Κοροϊδία στο σχολείο

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αν μαθεις να τους χεζεις και να μην τους δινεις σημασια δεν θα εχεις κανενα προβλημα.αυτοι θελουν απο ολο τον κοσμο να μην διαβαζει,γι αυτο το κανουν!!!!!θελουν ολοι να ειναι τετοια αποβρασματα σαν αυτους!!!!εσυ θα λες κανονικα μαθημα κι αν σε πουν τιποτα θα πεις καθηστε και διαβαστε μην μεινεται ανεργοι και χωρις λεφτα ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αν μαθεις να τους χεζεις και να μην τους δινεις σημασια δεν θα εχεις κανενα προβλημα.αυτοι θελουν απο ολο τον κοσμο να μην διαβαζει,γι αυτο το κανουν!!!!!θελουν ολοι να ειναι τετοια αποβρασματα σαν αυτους!!!!εσυ θα λες κανονικα μαθημα κι αν σε πουν τιποτα θα πεις καθηστε και διαβαστε μην μεινεται ανεργοι και χωρις λεφτα ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ!!!!!
Καλό κι αυτο...Ωραίες ιδεες εχεις.:clapup:Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι.Εγω νομιζα πως θελουν να κανουν τους συνανθρωπους τους να αισθανθουν ασχημα γτ ειναι (λιγο) σαδιστες και τους αρεσει να βασανιζουν τους αλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Καλό κι αυτο...Ωραίες ιδεες εχεις.:clapup:Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι.Εγω νομιζα πως θελουν να κανουν τους συνανθρωπους τους να αισθανθουν ασχημα γτ ειναι (λιγο) σαδιστες και τους αρεσει να βασανιζουν τους αλλους.

δεν σου περασε ποτε απο το μυαλο οτι το κανουν για να σου αποσπασουν την προσοχη απο το μαθημα και να μην διαβαζεις?θελουν ολοι να ειναι σαν αυτους.εχουμε κι εμεις τετοιους στο σχολειο μας και κανουν τετοια.εσυ θα λες κανονικα μαθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η διευθυντρια δε γινεται να μη σε αφησει να φύγεις! ξυπνηστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αν μαθεις να τους χεζεις και να μην τους δινεις σημασια δεν θα εχεις κανενα προβλημα.αυτοι θελουν απο ολο τον κοσμο να μην διαβαζει,γι αυτο το κανουν!!!!!θελουν ολοι να ειναι τετοια αποβρασματα σαν αυτους!!!!εσυ θα λες κανονικα μαθημα κι αν σε πουν τιποτα θα πεις καθηστε και διαβαστε μην μεινεται ανεργοι και χωρις λεφτα ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ!!!!!

Επειδή ως γνωστόν το σχολείο στην Ελλάδα σου προσφέρει μόρφωση, και επίσης ως γνωστόν στην Ελλάδα λεφτά και δουλειά έχουν οι μορφωμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
η διευθυντρια δεν γινεται να μην σ αφηνει να φυγεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
η διευθυντρια δεν γινεται να μην σ αφηνει να φυγεις!!!!
Δε μ' αφηνει.Και τα 2 γυμνασια ειναι για την περιοχη μου,αλλα δεν μ' αφηνει επειδη(οπως λενε ολα τα παιδια στο σχολειο)συναγωνίζοντε ποιο γυμνασιο θα εχει περισσοτερα παιδια!!!!!!!!!!Δεν ξερω αν ειναι αληθεια η οχι αλλα υποθετω για να με δεχεται το ενα γυμνασιο στη μεση της χρονιας και το αλλο να μην με αφηνει να φυγω μαλλον αληθεια θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
δεν γινεται να μην σ αφηνει.θα πας στο αλλο γυμνασιο και θα κανεις τις διαδικασιες της εγγραφης σου και θα πας και θα πεις πως φευγεις.αν αποφασισεις να φυγεις.δεν μπορει κανενας να σου απαγορευσει να φυγεις!!!ασε τι λενε τα αλλα παιδια και η διευθηντρια.αυτη το λεει για τον λογο που ειπες παραπανω,ειναι παρανομο να μην σ αφηνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δεν γινεται να μην σ αφηνει.θα πας στο αλλο γυμνασιο και θα κανεις τις διαδικασιες της εγγραφης σου και θα πας και θα πεις πως φευγεις.αν αποφασισεις να φυγεις.δεν μπορει κανενας να σου απαγορευσει να φυγεις!!!ασε τι λενε τα αλλα παιδια και η διευθηντρια.αυτη το λεει για τον λογο που ειπες παραπανω,ειναι παρανομο να μην σ αφηνει.
Μα αφου δεν με αφηνει..Οι γονεις μου ηθελαν να αλλαξω γυμνασιο αλλα η διευθηντρια δεν αφηνει...Τι να κανω?Ειμαι και στη μεση της χρονιας...Στην αρχη της χρονιας ομως μια φιλη μου μετακομησε και επρεπε να αλλαξει σχολειο επειδη ειναι αρκετα μακρια το νεο της σπιτι απο το σχολειο και ΔΕΝ την αφησε να φυγει!!!Παραξενο κι ομως αληθεια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αν μαθεις να τους χεζεις και να μην τους δινεις σημασια δεν θα εχεις κανενα προβλημα.αυτοι θελουν απο ολο τον κοσμο να μην διαβαζει,γι αυτο το κανουν!!!!!θελουν ολοι να ειναι τετοια αποβρασματα σαν αυτους!!!!εσυ θα λες κανονικα μαθημα κι αν σε πουν τιποτα θα πεις καθηστε και διαβαστε μην μεινεται ανεργοι και χωρις λεφτα ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ!!!!!


