[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Στο αντίστοιχο topic όπου έχω εκφράσει την άποψή μου για το πως θέλω μια κοπέλα, στο κομμάτι εξωτερική όψη μόνο ένα πράγμα ανέφερα, θέλω και θα το θέλω εφ' όρου ζωής: την φυσική ομορφιά μιας κοπέλας...δηλ., όπως την έκανε η φύση (με το χρώμα που πραγματικά της πάει). Η φύση δεν κάνει λάθη αισθητικά της βιτρίνας (π.χ. μάτια, μαλλιά,..κτλ) γιατί απλά, πρέπει να υπάρξει διαιώνιση του ανθρώπινου είδους. Δεν την θέλω "βαμμένη" λες και πάμε να βγούμε στην κυρά Τατιάνα...Αντίθετα όλες οι κοπέλες εδώ μέσα, αναφέρετε ένα κατεβατό από αισθητικά χαρακτηριστικά όπως: ξανθός, μελαχρινός, γαλανά μάτια,...κτλ που σημαίνει ότι δεν θέλετε να αγαπάτε τον άλλον γι' αυτό που είναι, για την φυσική του ομορφιά αλλά για το αυτό που θα θέλατε να είναι...και τελικά καταλήγετε σε κάποιον ληγμένο τύπο για να καλύψετε τα "ερωτικά" κενά σας. Όταν κάποιος δεν αγαπάει κάποιον άλλο γι' αυτό που είναι, τότε δεν μπορούμε να μιλάμε μετά για αυθεντική συμπεριφορά, για αγνά αισθήματα που να προκύπτουν από πολύ μέσα από την καρδιά χωρίς να ξέρεις το "γιατί"...αλλά για κάτι που θα έχει ημερομηνία λήξης όσο διαρκεί το φαίνεσθαι. Δυστυχώς με μεγάλη μου λύπη, λίγες κοπέλες ψάχνουν για το "είναι"...

αντρααααααααα.......
εγω δεν εχω αναφερει κανενα εξωτερικο χαρακτηριστικο.....;););):whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να επισημάνω πως το θέμα λέει 'τι κοιτάτε σε ένα αγόρι'.
Ε, την φάτσα του θα κοιτάξουμε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
@Ωχ Μάνο..!Μήπως όντως γνωριζόμαστε;;;
@Νίκο,εγώ μίλησα για χαρακτηριστικά που τυχαίνει να έχει η πλειοψηφία των αγοριών που μου άρεσαν.Και δεν το ήξερα ότι το να έχεις απλά γούστα,δηλαδή για κάποιον λόγο να προτιμάς μελαχρινό από ξανθό,ήταν αμάρτημα.Να κλείσω ραντεβού με τον παπά για την εξομολόγηση μου αύριο :worry: Επίσης είναι τρομερό που βγάζεις τέτοια συμπεράσματα του τύπου :
Όταν κάποιος δεν αγαπάει κάποιον άλλο γι' αυτό που είναι, τότε δεν μπορούμε να μιλάμε μετά για αυθεντική συμπεριφορά, για αγνά αισθήματα που να προκύπτουν από πολύ μέσα από την καρδιά χωρίς να ξέρεις το "γιατί"...αλλά για κάτι που θα έχει ημερομηνία λήξης όσο διαρκεί το φαίνεσθαι. Δυστυχώς με μεγάλη μου λύπη, λίγες κοπέλες ψάχνουν για το "είναι"...
το συμπέρασμα αυτό ότι δεν αγαπάμε κάποιον γι αυτό που είναι,προέκυψε από το ότι μας συγκινούν τα πράσινα μάτια;Και πραγματικά δεν ξέρω αν είναι εσκεμμένο για να δραματοποιηθεί το όλο θέμα,το γεγονός ότι παρέλειψες το 2ο σκέλος που παραθέτουμε ΟΛΕΣ ,αυτό που μιλάει για το χαρακτήρα και την προσωπικότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
@Ωχ Μάνο..!Μήπως όντως γνωριζόμαστε;;;
@Νίκο,εγώ μίλησα για χαρακτηριστικά που τυχαίνει να έχει η πλειοψηφία των αγοριών που μου άρεσαν.Και δεν το ήξερα ότι το να έχεις απλά γούστα,δηλαδή για κάποιον λόγο να προτιμάς μελαχρινό από ξανθό,ήταν αμάρτημα.Να κλείσω ραντεβού με τον παπά για την εξομολόγηση μου αύριο :worry: Επίσης είναι τρομερό που βγάζεις τέτοια συμπεράσματα του τύπου :

το συμπέρασμα αυτό ότι δεν αγαπάμε κάποιον γι αυτό που είναι,προέκυψε από το ότι μας συγκινούν τα πράσινα μάτια;Και πραγματικά δεν ξέρω αν είναι εσκεμμένο για να δραματοποιηθεί το όλο θέμα,το γεγονός ότι παρέλειψες το 2ο σκέλος που παραθέτουμε ΟΛΕΣ ,αυτό που μιλάει για το χαρακτήρα και την προσωπικότητα...

