[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Να με συγχωράς, αλλά και τα κοριτσάκια το κάνουν αυτό , ίσως και πιο συχνά από μας :P

Δεν διαφωνώ, όλα τα κορίτσια είμαστε λίγο πολύ πολυλογούδες, αλλά αυτό είναι στην φύση μας. Τα αγόρια πρέπει να μην μιλάνε τόσο, ώστε να υπάρχει μια ισορροπία πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ποσο χαιρομαι που 1) υπαρχει ακομα ελπιδα στα παιδι της ηλικιας μας, εχω βαρεθει να κοντραρομαι με χρυσαυγιτες οπου καθε εποικοδομητικη και ειρηνικη συζητηση καταληγει σε απειλες για την σωματικη μου ακαιραιοτητα και 2)που βλεπω οτι (ευτυχως !) υπαρχουν κοριτσια που θεωρουν και τις τετοιας μορφης αντιληψεις αποκρουστικες στο αντιθετο φυλο :clapup: :clapup:
Ευχαριστώ για τα λόγια σου.:D
Η αλήθεια είναι ότι αυτό που μου τη σπάει με τη Χ.Α είναι οι οπαδοί της καθώς είναι μερικά αμόρφωτα 20χρονα που θέλουν να βγουν ψαγμένοι τη στιγμή που΄χουν IQ ραδικιού.:P
Συν τοις άλλοις,εγώ αν δε φοβόμουν για τη σωματική μου ακεραιότητα (λόγω του ότι είμαι κοντή :P) νομίζω ότι θα έβριζα ευθαρσώς ΧΑίτες.

Ο Κασιδιάρης μιλάει σχετικά καλά. Χώνει και δυο τρεις φάπες όποτε πρέπει :hmm:
Μάλλον δεν έχεις δει κοπέλα να παίζει ξύλο.:whistle:
όμως πετάει και νερά
άμα πετάξει κανά νερό και με κάνει λούτσα μες το χειμώνα θα φάει πολύ ξύλο :mad:
Ναι,ενώ αν αρχίσει να σου λέει όλες αυτές τις προπαγανδιστικές αηδίες δε θα τον έδερνες.:P
Να με συγχωράς, αλλά και τα κοριτσάκια το κάνουν αυτό , ίσως και πιο συχνά από μας :P
Ναι.
Μάλλον δεν έχεις τύχει σε συνομιλία αογριών για after shaves.:whistle:

Δεν διαφωνώ, όλα τα κορίτσια είμαστε λίγο πολύ πολυλογούδες, αλλά αυτό είναι στην φύση μας. Τα αγόρια πρέπει να μην μιλάνε τόσο, ώστε να υπάρχει μια ισορροπία πιστεύω.
Μα,δεν μπορώ να μιλάω μόνο εγώ.:pfff:
Ναι είμαι πολυλογού.
Δε λέω να μη βάζει γλώσσα μέσα του αλλά εκτός από το "ναι,ναι" αν δε λέει και κάτι νιώθω λες και μιλάω στο αρκουδάκι που βάζω και κάθεται δίπλα μου και του λέω τη θεωρία Φυσικής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μα,δεν μπορώ να μιλάω μόνο εγώ.:pfff:
Ναι είμαι πολυλογού.
Δε λέω να μη βάζει γλώσσα μέσα του αλλά εκτός από το "ναι,ναι" αν δε λέει και κάτι νιώθω λες και μιλάω στο αρκουδάκι που βάζω και κάθεται δίπλα μου και του λέω τη θεωρία Φυσικής.:P

