[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λοιπόν..Από εμφάνιση κοιτάω (αν και δεν μπορώ να πω ότι αυτά είναι στάνταρ):
Τώρα από χαρακτήρα (στον οποίο δίνω και μεγαλύτερη βάση) και προσωπικότητα..Μου αρέσει κάποιος με συγκροτημένη προσωπικότητα,που ξέρει τι θέλει,που είναι ώριμος.Αυτό είναι εν μέρη μία ανάγκη ασφάλειας,γιατί καλά και όμορφα τα αλάνια και τα ανώριμα,αλλά δύσκολα στεριόνουν σε μία σχέση.Με συγκινεί κάποιος που είναι ρομαντικός (αλλά όχι παραπάνω από μένα),που δεν του αρέσει η ρουτίνα.Μου αρέσουν οι επαναστάτες,που διαφωνούν,εναντιώνονται στα καθημερινά και τελοσπάντων,έχουν λίγη αναρχία μέσα τους.Μου τη δίνουν οι καθως πρέπει,οι ψεύτικοι,τα ψώνια,τα λιγούρια,οι σαλιάριδες και τα..κομματόσκυλα.Τέτοιοι άντρες..μακριά από'μας.
:worship::worship::worship: είσαι μες στο μυαλο μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Λοιπόν..Από εμφάνιση κοιτάω (αν και δεν μπορώ να πω ότι αυτά είναι στάνταρ):
πρόσωπο: συνήθως κάποιον με γλυκό πρόσωπο,ίσως επειδή μου δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι είναι πιο αθώος
σώμα: δυνατό σώμα αλλά όχι απαραίτητα γυμνασμένο με κοιλιακούς.και η κοιλίτσα με συγκινεί ομολογώ:redface: (η κοιλίτσα όμως,όχι η κοιλιά του μπεκρή) :whistle:
χέρια: ε όταν ο άλλος έχει ωραία χέρια,περιποιημένα νύχια (και δεν εννοώ μανικιούρ,αλλά να μην είναι φαγωμένα μέχρι τον αγκώνα :sick: ) σου δημιουργεί μεγαλύτερη ανυπομονεσία να σε αγγίξει.. :D
μαλλιά:νομίζω ότι τελικά έχω αδυναμία στους μελαχρινούς
μάτια: σε αντίθεση με την πλειοψηφία,προτιμώ τα σκούρα μάτια..είναι πιο μυστήρια!Οπότε όχι στα μπλε,πράσινα,γκρι (αλλά εντάξει,δε θα πω και όχι αν τύχει :P)
Αυτά τα λίγααα :P Πάντα-ασυναίσθητα-προτιμώ αγόρια με αυτή την εμφάνιση

Τώρα από χαρακτήρα (στον οποίο δίνω και μεγαλύτερη βάση) και προσωπικότητα..Μου αρέσει κάποιος με συγκροτημένη προσωπικότητα,που ξέρει τι θέλει,που είναι ώριμος.Αυτό είναι εν μέρη μία ανάγκη ασφάλειας,γιατί καλά και όμορφα τα αλάνια και τα ανώριμα,αλλά δύσκολα στεριόνουν σε μία σχέση.Με συγκινεί κάποιος που είναι ρομαντικός (αλλά όχι παραπάνω από μένα),που δεν του αρέσει η ρουτίνα.Μου αρέσουν οι επαναστάτες,που διαφωνούν,εναντιώνονται στα καθημερινά και τελοσπάντων,έχουν λίγη αναρχία μέσα τους.Μου τη δίνουν οι καθως πρέπει,οι ψεύτικοι,τα ψώνια,τα λιγούρια,οι σαλιάριδες και τα..κομματόσκυλα.Τέτοιοι άντρες..μακριά από'μας.

Σε θαυμάζω. :redface:
Πολύ ώριμη και προσγειωμένη σκέψη για την ηλικία σου!! :worship: :worship: :worship: :worship:

υ.σ.: Οι περισσότερες κοπέλες (ακόμη και άνω των 20 ετών) δεν ξέρουν τι θέλουν...:/: Φέρονται χειρότερα από ένα 15χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Σε θαυμάζω. :redface:
Πολύ ώριμη και προσγειωμένη σκέψη για την ηλικία σου!! :worship: :worship: :worship: :worship:

υ.σ.: Οι περισσότερες κοπέλες (ακόμη και άνω των 20 ετών) δεν ξέρουν τι θέλουν...:/: Φέρονται χειρότερα από ένα 15χρονο.

