Κοροϊδία στο σχολείο

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εχεις δικιο.Μαλλον για να μην ασχολουντε οι αλλοι με τα χαλια τους,ασχολουντε με εμενα... Ευχαριστω πολυ!!!Αυτο θα κανω!!!!Θα συνεχιζω να κανω πως δεν με ενοχλει αυτο και μαλιστα θα γελαω οταν με κοροϊδευουν για να το πιστεψουν πως δεν με ενοχλει.Αν δεν σταματησουν και παλι τοτε θα ζητησω παλι συμβουλες...Σας ευχαριστω ολους για τα ενθαρρυντικα σχολια σας!!!!!


Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά για να το καταφέρεις αυτό, χρειάζεται πραγματικά να το ξεπεράσεις, όχι να προσποιηθείς. Τα αγόρια σε αυτήν την ηλικία το παίζουνμάγκες και θέλουν να δειχτούν , και πιστεύουν ότι τα καταφέρνουν με το να κοροιδεύουν τους άλλους. Πιστεψέ το ότι αυτό που έκανες ήταν απολύτως φυσιολογικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Να πω κατι; Αστους ολους.Δικο σ ειναι τ θεμα!!Μαθε να υπερασπιεσαι τον ευατο σου!!Και να βοηθουσε ο βro s χειροτερα θα τα κανε!!Γινε κυριαρχος του εαυτου σου και δειξε τι αξιζεις!!Απλα γραψ'τους!!Και αμα το παρατραβηξουνε το θεμα δειξε οτι δεν λογαριαζεις τετοια!!
Θα προσπαθησω να υπερασπιστω τον εαυτο μου...Αυτο επρεπε να κανω απο την αρχη..Και παλι ευχαριστω παρααα πολυυυ.Με κανατε να νιωσω υπεροχα ενω ήμουν χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εχουν κατι παραξενο ή περιεργο πανω τους?αν εχουν, μπορουμε να τους βγαλουμε παρατσουκλι και να τους κανεις ρεζιλι,να τους βγει το ονομα και να μην μπορουν να φυλαχθούν απο πουθενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εχουν κατι παραξενο ή περιεργο πανω τους?αν εχουν, μπορουμε να τους βγαλουμε παρατσουκλι και να τους κανεις ρεζιλι,να τους βγει το ονομα και να μην μπορουν να φυλαχθούν απο πουθενα!
Οχι δεν το συνιστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
σιγουρα ειναι δικο της θεμα και αν δεν πιστεψει στον εαυτο της δεν κανει δουλεια!σκεψου οτι αυτοι ειναι χειροτεροι και κομπλεξικοι!εγω παντως,ολα τα παιδια που ξερω οτι κοροιδευουν πολυ εχουν τεραστιο κομπλεξ και αντιδρανε ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά για να το καταφέρεις αυτό, χρειάζεται πραγματικά να το ξεπεράσεις, όχι να προσποιηθείς. Τα αγόρια σε αυτήν την ηλικία το παίζουνμάγκες και θέλουν να δειχτούν , και πιστεύουν ότι τα καταφέρνουν με το να κοροιδεύουν τους άλλους. Πιστεψέ το ότι αυτό που έκανες ήταν απολύτως φυσιολογικό! :)
Ναι...Δηλαδη θα προσπαθησω να γελαω σαν να μην ειναι εκει και να μην λενε τιποτα.απλα καθε φορα που τους ακουω αισθανομαι σαν να <κοβονται> τα ποδια και εναν δυνατο πονο στην κοιλια...Θα το ξεπερασω,ομως αυτο.Αισθανομαι ηδη να το εχω ξεπερασει με τα υπεροχα σχολια που διαβαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σιγουρα ειναι δικο της θεμα και αν δεν πιστεψει στον εαυτο της δεν κανει δουλεια!σκεψου οτι αυτοι ειναι χειροτεροι και κομπλεξικοι!εγω παντως,ολα τα παιδια που ξερω οτι κοροιδευουν πολυ εχουν τεραστιο κομπλεξ και αντιδρανε ετσι.


