[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
ε ναι :P *συφλιδα μαλλον

συλφίδα... :P για να βοηθήσω... το λέγαν και τα ''Ημισκούμπρια'' σε ένα τραγούδι τους..."Ούτε συλφίδα, ούτε νταρντάνα
Το τέλειο κορμί λατινοαμερικάνα'' :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ε όχι κι όλες, αλλά πρέπει να κάνεις σωστή έρευνα. :P





Πεστα πεστα!


Νομιζω οτι ουτε το παληκαρι ουτε η κοπελα χρειαζεται να ντυνεται'' εξωφυλλο'' για να αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εννοεί αυτά που πετάγονται σαν κοκκαλάκια ή κάτι τέτοιο στα πλαϊνά του λαιμού.
βασικά εννοώ τις ίδιες κλασσικές γνωστές σε όλους μας φλέβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
φλέβες καλώδια (π.χ. sylvester stallone) ή απλές μικρές επιφανειακές φλέβες; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Όλα ωραία, όλα καλά...αλλά στην πραγματικότητα τι συμβαίνει; Για να υπάρξει έρωτας, πρέπει κατά κύριο λόγο να δώσει το "οκ" η γυναίκα. Άμα η γυναίκα δεν θέλει να δώσει συνέχεια, δεν δίνει καθόλου σημασία στη γνωριμία ή στο φλερτ.

Είμαι της άποψης ότι ο άντρας ακόμη κι αν φάει ένα πρώτο άκυρο επειδή ενδεχομένως δεν αρέσει στην κοπέλα, αυτός πρέπει να επιμείνει, χωρίς να γίνεται ενοχλητικός βέβαια, να την διεκδικήσει, με ωραίο τρόπο, αν αξίζει ο ίδιος και αξίζει και η ίδια η κοπέλα, πιστεύω ότι θα τον εκτιμήσει. Αν φυσικά η κοπέλα δεν είναι σε σχέση και γενικά αν δεν του έχει εξηγήσει ότι είναι αλλού. Τέλος πάντων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Είμαι της άποψης ότι ο άντρας ακόμη κι αν φάει ένα πρώτο άκυρο επειδή ενδεχομένως δεν αρέσει στην κοπέλα, αυτός πρέπει να επιμείνει, χωρίς να γίνεται ενοχλητικός βέβαια, να την διεκδικήσει, με ωραίο τρόπο, αν αξίζει ο ίδιος και αξίζει και η ίδια η κοπέλα, πιστεύω ότι θα τον εκτιμήσει. Αν φυσικά η κοπέλα δεν είναι σε σχέση και γενικά αν δεν του έχει εξηγήσει ότι είναι αλλού. Τέλος πάντων! :)

εκανα αυτην την τακτικη σε καποια η οποία αποδειχτηκε οτι της αρεσε να παιζει.Μετα νευρίασα και αλλαξα ροτα.Εν τελει πιστευω οτι θα με κυνηγαει γιατι βλεπω πως με κοιταει απο την τελευται φορα που την ειδα(καθως με ειδε αλλαγμενο).Αλλά όχι δεν ειναι παντα ετσι,αν μια ειναι σκατοχαρακτηρας(η συγκεκριμενη μου το επαιζε πως ηταν καποια),θα φαει τα μουτρα της.Εχει και μια κολλητη...αστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
εκανα αυτην την τακτικη σε καποια η οποία αποδειχτηκε οτι της αρεσε να παιζει.Μετα νευρίασα και αλλαξα ροτα.Εν τελει πιστευω οτι θα με κυνηγαει γιατι βλεπω πως με κοιταει απο την τελευται φορα που την ειδα(καθως με ειδε αλλαγμενο).Αλλά όχι δεν ειναι παντα ετσι,αν μια ειναι σκατοχαρακτηρας(η συγκεκριμενη μου το επαιζε πως ηταν καποια),θα φαει τα μουτρα της.Εχει και μια κολλητη...αστα :P

