Κουκουλοφόροι

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ψοφα ρε που νομιζεις οτι τα ξερεις ολα και συνεχεια μιλας με υφος,αλλα ετσι ειναι ο καθε κατεστραμμενος βρισκει ευκαιρια να μιλαει σε φορουμ.Τελευταιο μηνυμα καλο καψιμο.

Ρε φίλε, αφού δεν ακούει και λέει το ποίημα του, τι ασχολήσε; Αν οι μαλάκες που μας κυβερνάνε αφήνανε την ΕΛ.ΑΣ να κάνει τη δουλειά της, όλα θα ήταν μια χαρά. Επίσης, ρατσισμός για τους μπάτσους. Γιατί; Γιατί τα ΜΜΕ σας αποβλακώνουν τόσο ώστε πιστεύετε τις περιπτώσεις "Περπατούσα και με βάρεσαν", ε όχι ρε φίλε, αυτό λέγεται μαλάκινση. Και επίσης, μου φαίνεται περίεργο, οι άλλοι τα περπατάνε ανέμελοι και ανυποψίαστοι και οι άλλοι στο 1 μέτρο να τα σπάνε. Οι μπάτσοι κάνουνε ότι τους λένε, δεν είναι αρχηγοί για να περνούνε αποφάσεις. Είναι σαν ένας απλός υπάλληλος. Κάνε αυτό και το κάνει και έτσι πρέπει. Αν λοιπόν κάποιος για παράδειγμα έβρηζε τον τάδε Υπουργο/ Βουλευτή τότε μαζί του, αλλά όχι να την πληρώνουν τα πιονια που πληρώνονται για να εκτελούν εντολές με σκοπό την ασφάλεια και την ηρεμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ρε φίλε, αφού δεν ακούει και λέει το ποίημα του, τι ασχολήσε; Αν οι μαλάκες που μας κυβερνάνε αφήνανε την ΕΛ.ΑΣ να κάνει τη δουλειά της, όλα θα ήταν μια χαρά. Επίσης, ρατσισμός για τους μπάτσους. Γιατί; Γιατί τα ΜΜΕ σας αποβλακώνουν τόσο ώστε πιστεύετε τις περιπτώσεις "Περπατούσα και με βάρεσαν", ε όχι ρε φίλε, αυτό λέγεται μαλάκινση. Και επίσης, μου φαίνεται περίεργο, οι άλλοι τα περπατάνε ανέμελοι και ανυποψίαστοι και οι άλλοι στο 1 μέτρο να τα σπάνε. Οι μπάτσοι κάνουνε ότι τους λένε, δεν είναι αρχηγοί για να περνούνε αποφάσεις. Είναι σαν ένας απλός υπάλληλος. Κάνε αυτό και το κάνει και έτσι πρέπει. Αν λοιπόν κάποιος για παράδειγμα έβρηζε τον τάδε Υπουργο/ Βουλευτή τότε μαζί του, αλλά όχι να την πληρώνουν τα πιονια που πληρώνονται για να εκτελούν εντολές με σκοπό την ασφάλεια και την ηρεμία.

Αυτο ακριβως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ελπίζω τουλάχιστον να φτάνετε σε κανα οργασμό όταν τα σκέφτεστε αυτά. Όχι τίποτα άλλο, μην τα λέτε και τζάμπα...Βιτσιόζοι άνθρωποι, αλλά don't mind, όπως τη βρίσκει ο καθένας...

:no1:
:lol:
-----------------------------------------
με καλυψες απολυτα με τις απαντησεις σου.

αλλα καλυτερα να προσεχεις γιατι δεν ισχυει ουτε το 1. ουτε το 2.

και κινδυνευεις αν βρεθεις κοντα στα επεισοδια.