Σίγουραέτσι είναι αλλά αυτό σημαίνει ότι πρέπει να γίνει σαν και αυτούς;;;; Αυτό είναι το πιο εύκολο,το θέμα είναι να το ξεπεράσει και να μην γίνει σαν αυτούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι...Δηλαδη θα προσπαθησω να γελαω σαν να μην ειναι εκει και να μην λενε τιποτα.απλα καθε φορα που τους ακουω αισθανομαι σαν να <κοβονται> τα ποδια και εναν δυνατο πονο στην κοιλια...Θα το ξεπερασω,ομως αυτο.Αισθανομαι ηδη να το εχω ξεπερασει με τα υπεροχα σχολια που διαβαζω...
Απλα δεν θα τους ακους!!Δηλαδη αυτα που θα ακους δεν θα τα λαμβανεις υποψη!!
Του τ'εστιν..θα τους εχεις ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
σιγουρα ειναι δικο της θεμα και αν δεν πιστεψει στον εαυτο της δεν κανει δουλεια!σκεψου οτι αυτοι ειναι χειροτεροι και κομπλεξικοι!εγω παντως,ολα τα παιδια που ξερω οτι κοροιδευουν πολυ εχουν τεραστιο κομπλεξ και αντιδρανε ετσι.
Απο περσι ολοι αυτο μου λενε,πως δεν εχω αυτοπεποιθηση...Αυτα τα παιδια παντως πρεπει να εχουν μεγαλο κομπλεξ για να ασχολουντε με εμενα μετα απο 1 χρονο και περισσοτερο..Απορω δεν βαρεθηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ναι...Δηλαδη θα προσπαθησω να γελαω σαν να μην ειναι εκει και να μην λενε τιποτα.απλα καθε φορα που τους ακουω αισθανομαι σαν να <κοβονται> τα ποδια και εναν δυνατο πονο στην κοιλια...Θα το ξεπερασω,ομως αυτο.Αισθανομαι ηδη να το εχω ξεπερασει με τα υπεροχα σχολια που διαβαζω...


Καταλαβαίνω πως νιώθεις. :( Είναι από το άγχος και την ντροπή αλλά μην ανησυχείς για τίποτα, αυτοπεποίθησημόνο σου λείπει. Αν δεν την αποκτήσεις τότε κάποια στιγμή ούτε τα πιο γλυκά λόγια δεν θα σε αγγίζουν γιατί θα τα έχεις συνηθίσει. Οπότε το πρόβλημα είναι ουσιώδες, όλα από σένα εξαρτώνται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
σιγα βρε,συνατησες 10 κομπλεξικους ψευτομαγκες που σε κοροιδευουν.οσο μπορεις παντως μην στεναχωριεσαι,η ζωη εχει χειροτερα πραγματα για να στεναχωρείσαι. δεν θα κατσεις να σκασεις για 10 κολοπαιδα!το ξερω πως ειναι δυσκολο αλλα σκεψου.Αυτοι ειναι χειροτεροι απο εσενα!!!ειναι κομπλεξικα ατομα!!!προσπαθουν να ξεπερασουν τα κομπλεξ τους με αυτον τον τροπο.ειναι ψευτομαγκες και ανωριμα!!!τελος!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Απλα δεν θα τους ακους!!Δηλαδη αυτα που θα ακους δεν θα τα λαμβανεις υποψη!!
Του τ'εστιν..θα τους εχεις ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ!!:mad:
χαχαχα ναι.ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ...Αντε να δω τι θα γινει οταν ανοιξουν τα σχολεια..Μακαρι να εχω τοση αυτοπεποιθηση οσο αυτη τη στιγμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Απο περσι ολοι αυτο μου λενε,πως δεν εχω αυτοπεποιθηση...Αυτα τα παιδια παντως πρεπει να εχουν μεγαλο κομπλεξ για να ασχολουντε με εμενα μετα απο 1 χρονο και περισσοτερο..Απορω δεν βαρεθηκαν?