Ευχαριστώ :redface:
Ξέρω τι εννοείς!Αυτό το συναντάμε βέβαια και σε άντρες! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αντρουλη μαζεψου....:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Λοιπόν..Από εμφάνιση κοιτάω (αν και δεν μπορώ να πω ότι αυτά είναι στάνταρ):
πρόσωπο: συνήθως κάποιον με γλυκό πρόσωπο,ίσως επειδή μου δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι είναι πιο αθώος
σώμα: δυνατό σώμα αλλά όχι απαραίτητα γυμνασμένο με κοιλιακούς.και η κοιλίτσα με συγκινεί ομολογώ:redface: (η κοιλίτσα όμως,όχι η κοιλιά του μπεκρή) :whistle:
χέρια: ε όταν ο άλλος έχει ωραία χέρια,περιποιημένα νύχια (και δεν εννοώ μανικιούρ,αλλά να μην είναι φαγωμένα μέχρι τον αγκώνα :sick: ) σου δημιουργεί μεγαλύτερη ανυπομονεσία να σε αγγίξει.. :D
μαλλιά:νομίζω ότι τελικά έχω αδυναμία στους μελαχρινούς
μάτια: σε αντίθεση με την πλειοψηφία,προτιμώ τα σκούρα μάτια..είναι πιο μυστήρια!Οπότε όχι στα μπλε,πράσινα,γκρι (αλλά εντάξει,δε θα πω και όχι αν τύχει :P)
Αυτά τα λίγααα :P Πάντα-ασυναίσθητα-προτιμώ αγόρια με αυτή την εμφάνιση

Τώρα από χαρακτήρα (στον οποίο δίνω και μεγαλύτερη βάση) και προσωπικότητα..Μου αρέσει κάποιος με συγκροτημένη προσωπικότητα,που ξέρει τι θέλει,που είναι ώριμος.Αυτό είναι εν μέρη μία ανάγκη ασφάλειας,γιατί καλά και όμορφα τα αλάνια και τα ανώριμα,αλλά δύσκολα στεριόνουν σε μία σχέση.Με συγκινεί κάποιος που είναι ρομαντικός (αλλά όχι παραπάνω από μένα),που δεν του αρέσει η ρουτίνα.Μου αρέσουν οι επαναστάτες,που διαφωνούν,εναντιώνονται στα καθημερινά και τελοσπάντων,έχουν λίγη αναρχία μέσα τους.Μου τη δίνουν οι καθως πρέπει,οι ψεύτικοι,τα ψώνια,τα λιγούρια,οι σαλιάριδες και τα..κομματόσκυλα.Τέτοιοι άντρες..μακριά από'μας.

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο.
Να προσθεσω οτι το κακο με εμενα ειναι οτι εχω (μαλλον)μεγαλες απαταιτησεις.Κυριως ομως,δεν αντεχω το ψεμα επομενως εκτιμω την ειλικρινεια,καθως και το ωραιο χιουμορ. .Μου την δινουν οι ανθρωποι γενικοτερα(αρα και τα αγορια)που δεν εχουν ενδιαφεροντα ,αλλα και ενεργεια και ειναι τελειως τεμπεληδες.Επισης,απεχθανομαι αυτους που το παιζουν αντρακια και τους ''τυπικους'' ελληναραδες(τυπικους ξανατονιζω ,ωστε να μην υπαρχουν παρεξηγησεις).Περα απο αυτα,καποιος που(οπως και οι φιλοι)θα ειναι εκει για σενα ,θα μπορει να συζηταει για πολλα και διαφορα θεματα και που θα μπορεις να τον εμπιστευτεις.Σε καμια πριπτωση δεν θα με ενοιαζαν τα λεφτα/η οικονομικη κατασταση/οικογενειακο περιβαλλον οπως προαναφερθηκε.Ακομα,ενας που να του αρεσουν τα ταξιδια,η φυση(οπως και σε μενα )και που θα ειναι ευγενικος , ανοιχτος ανθρωπος(με την καλη εννοια),κοινωνικος οσο πρεπει και σε καμια περιπτωση μιζερος,που να βαριεται την ζωη του(τυπου emo) και να μην ξερει τη θελει και που παταν τα τεσσερα.Και σιγουρα ωριμος.Τελος,ρομαντικος σε λογικα πλαισια και ευαισθητος ,αλλα οχι εμ την εννοια του κλαψιαρης και ευσιγκηνητος ,αλλα ως προς την ικανοτητα του να καταλαβαινει πωε νιωθουν οι αλλοι και να συμπαρστεκεται και οχι να μην δινει δεκαρα και να εξαφανιζεται μεχρι ''να περασει η μπορα''.

