[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα μάτια ή τα πόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
χαχα οτι να ναι ειστε οι περισσοτερες.....εσεις με βαση λιστας κοιτατε καποιον?δλδ αν εχει γαλαζια ματια ή ωραιο σωμα κλπ?
ολες λετε θελω να εχει εκεινο και το αλλο και ολες, μα ΟΛΕΣ ,λετε στο τελος, οτι το κλικ μπορει να γινει και με αλλον που δε τηρει τις προδιαγραφες .οποτε μην φτιαχνετε λιστα γιατι το 90% απο εσας θα καταληξει με καποιον που δεν ανηκει στο δικο σας αντρικο προτυπο..και οσες λετε οτι η εμφανιση δεν παιζει ρολο..απλα λολ..κοροιδευετε τον εαυτο σας..ολες και ολοι θα ειναι με καποιον που θεωρουν υποκειμενικα ομορφο,οποτε η εμφανιση παιζει ρολο.σαν παραδειγματα θα δωσω δυο.ενα παραδειγμα για το καθε φυλο.1ο Πω κοιτα πως ειναι η κοπελα.ποιος καημενος θα κανε κατι με αυτο το πραγμα?<<υστερα απο 2 μηνες το παιδι και η κοπελα ειναι σε σχεση και θα το πανε για γαμο>>.
2ο Καλέ πως ειναι ετσι ο φιλος σου?νταλικα τον πατησε?.<<την ιδια μερα το αγορι και το κοριτσι φικι φικι και σουξου μουξου μανταλακια.
οσους ρωτησα φυσικα πως και εκαναν κατι με καποιο ατομο που δεν τους αρεσε,η απαντηση που πηρα ηταν πως του-της εκανε το γνωστο και πολυσυχναστο,καποιες φορες ψευτικο,κλικ.

αν το σημερινο αντρικο προσωπο ηταν φαλακρος,με κοιλια,παμπολες τριχες κλπ ε τοτε αυτον θα θελατε.ειναι σιγουρο...!(εξαιρεσεις υπαρχουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Έχει γενιά 2-3 ημερών, έχει μαύρα μαλλιά, έχει κάστανα εκφραστικά μάτια...
Αχ γιατί κάθε φορα που με κοιτάει και μου μιλάει η καρδιά μου χτυπά δυνατά; :inlove:
Ειναι να σου κάνει το κλικ ο άλλος. Προσωπικά τον άνδρα τον θέλω καστανοξανθο με μπλε η πράσινο μάτι αλλά να που το ακριβως αντίθετο με ώθησε.. Τι να πείς :inlove:
Γεννηθηκε πριν 2-3 μερες, εχει ματια κάστανα και σε εσμπρωξε? Οκ, τι να πω, ερως ανικατε μαχαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γεννηθηκε πριν 2-3 μερες, εχει ματια κάστανα και σε εσμπρωξε? Οκ, τι να πω, ερως ανικατε μαχαν:P

πεθανα


jesus take the wheel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πρώτα απ' όλα κοιτάω το βλέμμα του και τα φρύδια του... έπειτα το στόμα του αν είναι περιποιημένο (άπλυτα δόντια-ΜΠΛΙΑΞ-) μετά δίνω μεγάλη σημασία στα χέρια του... σειρά έχει ο πωπός κ μετά η δομή του σωματός του (όχι άν είναι γυμνασμένος)... αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
δεν έχει υπάρξει άτομο που μου άρεσε λόγω της εμφάνισης του οπότε... χαρακτήρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ένα χειροκρότημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
δεν έχει υπάρξει άτομο που μου άρεσε λόγω της εμφάνισης του οπότε... χαρακτήρας

Τόσο χάλια ήταν όλοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Τόσο χάλια ήταν όλοι; :P

ε δεν τους έλεγες και θεογκόμενους :P αλλά γενικά δεν με νοιαζει η εμφάνιση του αλλου απο την στιγμη που γουσταρω την προσωπικότητα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πρώτα μία μεγάααααααααααααλη λίστα.
Λοιπόν...