τι λες ρε φιλε..πας καλα?με ποιο δικαιωμα τους λες αμορφωτους αυτους που κοροιδευουν??και για ποιο λογο θεωρουνται κομπλεξικοι οσοι σπανε πλακα δλδ?μηπως λετε ανοησιες?τα παιδια που κοροιδευουν ουτε κομπλεξικα ειναι ουτε αμορφωτα ειναι...το μονο που μπορεις να πεις ειναι οτι ειναι ανωριμα και δν σκεφτονται πως νιωθει ο αλλος..τπτ αλλο δν μπορεις να πεις..και σταματηστε σας παρακαλω να λετε συνεχεια στη κοπελα και σε αλλους με παρομοιο προβλημα οτι οι θυτες θα γινουν κοπροσκυλα και τα θυματα θα αριστευσουν κλπ...το κοριτσι εδω μωρο ειναι?που το λες για να το καθησυχασεις οτι οι κακοι θα τιμωρηθουν?οχι...κοιτα φιλη μου(δν θυμαμαι το ονομα σου για αυτο και σε λεω φιλη) το οτι σε πειραζουν καποια παιδια δν σημαινει οτι ειναι προβληματικα ή οτιδηποτε(φυσικα καποια μπορει να ειναι)..τν πλακα τους θελουν να κανουν και ειναι τοσο ανωριμα που δν σκεφτονται τν αλλο..για αυτο και σε λιγο καιρο οπως προανεφερα σε προηγουμενο ποστ θα σταματησουν καπου στο λυκειο..και στους αλλου που πιστευουν τα ιδια με το στεφανο απο πανω καλο ειναι να αλλαξουν μυαλα και να μν λενε οτι τους κατεβει..εγω ξερω παιδια που κοροιδευαν και πειραζαν και ηταν αριστοι μαθητες,εξυπνοι και ευγενικοι εκει που θελαν...μην λεμε οτι να ναι και μν γενικευουμε.. επισης το κοινωνικο ρατσισμο που δειχνει ο φιλος στεφανος εναντιας στους φτωχους ανεργους και αμορφωτους ,το μονο που μπορω να πω ειναι οτι και να εισαι απο τους πρωτους μαθητες οι πιθανοτητες να βγαλεις μεροκαματο και να ζησεις αξιοπρεπως δν ειναι μεγαλες(στην ελλαδα τουλαχιστον).ασε που δν γινεται ολοι οι ανθρωποι να παιρνουν τα γραμματα ευκολα.αυτα!