Απο αποψη εξωτερικης εμφανισης , δεν μ'αρεσουν οι brutal ,αλλα πιο πολυ αυτοι που ,μπορει να εχουν μωρουδιστικη φατσουλα(a.k.a. baby face),αλλα θα ειναι πολυ πιο αντρες απο αυτους που το παιζουν(αν με παινετε).Μην κρινεις απο το εξωφυλλο ειπε καποιος πολυ σοφα καποτε...Μ'αρεσουν πολυ τα περιποιημενα μουσακια και το ωραιο χαμογελο. Απο σωμα ενταξει δεν με νοιαζει να ειναι ο αλλος και φετες με μπρατσαρες .Απλα κανονικος.Και η φωμη μετραει πολλες φορες.:)Αλλα,καμια φορα και το στυλ.Αν και ,αμα δεις τον αλλον και νιωσεις αυτο το κατι δεν σε ενδιαφερει τιποτα.Ουτε στυλ,ουτε μαλλια,ουτε τιποτα.Οποτε καμια φορα το αν θετουμε στανταρ αποβαινει χασιμο χρονου δυστυχως ή ευτυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
λοιπόν ας πω και εγώ
βασικά όταν πρωτοδώ κάποιον για να μου αρέσει
θα πρέπει να έχει ωραία μάτια(ωραίο βλέμμα:redface:)
ωραία μαλλία
και μετά κοιτάω να έχει ωραίες πλάτες(κουλό...:redface:)

όσο για χαραχτήρα
θα μου άρεσε να είναι ευγενικός
να δείχνει ενδιαφέρον:D
και να μην μιλάει απότομα...
αα και να έχει χιούμορ για να μη με παρεξηγεί όταν λέω μαμακίες..:whistle:

αα και ακόμα κάτι πραγματάκια που ξέχασα...:worry:
είναι στην εξωτερική εμφάνιση το ωραίο χαμόγελο:D:whistle:
καθώς και το στυλ!

και εσωτερικό δεν αντέχω τους ανώριμους
και θα μ'άρεσε να είναι στοργικός!:confused:

για ηλικία που είπανε πιο πάνω...
εμένα δεν με ενοχλά
[φτανει να μην του φαίνεται:hehe: και όπως ειπα και πιο πάνω να μην ειναι ανώριμος:redface:]
και φυσικά
δεν πέζει ρόλο το χρήμα!:hmm:

δύσκολός καιρός για πριγκιπές...σε λάθος έποχη γεννηθηκά...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Καλά όσα λέτε κοπελιές, αλλά γιατί τελικά όταν κάνετε σχέσεις στις περισσότερες των περιπτώσεων οι σχέσεις είναι προβληματικές; Οι τόσες προδιαγραφές και οι οδηγίες χρήσεως δεν πιάνουν τόπο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αααα ωραία, να πω κι εγώ :)
Αρχικά μου αρέσουν οι άντρες με ωραίο πρόσωπο ως προς το σύνολό του. Γιατί, τι να το κάνω εγώ αν έχει πράσινα μάτια, ξανθά μαλλιά και δε βλέπεται...
Μετά προσέχω ιδιαίτερα το περπάτημα :clapup: και γενικά το στυλ. Δε μου αρέσουν καθόλου οι άντρες που περπατάνε σα να χορεύουν ή αδέξια ή χοροπηδηχτά.:P
Τώρα στο σώμα δε θέλω κάτι ιδιαίτερο αρκεί να μην είναι -χοντρικά :D- χοντρός. Αλλά και οι πολύ λεπτοί δε μου αρέσουν... Θέλω μία μέση κατάσταση!

Εννοείται βέβαια πως θέλω να είναι ώριμος, τρυφερός, ρομαντικός όσο πρέπει, λίγο άγριος :redface: όταν χρειάζεται κτλ κτλ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλά όσα λέτε κοπελιές, αλλά γιατί τελικά όταν κάνετε σχέσεις στις περισσότερες των περιπτώσεων οι σχέσεις είναι προβληματικές; Οι τόσες προδιαγραφές και οι οδηγίες χρήσεως δεν πιάνουν τόπο; :hmm:
Δυστυχως αγαπητε:),ολο τον χαρακτηρα τον ανακαλυπτουμε στην πορεια...βεβαια η γυναικεια διαισθηση (το τι μας ''εκπεμπει'' ο αλλος) ισως βοηθησει αλλα στην αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Δυστυχως αγαπητε:),τον χαρακτηρα τον ανακαλυπτουμε στην πορεια...

εσείς από την πλευρά σας είστε τέλειες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλά όσα λέτε κοπελιές, αλλά γιατί τελικά όταν κάνετε σχέσεις στις περισσότερες των περιπτώσεων οι σχέσεις είναι προβληματικές; Οι τόσες προδιαγραφές και οι οδηγίες χρήσεως δεν πιάνουν τόπο; :hmm:

Tις σχέσεις δεν τις κάνουμε μόνες μας,ε. :P

Δεν υπάρχουν οδηγίες χρήσης,απλά τις προτιμήσεις μας λέμε.