μπαα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω περιπτώσεις κοριτσιών οι οποίες είναι πολύ όμορφες αλλά και ώριμες και με καλό χαρακτήρα.Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να κρίνει κάποια απο την εμφάνιση που ώπος είπε θα "φτύναμε" κάποια που έχει ωραίο σώμα.Και όσο για το τελευταίο δεν ισχύει,προφανώς θα μας έλκυε πολύ κάποια όμορφη όπως φυσικά και σε εσάς αντιστοιχα με κάποιον,αλλά εγώ προσωπικά δεν θα έκανα σχέση με κάποια που "τα βγάζει όλα" και δεν έχει αξιόλογο χαρακτήρα.
Κάποιες τάσεις της μόδας, όπως τα πολύ χαμηλά ντεκολτέ και τα τοπ που τα συγκρατούν μόνο δύο λεπτές τιράντες, τα τζιν που είναι πολύ στενά ή σκισμένα ή αφήνουν γυμνή την κοιλιά, μπλουζάκια που γράφουν επάνω: «Ποιος χρειάζεται μυαλό όταν διαθέτει αυτό;» στέλνουν ένα πολύ ειδικό και συγκεκριμένο μήνυμα στα ήδη αναστατωμένα από τις ορμόνες τους αρσενικά και το μήνυμα αυτό δεν είναι «Δείξε μου Σεβασμό και Νοιάσου για μένα». Έχουμε να κάνουμε τώρα με μία εξέλιξη, καθώς η κάποτε ανοιχτόμυαλη και ανεκτική εφηβική απελευθέρωση φαίνεται να διέγραψε έναν πλήρη κύκλο ή τουλάχιστον μία τόσο μεγάλη στροφή, ώστε να δαγκώσει την ίδια της την ουρά.

Κάποτε οι γυναίκες μάχονταν ενάντια στην αντιμετώπιση τους ως αντικείμενα του σεξ. Τώρα, βλέπουν τις ίδιες τους τις κόρες να στέκουν στην ουρά για να αγοράσουν ένα μπλουζάκι που γράφει: «Χθες το βράδυ είχα έναν εφιάλτη. Είδα πως ήμουν καστανή».


Μήπως,λέω εγώ τώρα. Μήπως, επειδή στο θέμα έχουν τοπoθετηθεί και απαντήσει κοπέλες με σαφώς καλύτερη "ποιότητα" και χαρακτήρα,από ότι κυκλοφοράει καθημερινά εκεί έξω,μήπως γι αυτόν τον λόγο λοιπόν οι "απαιτήσεις" τους είναι λίγο πιο "υψηλές"?
Και δεν θα μιλήσω για εξωτερική εμφάνιση πλέον,έχει γίνει κατανοητό νομίζω ότι έχει να κάνει με τα στοιχεία του χαρακτήρα του άλλου πρώτα και μετά όλα τα άλλα.

Npb,μιλάμε για προτιμήσεις. Το ότι μου αρέσουν οι μελαχρινοί με κάνει κενή? Δηλαδή αν μου άρεζε ένας φαλακρός σημαίνει αυτόματα ότι είμαι πιο συναισθηματική αφού παραβλέπω τα εξωτερικά χαρακτηριστικά και νοιάζομαι μόνο για το "μέσα" του.

Δείτε λίγο βαθύτερα τα πράγματα σας παρακαλώ.
Μην λιθοβολείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
@Νίκο,εγώ μίλησα για χαρακτηριστικά που τυχαίνει να έχει η πλειοψηφία των αγοριών που μου άρεσαν.Και δεν το ήξερα ότι το να έχεις απλά γούστα,δηλαδή για κάποιον λόγο να προτιμάς μελαχρινό από ξανθό,ήταν αμάρτημα.Να κλείσω ραντεβού με τον παπά για την εξομολόγηση μου αύριο :worry: Επίσης είναι τρομερό που βγάζεις τέτοια συμπεράσματα του τύπου :

το συμπέρασμα αυτό ότι δεν αγαπάμε κάποιον γι αυτό που είναι,προέκυψε από το ότι μας συγκινούν τα πράσινα μάτια;Και πραγματικά δεν ξέρω αν είναι εσκεμμένο για να δραματοποιηθεί το όλο θέμα,το γεγονός ότι παρέλειψες το 2ο σκέλος που παραθέτουμε ΟΛΕΣ ,αυτό που μιλάει για το χαρακτήρα και την προσωπικότητα...