α και ξεχασα να πω κατι..κορινα αν αλλαξεις σχολειο να ξερεις οτι θα χασεις τν αξιοπρεπεια σου και το ''κουτελο'' σου.τετοια ατομα που τα παρατανε με τη πρωτη ειναι αξια της μοιρας τους..το να αλλαξεις σχολειο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
α και ξεχασα να πω κατι..κορινα αν αλλαξεις σχολειο να ξερεις οτι θα χασεις τν αξιοπρεπεια σου και το ''κουτελο'' σου.τετοια ατομα που τα παρατανε με τη πρωτη ειναι αξια της μοιρας τους..το να αλλαξεις σχολειο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ναι,δεν θα αλλαξω σχολειο.Το ξερω αυτο,αλλα η γνωμη των γονιων μου ηταν να αλλαξω σχολειο.Αυτοι δεν με κοροϊδευουν για να κανουν την πλακα τους..Μια φορα τους ειχα ακουσει να συζητουν για κατι(δυναμιτακια νομιζω)που πεταξαν σε μια γιαγια η οποια πεθανε απο το φοβο και δεν το ελεγαν λυπημενα σαν να εχουν μετανιωσει αλλα ηταν χαρουμενοι για την πραξη τους.Χαρουμενοι που σκοτωσαν μια μεγαλη γυναικα..Αυτο δεν ειναι πλακα.

Θα συμφωνησω με το Στεφανο σχετικα με το τι θελουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ναι,δεν θα αλλαξω σχολειο.Το ξερω αυτο,αλλα η γνωμη των γονιων μου ηταν να αλλαξω σχολειο.Αυτοι δεν με κοροϊδευουν για να κανουν την πλακα τους..Μια φορα τους ειχα ακουσει να συζητουν για κατι(δυναμιτακια νομιζω)που πεταξαν σε μια γιαγια η οποια πεθανε απο το φοβο και δεν το ελεγαν λυπημενα σαν να εχουν μετανιωσει αλλα ηταν χαρουμενοι για την πραξη τους.Χαρουμενοι που σκοτωσαν μια μεγαλη γυναικα..Αυτο δεν ειναι πλακα.

Θα συμφωνησω με το Στεφανο σχετικα με το τι θελουν...

ε καλα εσυ προσπαθησε να μη διχνεις οτι σ ενοχλει και καποια στιγμη πες τους παιδια γινατε βαρετοι σ αυτο το θεμα.επισης προσπαθησε να μη σε ενοχλει τοσο το τι λενε οι αλλοι για σενα.αν δε γινετε τιποτα τοτε προχωρα το θεμα σε γονεις παιδιων που σε κοροιδευουν και διευθυντη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
τι λες ρε φιλε..πας καλα?με ποιο δικαιωμα τους λες αμορφωτους αυτους που κοροιδευουν??και για ποιο λογο θεωρουνται κομπλεξικοι οσοι σπανε πλακα δλδ?μηπως λετε ανοησιες?τα παιδια που κοροιδευουν ουτε κομπλεξικα ειναι ουτε αμορφωτα ειναι...το μονο που μπορεις να πεις ειναι οτι ειναι ανωριμα και δν σκεφτονται πως νιωθει ο αλλος..τπτ αλλο δν μπορεις να πεις..και σταματηστε σας παρακαλω να λετε συνεχεια στη κοπελα και σε αλλους με παρομοιο προβλημα οτι οι θυτες θα γινουν κοπροσκυλα και τα θυματα θα αριστευσουν κλπ...το κοριτσι εδω μωρο ειναι?που το λες για να το καθησυχασεις οτι οι κακοι θα τιμωρηθουν?οχι...κοιτα φιλη μου(δν θυμαμαι το ονομα σου για αυτο και σε λεω φιλη) το οτι σε πειραζουν καποια παιδια δν σημαινει οτι ειναι προβληματικα ή οτιδηποτε(φυσικα καποια μπορει να ειναι)..τν πλακα τους θελουν να κανουν και ειναι τοσο ανωριμα που δν σκεφτονται τν αλλο..για αυτο και σε λιγο καιρο οπως προανεφερα σε προηγουμενο ποστ θα σταματησουν καπου στο λυκειο..και στους αλλου που πιστευουν τα ιδια με το στεφανο απο πανω καλο ειναι να αλλαξουν μυαλα και να μν λενε οτι τους κατεβει..εγω ξερω παιδια που κοροιδευαν και πειραζαν και ηταν αριστοι μαθητες,εξυπνοι και ευγενικοι εκει που θελαν...μην λεμε οτι να ναι και μν γενικευουμε.. επισης το κοινωνικο ρατσισμο που δειχνει ο φιλος στεφανος εναντιας στους φτωχους ανεργους και αμορφωτους ,το μονο που μπορω να πω ειναι οτι και να εισαι απο τους πρωτους μαθητες οι πιθανοτητες να βγαλεις μεροκαματο και να ζησεις αξιοπρεπως δν ειναι μεγαλες(στην ελλαδα τουλαχιστον).ασε που δν γινεται ολοι οι ανθρωποι να παιρνουν τα γραμματα ευκολα.αυτα!