Ε γι' αυτό είπα "αν αξίζει ο ίδιος και αξίζει και η ίδια η κοπέλα". Μία κοπέλα που θέλει να παίζει, θα τον χρησιμοποιήσει απλώς για να καυχηθεί στις φίλες της -που κατά πάσα πιθανότητα είναι ίσα κι όμοια- για μία ακόμη κατάκτησή της, ή για να ικανοποιήσει το ναρκισσισμό και τη ματαιοδοξία της. Μία άλλη, όμως, που ίσως στην αρχή απέρριψε κάποιον, αλλά ύστερα ανακαλύψει ότι έκανε λάθος θα τον εκτιμήσει και είτε θα τον απορρίψει ξανά με ειλικρίνεια και με όμορφο τρόπο, είτε θα δεχθεί να είναι μαζί του. Εννοείται πως δεν ωφελεί να πιέζει κανείς το θέμα. Η διεκδίκηση έχει κι ένα όριο. Δεν είναι όλοι για όλους. Απλά προχωράμε κι ο επόμενος-επόμενη ίσως μας αξίζει περισσότερο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ε γι' αυτό είπα "αν αξίζει ο ίδιος και αξίζει και η ίδια η κοπέλα". Μία κοπέλα που θέλει να παίζει, θα τον χρησιμοποιήσει απλώς για να καυχηθεί στις φίλες της -που κατά πάσα πιθανότητα είναι ίσα κι όμοια- για μία ακόμη κατάκτησή της, ή για να ικανοποιήσει το ναρκισσισμό και τη ματαιοδοξία της. Μία άλλη, όμως, που ίσως στην αρχή απέρριψε κάποιον, αλλά ύστερα ανακαλύψει ότι έκανε λάθος θα τον εκτιμήσει και είτε θα τον απορρίψει ξανά με ειλικρίνεια και με όμορφο τρόπο, είτε θα δεχθεί να είναι μαζί του. Εννοείται πως δεν ωφελεί να πιέζει κανείς το θέμα. Η διεκδίκηση έχει κι ένα όριο. Δεν είναι όλοι για όλους. Απλά προχωράμε κι ο επόμενος-επόμενη ίσως μας αξίζει περισσότερο! :)

yep.Εχεις δικιο.Εγω δεν την πιεζα απλως εδειχνα ενδιαφερον και νοιαζομουν για αυτην.Αλλα στην πορει καταλαβα τι ηταν(απο πραγματα που μου ειπαν και αλλα παιδια που εκαναν παρεα μαζι της) και καταλαβα οτι δεν αξιζει,γιατι εγω νομιζα οτι ειμαι λαθος και οτι δεν αξιζω και αυτο με στενοχωρησε πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
φλέβες καλώδια (π.χ. sylvester stallone) ή απλές μικρές επιφανειακές φλέβες; :teasing:

Τι καλώδιο όμως; Καλώδιο υψηλής τάσης; προσδιόρισε, να σου απαντήσουμε. :P
Αλλά όχι, είπαμε δε θέλουμε το φουσκωμένο του γυμναστηρίου. :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
:clapup:

Εγώ πάντως, έτσι ερωτεύομαι μια κοπέλα (δυο φορές έχω ερωτευθεί πραγματικά). Η εξωτερική εμφάνιση δεν με ενθουσιάζει καθόλου, όσο ωραίο πρόσωπο κι αν έχει ή ωραίο σώμα ή ξέρω γω τι, για να αγαπήσω κάποια, κοιτάζω αν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα, κοινό χαρακτήρα, αν με κάνει να γελάω, αν πατάει στα πόδια της, αν είναι καλλιεργημένη, να μπορώ να κάνω μια κουβέντα μαζί της.. επίσης δεν αντέχω με τίποτα τα "ποζέρια" και καλά του fb... αυτά κυρίως. Αν και νομίζω πως ανήκω στη μειοψηφία. Οι περισσότεροι κοιτάνε κωλαράκι, βυζιά και καθάρισαν. :/:

Αν και μειοψηφία όπως αυτο-αποκαλέστηκες κι εσύ ο ίδιος, συνέχισε να λειτουργείς κατ' αυτόν τον τρόπο, γιατί μόνο έτσι θα δώσεις τροφή στην ψυχή σου, που πιστεύω ότι είναι και το πιο σημαντικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μας λες leouv πως αν μια κοπέλα απορρίψει κάποιον άνδρα αυτός πρέπει να συνεχίσει να επιμένει.

