[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τελικά τι κοιτάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Και στο τοπικ,αλλα και αρκετές φίλες μου απο δω,απο κει,αναφέρουν συχνά το ''χιουμορ'',ως ποθητό χαρακτηριστικό στα αγόρια.
Δε μπορώ να καταλάβω τί ορίζουν ως χιούμορ τα άλλα κορίτσια.Είχαμε μεγάλους αστειάτορες στο σχολείο,και ηταν forever alone.
Δηλαδή το χιουμορ είναι να λέει πετυχημένα ανέκδοτα;Να έχει γενικότερα μια αστεία,μα όχι γελοία συμπεριφορά;
Ή να τους λεμε εμείς αστειάκια και να μη μουτρώνουν;Όλα μαζί;
Wat ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Και στο τοπικ,αλλα και αρκετές φίλες μου απο δω,απο κει,αναφέρουν συχνά το ''χιουμορ'',ως ποθητό χαρακτηριστικό στα αγόρια.
Δε μπορώ να καταλάβω τί ορίζουν ως χιούμορ τα άλλα κορίτσια.Είχαμε μεγάλους αστειάτορες στο σχολείο,και ηταν forever alone.
Δηλαδή το χιουμορ είναι να λέει πετυχημένα ανέκδοτα;Να έχει γενικότερα μια αστεία,μα όχι γελοία συμπεριφορά;
Ή να τους λεμε εμείς αστειάκια και να μη μουτρώνουν;Όλα μαζί;
Wat ? :hmm:

Μάλλον κάποιον όχι σαν τη μεγάλη παρασκευή, αλλά όχι με εκρηκτική αίσθηση του χιούμορ. Κάτι διακριτικό σε χιούμορ; Χιούμορ με μια ψιλογοητεία; Χιούμορ αλλά όχι κάφρικο; Μπερδεύομαι :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δυσκολευόμαστε πολλές φορές και ισορροπούμε ανάμεσα στην καφρίλα και το διακριτικό χούμουρ :P

Καφρίλα.
Σκέτο.:P


Βασικά αν και μας θεωρείτε ανώριμους όταν λέμε κάφρικα αστεία σας αρέσει περισσότερο από κάποιο διακριτικό αστειάκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά αν και μας θεωρείτε ανώριμους όταν λέμε κάφρικα αστεία σας αρέσει περισσότερο από κάποιο διακριτικό αστειάκι. ;)
Ε,ναι.
Γιατί όσο να πεις είναι γαμάτο πράγμα να πει ένα αγόρι καφρίλα και να νιώθεις άβολα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε,ναι.
Γιατί όσο να πεις είναι γαμάτο πράγμα να πει ένα αγόρι καφρίλα και να νιώθεις άβολα.:|


Βασικά αυτό δεν το καταλαβαίνω. Γιατί να νιώθετε άβολα; Εσάς θίγει το αστείο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
χιούμορ..
φαντάζεσαι να σου τύχει κανας ξενέρωτος,κρυος και βλάκας;
μη σου τύχει΄...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μωρε ωραιες ειναι οι ψιλοκαφριλες των αγοριων..απλα λιγο προσοχη σε θεματα υποτιμησης της γυναικας σε συζητησεις σεξουαλικου περιεχομενου γιατι αυτα δεν συγχορουνται :$
Το χιουμορ ειναι μαλλον ενας συνδιασμος ανεσης στην παρεα, διαθεσης για πειραγμα, ευστροφιας και διαθεσης για γελιο και φυσικα ανεκτικοτητας στα αστεια ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χιούμορ έχουν οι έξυπνοι άνθρωποι.
Και έξυπνος είσαι ή δεν είσαι.
Οπότε χιούμορ έχεις ή δεν έχεις.
Αδιαπραγμάτευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^
SoZi εσύ σουπερσταρ :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά αυτό δεν το καταλαβαίνω. Γιατί να νιώθετε άβολα; Εσάς θίγει το αστείο; :P
1.Γιατί αν τύχεις σε καμιά ηλίθια (καλή ώρα η αφεντιά μου) θα είμαι κατά κάποιον τρόπο "υποχρεωμένη" να γελάσω και χωρίς να΄χω καταλάβει το αστείο και αν πω ότι δεν το κατάλαβα το λιγότερο που θα συμπεράνει ο οποιοσδήποτε θα΄ναι ότι είμαι ηλίθια.:confused:
2. Τέλος,δε θέλω βρε Χριστιανέ μου άνθρωπε να μου λέει πονηράδες.
Δε θέλω.:P Δε νιώθω καλά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
θα είμαι κατά κάποιον τρόπο "υποχρεωμένη" να γελάσω και χωρίς να΄χω καταλάβει το αστείο και αν πω ότι δεν το κατάλαβα το λιγότερο που θα συμπεράνει ο οποιοσδήποτε θα΄ναι ότι είμαι ηλίθια.