Τουλάχιστον για μένα το ενδεχόμενο να ερωτευτώ κάποιον που δεν έχει καμία σχέση με τα γούστα μου,δεν το απορρίπτω καθόλου.
Δεν μπορείς να πηγαίνεις με έναν μπούσουλα και να λες άμα δεν έχει αυτό,αυτό κι εκείνο που παρέθεσα στη "λίστα επιθυμιών" μου,δεν μου κάνει,ειδικά όταν υπάρχει χημεία,επικοινωνία και ουσιαστική επαφή. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εσείς από την πλευρά σας είστε τέλειες; :hmm:
Μα κανεις δεν ειναι τελειος!!απλα το θεμα ειναι να μπαινουν συνειδητοποιημενα σε μια σχεση και οι δυο..και να ειναι αυθεντικοι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
πηρε φωτια το τοπικ......
εγω παντως ειχα σχεση με εναν που δεν ηταν ακριβως οπως πιθανον να ηθελα
υπηρχαν πολλες διαφορες και στο τροπο σκεψης και στη συμπεριφορα του καθενος μας
παρ'ολα αυτα κρατησε αρκετα
οποτε μην ειμαστε απολυτοι ως προς τα γουστα
ειναι μεχρι να βρεθει καποιος και να σου κανει κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
οι περισσοτερες απο οτι έχω καταλάβει θέλουν ένα:γοητευτικό,ειλικρινή,όμορφο(με πρασίνα μάτια κτλ),με έξυπνο χιούμορ,καλή συμπεριφορά αλλά όχι πολύ καλή γιατί πρέπει να είναι και λίγο "άγριος",όχι χοντρό ή πολύ λεπτό,σοβαρό αλλά όχι πολύ κτλ.Μήπως βασικά δεν ξέρετε ακριβώς τι θέλετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
οι περισσοτερες απο οτι έχω καταλάβει θέλουν ένα:γοητευτικό,ειλικρινή,όμορφο(με πρασίνα μάτια κτλ),με έξυπνο χιούμορ,καλή συμπεριφορά αλλά όχι πολύ καλή γιατί πρέπει να είναι και λίγο "άγριος",όχι χοντρό ή πολύ λεπτό,σοβαρό αλλά όχι πολύ κτλ.Μήπως βασικά δεν ξέρετε ακριβώς τι θέλετε;

Θα το ψάξω με την βοήθεια της θεωρίας του χάους του Smale, μήπως έχει λύση το πρόβλημα αυτό. Bλέπω να είναι μαθηματικός γρίφος το πρόβλημα. Δεν είναι τυχαίο που μέσα στα ισχυρά φυσικά φαινόμενα ανήκει και η γυναίκα (βλ. πυρ, γυνή, θάλασσα). :hmm:

:laugh: :laugh: (πλακίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
οι περισσοτερες απο οτι έχω καταλάβει θέλουν ένα:γοητευτικό,ειλικρινή,όμορφο(με πρασίνα μάτια κτλ),με έξυπνο χιούμορ,καλή συμπεριφορά αλλά όχι πολύ καλή γιατί πρέπει να είναι και λίγο "άγριος",όχι χοντρό ή πολύ λεπτό,σοβαρό αλλά όχι πολύ κτλ.Μήπως βασικά δεν ξέρετε ακριβώς τι θέλετε;

Κάτι μου λέει ότι σίγουρα δε θέλουμε άντρες σαν κι εσένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι σίγουρα δε θέλουμε άντρες σαν κι εσένα ;)

Ούτε και εγώ κορίτσια που δεν ξέρουν τι θέλουν.;)Και να σου πω την αλήθεια η απάντηση σου δεν έχει βάση καθώς ούτε εγώ ξέρω εσάς ούτε εσείς εμένα.Απλώς λέω ότι αυτά που γράφετε δηλώνουν άτομα που έχουν αρκετές απαιτήσεις και πιστεύω θα έπρεπε να προσγειωθούν.
όσο για το αν σε ένα φόρουμ λέτε πως δεν θέλετε άντρες σαν και εμένα(που όπως είπα δεν με γνωρίζετε ούτε εγώ γνωρίζω εσάς),υπάρχουν πάρα πολές κοπέλες εκεί έξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ούτε και εγώ κορίτσια που δεν ξέρουν τι θέλουν.;)

Ωραία καραμέλα να λέμε "τα κορίτσια δεν ξέρουν τι θέλουν" επειδή οι δικές μας προσδοκίες φτάνουν μέχρι το "πόσο μπάνικη γκόμενα είναι" ή όταν απλά δε μας κάθεται καμία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ωραία καραμέλα να λέμε "τα κορίτσια δεν ξέρουν τι θέλουν" επειδή οι δικές μας προσδοκίες φτάνουν μέχρι το "πόσο μπάνικη γκόμενα είναι" ή όταν απλά δε μας κάθεται καμία ;)

υπέγραψες..:P :P

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πρωτα το προσωπο και μετα τον ποπο χιχιχιχιιχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top