[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μιας και είμαι απογοητευμένη πλήρως απο χαρακτήρες, συμπεριφορές κλπ, και επειδή βαρέθηκα να μένω μια ζωή στα ίδια, ο άντρας των ονείρων μου από εδώ και στο εξής είναι αυτός (οι διαφορές που μας χωρίζουν είναι αμελητέες, εντάξει τι είναι 15 χρόνια μπροστά στην αιωνιότητα, και μερικές χιλιάδες χιλιόμετρα μπροστά στο άπειρο του σύμπαντος?) I LOVE YOU♥

ποιο ειναι το παλικαρι?? :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το βασικότερο είναι η επικοινωνία!!! να έχετε κοινά με τον άλλον... να μπορείτε να συζητάτε!!!
όλα τα άλλα κριτήρια όπως ύψος, μαλλιά, κιλά, μπράτσα, ποδια, νύχια :P κτλ κτλ δεν έχουν μεγαλη σημασία!! όσον αφορά τουλάχιστον μια μία μονιμη σχέση όπως ανέφερες...
Αυτό όμως που θα με κερδίσει αμέσως είναι το μυαλό του!!! Ο τρόπος που σκεφτεται, οι απόψεις του και γενικότερα να είναι κάπως "ψαγμένος". Δεν μπορώ να το εξηγήσω ακριβώς, απλά με τον τρόπο του να με κάνει να τον θαυμάσω!!!!
Εξίσου βασικό είναι το να μπορεί να με καταλάβει, τι νιώθω δλδ και να μπορεί με τον τρόπο του να με κάνει να τα ξεχάσω όλα...
Όσον αφαρά τώρα άλλες απλές και μικρής σημασίας σχέσεις... εεε η εμφάνιση τότε παιζει κάπως μεγαλύτερο ρόλο!!! Εεε, μια μικρή προτιμηση προς τους μελαχρινούς υπάρχει... να το παραδεχτώ...ειδικά αν έχει κ γαλάζια μάτια... ΘΕΟΣ!!! :D
Ααα και μου την σπάνε οι υπερβολικά γυμνασμένοι... αλλά και όσοι φαίνεται ότι θέλουν να δειχνονται και έχουν κάπως μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους!!!!! Η αυτοπεποίθηση δεν είναι κακό πράγμα, η επαρση όμως και η αλαζονεία μπορεί να με κάνει να χάσω το ενδιαφέρον μου ακόμη και αν πρόκειται για "θεό"
Αυτάααα... σόρυ αν υπερέβαλα σε κάποια σημεία ... αλλά τ να κάνουμε... αυτά που πιστέυω είπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
γενικά πάντως παρατηρώ (όχι μόνο στις κοπέλες εδώ αλλα και στις γυναίκες που συζητάω κάθε μέρα) οτι , διαχρονικά, όλες ζούν με την ελπίδα-ψευδαίσθηση οτι θα βρούν τον τέλειο με τις ματάρες , ΤΗΝ καλλιέργεια , ΤΟ κύρος , ΤΟΝ χαρακτήρα κλπ χωρίς να μπούν ΚΑΝ στον κόπο να σκεφτούν οτι κάτι τέτοιο παίζει να είναι παράλογο και να μην ταιριάζουν , σαν να λέμε ο Ταμπάκης με την Μαρία Λεκκάκη
και το αντίστροφο φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πως ορίζεις δηλαδή την αγάπη ρε γεωργία, θα με τρελάνεις?? Πρέπει να είσαι τελείως στον κόσμο σου για να το λες αυτό :/:

γενικά πάντως παρατηρώ (όχι μόνο στις κοπέλες εδώ αλλα και στις γυναίκες που συζητάω κάθε μέρα) οτι , διαχρονικά, όλες ζούν με την ελπίδα-ψευδαίσθηση οτι θα βρούν τον τέλειο με τις ματάρες , ΤΗΝ καλλιέργεια , ΤΟ κύρος , ΤΟΝ χαρακτήρα κλπ χωρίς να μπούν ΚΑΝ στον κόπο να σκεφτούν οτι κάτι τέτοιο παίζει να είναι παράλογο και να μην ταιριάζουν , σαν να λέμε ο Ταμπάκης με την Μαρία Λεκκάκη
και το αντίστροφο φυσικά

