Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αυριο εννοω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Που ξες ισως αυριο να τα βγάλουν και να μην χρειαστεί να τους ενοχλήσουμε!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τσαμπα περιμεναμε και σημερα !!!!φανταζομαι εχουμε κανει ολοι πανω απο 10 εισοδους ολοι στο ypepth.gr!!!!ας ελπισουμε αυριο να ειναι η τελευταια και καλη!!!!γιατι θα παιρνω στο υπουργειο και θα αρχισω να βριζω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Που ξες ισως αυριο να τα βγάλουν και να μην χρειαστεί να τους ενοχλήσουμε!:P:P:P


ας ελπισουμε γιατι τα χω παρει....:sick::sick::sick:
-----------------------------------------
τσαμπα περιμεναμε και σημερα !!!!φανταζομαι εχουμε κανει ολοι πανω απο 10 εισοδους ολοι στο ypepth.gr!!!!ας ελπισουμε αυριο να ειναι η τελευταια και καλη!!!!γιατι θα παιρνω στο υπουργειο και θα αρχισω να βριζω!!


εγω δεν εχω κανει απλως πανω απο 10 εισοδους σημερα εχω περασει πανω απο 10 ωρες κοιτωντας και ξανακοιτωντας την ιστοσελιδα τους....:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εφτιαξα θεμα 'parliamo italiano' για να περναμε πιο εποικοδομητικα τον χρονο μας περιμενοντας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια εχετε παρα πολύ υπομονη!
Εγω στην θεση σας δεν θα αφηνα το υπουργειο στην θεση του:P
Μπουρλότο θα έβαζα!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Παιδια εχετε παρα πολύ υπομονη!
Εγω στην θεση σας δεν θα αφηνα το υπουργειο στην θεση του:P
Μπουρλότο θα έβαζα!!:P:P:P
μα εσυ ειπες να μην τους ενοχλησουμε!!!
κι. ομως. πρεπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ισως σημερα να βγουν. καλη επιτυχια σε ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
...μ'αρεσει που στις οδηγιες πισω απο το δελτιο εξεταζομενου γραφει οτι τα αποτελεσματα ανακοινωνονται εγκαιρα στην ιστοσελιδα του υπεπθ...
δηλ. αν καποιος γνωριζοντας τις ημερομηνιες αιτησεων ειχε σκοπο να κανει την αιτηση του τις πρωτες μερες και μετα να εχει κλεισει να παει ταξιδι τι θα κανει?? απ'την στιγμη που σου λενε οτι μπορεις να κανεις αιτηση απο την ταδε του μηνα πρεπει να ισχυει.. τι πραγματα ειναι αυτα...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosk

Νεοφερμένος

Ο alexandrosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κρατικό Πιστοποιητικό Γραφειοκρατείας :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τιποτε παιδια δεν βλεπω φως εχω βαρεθει να μπαινω στο ypepth!!! μας δουλευουν μου φαινεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ημαρτον ρε παιδια,ποσο ακομα;μπορει ακομα να μην ξερουμε τι βαθμους χτυπησαμε,οι κυριοι του υπουργειου ομως εχουν διαπρεψει στο ξυσιμο!!!!
και το ωραιο ειναι πως η προκυρηξη για το μαιο εχει βγει,ενω τα αποτελεσματα του νοεμβριου ακομα!!!!μονο να τα παιρνουν ξερουνε!!!στους γιατρους να τα φανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
.....σε λιγο θα μας κανουν να βγουμε στα καναλια να πουμε τον πονο μας....:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ξερει κανεις το τηλ του υπουργειου να τους παρω να τους χεσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ξερει κανεις το τηλ του υπουργειου να τους παρω να τους χεσω;



YΠ.Ε.Π.Θ.
Δ/νση Πιστοποίησης της Γνώσης Ξένων Γλωσσών
Aνδρέα Παπανδρέου 37
151 22 ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Τηλ.: 210 3442463 , 210 3443262 , 210 3443261 , 210 3443145
Ε-mail: t13pxg1@ypepth.gr


εγω πηρα εχθες και δεν ξερουν λεει ποτε θα τα υπογραψει ο υπουργος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πηρα και εγω πριν και μου ειπαν ετοιμα ειναι και απο μερα σε μερα θα βγουν !!βγαλε ακρη τωρα ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ενα ματσο αχρηστοι και ανικανοι...
-----------------------------------------
παιδια υπαρχει περιπτωση να βγουν μεσα στη μερα;
-----------------------------------------
παιδια παιρνω τηλ στο υπουργειο και δεν το σηκωνει κανεις.βεβαια για να πουμε και του στραβου το δικιο ειναι και η ωρα περασμενη.αντε,καλη τεταρτη πλεον
κουραγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σμρ σε καμία περίπτωση δν θα βγουνν...
Από αύριο..
Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά παίζει να βγουν και Φεβρουάριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
φιλε μανο αν,επαναλαμβανω,αν οντως ισχυει αυτο που λεει η γραμματεας του αρουλη τοτε δεν βλεπω το λογο να υπαρξει τοσο μεγαλη καθυστερηση.βεβαια στο ελλαντα ζουμε οποτε... ας ζησουμε το μυθο μας!!!
περα απο την πλακα ευχομαι να μην βγεις αληθινος
να σαι καλα και σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειναι γελιοι....
δεν μπορω αλλιοωσ να τους χαρακτηρισω....
και σιγα να μην βγουν αυριο...
ετσι πωσ παει....
φεβρουαριο:mad:...
πολθ ανικανος πρεπει να ειναι ο υπουργος...
και στο κατω κατω μια υπογραφη πρεπει να βαλει τπτ παραπανω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top