως και σήμερα! Το αργότερο εως αύριο το πρωι μου είπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
δεν το σηκωνει κανεις...
-----------------------------------------
αξιζει τον κοπο να περιμενουμε λιγο ακομα παιδια;τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e_va

Νεοφερμένος

Η e_va αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι να σου πω βρε piggybank μου, εμένα στο νούμερο που έδωσες το σήκωσε σχεδον αμέσως η κοπέλα. Βέβαια μου έλεγε κάτι δικαιολογίες που προσωπικά τις βρίσκω ότι να ναι, του στυλ "ήταν μια περιόδος προσαρμογής του νέου υπουργου" κλπ (λες και ήθελε ιδιαίτερη προσαρμογή να βάλει μια υπογραφή). Τελος πάντων, στο τέλος μου είπε αυτό που έγραψα και στο προηγούμενο post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μολις τηλεφωνησα αλλα δεν μπορω να πω πως τα νεα ειναι ευχαριστα...
η κοπελα που το σηκωσε μου ειπε πως πρεπει να τα υπογραψει ο υπουργος,του οποιου οι βουλες της ηταν αγνωστες και δεν μου εδωσε οριστικη απαντηση.μπορει και αυριο,μπορει και σημερα,μπορει και απο βδομαδα απ οτι μου ειπε.τι να πω,νομιζω πως παλι θα χασουμε το χρονο μας με το να καθομαστε και να περιμενουμε,δεν βλεπω να γινεται τιποτα ουτε και σημερα.και μιας και αυριο οπως λενε στο δημοσιο ειναι ΄παρασκευουλα΄ας μην εχουμε ελπιδες ουτε και για την αυριανη μερα.εκτος κι αν γινει καποιο θαυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e_va

Νεοφερμένος

Η e_va αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελικά νομίζω ότι λένε ότι θέλουν στον καθένα. Ότι τους κατέβει εκείνη τη στιγμή. Έλεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
μας δουλευουν ολοι κανονικα.....δεν καταλαβατε? ?.....ακου εκει θελει να προσαρμοστει ο αρουλης.......λες και παει στην πρωτη δημοτικού το μωρο και θελει το χρονο του να προσαρμοστει!!!!!αντε ρε δεν ντρεπονται ολοι τους !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια αυτα τα πραγματα δεν γινονται παρα μονο σε τριτοκοσμικες χωρες.ενα χρονοδιαγραμμα δεν υπαρχει;και ενταξει,και να βγουν μια δυο μερες εκτος χρονοδιαγραμματος δεν τρεχει και τιποτα πες,μιλαμε για καθυστερηση 2 εβδομαδων και βαλε!λιγο φιλοτιμο ζητειται ρε παιδια,απλα λιγο φιλοτιμο,ταλαιπωρουν χιλιαδες κοσμο ο οποιος εχει κανει και αυτος τον προγραμματισμο του και πρεπει να ξερει τι θα γινει,αλλος θελει να ξερει τι εκανε για να ξερει ποιο επιπεδο να δωσει,καποιος αλλος χρειαζεται τον τιτλο για το βιογραφικο του,αλλος για να ικανοποιησει τον εγωισμο του τελοσπαντων ρε παιδι μου,χιλιοι δυο λογοι υπαρχουν.και το χειροτερο ειναι πως δεν υπαρχει καποιος να μας δωσει μια οριστικη απαντηση,να μας πει παιδια την ταδε μερα και την ταδε ωρα τα αποτελεσματα θα δημοσιευθουν στο site του υπουργειου.ολοι μας παραπεμπουν απο τον ενα στον αλλο και αυτο ειναι απιστευτα εκνευριστικο!(λετε οσο εγραφα το κατεβατο μου να τα δημοσιευσαν;;;;)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
αν οντως εξαρταται απο μια υπογραφη πλεον τι να πουν και οι υπαλληλοι δικιο εχουν ....υπευθυνος ειναι ο διευθυντης της διευθυνσης πιστοποιησης ξενων γλωσσων που πρεπει να πιεσει και ο υπουργος που πρεπει να υπογραψει.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε ναι,αλλα ποτε θα πιεστει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πρεπει να ξερεις οτι δεν πρεπει να αγχωνεις τους δημοσιους .....εκει ολα γινονται με αργους ρυθμους .εκει ισυει το ρητο οτι μπορεις να αναβαλλεις για την επομενη καντο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά πότε θα βγουν???
ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ελα μου ντε????
αυριο....??????
μπαααααααααααααααααααααααα....
με το καλο απο εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Από ώρα σε ώρα..από μέρα σε μέρα..από εβδομάδα σε εβδομάδα και από το βλέπω από μήνα σε μήνα!!
Το πρωί πήρε ένας συμμαθητής μου και του είπαν ότι τα χαρτιά έχουν κολλήσει στην υπογραφή και πως υπάρχει φόρτος εργασίας..
Επίσης του είπε πωε με το που υπογράψει ο υπουργός είνα θέμα λεπτών να βγουν στο διαδύκτιο!!
Βλέπουμε λοιπόν από αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top