[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
το ποσοστό ελεύθερων γυναικών έναντι ελεύθερων ανδρών είναι πολύ μικρό...:)
φυσικά οι περισσσότερες από αυτές που έχουν σχέση, έχουν μια αμφιλεγόμενη σχέση με κάποιον μαλάκα...

κάτι δείχνει αυτό!

Φυσικά και δείχνει κάτι! Ότι αυξάνεται το ποσοστό των γκέι ίσως? :P

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...

Και 'σείς, αντί να την εξερευνείτε, μένετε στην επιφάνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και 'σείς, αντί να την εξερευνείτε, μένετε στην επιφάνεια.

Το μυαλό μας δεν μπορεί να σκεφτεί με ανούσια, πολύπλοκη λογική. Αδυνατώ να σας κατανοήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Προσπάθησες ποτέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Και 'σείς, αντί να την εξερευνείτε, μένετε στην επιφάνεια.

εφόσον δεν δίνεται η ευκαιρία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
εφόσον δεν δίνεται η ευκαιρία...:)
Αυτά τα πράγματα δε θέλουν ερώτηση-απάντηση.
Αν θέλεις κάτι πολύ, δε σε νοιάζει ποιο θα είναι το αποτέλεσμα.
Οπότε, δε ζητάς την ευκαιρία, την αρπάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
το ποσοστό ελεύθερων γυναικών έναντι ελεύθερων ανδρών είναι πολύ μικρό...:)
φυσικά οι περισσσότερες από αυτές που έχουν σχέση, έχουν μια αμφιλεγόμενη σχέση με κάποιον μαλάκα...

κάτι δείχνει αυτό!
Αντί να γκρινιάζεις νύχτα-μέρα-νύχτα-μέρα σαν την χήρα για τις γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν και τα 'χουν με μαλάκες, γιατί δεν προσπαθείς να βγεις εκεί έξω για να βγεις κι εσύ από το πολύ μεγάλο ποσοστό των ελεύθερων αντρών;
Seriously, δεν κουράστηκες κάθε post σου να είναι μες στην μίρλα και την μιζέρια για το πόσο άδικες είναι οι κοπέλες και σε πληγώνουν σαν έναν άλλον Νίκο Ξανθόπουλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Αντί να γκρινιάζεις νύχτα-μέρα-νύχτα-μέρα σαν την χήρα για τις γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν και τα 'χουν με μαλάκες, γιατί δεν προσπαθείς να βγεις εκεί έξω για να βγεις κι εσύ από το πολύ μεγάλο ποσοστό των ελεύθερων αντρών;
Seriously, δεν κουράστηκες κάθε post σου να είναι μες στην μίρλα και την μιζέρια για το πόσο άδικες είναι οι κοπέλες και σε πληγώνουν σαν έναν άλλον Νίκο Ξανθόπουλο;

δεν μιλάω επί προσωπικού...:)

μιλάω γενικά κρίνοντας από αυτό που βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το ποσοστό ελεύθερων γυναικών έναντι ελεύθερων ανδρών είναι πολύ μικρό...:)
φυσικά οι περισσσότερες από αυτές που έχουν σχέση, έχουν μια αμφιλεγόμενη σχέση με κάποιον μαλάκα...

κάτι δείχνει αυτό!
Έχεις κάποιο λινκ με κάποια έρευνα που έχει γίνει, που το αποδεικύει αυτό; Γιατί προφανώς, αν δε παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει.:hehe:
Αν όχι, πλιζ μην ποστάρεις τέτοιες μπούρδες. Τον εαυτό σου κάνεις να μοιάζει "κάπως" όχι τους άλλους.
Και κάνε αυτό που λέει ο Γιώργος να σώσεις την ανθρωπότητα. Όλοι εσένα περιμένουμε superman!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Αντί να γκρινιάζεις νύχτα-μέρα-νύχτα-μέρα σαν την χήρα για τις γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν και τα 'χουν με μαλάκες, γιατί δεν προσπαθείς να βγεις εκεί έξω για να βγεις κι εσύ από το πολύ μεγάλο ποσοστό των ελεύθερων αντρών;
Seriously, δεν κουράστηκες κάθε post σου να είναι μες στην μίρλα και την μιζέρια για το πόσο άδικες είναι οι κοπέλες και σε πληγώνουν σαν έναν άλλον Νίκο Ξανθόπουλο;