ΝΑΙ!!!! και σαν να μην φτάνει αυτό, μπορεί να είναι και οι ίδιες χάλια, αλλά η στενομυαλία τους, η παραλογία τους και το παραμυθιασμένο μυαλό τους, τους κάνει να ζουν σε άλλον τελείως κόσμο... Πότε θα μπορέσουμε να "βλέπουμε" πιο πέρα από την εικόνα? Τόσα παιδιά είναι τελείως επιφανειακά. Και το κακό με αυτό είναι ότι δεν καταλαβαίνουν τι σημαίνει επιφανειακός, απλά ξέρουν ότι δεν είναι κάτι καλό και έτσι όλα τους υποστηρίζουν ότι δεν είναι επιφανειακά. Κρίμα η "ψευδαίσθηση" της εικόνας αλλά και της "εικόνας" μας, μας έχει κάνει να χάσουμε τα μυαλά μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Χμμμ.....Πέρα από κάποια τεχνικά θεματάκια όπως ύψος πάνω από 1,85 :redface: δεν θεωρώ ότι υπάρχει η συνταγή για το τέλειο....Εννοείται πως τον καθένα γοητεύουν όμορφα και αληθινά μάτια αφού είναι και ο καθρέφτης της ψυχής και μπορείς να καταλάβεις πολλά από αυτά...;) Και η αλήθεια είναι πως που αρέσουν οι σοβαροί,ειλικρινείς,αξιόπιστοι και με χιούμορ.....:PΝομίζω όμως πως τελικά παίζει ρόλο αυτό το "κάτι" που λέει και η Καιτούλα η Γαρμπή....Ένα κλικ που συνήθως ξεπερνάει αυτά τα στάνταρτς που θέτουμε....:P Χου νόουζ λοιπόν πώς θα τα φέρει η μοίρα;Μια προτίμηση στους μελαχρινούς την έχω αλλά να δείτε που θα καταλήξω με ξανθό στο τέλος.....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Χμμμ.....Πέρα από κάποια τεχνικά θεματάκια όπως ύψος πάνω από 1,85 :redface:

Δηλαδή άμα είναι 1.84 απορρίπτεται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Δηλαδή άμα είναι 1.84 απορρίπτεται? :P

Ε άμα είναι για έναν πόντο χαλάλι....:P Μην πάμε όμως 1,80 και είμαστε σχεδόν ίσα γιατί δεν θα φαίνεται και ωραίο....;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

icecream

Νεοφερμένος

Η icecream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγώ μόνο ένα πράγμα ζητάω...δε θέλω πολλά...μόνο να μην είναι ΜΑΛΑΚΑΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
εγώ μόνο ένα πράγμα ζητάω...δε θέλω πολλά...μόνο να μην είναι ΜΑΛΑΚΑΣ!!!

όλες αυτό ζητούν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
εγώ μόνο ένα πράγμα ζητάω...δε θέλω πολλά...μόνο να μην είναι ΜΑΛΑΚΑΣ!!!

Εμ χρυσό μου, βρες μου έναν μη μαλάκα και σου δίνω χρυσό!
Έτσι πως έχουν καταντήσει όλοι... Οι μισοί πιασμένοι (σχέσης εξάρτησης) και οι άλλοι μισοί χαλασμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
οκ τα ματια για μενα ειναι κατι πολυ σημαντικο και ο τροπος που με κοιταζει επισης.δε πιστευω ομως οτι υπαρχουν καποια συγκεκριμενα κριτηρια.το θεμα ειναι να σου κανει αυτο το κλικ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
συγγνωμη ...μια ερωτηση προς τους διαχειριστες..γιατι συνοψιστηκαν τα θεματα?το ενα λεει τι κοιτατε απλα σε ενα αγορι και το αλλο πως θελετε να ειναι ο αντρας της ζωης σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δεν καταλαβα! γιατι [κοριτσια] ; Εμεις δηλαδη απαγορευεται να ερωτευτουμε αγορι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
δεν καταλαβα! γιατι [κοριτσια] ; Εμεις δηλαδη απαγορευεται να ερωτευτουμε αγορι;;;
άνοιξε δικό σου θέμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
πυροβοληστε με!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ημαρτον πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
δεν ξερω γιατι αλλα εχω ενα κολλημα με τους ψηλους...γι αυτο και το πρωτο που κοιταω ειναι το αναστημα του,το παρουσιαστικο του
μετα το βλεμμα και τα μαλλια και το χαμογελο ....
τωρα οσον αφορα τον χαρακτηρα θελω να εχει χιουμορ,να μην ειναι λιγουρι,να ειναι ωριμος και σταθερος χαρακτηρας

αυτα τα λιγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Πως ορίζεις δηλαδή την αγάπη ρε γεωργία, θα με τρελάνεις?? Πρέπει να είσαι τελείως στον κόσμο σου για να το λες αυτό :/

πρώτα απ' όλα daniel τις "φιλοφρονήσεις" άφησέ 'τες κατά μέρος.. σε όλα μου τα posts δεν έχω θίξει κανέναν, ακόμα κι αν δε συμφωνώ μαζί του, και το ίδιο απαιτώ και απ' τους άλλους προς το πρόσωπό μου, γιατί ούτε γνωριζόμαστε προσωπικά ούτε είμαστε φίλοι!!