γιατι να βαρεθουν?????θα βαρεθουν μονο οταν τους κοπουν αυτα τα κομπλεξ τους!να εχεις αυτοπεποιθηση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
χαχαχα ναι.ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ...Αντε να δω τι θα γινει οταν ανοιξουν τα σχολεια..Μακαρι να εχω τοση αυτοπεποιθηση οσο αυτη τη στιγμη!!
Το ιδιο παθαινα και εγω!!ΑΠλα θα περνας και θα σκεφτεσαι πως αυτα π λενε,που σκεφτονται που σε παιδευουν που σε κανουν να αναρωτιεςσαι γιατι σου φερονται ετσι ειναι μεσα στο μυαλο τους!!Αυτοι τα δημιουργουνε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι αυτοι τα δημιουργουν..Αχ αισθανομαι τοσο ευτυχισμενη!!!Σημερα το βραδυ,δεν βγηκα εξω με τις φιλες μου,μονο και μονο για να μην τους συναντησω εξω.Ενω τωρα ετσι και τους συναντουσα θα ημουν εντελως αδιαφορη και θα ελεγα ανεκδοτα με τις φιλες μου.ευχαριστω για την αυτοπεποιθηση που μου δωσατε...ειμαι πραγματικα πολυ χαρουμενη!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
χαχαχα ναι.ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ...Αντε να δω τι θα γινει οταν ανοιξουν τα σχολεια..Μακαρι να εχω τοση αυτοπεποιθηση οσο αυτη τη στιγμη!!

γιατι να μην εχεις.απο εδω και περα να εχεις!!!απλα να σκεφτεσαι πως αυτοι νιωθουν ασχημα και ετσι βρισκουν μια ευκολη λυση στο προβλημα τους!σκεψου αυτα που ειπαμε τωρα και ολα θα πανε οκ!!!τι ειπαμε, αυτοπεποιθηση!!!χαχαχα.:)

Ναι αυτοι τα δημιουργουν..Αχ αισθανομαι τοσο ευτυχισμενη!!!Σημερα το βραδυ,δεν βγηκα εξω με τις φιλες μου,μονο και μονο για να μην τους συναντησω εξω.Ενω τωρα ετσι και τους συναντουσα θα ημουν εντελως αδιαφορη και θα ελεγα ανεκδοτα με τις φιλες μου.ευχαριστω για την αυτοπεποιθηση που μου δωσατε...ειμαι πραγματικα πολυ χαρουμενη!!!!!!!

καλα,δηλαδη στερεις τις βολτες και την καλοπεραση σου για αυτους????πολυ αξια τους εδωσες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι..καθε σαββατοκυριακο απογευμα βγαιναμε με τις φιλες μου και δεν τους συνατουσαμε.Απλα σημερα που θα βγαιναμε βραδυ ολες μαζι,ηξερα οτι θα τους συναντησουμε επειδη ειναι τα βραδια εξω...δεν προκειτε να τους ξαναδωσω τοση αξια!!!

γιατι να μην εχεις.απο εδω και περα να εχεις!!!απλα να σκεφτεσαι πως αυτοι νιωθουν ασχημα και ετσι βρισκουν μια ευκολη λυση στο προβλημα τους!σκεψου αυτα που ειπαμε τωρα και ολα θα πανε οκ!!!τι ειπαμε, αυτοπεποιθηση!!!χαχαχα.:)
ναι..αυτοπεποιθηση!!!!χαχα.τη στιγμη που θα ειμαι στο σχολειο και θα τους βλεπω θα σκεφτομαι αυτα που μου ειπατε για να εχω αυτοπεποιθηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μην στερεις την καλοπεραση σου για κανεναν.εσυ καθεσε και στεναχωριεσαι κι αυτοι καθονται και διασκεδαζουν!σιγα μην τους δωσουμε και αξια τους ''κυριους''!!! να βγαινεις και να περνας καλα και μην τους σκεφτεσαι καθολου.δεν λεω οτι ειναι και το πιο ευκολο πραγμα του κοσμου.αλλα αυτο που ηθελαν το πετυχαν και με το παραπανω!!!!

καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
τωρα προσφατα ειχα δει μια συζητηση τους στην οποια με εβριζαν και με προσβαλλαν πολυ ασχημα.Φυσικα το ειπα στους γονεις μας και τον μαλωσαν.

Ντροπή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι ντροπη της???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top