Η κοινωνία είναι μίζερη όχι ο φίλος. Αφού το έχουμε πεί ότι η γυναίκα σχεδόν ποτέ δεν πρόκειται να σε εκτιμήσει σε σχέση με αυτό που είσαι πραγματικά αλλά σε σχέση με την "αγέλη". Πάντα σε βλέπει και σε συγκρίνει με αυτό που κυκλοφορεί, αυτό που φαίνεται και μετά σε επιλέγει. Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν. Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :)
Αυτά όμως ειδικά στην Ελλάδα, έξω που έχω ζήσει είναι πολύ πιό νορμάλ οι γυναίκες κατά μέσο όρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Έχεις κάποιο λινκ με κάποια έρευνα που έχει γίνει, που το αποδεικύει αυτό; Γιατί προφανώς, αν δε παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει.:hehe:
Αν όχι, πλιζ μην ποστάρεις τέτοιες μπούρδες. Τον εαυτό σου κάνεις να μοιάζει "κάπως" όχι τους άλλους.
Και κάνε αυτό που λέει ο Γιώργος να σώσεις την ανθρωπότητα. Όλοι εσένα περιμένουμε superman!

δεν βγάζω συντακτικό νόημα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Η κοινωνία είναι μίζερη όχι ο φίλος. Αφού το έχουμε πεί ότι η γυναίκα σχεδόν ποτέ δεν πρόκειται να σε εκτιμήσει σε σχέση με αυτό που είσαι πραγματικά αλλά σε σχέση με την "αγέλη". Πάντα σε βλέπει και σε συγκρίνει με αυτό που κυκλοφορεί, αυτό που φαίνεται και μετά σε επιλέγει. Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν. Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :)
Αυτά όμως ειδικά στην Ελλάδα, έξω που έχω ζήσει είναι πολύ πιό νορμάλ οι γυναίκες κατά μέσο όρο.

