[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Α γεια σου, μου εχουν κανει πολλά σχόλια του τύπου: αυτη η κολόνια που φοράς πάλι κανά 200ευρω κανει; Πάλι με τομμυ σημερα; Τους εχεις βάλεις μεσα τους γονεις σου, εγω θα περνά 10 μπλούζες αντί για τη μια που πήρες εσυ και πληρώσες την φίρμα, και το συνηθισμένο:
Καλα πως έρχεσαι ετσι στο σχολειο λες και πας σε γκόμενο;
Ίσα ρε παιδια. :P
Σε εμένα δεν τους παίρνει να κάνουν και πολλά σχόλια :whistle: Ξέρουν ότι δεν με νοιάζει. Κι εμένα μου αρέσει να έχω ένα στύλακι, να μην φοράω ο,τι βλέπω μπροστά μου τέλος πάντων, να μην κυκλοφορώ όπως να'ναι. Είμαι που είμαι χάλια λόγω μαθημάτων κτλ, ας βάλω τουλάχιστον κατι ωραίο να μου φτιάξει τη διάθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σε εμένα δεν τους παίρνει να κάνουν και πολλά σχόλια :whistle: Ξέρουν ότι δεν με νοιάζει. Κι εμένα μου αρέσει να έχω ένα στύλακι, να μην φοράω ο,τι βλέπω μπροστά μου τέλος πάντων, να μην κυκλοφορώ όπως να'ναι. Είμαι που είμαι χάλια λόγω μαθημάτων κτλ, ας βάλω τουλάχιστον κατι ωραίο να μου φτιάξει τη διάθεση :P

Ετσι, αν και τωρα τελευταία βάζω μια φόρμα και βγαίνω. Έρχονται και καλύτερες μερες μετα τις πανελληνιες! Εκει θα του δώσω να καταλαβει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Είμαι που είμαι χάλια λόγω μαθημάτων κτλ, ας βάλω τουλάχιστον κατι ωραίο να μου φτιάξει τη διάθεση :P

Δηλαδή, πώς χάλια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ναι και εμενα μου εχουν κανει σχολια...απο τα πρωτα λεπτα μιας γνωριμιας με ρωτανε τη μαρκα ειναι τα ρουχα μου!
Φαινεται ειναι καθοριστικο για τη συνεχεια. Ειναι κριμα να εχεις τετοιο κριτηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ωραιοι οι μουσατοι! :inlove:
Αλλα οχι το μουσι παπα-κλαρινογαμπρου που εχει γινει πλεον μοδα

χαχα ναι το μουσακι 2-3 ημερων.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εε ειπαμε :p

για μενα αυτο ειναι τελειο :inlove: καλα, ειναι και ο Kutcher γενικοτερα ωραιος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
χαχα ναι το μουσακι 2-3 ημερων.... :whistle:

Αυτό το αξύριστο που σας ...λιώνει :P δεν είναι μουσάκι 2-3 ημερών. Η τρίχα δεν βγαίνει σε όλους το ίδιο. Υπάρχουν άντρες πιο πυκνότριχοι, αραιότριχοι, σπανοί κλπ. Πείτε το απλά: ελαφρό μουσάκι. Αυτό είναι μουσάκι με μέσο διάστημα 5-6 ημερών.

________________________________________________________________________________

Μια επιπλέον ερώτηση σε κοπέλες.
Παίζει καταλυτικό ρόλο το τατουάζ, το σκουλαρίκι, το μαλλί φράχτης για να σας αρέσει κάποιος; Η αποτριχωμένη μασχάλη και γάμπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δηλαδή, πώς χάλια; :P

Ψυχολογικά εννοώ! Εννοώ ότι δεν έχω καλή διάθεση από την κούραση κτλ

Για το αν παίζουν καταλυτικό ρόλο τα τατουάζ κτλ, όχι, δεν παίζουν, για εμένα τουλάχιστον. Βασικά τα σκουλαρίκια δεν μου αρέσουν αλλά αν μου αρέσουν αλλά πράγματα στο αγόρι, δεν θα με πειράξει ένα σκουλαρίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αυτό το αξύριστο που σας ...λιώνει :P δεν είναι μουσάκι 2-3 ημερών. Η τρίχα δεν βγαίνει σε όλους το ίδιο. Υπάρχουν άντρες πιο πυκνότριχοι, αραιότριχοι, σπανοί κλπ. Πείτε το απλά: ελαφρό μουσάκι. Αυτό είναι μουσάκι με μέσο διάστημα 5-6 ημερών.