α και ξεχασα να πω κατι..κορινα αν αλλαξεις σχολειο να ξερεις οτι θα χασεις τν αξιοπρεπεια σου και το ''κουτελο'' σου.τετοια ατομα που τα παρατανε με τη πρωτη ειναι αξια της μοιρας τους..το να αλλαξεις σχολειο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ.

πρωτον,αυτοι που κοροιδευουν την κοπελα δεν διαβαζουν.ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ!!.δευτερον,δεν γινεται να κοροιδευεις ενα ατομο επι 1,5 χρονο για να σπας πλακα αφου ξερεις οτι αισθανεται ασχημα.τριτον, αυτοι το κανουν γιατι θελουν ετσι ολο τον κοσμο,να μην διαβαζει και να ειναι σαν αυτους. και εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τους φτωχους ουτε με τους αμορφωτους.εχω προβλημα με αυτους που πανε στο σχολειο μονο και μονο για να διασκεδασουν και να περασουν καλα.οχι για να μαθουν γραμματα.αν ενας αθρωπος ειναι αμορφωτος επειδη ηταν φτωχος και δεν ειχε λεφτα να μορφωθει δεν ειναι κακος ουτε βλακας και τους σεβομαι και τους στηριζω απολυτα.καποιοι ομως ειναι εξυπνοι,εχουν ολα τα προσοντα και εχουν την δυνατοτητα να πανε σχολειο και να μορφωθουν και καθονται και τεμπελιαζουν νομιζοντας πως το να διαβαζεις ειναι χασιμο χρονου και οσοι διαβαζουν ειναι βλακες.και κατι τελευταιο,εγω δεν ειμαι αριστος μαθητης,ειμαι ενας μαθητης με μετριο βαθμο που προσπαθω ομως.και δεν τριγυρναω ολη την μερα στα μπαρακια και στις καφετεριες.θα παμε κι εκει,αλλα θα κατσουμε και να διαβασουμε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Βασικά... Και το θάψιμο που γίνεται απέναντι σε αυτά τα παιδιά δεν είναι και το καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το να σε κοροϊδεύουνε και να σε δαχτυλοδείχνουνε δεν είναι τίποτα, και δεν θα έπρεπε να απασχολεί το """"""θύμα"""""".
Εάν δεν σε έχουν απειλήσει για λεφτά κτλ, δεν είναι τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
οπα ρε νιονιο μιλας για τους συμμαθητες σου σαν να ειναι τρομοκρατες..ειπαμε! την πλακα τους κανουν τα παιδια..εγω πηγα ολο το δημοτικο σε ιδιωτικο σχολειο οπου εκει τα πραγματα ηταν πολυ πιο μαζεμενα...απο το γυμνασιο και μετα πηγα σε δημοσιο...δεν σας κρυβω οτι με κοροιδευαν απιστευτα γιατι φαινομουν σπασικλακι..πολλες φορες με χτυπουσαν..ο καιρος περνουσε ομως και εμαθα το εξης..οτι οταν γελας και εσυ μαζι τους ξενερωνουν και δεν ασχολουνται μαζι σου αλλο..ετσι, οποτε μου ελεγαν κατι γελουσα! και πλεον και εγω τετοιου ειδους παιδια (σπασικλακια) τα κοροιδευω..γιατι δινουν δικαιωματα..τα παιδια δεν κοροιδευουν καποιον χωρις λογο.. απλα επειδη πολλα παιδια κανουν πλακα αβερτα , ενω με το παραμικρο πειραγμα που τους κανουν παρεξηγιουνται, εμαθα και να δεχομαι τν πλακα..αυτο ειναι το σωστο..υπαρχει βια στα παιδια δεν διαφωνω απλως πρεπει να ξερεις πως να συμπεριφερθεις...
Υ.Γ. ακομα ειναι μερικοι που με κοροιδευουν (ενας συγκεκριμενα :P) που δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι με κοροιδευει αλλα αγνοω την υπαρξη του αυτα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