Αν της φέρεσαι σαν φίλος, θα σε δει σαν φίλο.
''Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :) '' Πρέπει να της θυμίζεις που και που ότι είστε ζευγάρι!
'' Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν.'' Στην εποχή μας, το μόνο που μας έχει μείνει είναι η διασκέδαση. Εάν χαθεί κι αυτό, τι θα κάνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ναι ναι ακριβώς έτσι όπως τα λέτε είναι!!!! Όλες αυτά ζητάμε!!! Ακριβώς τα ίδια πράγματα!!! Φτου ρε, μας καταλάβατε!!!
Κ εννοείται πως ότι λέμε είναι απλώς για να τ πούμε... έτσι ρε για να κάνουμε εντύπωση!!! Ξεχάσατε να πείτε ότι ψάχνουμε κ για λεφτάδες... μα καλά πώς σας ξέφυγε τέτοιο πράγμα!!!! Καλά, εννοείται πως αν δεν είναι μαλάκας ο άλλος εγώ προσωπικά ούτε που θα τον κοιτάξω...
Έλεος λέω εγώ... Μα ποιος κάθετε και σας λέει τέτοια πράγματα… Ας σοβαρευτούμε καλύτερα!!!! Βγαίνει ο κάθε ένας κ μιλάει με βάση τις εμπειρίες τ... Αλλά ξέρετε κάτι δεν φταίνε όλες οι γυναίκες του κόσμου για τις 2-3 άντε 5 που σας φερθήκαν σκάρτα!!!!
Ξαφνικά βγαίνετε και δηλώνετε απογοητευμένοι από ολόκληρο το γυναικείο φύλο... ξαφνικά όλοι έχετε αποκτήσει ΤΙΣ εμπειρίες και μπορείτε να κρίνετε όλες τις γυναίκες!!!
Καλά εντάξει μείνετε εκεί... και προτείνω να συνεχίσετε να πιστεύετε αυτά π θέλετε όπως ακριβώς σας συμφέρει δλδ!!!
Ξεχνάτε όμως πως για μία κατάσταση δεν φταίει μόνο ένας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Η κοινωνία είναι μίζερη όχι ο φίλος. Αφού το έχουμε πεί ότι η γυναίκα σχεδόν ποτέ δεν πρόκειται να σε εκτιμήσει σε σχέση με αυτό που είσαι πραγματικά αλλά σε σχέση με την "αγέλη". Πάντα σε βλέπει και σε συγκρίνει με αυτό που κυκλοφορεί, αυτό που φαίνεται και μετά σε επιλέγει. Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν. Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :)
Αυτά όμως ειδικά στην Ελλάδα, έξω που έχω ζήσει είναι πολύ πιό νορμάλ οι γυναίκες κατά μέσο όρο.
lol ρε παιδιά δηλαδή,μη προσπαθείτε να φέρετε τη κοινωνία στα μέτρα σας.'Οταν επιλέγεις να "χάσεις"-ακολουθόντας τα πιστεύω σου-δεν παραπονιέσαι μετά!Δεν καταλαβαίνετε οτι έτσι αναιρείτε απο μόνοι σας τη "θυσία" σας και δίνετε την εντύπωση πως κλαίτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αφού το έχουμε πεί ότι η γυναίκα σχεδόν ποτέ δεν πρόκειται να σε εκτιμήσει σε σχέση με αυτό που είσαι πραγματικά αλλά σε σχέση με την "αγέλη".
Συγγνώμη, αλλά τότε το πρόβλημα είναι δικό σας. Ναι, υπάρχουν τέτοιες και αρκετές. Ναι, υπάρχουν κοπέλες που το μόνο που σκέφτονται είναι τι ρούχα θα βάλουν, τι θα ψωνίσουν και πότε θα πηδηχτούν με τον γκόμενο, αλλά από ενδιαφέροντα μηδέν. Εσείς φταίτε που ασχολείστε με τέτοιες κοπέλες και γκρινιάζετε για το ότι δεν ξέρουν να εκτιμούν.

Το μόνο που αξίζουν τέτοιες κοπέλες είναι η περιφρόνησή μας και όχι γκρίνια τύπου "κοιτάχτε τι καλός είμαι εγώ, μην κοιτάτε μόνο την μάζα αλλά κοιτάχτε λίγο κι εμένα πόσο ξεχωρίζω".

Εγώ το έχω πει ξεκάθαρα, προτιμώ να ζήσω μόνος μου για το υπόλοιπο της ζωής μου παρά να γίνω ένα με την αγέλη ή να ασχοληθώ σοβαρά με κάποια κοπέλα που θέλει να "ψωνίσει" μέσα από την μάζα. Εάν επιθυμεί η εκάστοτε κοπέλα να πάει να πηδηχτεί με κάποιον "συνηθισμένο σπάταλο τύπο που βγαίνει συνέχεια έξω και δεν προτιμάει τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλ", ας πάει. Από εμένα θα κερδίσει μόνο την αδιαφορία μου. Period.