Αναφέρομαι σε κάποιες εδώ μέσα και εδώ έξω που έχουν κάποια κλισέ επιλογών. Θέτουν την εμφάνιση όπως τους κάτσει στο ξενυχτισμένο μάτι, ως καταλυτικό κριτήριο για να περάσουν στο παρασύνθημα (δηλ., γνωριμία ή ερωτική σχέση).

...Πρόσεχε μην ο παπάς είναι από ολονύχτιες ευλογίες στην παπαδιά...:redface: :D :laugh: :laugh: (αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Μετά συγχωρήσεως, τυφλός ήταν; Τόσο όμορφη και καλή κοπέλα που είσαι (όσο σε ξέρω) να πάει σε άλλη; :hmm:Ε ρε, τρέλα που υπάρχει στους άντρες...

τι να το κανεις...
σκαρτοι και σκαρτες υπαρχουν παντου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλουμε δε θέλουμε κοιτάμε την εμφάνιση, εκτός κι αν έχεις κλειστά μάτια, και μόνο τον ακούς. Δε κοιτάω κάτι συγκεκριμένο [μάτια, δόντια, νύχια και τέτοια], αρκεί να βγάζει κάτι το αυθεντικό και γλυκό, και φυσικά η εικόνα ολοκληρώνεται με όλα τα υπόλοιπα.
Τι συμπεριφορά έχει, τι εκπέμπει, αν έχουμε αυτή τη χημεία που λένε, αν έχουμε κάτι να πούμε. Να "κολλάμε" τέλος πάντων. Να μη νιώθω άβολα δίπλα του, να με κάνει να γελάω, να μη τα περιμένει όλα από μένα, να τολμάει.:P
Να έχει χιούμορ (πάντα χρειάζεται σε αμήχανες περιπτώσεις), γιατί αν είναι ο ξινός τύπος που το παίζει θεός και τις έχει όλες στο τσεπάκι έχει φάει Χ με τη μία. Επίσης, προσέχω και το τρόπο που μιλάει σε άλλους. Δε θέλω όταν είμαι μπροστά να είναι το καλό παιδί και το ευγενικό, και όταν δεν είμαι κει να βρίζει τους πάντες, θέλω να δείξει αυτό που είναι ένι γουέι.

Αυτά είναι νομίζω τα πρώτα που κοιτάω. Μετά με το πέρασμα του χρόνου, τον γνωρίζεις καλύτερα και έπειτα θα κρίνεις πιο σωστά, αν τελικά κάνει για σένα ή όχι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Να σου πω τι γενικά κοιτάνε αρχικά τα κορίτσια σε ένα αγόρι:την οικονομική κατάσταση:P


νομίζω πως κάποιος την έχει πατήσει εδώ...και βλεπει παντού πονηρά φιλοχρήματα θηλυκά. είπαμε οι ΓΕΝΙΚΕΥΣΕΙΣ δεν οδηγούν πουθενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εγώ δεν ήρθα εδω για να σας "την πω" απλώς τα λεγόμενα σας μου έκαναν εντύπωση και παρέθεσα την γνώμη μου σχετικά με αυτά.:rolleyes:
Όσο για το πρώτο που είπα περί "οικονομικής κατάστασης"(όχι ότι δεν ισχύει σε λίγες περιπτώσεις) απλώς έκανα πλάκα

μαλλον δεν διαβασες αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καταρχήν νομίζω ότι η εξωτερική εμφάνιση δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο- τουλάχιστον για μενα:P .Αυτό που μπορεί να με ελκύει σε ένα αγόρι ειναι ο τρόπος που μιλάει ,που συμπεριφέρεται(ευγενικός με χιούμορ) και γενικά ο τρόπος που στέκεται.
Πάντως θεωρώ αρκετά επιπόλαιο να απορρίπτεις κάποιον μόνο και μόνο γιατί δεν έχει τα χαρακτηριστικά που ονειρεύεσαι(π.χ ξανθό μαλλι και γαλανά μάτια).Έτσι στερείς από τον εαυτό σου την ευκαιρία να γνωριστείτε καλύτερα καθώς και το ενδεχόμενο δημιουργιας μιας θαυμάσιας σχέσης;)

επισης δε μου αρεσουν τα μακρυα μαλλια στους αντρες( αφηστε τα για εμας βρε παιδια)
Προσωπικά δε με χαλάει καθόλου το μακρύ μαλλί στους άντρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Καταρχήν νομίζω ότι η εξωτερική εμφάνιση δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο- τουλάχιστον για μενα:P .Αυτό που μπορεί να με ελκύει σε ένα αγόρι ειναι ο τρόπος που μιλάει ,που συμπεριφέρεται(ευγενικός με χιούμορ) και γενικά ο τρόπος που στέκεται.
Πάντως θεωρώ αρκετά επιπόλαιο να απορρίπτεις κάποιον μόνο και μόνο γιατί δεν έχει τα χαρακτηριστικά που ονειρεύεσαι(π.χ ξανθό μαλλι και γαλανά μάτια).Έτσι στερείς από τον εαυτό σου την ευκαιρία να γνωριστείτε καλύτερα καθώς και το ενδεχόμενο δημιουργιας μιας θαυμάσιας σχέσης;)

