[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Θα τον παραλάβετε σε 5 ημέρες το πολύ. Δεν ευθυνόμαστε για τυχόν βλάβες.
merci beaucoup! :Ρ (μου φάνηκα κι εμένα υπερβολική..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
είσαι πολύ μικρή για να έχεις διαμορφώσει άποψη ζωής. Δεν έχεις ζήσει την κακία, ζήλεια, μισαλλοδοξία, προδοσία και ανισορροπία του κόσμου.

οχι μαν. δεν ξερω πολλα και ειμαι μικρη και ναι για το 1ο παρτ συμφωνω
αλλα το 2ο κανεις λαθος
δεν εχει σημασια η ηλικια
μπορει να τα ζησεις ολα αυτα απο τα 5 σου, μπορει απο τα 30 σου, μπορει και ποτε
εξαρταται απο πολλα πραγματα το τι ζεις και απο τον τροπο που αντιλαμβανεσαι τον κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρίξτε κι'αλλο καντήλι για τις γυναίκες κλπ κλπ.
Μπορείτε.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ρίξτε κι'αλλο καντήλι για τις γυναίκες κλπ κλπ.
Μπορείτε.:look:

Μπα, όταν δε συμπεριφέρεστε σαν εμάς, πιστεύω είστε πολύ πιο υπεύθυνα και όμορφα πλάσματα (χαχα sorry for the word), και χαίρομαι πάρα πολύ που υπάρχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ρίξτε κι'αλλο καντήλι για τις γυναίκες κλπ κλπ.
Μπορείτε.:look:
Σας αρεσει ....εεε;Βιτσιοζες.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρίξτε κι'αλλο καντήλι για τις γυναίκες κλπ κλπ.
Μπορείτε.:look:

Όχι κουκλίτσα μου εσένα δεν σε καντηλώνει κανένας, εσύ είσαι λουλουδάκι του αγρού, έχω αδερφούλα στην ηλικία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Όχι κουκλίτσα μου εσένα δεν σε καντηλώνει κανένας, εσύ είσαι λουλουδάκι του αγρού, έχω αδερφούλα στην ηλικία σου.
ααα πες το ετσι ντε
η αδελφη και η μανα εξαιρεσεις
ολες οι αλλες στα τρεεενα

μ αρεεεσει ο τροπος που σκεφτεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ααα πες το ετσι ντε
η αδελφη και η μανα εξαιρεσεις
ολες οι αλλες στα τρεεενα

μ αρεεεσει ο τροπος που σκεφτεσαι

δεν έχει καμία σχέση η οικογένεια. για το αθώο της ηλικίας μιλάω. τι καρδιές να ράγισε ένα μικρό παιδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ααα πες το ετσι ντε
η αδελφη και η μανα εξαιρεσεις
ολες οι αλλες στα τρεεενα
μ αρεεεσει ο τροπος που σκεφτεσαι
Ah,και΄μενα.
Με κάνει να θέλω να πάω να πηδήξω από τον 6ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν έχει καμία σχέση η οικογένεια. για το αθώο της ηλικίας μιλάω. τι καρδιές να ράγισε ένα μικρό παιδάκι.
δλδ με λες τωρα οτι η αδελφη σου οταν μεγαλωσει πιστευεις πως θα γινει πουτανα?
χαχαχ
οκκ I give up!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ενδιαφέροντα, τρόπους, εξυπνάδα, στυλ γενικότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δλδ με λες τωρα οτι η αδελφη σου οταν μεγαλωσει πιστευεις πως θα γινει πουτανα?
χαχαχ
οκκ I give up!