κινδυνευεις περισσοτερο απο τα ματ παρα απο τους κουκουλοφορους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Εγω νομιζα οτι ειχα να πω το πα..απο κει και περα ειναι κριμα νεοι ανθρωποι να "τρωγεστε "ματαξυ σας δλδ τι να πω.. ελεος..καθενας με την αποψη του τουλαχιστον μην την επιβαλλεται στον αλλον..γενικα μιλαω παντα..δεν κατηγορω κανεναν Επισης στο τοπικ ¨φιλοσοφοι του δρομου"διαβασα ενα πολυ ωραιο.."ξυπνηστε αυτους που κοιμουνται αφηστε αυτους που ονειρευονται"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Για το ποιος πιστευει αυτα που του δινει η τηλεοραση ειναι αλλο θεμα. Και το τι προβαλει η τηλεοραση ειναι αλλο θεμα. Αλλα τελος παντων. Νομιζω οτι θα σας αφησω στο ονειρο σας, γιατι εσεις θελετε να γυρισουμε σε χουντα. Ετσι νομιζετε οτι θα λυθουν τα προβληματα. Με ξυλο και φασισμο. Τωρα αν εσεις πιστευετε οτι οποιος λεει κατι αντιθετο σε αυτο, ανηκει οπωσδηποτε σε καποιο κομμα και καποια οργανωση, πραγμα που δεν ισχυει, μαλλον ειστε βαθιά νυχτωμενοι.
Γι αυτο καληνυχτα σας και ονειρα γλυκα.
Και προσεχετε οταν περπατατε στο δρομο μη σας χτυπησει κανενας φοιτητης οταν θα σκονταφτει σε καμια ζαρντινιέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
να ξεκαθαρισω την αποψη μου
δν εγκρινω τα ατομα που σπανε και κανουν τα επεισοδια
ομως δεν ανεχομαι να χαρακτιριζουν αυτα τα ατομα αναρχικους γιατι δεν ειναι και οποιος ισχυριζεται το αντιθετο δεν εχει ιδεα τι θα πει αναρχισμος
επισης δεν ανεχομαι τα ματ να χτυπουν, να πετουν δακρυγωνα και να συλλαμβανουν στα καλα καθουμενα ατομα που ειχαν σκοπο μονο να διαδηλωσουν, ανευφ λογου και αιτιας... ολοι σας θυμαστε τον κυπριο φοιτητη που ξηλωκοπηθηκε. ομως ξερετε για την εν ψυχρω δωλοφονια δυο φοιτητων το 80 στην πορεια του πολυτεχνιου απο τα ματ?? διαβαστε και τα αρθρα αν θελετε

https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
να ξεκαθαρισω την αποψη μου
δν εγκρινω τα ατομα που σπανε και κανουν τα επεισοδια
ομως δεν ανεχομαι να χαρακτιριζουν αυτα τα ατομα αναρχικους γιατι δεν ειναι και οποιος ισχυριζεται το αντιθετο δεν εχει ιδεα τι θα πει αναρχισμος
επισης δεν ανεχομαι τα ματ να χτυπουν, να πετουν δακρυγωνα και να συλλαμβανουν στα καλα καθουμενα ατομα που ειχαν σκοπο μονο να διαδηλωσουν, ανευφ λογου και αιτιας... ολοι σας θυμαστε τον κυπριο φοιτητη που ξηλωκοπηθηκε. ομως ξερετε για την εν ψυχρω δωλοφονια δυο φοιτητων το 80 στην πορεια του πολυτεχνιου απο τα ματ?? διαβαστε και τα αρθρα αν θελετε

https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής
:no1::no1::no1::no1::no1::iagree:,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
https://oynagki.pblogs.gr/tags/acab.html



Αυτό μόνο και δείτε απλά τη φωτογραφία του Κύπριου φοιτητή προς το τέλος του blog.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
:no1:
:lol:
-----------------------------------------


κινδυνευεις περισσοτερο απο τα ματ παρα απο τους κουκουλοφορους

ποτε δεν με πειραξε κανεις απο τους δυο αλλα κυριως τα ΜΑΤ γιατι τους αλλους τους θεωρω "προδοτες" της χωρας μου.