...ή οτι είσαι αθώο παιδί.:redface:
Αυτο δεν το καταλαβαίνω,γιατί μια ζωή να είμαστε fake,να προσποιούμαστε οτι μας φαίνεται κάτι αστείο;
Μονο και μόνο για να μην οδηγηθεί σε ενα άτοπο συμπέρασμα σαν αυτό που διατυπώνεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
...ή οτι είσαι αθώο παιδί.:redface:
Αυτο δεν το καταλαβαίνω,γιατί μια ζωή να είμαστε fake,να προσποιούμαστε οτι μας φαίνεται κάτι αστείο;
Μονο και μόνο για να μην οδηγηθεί σε ενα άτοπο συμπέρασμα σαν αυτό που διατυπώνεις.:P

Ελα μωρε οταν καποιος κανει χιουμορ η λεει κατι αστειο ειναι αβολο να μη γελαει κανεις ποσο μαλλον αν προκειται για ενα αγορι που θελει να εντυπωσιασει μια κοπελα..Σιγα το ψεμα μακαρι να ηταν αυτο το μονο ψευτικο στις σχεσεις μεταξθ των ανθρωπων.Εμενα αν καποιος μου κανει το κλικ γελαω και χωρις.να το θελω σε οτι βλακια μου πει :p ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ελα μωρε οταν καποιος κανει χιουμορ η λεει κατι αστειο ειναι αβολο να μη γελαει κανεις ποσο μαλλον αν προκειται για ενα αγορι που θελει να εντυπωσιασει μια κοπελα..Σιγα το ψεμα μακαρι να ηταν αυτο το μονο ψευτικο στις σχεσεις μεταξθ των ανθρωπων.Εμενα αν καποιος μου κανει το κλικ γελαω και χωρις.να το θελω σε οτι βλακια μου πει :p ;)

Εμένα έχει τύχει σε φίλο του που βγήκαμε με την wannabe κοπέλα του τότε,και πραγματικά γέλαγε σε κάθε άρθρωση λέξης!Εντάξει είχε πλάκα να βλέπεις την άλλη :
-Και που λες Μαρία...
-Χαχαχαχαχαχαχ σταμάτα διαβολάκο!!Δεν αντέχω άλλο!!

Οπότε να γελάτε αληθινά είναι το καλύτερο!Δεν έχει νόημα να κρύβεις το πρόσωπο σου , αφού αργά η γρήγορα θα φανεί ο αληθινός εαυτός σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εμένα έχει τύχει σε φίλο του που βγήκαμε με την wannabe κοπέλα του τότε,και πραγματικά γέλαγε σε κάθε άρθρωση λέξης!Εντάξει είχε πλάκα να βλέπεις την άλλη :
-Και που λες Μαρία...
-Χαχαχαχαχαχαχ σταμάτα διαβολάκο!!Δεν αντέχω άλλο!!

Οπότε να γελάτε αληθινά είναι το καλύτερο!Δεν έχει νόημα να κρύβεις το πρόσωπο σου , αφού αργά η γρήγορα θα φανεί ο αληθινός εαυτός σου!

Αυτό που λες φτάνει στα όρια της βλακείας :crazy::crazy:
είπαμε όχι και έτσι!
Απλά σκέψου να προσπαθείς να κάνεις μια κοπέλα να γελάσει και αυτή να κάθεται ακούνητη αγέλαστη αμίλητη..και δε σημαίνει αυτό που είπα οτι κρύβεις τον εαυτό σου και τέτοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αυτό που λες φτάνει στα όρια της βλακείας :crazy::crazy:
είπαμε όχι και έτσι!
Απλά σκέψου να προσπαθείς να κάνεις μια κοπέλα να γελάσει και αυτή να κάθεται ακούνητη αγέλαστη αμίλητη..και δε σημαίνει αυτό που είπα οτι κρύβεις τον εαυτό σου και τέτοια..

Agree with you :clapup:
0.32 κάπως έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Σιγα το ψεμα μακαρι να ηταν αυτο το μονο ψευτικο στις σχεσεις μεταξυ των ανθρωπων.Εμενα αν καποιος μου κανει το κλικ γελαω και χωρις να το θελω σε οτι βλακια μου πει.
Μακαρι δε λες τίποτα :P
Τώρα αν σου βγαίνει το γέλιο και η χαριτωμενιά χωρίς να φαίνεται βεβιασμένη,τι να πω,το 'χεις.
Αλλα απο τις περιπτώσεις που έχω δει,η κατάσταση είναι παρόμοια με αυτή που περιγράφει το σιδερένιο αγόρι πιο πριν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top