οκ επειδή είσαι και της βραδείας καύσεως θα στο αναλύσω. σαυτες τις ηλικιες δεν μπορούμε να μιλάμε για μεγάλους έρωτες και μεγαλες πληγές. δεν έχει σημασία η ηλικία για την πουτανιά, όμως. πουτάνα μπορεί να είναι πχ, ένας που παρατάει την κοπέλα του επειδή έμεινε έγκυος (και ανεύθυνος χέστης μάλιστα), ή κάποια που άφησε κάποιον ερωτα της για τα λεφτά (για εναν πιο πλούσιο έρωτα). τώρα το τι θα κάνει η αδερφή μου αύριο δεν μπορώ να το ξέρω αλλά μέχρι τώρα υπήρξε μια χαρά κορίτσι. και δύσκολο να μην είναι σε τέτοιο σκληρό περιβάλλον που μεγαλώσαμε. δύο δρόμους έχουν αυτά τα παιδιά ή γίνεσαι ο χειρότερος και σκληρότερος ή ωριμάζεις πριν την ώρα σου και αναλαμβάνεις ευθύνες όπως και κάναμε. δεν εξαρτιώμαστε από πατέρα 6 χρόνια. (όχι ότι εξαρτηθήκαμε απ αυτόν ποτέ). τα παιδιά πρέπει να τα αναπτερώνουμε όχι να τα κράζουμε, τι ήθελες να πω δηλαδή για την ντέμπρα ότι την έπαιρνε η μπάλα ενώ είναι αθώα? (σύμφωνα με την λογική τουλάχιστον). και 100 μπορεί να φτάσει η κοπέλα και να είναι ένας υπέροχος άνθρωπος. στο χαρακτήρα είναι το καλό ή το κακό. έλεος ωριμάστε λίγο κατανοείστε τι λέμε στην ουσία και μετά κράξτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οκ επειδή είσαι και της βραδείας καύσεως θα στο αναλύσω. σαυτες τις ηλικιες δεν μπορούμε να μιλάμε για μεγάλους έρωτες και μεγαλες πληγές. δεν έχει σημασία η ηλικία για την πουτανιά, όμως. πουτάνα μπορεί να είναι πχ, ένας που παρατάει την κοπέλα του επειδή έμεινε έγκυος (και ανεύθυνος χέστης μάλιστα), ή κάποια που άφησε κάποιον ερωτα της για τα λεφτά (για εναν πιο πλούσιο έρωτα). τώρα το τι θα κάνει η αδερφή μου αύριο δεν μπορώ να το ξέρω αλλά μέχρι τώρα υπήρξε μια χαρά κορίτσι. και δύσκολο να μην είναι σε τέτοιο σκληρό περιβάλλον που μεγαλώσαμε. δύο δρόμους έχουν αυτά τα παιδιά ή γίνεσαι ο χειρότερος και σκληρότερος ή ωριμάζεις πριν την ώρα σου και αναλαμβάνεις ευθύνες όπως και κάναμε. δεν εξαρτιώμαστε από πατέρα 6 χρόνια. (όχι ότι εξαρτηθήκαμε απ αυτόν ποτέ). τα παιδιά πρέπει να τα αναπτερώνουμε όχι να τα κράζουμε, τι ήθελες να πω δηλαδή για την ντέμπρα ότι την έπαιρνε η μπάλα ενώ είναι αθώα? (σύμφωνα με την λογική τουλάχιστον). και 100 μπορεί να φτάσει η κοπέλα και να είναι ένας υπέροχος άνθρωπος. στο χαρακτήρα είναι το καλό ή το κακό. έλεος ωριμάστε λίγο κατανοείστε τι λέμε στην ουσία και μετά κράξτε.