οποιος καιει το εθνικο συμβολο "ενα κομματι πανι" για αυτους εγω τον θεωρω προδοτη και η μονη τιμωρια που του αξιζει αν ημασταν σε δημοκρατικη χωρα ειναι να σαπισει στην φυλακη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
όταν η πορεία επιχείρησε να σπάσει την απαγόρευση της αστυνομίας και να κινηθεί προς την Αμερικανική Πρεσβεία

Μαγκιές δεν ήθελε;

για εδώ λέω πάντα https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
να ξεκαθαρισω την αποψη μου
δν εγκρινω τα ατομα που σπανε και κανουν τα επεισοδια
ομως δεν ανεχομαι να χαρακτιριζουν αυτα τα ατομα αναρχικους γιατι δεν ειναι και οποιος ισχυριζεται το αντιθετο δεν εχει ιδεα τι θα πει αναρχισμος
επισης δεν ανεχομαι τα ματ να χτυπουν, να πετουν δακρυγωνα και να συλλαμβανουν στα καλα καθουμενα ατομα που ειχαν σκοπο μονο να διαδηλωσουν, ανευφ λογου και αιτιας... ολοι σας θυμαστε τον κυπριο φοιτητη που ξηλωκοπηθηκε. ομως ξερετε για την εν ψυχρω δωλοφονια δυο φοιτητων το 80 στην πορεια του πολυτεχνιου απο τα ματ?? διαβαστε και τα αρθρα αν θελετε

https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής

συγνωμη ρε φιλε?

αν δεν ειναι αναρχικοι αυτοι που τα σπανε με τα μαντηλια και τα καδρονια και τις μολοτωφ τοτε ποιοι ειναι?

εγω δεν εχω δει στα 36 χρονια ποτε ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ να βαραει ΑΘΩΟ ΠΟΛΙΤΗ φυσικα θα βαρεσει καποιον ο οποιος το ΠΑΝΟ π.χ το εχει κανει ΡΟΠΑΛΟ και ριχνει με αυτο.

οσο για τον φοιτητη που λες απο την κυπρο ουτε αυτον πιστευω οτι ηταν αθωος.

και για να εξηγηθω μαζι σας επειδη δουλευω στην ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (περισσος) και κανω καθε μερα δρομολογιο απο ΠΑΓΚΡΑΤΙ εχω πεσει πολλες φορες σε ΑΠΕΡΓΙΕΣ , ΣΥΛΛΑΡΗΤΗΡΙΑ , ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙΣ , ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ποτε δεν εχω φαει ξυλο απο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΕΙΤΕ ΜΑΤ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ναι φυσικα εχω αναπνευσει δακρυγονα οπως και αλλοι πολιτες αλλα ποτε ξυλο οπως και αλλοι πολιτες.

ξυλο εφαγαν αυτοι που πηγαιναν γυρευοντας ειτε επειδη ειχαν καδρονια ειτε επειδη πεταγαν αυγα/πετρες/μολοτωφ.

αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
ποτε δεν με πειραξε κανεις απο τους δυο αλλα κυριως τα ΜΑΤ γιατι τους αλλους τους θεωρω "προδοτες" της χωρας μου.

οποιος καιει το εθνικο συμβολο "ενα κομματι πανι" για αυτους εγω τον θεωρω προδοτη και η μονη τιμωρια που του αξιζει αν ημασταν σε δημοκρατικη χωρα ειναι να σαπισει στην φυλακη.

Η λύση δεν είναι όμως η τιμωρία τους.

Ο φόβος δε θα σταματήσει τέτοια φαινόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μαγκιές δεν ήθελε;

για εδώ λέω πάντα https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής

προσωπικα λυπαμαι που καποιοι εχασαν την ζωη τους

αλλα δεν εφταιγε για μενα η αστυνομια

εκεινοι που προσπαθησαν να σπασουν μπλοκο

γιατι λετε συνεχεια για την ΕΛ.ΑΣ και δεν κανετε ενα ταξιδι μεχρι ΑΓΓΛΙΑ,ΓΑΛΛΙΑ,ΙΤΑΛΙΑ,ΓΕΡΜΑΝΙΑ να κανετε τα ιδια και να δουμε αντιδρασεις της εκει ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ το ποσο πολιτισμενα θα φερθουν σε ατομα που θα πετανε πετρες,καδρονια,μολοτωφ θα σπανε κτλ.