Γιατί να τον απορρίψει η κοπέλα εξ αρχής? Το κάνει επειδή δεν θέλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγώ λέω ότι αν κάποια πει όχι,τότε εννοεί όχι. Δηλαδή,τι μπορεί να αλλάξει αν της φερθείς πιο ευγενικά,κλπ κλπ; Ίσα ίσα θα γίνεις ενοχλητικός αν τρέχεις από πίσω. Αν είχε δει κάτι πάνω στον άλλον που της άρεσε, θα έλεγε ναι από την πρώτη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
methexys, ίσως η κοπέλα να γοητευτεί από την αποφασιστικότητα, αυτοπεποίθηση του αγοριού και να του δώσει μία ευκαιρία να γνωριστούν καλύτερα. Ίσως δει κάτι παραπάνω από αυτό που αρχικά εκτιμούσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Άμα συνεχίσεις μπορεί και να κερδίσεις μερικές φορές...γτ έχει τύχει από κοπέλα η οποία μου είχε πει όχι,τελικά να τα φτιάξουμε...αλλά δεν κράτησε και για πολύ.(για άλλους λόγους).
δεν μετράει πολύ η πρώτη εικόνα...???όχι μόνο στα κορίτσια αλλά και στα αγόρια!(σε εμάς στα αγόρια περισσότερο :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
methexys, ίσως η κοπέλα να γοητευτεί από την αποφασιστικότητα, αυτοπεποίθηση του αγοριού και να του δώσει μία ευκαιρία να γνωριστούν καλύτερα. Ίσως δει κάτι παραπάνω από αυτό που αρχικά εκτιμούσε :)
Μπορεί όμως και όχι.. Αν και θεωρώ πάντα μεγάλο προσόν την επιμονή και την υπομονή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Μας λες leouv πως αν μια κοπέλα απορρίψει κάποιον άνδρα αυτός πρέπει να συνεχίσει να επιμένει.

Γιατί να τον απορρίψει η κοπέλα εξ αρχής? Το κάνει επειδή δεν θέλει?

Μιλάω για την περίπτωση του "δεν μου αρέσει κάποιος", αλλά δεν είναι όλα θέμα εμφάνισης, μπορεί αυτός ο άνθρωπος να μιλάει και να ξεστομίζει διαμάντια, να φέρεται πολύ όμορφα και να έχει προσωπικότητα, που η κοπέλα γνωρίζοντάς με τον καιρό αυτά τα πράγματα, ίσως αναθεωρήσει. Απλώς πρέπει να έχει πίστη στον εαυτό του. Πιστεύω πως αξίζει ένας άντρας να διεκδικεί μια γυναίκα, μέχρι ως ένα σημείο φυσικά, ώστε να μην γίνει ενοχλητικός, αν δει ότι δεν τραβάει σταματάει και προχωράει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Κορίτσια, επειδή διάβασα τα τελευταία πόστ που η κουβέντα πήγε στα γυμνασμένα αγόρια, και ότι οι πιο πολλές θέλετε ένα γυμνασμένο αγόρι δίπλα σας, να τονίσω πως για να θέλετε ένα γυμνασμένο αγόρι, πρέπει να είστε και εσείς έστω και λίγο γυμνασμένες. Δεν λέω να είστε τούμπανα και να έχετε σώματα γυναικών του στίβου, αλλά να έχετε ασχοληθεί λίγο με το σώμα σας. Γιατί μου έχει τύχει πραγματικό παράδειγμα, να βλέπω 2 κοπέλες αρκετά ευτραφείς και να συζητάνε πως αν ο άλλος δεν έχει six pack, δεν τον κοιτάω καν. Και τα μαλλιά μου έπεσαν. Να πατάμε λοιπόν στα πόδια μας, όταν ζητάμε κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κορίτσια, επειδή διάβασα τα τελευταία πόστ που η κουβέντα πήγε στα γυμνασμένα αγόρια, και ότι οι πιο πολλές θέλετε ένα γυμνασμένο αγόρι δίπλα σας, να τονίσω πως για να θέλετε ένα γυμνασμένο αγόρι, πρέπει να είστε και εσείς έστω και λίγο γυμνασμένες. Δεν λέω να είστε τούμπανα και να έχετε σώματα γυναικών του στίβου, αλλά να έχετε ασχοληθεί λίγο με το σώμα σας. Γιατί μου έχει τύχει πραγματικό παράδειγμα, να βλέπω 2 κοπέλες αρκετά ευτραφείς και να συζητάνε πως αν ο άλλος δεν έχει six pack, δεν τον κοιτάω καν. Και τα μαλλιά μου έπεσαν. Να πατάμε λοιπόν στα πόδια μας, όταν ζητάμε κάτι!
Καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά το βρίσκω λίγο άτοπο... Ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει προτιμήσεις,όπως κι αν είναι εμφανισιακά. Υπάρχουν περιπτώσεις που γεματούληδες έχουν σχέση με πολύ ωραία,γυμνασμένα άτομα. Δηλαδή όταν λέμε πως μας αρέσουν οι μελαχρινοί, οι πρασινομάτες,κτλ, πρέπει να είμαστε κι εμείς μελαχρινές και πρασινομάτες; :P