όσον αφορά στο πως ορίζω την αγάπη, σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με τα εξώφυλλα που μπορεί να κάνει κάποιος ή με τη δημοσιότητα που έχει! ας μην τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς! ειδικά στο συγκεκριμένο topic νομίζω ότι λίγη πλάκα μπορούμε να κάνουμε, δεν αναλύουμε δα και το κυπριακό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
δεν καταλαβα! γιατι [κοριτσια] ; Εμεις δηλαδη απαγορευεται να ερωτευτουμε αγορι;;;
άντε πες την γνώμη σου... ίσως να είσαι πιο προσγειωμένος
πρώτα απ' όλα daniel τις "φιλοφρονήσεις" άφησέ 'τες κατά μέρος.. σε όλα μου τα posts δεν έχω θίξει κανέναν, ακόμα κι αν δε συμφωνώ μαζί του, και το ίδιο απαιτώ και απ' τους άλλους προς το πρόσωπό μου, γιατί ούτε γνωριζόμαστε προσωπικά ούτε είμαστε φίλοι!!

όσον αφορά στο πως ορίζω την αγάπη, σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με τα εξώφυλλα που μπορεί να κάνει κάποιος ή με τη δημοσιότητα που έχει! ας μην τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς! ειδικά στο συγκεκριμένο topic νομίζω ότι λίγη πλάκα μπορούμε να κάνουμε, δεν αναλύουμε δα και το κυπριακό!
δεν περίμενα και τέτοια αντίδραση... οκ χαλάρωσε, σοζ που σε παρεξήγησα ... κοίτα ανάλυση που έκανες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
μπορεί να μην το είπες κακοπροαίρετα, αλλά έτσι φάνηκε... αν έκανα λάθος συγγνώμη κι από 'μένα..

(Y.Γ για την ανάλυση φταίει η θεωρητική που βγαίνει από μέσα μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
γιατι μου φαινεται οτι εσεις οι γυναικες εχετε σχηματισει την εντυπωση οτι οι ανδρες νοιαζοματε αποκλειστικα για το @@@@@@
και οχι υπαρχουν μονο λιγες εξειρεσεις ανδρων που να μην επιβεβαιωνουν τον κανονα??απο προσωπικη πειρα το ποσοστο των φιλων μου που εχουν απατηθει ειναι συντριπτικα τεραστιο σε σχεση με το ποσοστο των φιλων μου απατησαν..για αυτο αναρωτιεμαι μηπως η υπαρξη πολλων απο εσας με ¨¨περιεργ稨 συμπεριφορα..καταλαβατε νομιζω... ειναι η πηγη για ολα αυτα που παθαινετε??..μην ξεχνατε οτι οι ανδρες..βαζω και τον εαυτο μου μεσα(προσωπικη μου αποψη)ποτε δεν θα μαλωναν με αλλον αποκλειστικα για μια γυναικα μιας βραδιας..δεν νομιζω ενας ανδρας να πλακωθει με καποιον για καποια που μπορει και λανθασμενα να πιστευει οτι δεν αξιζει..εκτος και αν ειναι ¨¨εξαιρετικ稨περιπτωση... καταλαβατε..οποτε δεν νομιζω κανεις οταν βγει σαββατο βραδυ να μην βλεπει εστω και δυο καβγαδες??ξερω οτι ολα αυτα που λεω ειναι σχετικα,αλληλοσυνδεονται και παντα υπαρχουν οι εξαιρεσεις..που θελω να καταληξω??οτι γνωμη μου παντα ειναι οτι πιο δυσκολο ειναι να βρεις γυναικα για σχεση..παρα ανδρα..μιλαω για σχεση ομως και τιποτε περισσοτερο γιατι τα πραγματα μετα περιπλεκονται...οσον αφορα τα χαρακτηριστικα που αναφερετε χαιρομαι που ακομα βλεπω γυναικες που τους ενδιαφερει και ο χαρακτηρας...αλλα η ζωη ειναι μυστηριο...και οπως λενε τα ΄΄΄΄ετερωνυμᨨελκονται..και συνηθως ο κανονας αυτος επιβεβαιωνεται...το απροσμενο παντα κανει την διαφορα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top