"Πισω απο την πλατη μου" κι εκεινοι με κοροϊδεύουν και βγαζουν ψευτικες φημες για την προσωπικη μου ζωη...Δεν μπορειτε να φανταστητε τι...!Εγω δεν μοιαζω καθολου με σπασικλακη και εχω μετριους βαθμους.Αν θελετε σας περιγραφω και την εξωτερικη μου εμφανιση αλλα δεν νομιζω να σας ενδιαφερει...Τεσπα.Ας κλεισουμε αυτο το θεμα γτ δεν θελω τωρα στις γιορτες καθε μερα να τους ξαναθυμαμαι.Θα σας πω τι εγινε με το θεμα μου οταν αρχισουν τα σχολεια.Θα εφαρμοσω αυτα που μου ειπατε και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν μιλάω αποκλειστικά για συμμαθητές.
Μιλάω για παιδιά. Γενικά.
Και όποιος δεν ζει σε μεγάλη πόλη, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, θα έχει πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Λοιπον...ας ξεκαθαρισουμε μερικα πραγματακια για τα οποια λετε πραγματα ενω δν ξερετε..καταρχας οταν ειπε ο στεφανος οτι ειναι παρανομο να μην αφηνουν το κοριτσι να αλλαξει σχολειο κλπ,πρεπει να μαθετε οτι οπως ειπε η κορινα αν θυμαμαι καλα αμα αλλαξεις περιοχη επιτρεπεται να αλλαξεις σχολειο επειδη εισαι γραμμενος σε αλλη περιοχη..τωρα αν θες να αλλαξεις σχολειο ετσι χωρις λογο(εννοω χωρις εξηγησεις κλπ) δν Νομιζω να γινεται επειδη υπαρχει μια οργανωση στα σχολεια και φυσικα δν ειναι υπευθυνοι μονο οι διευθυντες.Τωρα κορινα κοριτσι μου διαβαζω τις απαντησεις σου στις ''συμβουλες'' των παιδιων απο εδω και μου φαινεσαι καπως...δλδ καπως υπερβολικη...δν θα κατσω να αναφερθω σε σημεια που το δειχνουν γιατι θα παρει καμποση ωρα...και μου προκαλεσε εντυπωση το γεγονος οτι λεει οτι την ενοχλουν και οτι θελει να τους ενοχλησει και αυτη για να τιμωρηθουν κλπ..δλδ θες να κανεις αυτο που σου κανουν..και τα παιδια απο εδω ειτε σε επικροτουν ειτε το προσπερνανε ενω πρεπει να αντιδρασουν..δλδ λεμε ανωριμους αυτους που το ξεκινησαν αλλα οχι αυτους που θελουν να συμπεριφερθουν με τον ιδιο τροπο για εκδικηση..αυτο ειναι καπως χαζο κατα τη γνωμη μου..και προσωπικα παλι για το στεφανο πηγαινει αν καποιος δεν θελει να διαβασει επειδη το θεωρει χαζο δικαιωμα του..γιατι οπως εσυ θεωρεις βλακες αυτους που δν διαβαζουν και σπαταλανε τις ικανοτητες τους ετσι και αυτοι θεωρουν βλακες οσους διαβαζουν και χανουν το χρονο τους.και κορινα σκεψου το εξης..για να σε κοροιδευουν επι 1.5 χρονο οπως διαβασα κατι πρεπει να φταιει...επειδη δν παιζει να σε κοροιδευουν επι τοσο καιρο επειδη τραυλισες(δν ξερω αν γραφεται ετσι)..κατι κανεις εσυ..κοιτα να το βρεις και να το βελτιωσεις..αφορμη θελουν τα πιτσιρικια στην ηλικια σου για να κοροιδεψουν..και συ τους δινεις πολλες αφορμες οπως καταλαβαινω..και παλι σορρυ παιδια για τα μεγαλα ποστ..πραγματικα δν ξερω γιατι μου βγαινουν τοσα πολλα..

και παλι ξεχασα να πω κατι..ΑΠΛΑ ΛΟΛ στο κομματι με τη γρια και τις κροτιδες...γελουσα επι 5 λεπτα οταν διαβασα το σχολιο αυτο...αν εσυ πραγματικα πιστευεις οτι σκοτωσαν γιαγουλα και γελουσαν τοτε μολις βρηκαμε ενα απο τα ελαττωματα σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top