Εάν τύχει (γιατί είναι θέμα τύχης) να έρθει ο δρόμος μου με γυναίκα (όχι κοπέλα) που θα με εκτιμήσει ακριβώς γιατί είμαι πολύ παραπάνω από την κοινή μάζα, έχει καλώς. Αν όχι, δεν πειράζει, και η συντροφιά ενός σκύλου είναι καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η κοινωνία είναι μίζερη όχι ο φίλος. Αφού το έχουμε πεί ότι η γυναίκα σχεδόν ποτέ δεν πρόκειται να σε εκτιμήσει σε σχέση με αυτό που είσαι πραγματικά αλλά σε σχέση με την "αγέλη". Πάντα σε βλέπει και σε συγκρίνει με αυτό που κυκλοφορεί, αυτό που φαίνεται και μετά σε επιλέγει. Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν. Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :)
Αυτά όμως ειδικά στην Ελλάδα, έξω που έχω ζήσει είναι πολύ πιό νορμάλ οι γυναίκες κατά μέσο όρο.
Όπα ρε φίλε, "κατά μέσο όρο", ποιος είσαι; Ο Τσακ Νόρρις;
Γιατί λες "οι γυναίκες" και δεν λες "η Μάρια,η Πετρούλα, η Μαριάνθη"; (όπου μαρία κτλ, βάλε όποια θες).
Αυτό που κάνεις είναι γενίκευση και προέρχεται, προφανώς, από τον θυμό που νιώθεις για κάποια γυναίκα, που σε έχει πληγώσει or smth.
Κι εγώ έχει τύχει να γνωρίσω μλκες και να έχω πληγωθεί στο παρελθόν, δεν είπα όμως ποτέ ότι όλοι είστε μλκες, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. ΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ δε μπορείς να τους γνωρίζεις όλους, ούτε καν το 1/4 από αυτούς, οπότε τα "οι γυναίκες είναι αυτό κι εκείνο" εμένα μου ακούγονται ως απελπισμένα λόγια αντρών. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Στην εποχή μας, το μόνο που μας έχει μείνει είναι η διασκέδαση. Εάν χαθεί κι αυτό, τι θα κάνουμε?
Big fail... και παραδέχεσαι εμμέσως ότι είναι το μόνο που μετράει για εσένα και λες κάτι που δεν ισχύει. Απλά θες να κρυφτείς με αυτό πίσω από το δάχτυλο σου... Ποιος είπε ότι μόνο η διασκέδαση υπάρχει? σαφώς και υπάρχουν τόσα άλλα που η πλειονότητα δεν τα βλέπει και αυτά τονίζει ο Νίκος... Δηλαδή τώρα απάντησες και καλά σε αυτό που είπε, όμως παραδέχτηκες εμμέσως ότι βρισκόμαστε σε αυτήν την κατάντια... πάλι καλά όμως που κάνεις και λάθος και δεν είναι το μόνο που μετράει αυτή η εγωιστική "διασκέδαση" που περιγράφεις :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Αν της φέρεσαι σαν φίλος, θα σε δει σαν φίλο.
''Αν είσαι άνθρωπος που την σέβεσαι και δεν την πιέζεις έχεις γίνει ο ιδανικός φίλος, ποτέ όμως εραστής. :) '' Πρέπει να της θυμίζεις που και που ότι είστε ζευγάρι!
'' Αν ας πούμε είσαι ο μη-σπάταλος τύπος που δεν πολυ-βγαίνει έξω και προτιμάς τον κήπο, την εξοχή, το διάβασμα κτλπ. αυτόματα έχεις χάσει το ερωτικό ενδιαφέρον από το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών που κυκλοφορούν.'' Στην εποχή μας, το μόνο που μας έχει μείνει είναι η διασκέδαση. Εάν χαθεί κι αυτό, τι θα κάνουμε?

Το λές και μόνη σου αγαπητή μου, θέλετε κάποιον να σας διασκεδάζει, κλόουν δηλαδή, έτσι δεν είναι ; Δεν ψάχνετε ποιοτικές στιγμές που θα σας προσφέρουν κάτι ανώτερο, αλλά στιγμές για να ξεχαστείτε από την μιζέρια σας.

Όσον αφορά το πρώτο θα σου πώ ότι στην φύση, το θηλυκό προκαλεί το αρσενικό όχι το αντίθετο όπως γίνεται στο Ελλαδιστάν όπου οι άντρες προκαλούν τις γυναίκες...