Εντάξει, δεν λέω να είναι και έτσι, αλλά πραγματικά δεν αντέχεται αν μιλάει συνεχώς, σε σημείο που δεν αφήνει τον άλλο να πει κουβέντα. Δεν ξέρω, εμένα μου αρέσει να είναι μετρημένο το αγόρι στα λόγια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εντάξει, δεν λέω να είναι και έτσι, αλλά πραγματικά δεν αντέχεται αν μιλάει συνεχώς, σε σημείο που δεν αφήνει τον άλλο να πει κουβέντα. Δεν ξέρω, εμένα μου αρέσει να είναι μετρημένο το αγόρι στα λόγια του.
Εε ναι,νταξ.
Απλώς αν είναι το αγόρι μου να μην έλεγε τίποτε προτιμώ τον αρκούδο που του λέω τα μαθήματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ναι.
Μάλλον δεν έχεις τύχει σε συνομιλία αογριών για after shaves.:whistle:


Καλά, για ποδόσφαριο/μπάσκετ να δεις.. Ποια after shaves μου λες τώρα; :hehe:
Εννοείς συζήτηση για after shave μπροστά σε κοπέλα ή με κοπέλα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για ΛοΛ να δείτε!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Για κώλους περαστικών να δείτε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά, για ποδόσφαριο/μπάσκετ να δεις.. Ποια after shaves μου λες τώρα; :hehe:
Εννοείς συζήτηση για after shave μπροστά σε κοπέλα ή με κοπέλα; :P
Και τα δύο.:P
Και που να δεις να τα ψεκάζονται. Αυτά τα axe είναι αίσχος.

Ναι, μόνο περαστικών...:whistle:
:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

Και που να δεις να τα ψεκάζονται. Αυτά τα axe είναι αίσχος.


Εγώ τρελαίνομαι για αντρικές κολώνιες γενικά.. :redface:
Ό,τι και να'ναι με τρελαίνει :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ τρελαίνομαι για αντρικές κολώνιες γενικά.. :redface:
Ό,τι και να'ναι με τρελαίνει :redface::redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Να μην είναι λιγούρι βασικά...χθες μου την έπεσε ένας τέτοιος τα νεύρα μου κρόσια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Να αλλά όσοι είναι καλοί με χιούμορ μπαίνουν στο κοινό friend zone.
Μετά βγαίνουν οι κοπέλες με ψευτόμαγκες, τα χαλάνε και μετά ρωτάνε που είναι τα καλά παιδιά...

Στο friend zone, εκεί είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Να αλλά όσοι είναι καλοί με χιούμορ μπαίνουν στο κοινό friend zone.
Μετά βγαίνουν οι κοπέλες με ψευτόμαγκες, τα χαλάνε και μετά ρωτάνε που είναι τα καλά παιδιά...

Στο friend zone, εκεί είναι :D

συνέχισε κι άλλο το γνωστό στερεότυπο, μπορείς :D
όταν απλά δεν υπάρχει χημεία ή η κοπέλα δεν αισθάνεται το ίδιο με το αγόρι, είναι προτιμότερο να του πει ναι? για ποιο λόγο?
επίσης, στο friendzone γίνεται και το αντίστροφο (το αγόρι ν' απορρίπτει ερωτικά την κοπέλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Τώρα εντάξει. Σαν να ζούμε σε άλλο πλανήτη. :P
Πόσες φορές έχει μπει κοπέλα σε friendzone;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και στην τελική ρε παιδιά κάναμε το friendzone καραμέλα και καλά για τα "σωστά" παιδιά (αγόρια και κορίτσια). Αλλά συγγνώμη αν αντιμετωπίζετε τον άνθρωπο απέναντί σας όπως και κάποιον/α πολύ καλό/ή φίλο/η, αν το μόνο που εισπράττει είναι ότι τα πάτε πολύ καλά σαν φίλοι, αν δεν επιδιώκετε να κάνετε αυτό το βήμα το παραπάνω και σας τρώει η δειλία ή ό,τι άλλο,να μυρίσει τα δάχτυλά του/της και να πει "Χμμ. Μήπως με γουστάρει επειδή είναι πολύ περίεργο να έχω παρέες από το αντίθετο φύλο"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Δεν υπάρχει friendzone. Υπάρχουν δειλοί άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top