[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αναρχικούλης και ροκάς να είναι και να συμπεριφέρεται ανάλογα και δεν θέλω να συμπεριφέρεται αλλιώς:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αναρχικούλης και ροκάς να είναι και να συμπεριφέρεται ανάλογα και δεν θέλω να συμπεριφέρεται αλλιώς:whistle:

Μόνο μην σε σέρνει και πορείες και στα πρήζει με την αναρχία. :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
θα συμφωνήσω.. πολύ πέραση.. θυμάμαι ερώτηση φίλου μου παλιά " ρε πως θέλετε εσείς τελικά τον άνδρα μλκα και χαλαρό-κουλ να είναι απότομος κτλ ή τζεντλεμαν και να είναι ευγενικός στις κοπέλες? " Εγώ προσωπικά θεωρώ ο σωστός άνδρας πρέπει να είναι ευγενικός με λίγη δόση θράσους εκεί που πρέπει όχι μαλθακός. Να είναι κάφρος σε νορμαλ επίπεδα γιατί κι εγώ δεν πάω πίσω, να έχει τα κολλήματα του σε οποιοδήποτε πεδίο games-αθλητισμό-περίεργο χόμπι-ποίηση δεν με νοιάζει, να είναι έξυπνος όχι και Αϊνστάιν να μπορεί να συζητήσει μαζί σου αλλά και να πετάει και μλκιες.. :P χαχα να είναι ειλικρινής και να μην φοβάται να τσαλακωθεί μπροστά σου :) Να είναι σκληρός στους άλλους αλλά όχι σε σένα :D Να είναι σοβαρός αλλά και να έχει τις δόσεις ανωριμότητάς του.. Να είναι ζηλιάρης αλλά όχι και μυθομανής...Πολλά θέλω το ξέρω..

ΥΓ: Ο πολύ ευγενικός καταλήγει στο friend zone..

Αν βρεις το τεφαρίκι, σφύρα.

Υγ. Και μετά κλαίγεστε για τα ρεμάλια που μαζέψατε και χαραμίσατε τα χρόνια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μόνο μην σε σέρνει και πορείες και στα πρήζει με την αναρχία. :P:redface:

Γιατί; Ωραία είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γιατί; Ωραία είναι:P

Δε διαφωνώ. Απλώς τα περισσότερα κορίτσια θέλουν γουτσου-γουτσου και όχι κήρυγμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δε διαφωνώ. Απλώς τα περισσότερα κορίτσια θέλουν γουτσου-γουτσου και όχι κήρυγμα. :P
ανήκω στην μειοψηφία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ανήκω στην μειοψηφία:P

Και εγώ, τις περισσότερες τουλάχιστον φορές. :P
Είναι ξενέρωτο ρε, όλη την ώρα μέλια να πούμε.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αναρχικούλης και ροκάς να είναι και να συμπεριφέρεται ανάλογα και δεν θέλω να συμπεριφέρεται αλλιώς:whistle:

Μόνο μην σε σέρνει και πορείες και στα πρήζει με την αναρχία. :P:redface:

Γιατί; Ωραία είναι:P

Δε διαφωνώ. Απλώς τα περισσότερα κορίτσια θέλουν γουτσου-γουτσου και όχι κήρυγμα. :P

ανήκω στην μειοψηφία:P

Και εγώ, τις περισσότερες τουλάχιστον φορές. :P
Είναι ξενέρωτο ρε, όλη την ώρα μέλια να πούμε.:sick:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Σάντοου καλό είναι βλέπεις και τα δημογραφικά των statements. Κυρίως δε τις ηλικίες. :P

Άσχετο, αλλά έκανα ένα google search και έπεσε το μάτι μου πάνω σε αυτό



μπουαχαχαχαχα issues
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ένα θρεντ γεμάτο με τα ψέματα που λένε οι γυναίκες στον εαυτό τους ab aeterno.
Είστε και οφ.
Λέμε πώς θέλετε να συμπεριφερθεί, όχι τι χαρακτηρα θέλετε να έχει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μόνο εγώ νόμιζα ότι αυτά τα δύο αλληλοεξαρτώνται;; :confused:

Τεσπά, να μην ειναι χρυσό αυγό. Όλα τα άλλα παλεύονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Μόνο εγώ νόμιζα ότι αυτά τα δύο αλληλοεξαρτώνται;; :confused:

Τεσπά, να μην ειναι χρυσό αυγό. Όλα τα άλλα παλεύονται

τι είναι χρυσό αυγό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δεν το σκέφτηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
λοιπόν κορίτσια εγώ κατάλαβα τι θέλετε
θέλετε κάποιον που να είναι καλό παιδί με συμπεριφορά αλητοπαιδου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χαχαχα πέθανα από τα γέλια μόλις το είδα:hehe:
Μόνο μην σε σέρνει και πορείες και στα πρήζει με την αναρχία. :P:redface:
Μάλλον το αντίθετο θα γίνεται μικρό μου :hehe:(μην νευριάζεις με το μικρό,το λέω σε όσους συμπαθώ :P)
Δε διαφωνώ. Απλώς τα περισσότερα κορίτσια θέλουν γουτσου-γουτσου και όχι κήρυγμα. :P
Εγώ είμαι λιγάκι μαζόχα:whistle: και γουστάρω κήρυγμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μάλιστα Μαζόχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top