φφιλε νταξ ξεφυγαμε
απλα τοση ωρα εσυ κραζεις γυναικες και τις βαζεις ολες στην ιδια κατηγορια
αν το παμε με βαση τη λογικη σου και η αδελφη σου ως γυναικα θα ειναι σαν τις αλλες
οποτε μαλλον αυτο το τελευταιο που ειπες πρεπει να το επεξεργαστεις εσυ λιγο παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οκ επειδή είσαι και της βραδείας καύσεως θα στο αναλύσω. σαυτες τις ηλικιες δεν μπορούμε να μιλάμε για μεγάλους έρωτες και μεγαλες πληγές. δεν έχει σημασία η ηλικία για την πουτανιά, όμως. πουτάνα μπορεί να είναι πχ, ένας που παρατάει την κοπέλα του επειδή έμεινε έγκυος (και ανεύθυνος χέστης μάλιστα), ή κάποια που άφησε κάποιον ερωτα της για τα λεφτά (για εναν πιο πλούσιο έρωτα). τώρα το τι θα κάνει η αδερφή μου αύριο δεν μπορώ να το ξέρω αλλά μέχρι τώρα υπήρξε μια χαρά κορίτσι. και δύσκολο να μην είναι σε τέτοιο σκληρό περιβάλλον που μεγαλώσαμε. δύο δρόμους έχουν αυτά τα παιδιά ή γίνεσαι ο χειρότερος και σκληρότερος ή ωριμάζεις πριν την ώρα σου και αναλαμβάνεις ευθύνες όπως και κάναμε. δεν εξαρτιώμαστε από πατέρα 6 χρόνια. (όχι ότι εξαρτηθήκαμε απ αυτόν ποτέ). τα παιδιά πρέπει να τα αναπτερώνουμε όχι να τα κράζουμε, τι ήθελες να πω δηλαδή ότι την έπαιρνε η μπάλα ενώ είναι αθώα? έλεος ωριμάστε λίγο κατανοείστε τι λέμε στην ουσία και μετά κράξτε.

Αν και συμφωνώ με αρκετά από τα οποία είπες σε προηγούμενο ποστ, έχεις όμως τσουβαλιάσει αρκετά ορισμένα πράγματα. Πρώτα απόλα ναι συμφωνώ πως τα κορίτσια στις εφηβικές ηλικίες δε ξέρουν τι θέλουν, αλλά το ίδιο ισχύει και με τα αγόρια, πάντα θα υπάρχουν οι νίτσες που λες αλλά θα υπάρχουν και οι κάγκουρες μαγκιά-κλάνια, είναι περισσότερο θέμα ηλικίας παρά φύλλου πιστεύω.

Το άλλο που λες παρακάτω ότι έχεις πλούσιο ψυχικό κόσμο και μπορείς να κάνεις μια γυναίκα ευτυχισμένη, παρόλα αυτά οι κοπέλες σε έχουν στο friendzone και πηδιούνται με τους σαβουροπήθικους, well σε αυτό φταις κι εσύ. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι παιδί διαμάντι αλλά οι γυναίκες αντιδρούν κυρίως στο θάρρος και στη δυναμικότητα ενός άντρα, αν είναι στη παρέα με τη Μερούλα και το Μπάμπη το σαβούρα, και γουστάρεις τη Μερούλα τότε κάνε κίνηση και δείξτο της αλλιώς θα πάει με το Μπάμπη γιατί θα νομίζει πως δε τη θες αφού δεν έκανες κίνηση. Ναι το ξέρω ότι εσύ μπορείς να φλερτάρεις με τον τρόπο σου, ίσως με έξυπνες ατάκες και υπονοούμενα, αλλά η άλλη ίσως να μη τα πιάνει αυτά και να θέλει πιο ευθείες λύσεις.

Πάντως άμα είσαι έξυπνος που πιστεύω πως είσαι μπορείς να δεις τι μέρος του λόγου είναι μια γυναίκα γρήγορα, οπότε μπορείς να ξέρεις τι θα πρέπει να περιμένεις. Γνώμη μου άμα δε σ'αρέσουν οι νίτες μην ασχολείσαι μαζί τους και ψάξε για κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
φφιλε νταξ ξεφυγαμε
απλα τοση ωρα εσυ κραζεις γυναικες και τις βαζεις ολες στην ιδια κατηγορια
αν το παμε με βαση τη λογικη σου και η αδελφη σου ως γυναικα θα ειναι σαν τις αλλες
οποτε μαλλον αυτο το τελευταιο που ειπες πρεπει να το επεξεργαστεις εσυ λιγο παραπανω.