Τι μ' αρέσει σ' ένα αγόρι; Τι κοιτάω;

01. Τα μάτια (πρέπει να με εμπνέουν!)
02. Τα χείλια (ε ναι...)
03. Τη στάση του σώματος (όσο πιο στητός, τόσο το καλύτερο!)
04. Τα μαλλιά (περιποιημένα παρακαλώ!)
05. Το χαμόγελο, τα δόντια (πεντακάθαρα!)
06. Το σώμα (να μην είναι και κοιλαράς!)
07. Να είναι ντροπαλός (μ' αρέσουν οι ντροπαλοί!)
08. Να είναι γλυκός...
09. Να έχει όμορφη φωνή.
10. Να φοράει γυαλιά (αν και δεν είναι απαραίτητο, με τρελαίνει!)

Τι με ξενερώνει απίστευτα σε ένα αγόρι...

01. Να καπνίζει (δεν φιλάω σταχτοδοχεία!)
02. Να το παίζει μάγκας (ΟΥ ρε!)
03. Να είναι νταής
04. Να είναι εντελώς στον κόσμο του
05. Να είναι μέσα στη μπίχλα
06. Να έχει βρόμικα δόντια
07. Να έχει το βλέμμα του λιγούρη
08. Να έχει ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ μπάκα (:P)
09. Να είναι εντελώς αδιάφορος
10. Να την πέφτει σε όποια βρει μπροστά του...

Σας διαφώτησα αγόρια; :D

Και στο τέλος το ξεκάρφωμα:
Πάντως το πιο βασικό όλων είναι ο χαρακτήρας...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μαλλον το ποστ που θα γραψω θα απαντουσε στο θεμα :Κοριτσια τι δεν κοιτατε σε ενα αγορι!
Που λετε εμενα με εκνευριζουν απιστευτα οι δηθεν.Αγορια ομορφα αλλα πολυ μα πολυ ψωνισμενα!Εχω και συμμαθητες τετοιους αλλα πιο πολυ ειναι λυκειοπαιδα.Μερικοι εχουν μηχανακι,συμπεριφερονται σαν τα χαζα και απο iq ραδικιου(ωρες ωρες μου ερχεται να τα χωσω σφαλιαρα...τη μαμα εμοιασα σε αυτο),τσιγαρο , μαγκια.Ρε παιδια ειμαι η μονη που μου τη σπανε;;;
Κατα τα αλλα το δικο μου γουστο ειναι πολυ περιεργο οποτε και να σας πω δε θα γινω καθολου κατατοπιστικη...Δε ξερω κι εγω ουτε τι κοιταω ουτε τι θελω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
πρώτα απ' όλα κοιτάω το βλέμμα του και τα φρύδια του... έπειτα το στόμα του αν είναι περιποιημένο (άπλυτα δόντια-ΜΠΛΙΑΞ-) μετά δίνω μεγάλη σημασία στα χέρια του... σειρά έχει ο πωπός κ μετά η δομή του σωματός του (όχι άν είναι γυμνασμένος)... αυτά

Μα, τι άλλο μπορεί να εννοείς με την δομή του σώματος;
Το φούσκωμα στο παντελόνι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μα, τι άλλο μπορεί να εννοείς με την δομή του σώματος;
Το φούσκωμα στο παντελόνι; :P

Εννοεί καλέ αν έχει ψηλά-κοντά πόδια κλπ πλατυποδία εττσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
οι πιο πολλες κοιτανε το πορτοφολι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
οι πιο πολλες κοιτανε το πορτοφολι του

αυτές είναι πολύ λίγες, που έχουν ακόμα την αντίληψη του 1800 ότι παντού πληρώνει ο άντρας κι ότι πρέπει να 'χει λεφτά για να τους αγοράζει δώρα...για το μεγαλύτερο μέρος των γυναικών το πορτοφόλι δεν είναι προτεραιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
οι πιο πολλες κοιτανε το πορτοφολι του

αυτές είναι πολύ λίγες, που έχουν ακόμα την αντίληψη του 1800 ότι παντού πληρώνει ο άντρας κι ότι πρέπει να 'χει λεφτά για να τους αγοράζει δώρα...για το μεγαλύτερο μέρος των γυναικών το πορτοφόλι δεν είναι προτεραιότητα
Εεεχμ ναι!! Δεν είναι ακριβώς έτσι...

