[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το θέλετε και σε συσκευασία δώρου; Έχουμε κάτι ωραία ροζ περιτυλίγματα, κατευθείαν από έναν που δούλευε ευνούχος στο παλάτι.

Ρε κάφρε, απαντάς πόσες σελίδες μετά μόνο και μόνο για να "μου την πεις" ; Ήμαρτονννννννννν Ζωρζ.

Εγώ εμμένω στις απόψεις μου. Και να πω την αμαρτία μου, έτσι για να πηγαίνω κόντρα στα τσουβαλιάσματά σας, ποτέ δεν έχω (όχι κάνει σχέση εννοείται) ΟΥΤΕ ΚΑΝ φλερτάρει με "κακό παιδί". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
να ειναι ο ευατος του να εχει εξυπνο χιουμορ και πανω απ'ολα να ειναι αντρας με τα ολα του και οχι ψευτομαγκας

εμένα περιγράφεις τώρα :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,854 μηνύματα.
Αν ήξεραν και οι γυναίκες και οι άντρες τι ακριβώς θέλουν ο ένας από τον άλλο, κανένας δεν θα χώριζε..Μέχρι τότε ας συνεχίσουμε το παίγνιο όπως τόσους αιώνες ανθρώπινης ύπαρξης. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μην τις ακούς. Η πράξη δείχνει ότι συνήθως θέλουν ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που λένε. Το λέει και το ΤΡΑΓΟΥΔΙ . . .
Σοβαρά πιστεύεις τώρα εσύ ότι δίνω σημασία στο τι υποστηρίζει λεκτικώς η κάθε μία εδώ μέσα; Ακόμα κι εσένα τρόλλαρα, τέτοιο level up; :P Εγώ πάλι συμφωνώ με την Δαλιδά. Υποστηρίζει αυτό που "πρέπει" να υποστηρίξει, κι ας μην το πιστεύει. Είναι οι κοινωνικοί κανόνες που πρέπει να ακολουθείτε εσείς.

Λευτεριά στην Δαλιδά, λοιπόν. Μην την λιθοβολείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σοσιοπαθς. Σοσιοπαθς εβριγουερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
λοιπον...............
καλλιτέχνης (είναι κάπως γοητευτικό,ειδικά αν παίζει κιθάρα)
έξυπνος και μορφωμένος
ειλικρινής
γλυκούλης
πεισματάρης
αστείος
πιστός(σε φίλους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Νομίζω το σημαντικότερο είναι να είναι απόλυτα ειλικρινής. Αν είναι θα μάθεις αν σου ταιριάζει ο χαρακτήρας του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Όταν λέτε ''απόλυτα ειλικρινής'' εννοείτε να έρθει μια μέρα και να σας πει,λόγου χάρη, ''Ηλιαχτίδα μου,μήπως είσαι λίγο γκρινιάρα;'' :worry:

Εκεί τί θα γίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Όταν λέτε ''απόλυτα ειλικρινής'' εννοείτε να έρθει μια μέρα και να σας πει,λόγου χάρη, ''Ηλιαχτίδα μου,μήπως είσαι λίγο γκρινιάρα;'' :worry:

Εκεί τί θα γίνει;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Βεβαίως! Είμαι υπέρμαχος της ειλικρίνειας, και πάντα λέω αυτά που αισθάνομαι είτε είναι το πιο θετικό πράγμα στον κόσμο είτε το χειρότερο. Το να μου μιλούν για τα ενδεχόμενα ελαττώματα μου, με βοηθά να τα διορθώσω και να γίνω καλύτερος άνθρωπος.
Όσο για το τι θα έκανα στην συγκεκριμένη περίπτωση, θα το συζητούσα μαζί του θα του ζητούσα συγγνώμη εφόσον είχε δίκιο και θα προσπαθούσα να μην επαναληφθεί από μέρος μου το ίδιο λάθος.
Και όχι δεν θα ήθελα να με καλοπιάσει με ηλιαχτίδες κλπ. Με ηρεμία και ειλικρίνεια να μου εξηγήσει που έσφαλα. Αυτό. Όπως θα έκανα και εγώ αντίστοιχα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Λάθος παράθεση, για Polymnia πήγαινε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Βεβαίως! Είμαι υπέρμαχος της ειλικρίνειας, και πάντα λέω αυτά που αισθάνομαι είτε είναι το πιο θετικό πράγμα στον κόσμο είτε το χειρότερο. Το να μου μιλούν για τα ενδεχόμενα ελαττώματα μου, με βοηθά να τα διορθώσω και να γίνω καλύτερος άνθρωπος.
Όσο για το τι θα έκανα στην συγκεκριμένη περίπτωση, θα το συζητούσα μαζί του θα του ζητούσα συγγνώμη εφόσον είχε δίκιο και θα προσπαθούσα να μην επαναληφθεί από μέρος μου το ίδιο λάθος.
Και όχι δεν θα ήθελα να με καλοπιάσει με ηλιαχτίδες κλπ. Με ηρεμία και ειλικρίνεια να μου εξηγήσει που έσφαλα. Αυτό. Όπως θα έκανα και εγώ αντίστοιχα.
:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Άσχημα. Και να είναι βασταγερός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι... Αν δεν αντιλαμβάνεσαι ότι υπάρχουν άνθρωποι που συμπεριφέρονται με αυτό τον τρόπο,( σε όλες τους τις σχέσεις πχ οικογενειακές, ερωτικές, φιλικές κλπ), προφανώς δεν συναναστρέφεσαι με τέτοια άτομα. :( Ή εσύ δεν ψάχνεις σωστά να βρείς τέτοιους χαρακτήρες, ή αυτοί σε απορρίπτουν για προφανείς λόγους ή απλά δε σου αρέσει η ειλικρίνεια και όσα πηγάζουν από αυτήν.:hmm:΄
Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Να μην εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του, να μην πουλαει μαγκια και να μην κανει φιγουρα. Να εινια χαμηλων τονων γενικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι... Αν δεν αντιλαμβάνεσαι ότι υπάρχουν άνθρωποι που συμπεριφέρονται με αυτό τον τρόπο,( σε όλες τους τις σχέσεις πχ οικογενειακές, ερωτικές, φιλικές κλπ), προφανώς δεν συναναστρέφεσαι με τέτοια άτομα. :( Ή εσύ δεν ψάχνεις σωστά να βρείς τέτοιους χαρακτήρες, ή αυτοί σε απορρίπτουν για προφανείς λόγους ή απλά δε σου αρέσει η ειλικρίνεια και όσα πηγάζουν από αυτήν.:hmm:΄
Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση!:)

φιλικα και χωρις παρεξηγηση μαθε ποτε ο αλλος σε καμει πλακα και ποτε οχις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
φιλικα και χωρις παρεξηγηση μαθε ποτε ο αλλος σε καμει πλακα και ποτε οχις :P

Συγγνώμη, δεν το κατάλαβα πως ήταν αστείο αυτό με την εικόνα:) Νόμιζα ότι όντως αμφέβαλες...Σόρρυ και πάλι αν σε προσέβαλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Να ειναι ειλικρινης, να εχει χιουμορ και να κανει ΑΥΤΟΣ το πρωτο βημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top