αντε λοιπον καντε ενα ταξιδι να μας πειτε και εμας τους αδαεις ποσα κιλα ξυλο θα φατε (αν ζησετε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μαγκιές δεν ήθελε;

για εδώ λέω πάντα https://el.wikipedia.org/wiki/Ιάκωβος_Κουμής

Οκ, δηλαδή θεωρείς ότι έπρεπε να τον σκοτώσουν;

Εγώ θα διαφωνήσω πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Η λύση δεν είναι όμως η τιμωρία τους.

Ο φόβος δε θα σταματήσει τέτοια φαινόμενα.

να τους δωσουμε βραβειο τοτε που καινε την σημαια.

μπραβο και μετα λετε για τα σκοπια κτλ

αφου δεν αγαπαμε την ιδια μας την χωρα καλα κανουν

ας την παρει καποιος να ειμαστε υπο κατοχη να δειτε τι ομορφα θα περασετε.

ρε.....σταματηστε να παιρνετε ληγμενα πειραζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πειράζει επίσης κι ο πολύς Άδωνις, αλλά κάποιοι δεν τον κόβουν. Είναι σα ναρκωτικό...Πραγματικά στο παρόν τόπικ έχω ακούσει ατεκμηρίωτες ηλιθιότητες όσο ποτέ άλλοτε. Και λυπάμαι γιατί ως τώρα, τουλάχιστον, κάναμε έναν, τρόπον τινά, σοβαρό διάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Πειράζει επίσης κι ο πολύς Άδωνις, αλλά κάποιοι δεν τον κόβουν. Είναι σα ναρκωτικό...Πραγματικά στο παρόν τόπικ έχω ακούσει ατεκμηρίωτες ηλιθιότητες όσο ποτέ άλλοτε. Και λυπάμαι γιατί ως τώρα, τουλάχιστον, κάναμε έναν, τρόπον τινά, σοβαρό διάλογο.

μπα η [απρεπης εκφραση] του εγκεφαλου σε συνδιασμο με τα ληγμενα και το πολυ παιξιμο σε υπολογιστη/κονσολα και σε συνδιασμο με την τηλεοραση/DVD δημιουργη σοβαρο προβλημα.

για αυτο κοφτε το πριν ειναι αργα.

καντε ενα ταξιδι στις χωρες που ειπα να δειτε το ποσο δημοκρατικα θα σας φερθουν οταν σπασετε τις τραπεζες/καταστηματα τους καψετε τα αυτοκινητα , προκαλεσετε την αστυνομια τους.

αλλα σας παρακαλω μην μας ζαλιζετε τα [απρεπης εκφραση] ημαρτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το αυτόν ισχύει και δι εσέ. ;)
-----------------------------------------
Δηλαδή πραγματικά υπάρχουν χίλιες λύσεις να προτείνω, αλλά επειδή γνωρίζω ότι η στενότητα της νόησης δεν επιτρέπει σε ορισμένους να σκεφτούν κάτι άλλο από το "πάμε, πουλάμε τσαμπουκά και μετά να δούμε αν τολμήσουν", δεν θα το κάνω. Πάντως ένας άνθρωπος που θέλει να βελτιώσει την ασφάλεια δεν έχει σαν προτεραιότητα να πλακώνει στον ξύλο όποιον τη διασαλεύει. Εκτός κι αν έχει κόμπλεξ που πρέπει, με κάποιο τρόπο, να βγάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Το αυτόν ισχύει και δι εσέ. ;)

μπα..δεν παιζει αυτο που λες φιλε μου αν εννοεις εμενα
μαλλον αλλοι ειναι αυτοι που λες εγω ειμαι μια χαρα.

οταν με το καλο φτασεις στην ηλικια μου (36) γνωριζεις το ρητο "εκει που εισαι ημουν και εδω που ειμαι θα ερθεις" τοτε τα ξαναλεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Με τη λογική αυτή θα σου πρότεινα να σταματήσεις να ποστάρεις σε ένα φόρουμ γεμάτο 17χρονα. Υπάρχουν άλλα, καταλληλότερα για την ηλικία σου. Θα συμφωνήσεις φαντάζομαι. Αν και νομίζω ότι εκτροχιάζουμε την κουβέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top