________________________________________________________________________________

Μια επιπλέον ερώτηση σε κοπέλες.
Παίζει καταλυτικό ρόλο το τατουάζ, το σκουλαρίκι, το μαλλί φράχτης για να σας αρέσει κάποιος; Η αποτριχωμένη μασχάλη και γάμπα; :P


Ναι με το που τα δω όλα αυτα παρατάω τα πάντα. Ερωτεύτηκα.:whistle:

Γιατί να παίζει καταλυτικό ρόλο;;:P Γενικά εγώ δεν έχω συγκεκριμένες προτιμήσεις.Όλο το πακέτο με τραβάει...
Αλλά αν το μυαλό είναι κουκούτσι κι ας είναι και σαν τον Beckham ο άλλος δεν αντέχεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Απλά τελευταία βλέπω ότι όσοι έχουν τατουάζ, σκουλαρίκι, έχουν σώμα με γράμμωση τους κυκλοφορεί μανεκέν (λυκείου ή φοιτήτρια ή ξανανιωμένη 35άρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Προσωπικά, όσα αγόρια ξέρω με στύλακι τετοιο, τατουάζ, σκουλαρίκι, μαλλί φράχτης, γυμναστήριο ή ποδόσφαιρο όλη ημέρα κτλ, είναι λιγάκι ηλίθιοι για να πω την αλήθεια (συγνώμη αλλά οι πιο πολλοί που γνωρίζω εγώ τουλάχιστον, έτσι είναι). Οκ, κάποιοι από αυτούς είναι ωραίοι, μπορεί να σε εντυπωσιάζουν στην αρχή αλλά όταν τους γνωρίζεις βλέπεις ότι απουσιάζει το...μυαλο. Καλή η εμφάνιση, αλλά να μπορείς να πεις δυο πράγματα με τον άλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Προσωπικά, όσα αγόρια ξέρω με στύλακι τετοιο, τατουάζ, σκουλαρίκι, μαλλί φράχτης, γυμναστήριο ή ποδόσφαιρο όλη ημέρα κτλ, είναι λιγάκι ηλίθιοι για να πω την αλήθεια (συγνώμη αλλά οι πιο πολλοί που γνωρίζω εγώ τουλάχιστον, έτσι είναι). Οκ, κάποιοι από αυτούς είναι ωραίοι, μπορεί να σε εντυπωσιάζουν στην αρχή αλλά όταν τους γνωρίζεις βλέπεις ότι απουσιάζει το...μυαλο. Καλή η εμφάνιση, αλλά να μπορείς να πεις δυο πράγματα με τον άλλον..

Ελπίζω και εύχομαι, ως φοιτήτρια να δώσεις ευκαιρία να σε γνωρίσει και να σε ερωτευτεί κανένα αξιόλογο παιδί. :P Γιατί πολλές έχουν τη γνώμη σου και κολλάνε στο αντίθετο από αυτό που λένε και μετά πάλι κλαίγονται. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ελπίζω και εύχομαι, ως φοιτήτρια να δώσεις ευκαιρία να σε γνωρίσει και να σε ερωτευτεί κανένα αξιόλογο παιδί. :P Γιατί πολλές έχουν τη γνώμη σου και κολλάνε στο αντίθετο από αυτό που λένε και μετά πάλι κλαίγονται. :D

Χαχα μακάρι :P τι να πεις, τα θελουμε και τα παθαίνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Χαχα μακάρι :P τι να πεις, τα θελουμε και τα παθαίνουμε :P

Η αλήθεια είναι ότι αυτά που κοροϊδεύεις και λες ότι δεν θα τα έκανες ποτέ στο τέλος τα λούζεσαι!Οπότε ας μη λέμε μεγάλες κουβέντες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αυτό το αξύριστο που σας ...λιώνει :P δεν είναι μουσάκι 2-3 ημερών. Η τρίχα δεν βγαίνει σε όλους το ίδιο. Υπάρχουν άντρες πιο πυκνότριχοι, αραιότριχοι, σπανοί κλπ. Πείτε το απλά: ελαφρό μουσάκι. Αυτό είναι μουσάκι με μέσο διάστημα 5-6 ημερών.

________________________________________________________________________________

Μια επιπλέον ερώτηση σε κοπέλες.
Παίζει καταλυτικό ρόλο το τατουάζ, το σκουλαρίκι, το μαλλί φράχτης για να σας αρέσει κάποιος; Η αποτριχωμένη μασχάλη και γάμπα; :P

το αντιθετο θα ελεγα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Η σαγιονάρα ή το πέδιλο το καλοκαίρι γιατί δεν αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χμμ, νομίζω πως η εξωτερική εμφάνιση δεν είναι το πρώτο που κοιτάω!οκ, να βλεπεται δε λεω...αλλά να ειναι προπαντων ανθρωπος συννενοησιμος,να χεις κοινα θεματα συζητησης κ.λ.π...και γενικά αυτό που μου βγάζει το "μέσα του"! :)
*βέβαια ίσως επειδή έχω θέσει τέτοιες προτεραιότητες να μη έχω κάνει ακόμη σχέση..αν και 20 χρονών!
Οψόμεθα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Η Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
χαχαχαχα...well... υποθέτω πως κάθε μία έχει διαφορετικά στανταρ.... πιστεύω πως το να είναι προσγειωμένος, με χιούμορ και έξυπνος κάνει τα πράγματα ευκολότερα...:) Αν είναι και ροκας έχει μπόνους 10 points από μένα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top