Μιλάω για την περίπτωση του "δεν μου αρέσει κάποιος", αλλά δεν είναι όλα θέμα εμφάνισης, μπορεί αυτός ο άνθρωπος να μιλάει και να ξεστομίζει διαμάντια, να φέρεται πολύ όμορφα και να έχει προσωπικότητα, που η κοπέλα γνωρίζοντάς με τον καιρό αυτά τα πράγματα, ίσως αναθεωρήσει. Απλώς πρέπει να έχει πίστη στον εαυτό του. Πιστεύω πως αξίζει ένας άντρας να διεκδικεί μια γυναίκα, μέχρι ως ένα σημείο φυσικά, ώστε να μην γίνει ενοχλητικός, αν δει ότι δεν τραβάει σταματάει και προχωράει... :)
Για να σου ζητήσει ο άλλος να κάνετε σχέση,πάει να πει ότι γνωρίζεστε αρκετό καιρό. άρα, η κοπέλα θα έχει καταλάβει αν ταιριάζει με τον άλλον ή όχι. Αν ο άλλος ζητήσει να τα φτιάξετε μετά από πχ μόλις 2 μέρες γνωριμίας, μάλλον το αγοράκι έχει εντυπωσιαστεί μόνο με την εμφάνιση, γιατί μου φαίνεται περίεργο να έχεις καταλάβει την προσωπικότητα του άλλου τόσο γρήγορα. Αλλά οκ, μπορεί να μην γίνεται πάντα έτσι,τι να πω,ίσως είναι λόγω "κεραυνοβόλου έρωτα". Αλλά αυτή είναι η γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Για να σου ζητήσει ο άλλος να κάνετε σχέση,πάει να πει ότι γνωρίζεστε αρκετό καιρό. άρα, η κοπέλα θα έχει καταλάβει αν ταιριάζει με τον άλλον ή όχι. Αν ο άλλος ζητήσει να τα φτιάξετε μετά από πχ μόλις 2 μέρες γνωριμίας, μάλλον το αγοράκι έχει εντυπωσιαστεί μόνο με την εμφάνιση, γιατί μου φαίνεται περίεργο να έχεις καταλάβει την προσωπικότητα του άλλου τόσο γρήγορα. Αλλά οκ, μπορεί να μην γίνεται πάντα έτσι,τι να πω,ίσως είναι λόγω "κεραυνοβόλου έρωτα". Αλλά αυτή είναι η γνώμη μου.

Δεν αναφέρομαι στο να μη δεχτεί η κοπέλα τη σχέση ενώ πρώτα έχουν γνωριστεί, αναφέρομαι στο να μη γουστάρει η κοπέλα τον άλλον εξαρχής, οπότε ο άντρας καλό θα ήταν να προσπαθήσει να τη διεκδικήσει, ωσότου να μη γίνει ενοχλητικός... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Από τις κοπέλες, βλέπω ότι πέφτει πολύ φιλοσοφία ενώ δεν πρέπει...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top