καλά ότι ξέφυγες είναι το μόνο σίγουρο. δεν "τις βάζω στην ίδια κατηγορία" τα βάζω με αυτήν την κατηγορία και όλα τα φάσματα και τις ηλικίες και τύπους που πιάνει. άμα δεν ανήκεις εκεί, τί σε καίει? αλλά και όσες αυτοανακυρυσόμενες "αγίες" που όπως λεν δεν ανήκουν όμως ενίοτε εκδηλώνουν χαρακτηριστικά και συμπεριφορές αυτής της κατηγορίας. όπως εγώ είμαι ακέραιος με την συντροφο μου το καταδύναμιν και κατα όρεξην (τίποτα δεν γίνεται με το ζόρι) σε όλα, "απαιτώ" να είναι και αυτή το ίδιο μαζί μου σε όλα τα επίπεδα.

Αν και συμφωνώ με αρκετά από τα οποία είπες σε προηγούμενο ποστ, έχεις όμως τσουβαλιάσει αρκετά ορισμένα πράγματα. Πρώτα απόλα ναι συμφωνώ πως τα κορίτσια στις εφηβικές ηλικίες δε ξέρουν τι θέλουν, αλλά το ίδιο ισχύει και με τα αγόρια, πάντα θα υπάρχουν οι νίτσες που λες αλλά θα υπάρχουν και οι κάγκουρες μαγκιά-κλάνια, είναι περισσότερο θέμα ηλικίας παρά φύλλου πιστεύω.

Το άλλο που λες παρακάτω ότι έχεις πλούσιο ψυχικό κόσμο και μπορείς να κάνεις μια γυναίκα ευτυχισμένη, παρόλα αυτά οι κοπέλες σε έχουν στο friendzone και πηδιούνται με τους σαβουροπήθικους, well σε αυτό φταις κι εσύ. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είσαι παιδί διαμάντι αλλά οι γυναίκες αντιδρούν κυρίως στο θάρρος και στη δυναμικότητα ενός άντρα, αν είναι στη παρέα με τη Μερούλα και το Μπάμπη το σαβούρα, και γουστάρεις τη Μερούλα τότε κάνε κίνηση και δείξτο της αλλιώς θα πάει με το Μπάμπη γιατί θα νομίζει πως δε τη θες αφού δεν έκανες κίνηση. Ναι το ξέρω ότι εσύ μπορείς να φλερτάρεις με τον τρόπο σου, ίσως με έξυπνες ατάκες και υπονοούμενα, αλλά η άλλη ίσως να μη τα πιάνει αυτά και να θέλει πιο ευθείες λύσεις.

Πάντως άμα είσαι έξυπνος που πιστεύω πως είσαι μπορείς να δεις τι μέρος του λόγου είναι μια γυναίκα γρήγορα, οπότε μπορείς να ξέρεις τι θα πρέπει να περιμένεις. Γνώμη μου άμα δε σ'αρέσουν οι νίτες μην ασχολείσαι μαζί τους και ψάξε για κάτι άλλο.

Δεν με πειράζει το friendzone οι περισσότερες του είδους δεν το αξίζουν In the first place, αλλά αυτές που προχωρούν χωρίς σοβαρότητα σε σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Έχω διαπιστρώσει ότι όσες κοπέλες βάζουν κάποιον με καλή προσωπικότητα στο friendzone δεν είναι σοβαρές και δεν ξέρουν τι θέλουν. Απλά διασκεδάζουν μια καύλα της στιγμής με τον σαβουρομπάμπη μέχρι να επανέλθουν με τονισμένη την αυτοεκτίμησή τους και βαρεθούν για να πάνε στον επόμενο. Ουσιαστικά περνάνε τον χρόνο τους με κάτι που νομίζουν ότι είναι έρωτας. Οπότε μιλάμε για απόλυτο κενό σκέψης και συνείδησης. Αντ' αυτού, υπάρχουν κοπέλες σοβαρές και προσγειωμένες που βλέπουν κάποια πράγματα σοβαρά και όχι ως μορφή θεάτρου. Έχει να κάνει με το τι ψάχνει ο καθένας και που το ψάχνει. Συνήθως οι γυναίκες νίτσες έλκονται από άντρες νίτσους.