Γι' αυτήν την άποψή σου που είναι και άποψή μου, έχω δεχθεί άπειρες αρνητικές επικρίσεις από κοπέλες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Γι' αυτήν την άποψή σου που είναι και άποψή μου, έχω δεχθεί άπειρες αρνητικές επικρίσεις από κοπέλες...:whistle:

εγω παντως δεν σε επεκρινα... :whistle::whistle::whistle::whistle:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
εγω παντως δεν σε επεκρινα... :whistle::whistle::whistle::whistle:;)

Γενικά μίλησα. Δεν αναφέρθηκα κάπου συγκεκριμένα. Αναφέρομαι σε κοπέλες από τον κύκλο μου και από το Πανεπιστήμιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εμφανισιακα:
1.να εχει καθαρο προσωπο
2.μακρυ και περιποιημενο μαλλι(προς θεου οχι ξανθο δεν μου αρεσει σε αγορια τοσο:P)
3.βλεμμα,οχι σαν αυτο φυσικα μιας αγελαδας που βλεπει τρενο να περνα...
4.φυσιολογικο αναστημα-κιλα

Χαρακτηρα:
1.να ειναι σωστος...Και επειδη ξερω πως κανεις δεν θα καταλαβει -εννοω να με σεβεται,να ειναι ειλικρινης και να μην ξενοκοιταζει.
2.να εχει χιουμορ,γιατι χωρις αυτο θα βαραω φλεβες..
3.να ειναι αντρας οχι κοτα...
4.να ακουει την μουσικη μου....πολυ σημαντικο..Δεν νομιζω πως θα αντεχα ευκολα καποιον που ακουει ελληνικα...
5.να μην ειναι νευρικος και να μην κραταει βεβαια μουτρα υστερα απο φασαριες..αυτα ειναι για μωρα..
6.να με αγαπαει κυριως για τον χαρακτηρα μου:inlove:
7.να εχει IQ!!:confused:
8.να ειναι ρομαντικος και να με πειραζει που και που για την πλακα(θα τον περιαζω και εγω εννοειται:))
Αν βρω ποτε τετοιο ατομοοοο,θα ζησω το ονειρο μου.Και θα περναμε φυσικα και οι δυο καλα :clapup:



:eek::eek:Ας βρω-εντοπισω ομως πρωτα ενα τετοιο ατομο....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!! Να σας πω και εγώ την άποψη μου. Λοιπόν εγώ θέλω ο άλλος να είναι "περιποιημένος αλήτης".....:PΔηλαδή και αλητάκι και γλυκούλης.....Και λίγο άγριος και ρομαντικός...Καταλάβατε????? Και τέλος θέλω να έχει ωραία δάχτυλα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Δεν καταλάβαμε..:/: :hmm:Για κάνε μια ανάλυση της σκέψης σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν καταλάβαμε..:/: :hmm:Για κάνε μια ανάλυση της σκέψης σου...

Εννοεί, μάλλον, ότι τον θέλει καλό, ευγενικό, γλυκό κτλ... αλλά να παίρνει και πρωτοβουλίες, να φωνάζει εκεί που πρέπει, να ρίχνει και καμιά φωνή αν δεν του αρέσει κάτι. Το πολύ "ναι, αγάπη μου" "ναι, μωρό μου" κουράζει. Πρέπει να ακούγεται και κάνα όχι.

Εγώ αυτό κατάλαβα. Να μην φτάνει στα άκρα ξέρω γω:confused:

Κάπως έτσι εεεεεεεε;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ παρατήρησα ότι δεν μπορώ να αντισταθώ σε μακρυμάλλη μουσάτο!:redface:
Κατά τ άλλα δεν έχω ιδιαίτερα γούστα,συγκεκριμένα...Είναι να μου κάνει το κλικ!;)


Πάντως μην αναλύετε το ποιο φύλο κάνει χάλια τις σχέσεις!Ας το παραδεχτούμε!:Και τα δύο φύλα έχουν κάνει,κάνουν και θα κάνουν λάθη!Είναι η φύση μας!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγώ παρατήρησα ότι δεν μπορώ να αντισταθώ σε μακρυμάλλη μουσάτο!:redface:

είδες κανένα πίθηκο στο ζωολογικό κήπο και σου άρεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top