[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

spieler

Νεοφερμένος

Η Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:hmm:Χαμόγελο πρώτα απ'όλα και μετα μάλλον ό,τι σου κανει αυτό το κλικ!Και ό,τι σε κάνει ο ίδιος να προσέξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina s

Νεοφερμένος

Η marina s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω το βλέμμα του.Μόνο αυτό μπορεί να με καθηλώσει.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
αυτό εννοείς; :P
«μια ματιά σου μόνο φτάνει να με ανεβάσει στο ταβάνι;»

το βλέμμα νομίζω δεν είναι κριτήριο σοβαρό...;)
γι' αυτό πάνε στράφι πολλοί νέοι, επειδή κοιτάτε τις βλεφαρίδες αντί την ουσία, λέω εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αυτό εννοείς; :P
«μια ματιά σου μόνο φτάνει να με ανεβάσει στο ταβάνι;»

..
ναι το κατω κεφαλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Μα τον τρόπο που θα με προσεγγίσει, από του έχω καύλες message που θα μου δώσει ή του θέλω να μάθω τα πάντα για σένα.. message... Ααα, all and all :D
Θα κοιτάξω έναν συνδυασμό εμφάνισης και χαρακτήρα, ε και άμα έχει και πράσινα μάτια ακόμα καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
το θεμα απευθυνεται στα κοριτσια του site .(μην δω καναν gay να απανταει του εχω κοψει τα ποδια).πως ονειρευεστε τον ιδανικο αντρα λοιπον?(υψος.πχ 1.80 και πανω?,μυωδη ,κανονικο η λεπτο?μελαχρινο η ξανθο,χρωμα ματιων?τι σας ελκυει πανω του?,αρρενωπα χαρακτηριστικα ?και τι ειναι αυτο που θα σας ωθησει στον χαρακτηρα του για μια μονιμη σχεση?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
δεν υπάρχει άντρας των ονείρων για μένα! :D
από τους πολλούς να ευχόμαστε να βρούμε τον πιο καλό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
πρέπει πάντα να κοιτάμε το έξω? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Nα με αγαπάει τρελά γι'αυτό που είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
επειδη σας ξερω μια μια βαζω την πινελια μου...να εχει καλο υψος να ειναι μελαχρινος και να εχει ματια που σκοτωνουν ...ειδικα αμα σας κοιταει κιολας με αυτα τα ματια και σας μιλαει και σας λεει και ερωτολογα πεφτετε σαν ποντικια στην φακα!!!αμα κανω λαθος διορθωστε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μιας και είμαι απογοητευμένη πλήρως απο χαρακτήρες, συμπεριφορές κλπ, και επειδή βαρέθηκα να μένω μια ζωή στα ίδια, ο άντρας των ονείρων μου από εδώ και στο εξής είναι αυτός (οι διαφορές που μας χωρίζουν είναι αμελητέες, εντάξει τι είναι 15 χρόνια μπροστά στην αιωνιότητα, και μερικές χιλιάδες χιλιόμετρα μπροστά στο άπειρο του σύμπαντος?) I LOVE YOU♥

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
περα απο τα εμφανισιακα να ειναι μελαχρινος, 1.80 υψος, βλεμμα αχχχχχ:hypno:
, σωμα καλο να εχει και λιγο κοιλιτσα γιατι αντρας χωρις κοιλια γυναικα χωρις μπαλκονια(οπως λεν και στ χωριο μ ;)) και το βασικο να μην λεει βλακειες πχ κοπελια τα ματια σου λαμπουν σαν τα αστερια... απο το πρωτο λεπτο που γνωριζεστε γιατι αμα σκασω στα γελια εγω 8α φταιω?????!!!!!!!!!!;)
και πρεπει να νιω8εις οταν εισαι μαζι του ασφαλεια να ξερεις οτι 8α ειναι εκει οτι και αν συμβει.......................:worry:

https://www.youtube.com/watch?v=A9fD_LtYAT0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
περα απο τα εμφανισιακα να ειναι μελαχρινος, 1.80 υψος, βλεμμα αχχχχχ:hypno:
, σωμα καλο να εχει και λιγο κοιλιτσα γιατι αντρας χωρις κοιλια γυναικα χωρις μπαλκονια(οπως λεν και στ χωριο μ ;)) και το βασικο να μην λεει βλακειες πχ κοπελια τα ματια σου λαμπουν σαν τα αστερια... απο το πρωτο λεπτο που γνωριζεστε γιατι αμα σκασω στα γελια εγω 8α φταιω?????!!!!!!!!!!;)
και πρεπει να νιω8εις οταν εισαι μαζι του ασφαλεια να ξερεις οτι 8α ειναι εκει οτι και αν συμβει.......................:worry:

https://www.youtube.com/watch?v=A9fD_LtYAT0

τα μάτια σου είναι σαν τοστιέρα...:P

https://www.youtube.com/watch?v=6W18ocOnag4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
τα μάτια σου είναι σαν τοστιέρα...:P

https://www.youtube.com/watch?v=6W18ocOnag4

χαχαχαχχαχαχαχα :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
παλι καλα δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο...... ακομα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida teo

Νεοφερμένος

Η elpida teo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και να θελω τον αντρα μου καπως ξερω οτι ποτε δεν θα τον βρω...οποτε δεν το σκεφτομαι καν αυτο...γιατι απογοητευομαι πολυ...!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ελπίδα πολύ ελπιδοφόρο μήνυμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
περα απο τα εμφανισιακα να ειναι μελαχρινος, 1.80 υψος, βλεμμα αχχχχχ:hypno:
, σωμα καλο να εχει και λιγο κοιλιτσα γιατι αντρας χωρις κοιλια γυναικα χωρις μπαλκονια(οπως λεν και στ χωριο μ ;)) και το βασικο να μην λεει βλακειες πχ κοπελια τα ματια σου λαμπουν σαν τα αστερια... απο το πρωτο λεπτο που γνωριζεστε γιατι αμα σκασω στα γελια εγω 8α φταιω?????!!!!!!!!!!;)
και πρεπει να νιω8εις οταν εισαι μαζι του ασφαλεια να ξερεις οτι 8α ειναι εκει οτι και αν συμβει.......................:worry:

https://www.youtube.com/watch?v=A9fD_LtYAT0

πολύ λίγα πράγματα ζητάς! :worry:

Από προσωπική εμπειρία, όσες κοπέλες ζητάνε την Άρτα και τα Γιάννενα από προφίλ ενός άντρα, δεν είναι εμφανισιακά ελκυστικές...τυχαίο; :hmm: :popcorn: Ενώ όσες κοπέλες είναι όμορφες από κάθε άποψη, δεν ζητάνε τίποτα :redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top