Αλήθεια μιλάμε για κοπέλες ή γυναίκες; Για άντρες ή αγόρια; Γιατί έχει διαφορά ο τρόπος σκέψης, αντίληψης και συμπεριφοράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δεν θέλω τα παπουτσια της εκείνη θέλω πίσω. Γιατί να συνάψεις σχέση με καποιον που εσκεμμενα προγραμματίζεις να μην έχει βάθος χρόνου? έτσι, .."για να μαζεύουμε εμπειρίες?" ή μεχρι "να επέρθει ο κορεσμός"? ποτέ ΠΟΤΕ δεν πλησίασα κοπέλα χωρίς σοβαρές διαθέσεις. πόσο μάλλον για να ξεκινησω και σχέση, μόνο αν εμπλέκονται δυνατά αισθήματα. ούτε εκδικητικός είμαι να καίω πράματα. καίγεται μόνη της αν νομίζει πως ύλη>αγάπη.

PS To τσουβάλιασμα το κάνει ο ίδιος ο σύγχρονος άνθρωπος που έστησε τοίχο στην καρδιά του και όλα τα παίρνει στο ελαφρό να μην πληγωθεί το πολύτιμο εγώ του. ονειρεύεται φλώρικα, ζει φλώρικα και ερωτεύεται φλώρικα.

Σου ξαναλεω ολοι και ολες πληγωνομαστε η πληγη στον ερωτα δεν εχει φυλο και φτιαχτες μπορει να ναι και οι κατα βαση.δεν χρειαζονται εμπειριες στον τομεα αυτο εγω ειμαι της αποψης οτι η δυνατη αγαπη ερχεται μια φορα κα βγαινει αυθορμητα αυτη μπορει να την ζησεις στα 15 μπορει και στα 85 ..οι εφημερες σχεσεις μονο ξεφτιλα προσδιδουν και δειλια απεναντι στη μοναξια και στο να αντιμετωπισουμε τη ζωη χωρις παντα καποιον διπλα ..το να βαζεις ομως τα πραγματα στο ιδιο τσουβαλι δεν ειναι σωστα οσο και να πληγωθηκες οσα και να χεις περασει στη ζωη σου.ειναι καλο που υπαρχουν σταθεροι αντρες κ πιστοι αλλα εγω βλεπ οτι πεφτουν σε κακα χερια οπως επισης και οι καλες κοπελες σε ηλιθιους οποτε αμοιβαια ειναι τα πραγματα οπως βλεπεις.κανεις δεν φταιρι πιο πολυ η πιο λιγο.και κατα τη γνωμη οτι ψαχνει κανεις βρισκει.αμα ψαχνεις την πουτανα καταβαθως ε σε αυτην θα πεσεις κ εμεις οι γυναικες αμα ψαχνουμε το μαλακα εκει θα πεσουμε.εγω λεω να βρεις κανα χομπι να ξεδωσεις κι ολα περνανε και αν απαλλαχτηκες απο κατι σιγουρα η ζωη σου επιφυλασσει κατι καλυτερο.αν παλι αγαπας τοσο την κοπελα διεκδικησε την ξανα και ξανα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
προσωπο κωλο και να ειναι λιγο αγριος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Mεγάλη πατάτα πέταξες. γι αυτό είσαι μαθηματικός και όχι καθηγήτρια κοινωνιολογίας. ξέρω έξυπνους και καλλιεργημένους ανθρώπους χωρίς καμιά σχεδόν αίσθηση του κοινότυπου χιούμορ. α και αν θέλετε κλόουν, στο τσίρκο. (η αγάπη σας φτάνει και σας περισσεύει, αλλά αν θέλουμε να βρούμε δικαιολογίες για άλλα...).

ps είμαι δισεκατομυριούχος επιχειρηματίας, πως σου φαίνεται το χιούμορ μου? ξέρω τύφλα νά χει ο ρόουαν άτκινσον και ο τζιμ καρευ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζωή:')

Νεοφερμένος

Η ζωή:') αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χαμόγελο και βλέμμα .. μπορείς να καταλάβεις άπειρα πράγματα για το χαρακτήρα του μόνο μέσω αυτών:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top