Όπα ρε φίλε, "κατά μέσο όρο", ποιος είσαι; Ο Τσακ Νόρρις;
Γιατί λες "οι γυναίκες" και δεν λες "η Μάρια,η Πετρούλα, η Μαριάνθη"; (όπου μαρία κτλ, βάλε όποια θες).
Αυτό που κάνεις είναι γενίκευση και προέρχεται, προφανώς, από τον θυμό που νιώθεις για κάποια γυναίκα, που σε έχει πληγώσει or smth.
Κι εγώ έχει τύχει να γνωρίσω μλκες και να έχω πληγωθεί στο παρελθόν, δεν είπα όμως ποτέ ότι όλοι είστε μλκες, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. ΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ δε μπορείς να τους γνωρίζεις όλους, ούτε καν το 1/4 από αυτούς, οπότε τα "οι γυναίκες είναι αυτό κι εκείνο" εμένα μου ακούγονται ως απελπισμένα λόγια αντρών. :]

Δεν γενίκευσα, απλά μίλησα για τον μέσο όρο που είναι κάτι εύκολα αντιληπτό. Αν ας πούμε μπείς σε ένα λεωφορείο βγαίνει σαν συμπέρασμα ότι κατά μέσο όρο είμαστε γερασμένος λαός, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν νέοι. Έτσι και με τις κοπέλες, δεν είπα ότι όλες είναι ας πούμε επιπόλαιες και δεν έχουν μυαλό. Τα ίδια ισχύουν και για τους άντρες και αυτοί κατά μέσο όρο σκάρτοι είναι. Χαλάρωσε λοιπόν λίγο και μάθε να σκέφτεσαι πρίν απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όπα ρε φίλε, "κατά μέσο όρο", ποιος είσαι; Ο Τσακ Νόρρις;
Γιατί λες "οι γυναίκες" και δεν λες "η Μάρια,η Πετρούλα, η Μαριάνθη"; (όπου μαρία κτλ, βάλε όποια θες).
Αυτό που κάνεις είναι γενίκευση και προέρχεται, προφανώς, από τον θυμό που νιώθεις για κάποια γυναίκα, που σε έχει πληγώσει or smth.
Κι εγώ έχει τύχει να γνωρίσω μλκες και να έχω πληγωθεί στο παρελθόν, δεν είπα όμως ποτέ ότι όλοι είστε μλκες, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. ΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ δε μπορείς να τους γνωρίζεις όλους, ούτε καν το 1/4 από αυτούς, οπότε τα "οι γυναίκες είναι αυτό κι εκείνο" εμένα μου ακούγονται ως απελπισμένα λόγια αντρών. :]
Ακριβώς!!!! Μόλις το καταλάβουν τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα!!! Και θα σταματήσουν να παραπονιούνται και να "κλαίγονται"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Big fail... και παραδέχεσαι εμμέσως ότι είναι το μόνο που μετράει για εσένα και λες κάτι που δεν ισχύει. Απλά θες να κρυφτείς με αυτό πίσω από το δάχτυλο σου... Ποιος είπε ότι μόνο η διασκέδαση υπάρχει? σαφώς και υπάρχουν τόσα άλλα που η πλειονότητα δεν τα βλέπει και αυτά τονίζει ο Νίκος... Δηλαδή τώρα απάντησες και καλά σε αυτό που είπε, όμως παραδέχτηκες εμμέσως ότι βρισκόμαστε σε αυτήν την κατάντια... πάλι καλά όμως που κάνεις και λάθος και δεν είναι το μόνο που μετράει αυτή η εγωιστική "διασκέδαση" που περιγράφεις :):)
Μισόοοοοοοο. Όταν λέω διασκέδαση δεν εννοώ να κάνει ο άλλος τον μαλάκα για να γελάω εγώ. Εννοώ μια σχέση να μην είναι εξαρτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Από εμφάνιση κοιτάζω τα μάτια και από συμπεριφορά να είναι ώριμος, να έχει χιούμορ, να με κάνει να περνάω καλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top