Ναι να κοιτάξεις και το πορτοφόλι του αλλά υπό την προυπόθεση ότι υπάρχουν κι άλλα πράγματα από πίσω που σου αρέσουν.
Δεν μπορείς να πεις ότι είναι και το πιο σημαντικό κριτήριο αλλά ναι κάποιες ίσως να σκεφτούν και αυτό.
Ίσως ανάμεσα σ' αυτές τις κάποιες να είμαι κι εγώ!! Με την έννοια ότι θέλω να είναι καλύτερος ή ίσος ο άλλος από μένα σε κάποια πράγματα. Θέλω ο άλλος να είναι καλύτερος! Γενικά κι ένας άντρας ίσως νιώθει κάπως όταν η κοπέλα του τον περνάει σε κάτι, ας πούμε βγάζει περισσότερα από αυτόν, εεε είναι κάπως!!

Κολλημένα μυαλά τι να πεις; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
...για το μεγαλύτερο μέρος των γυναικών το πορτοφόλι δεν είναι προτεραιότητα

Έχεις κάνει δειγματοληπτική έρευνα; Μήπως μπορείς να μου πεις το διάστημα εμπιστοσύνης των ερωτηθέντων; :hmm: Όντως πλέον υπάρχει μια απειροστή μεταβολή dx από την φουσκωμένη τσέπη με το πορτοφόλι στο..φούσκωμα του παντελονιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχεις κάνει δειγματοληπτική έρευνα; Μήπως μπορείς να μου πεις το διάστημα εμπιστοσύνης των ερωτηθέντων; :hmm: Όντως πλέον υπάρχει μια απειροστή μεταβολή dx από την φουσκωμένη τσέπη με το πορτοφόλι στο..φούσκωμα του παντελονιού.

Στην περιοχή μου, φουσκοπορτοφολάδες είναι αυτοί π'ώχουν ζίδια κι προβατίνες. Αλλά μόλις σου μιλήσουν, "σε τηράω κοπελάραμ τόσ'ώρα" πάει σε ρίξανε...:P:P
Πώς είναι η φάση Κίτσος και Τασούλα;

Διευκρίνιση: Τηράω σημαίνει κοιτάω στα δεσφινιώτικα :P

Μα γιατί μας θεωρούν τόσο ρηχές τέλος πάντων; Χεσμένο το χουμε το πορτοφόλι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είμαι 19.
Κοιτάω ηλικίες μέχρι 25 ξέρωγω [λέμε τώρα χοντρικά.].
Συνήθως οι περισσότεροι είναι φοιτητές.
Συνήθως οι φοιτητές δε δουλεύουν.
Συνήθως τους φοιτητές τους συντηρούν οι γονείς.
Άντε να κάνει και καμιά δουλειά του ποδαριού και θα' χει κάνα χαρτζιλίκι παραπάνω, αλλά με τέτοια ανεργία - χλωμό.

Οπότε, έρχομαι εγώ η έξυπνη και ρωτάω.
Για να κοιτάμε πορτοφόλι, σημαίνει ότι πάμε σε 30- 40άρηδες, που ΑΣ ΠΟΥΜΕ έχουν μια κάπως πιο σταθερή δουλειά, οπότε και μισθό.
ΑΡΑ οι κάτω των 30 είναι όλοι ελεύθεροι λόγω απουσίας χρημάτων.
Όσοι έχουν αυτή τη στιγμή σχέση, ή έχουν λεφτά ή είναι μεγαλύτεροι και έχουν λεφτά.

Χμμ, μάλιστα.

Αγόρια... τα περαστικά μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top