Κοινωνιολογία και παπαγαλία

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα εγραψα ολα, αλλα μου ξεφυγαν αρκετες λεξεις.. δεν μπορω να το μαθω αυτο το βιβλιο αυτολεξει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εσυ;
Δεν πειράζει... Αν τα έγραψες όλα κοντά στο βιβλίο ένα 16-17 είναι σίγουρο... Και εγώ τα έγραψα όλα εκτός από τον τρίτο τύπο κοινωνικής διαστρωμάτωσης του Βέμπερ και έναν τρόπο του κοινωνικού κράτους...
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
στο Σ/Λ το γ ηταν λιγο παγιδα νομιζω
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα εγραψα ολα, αλλα μου ξεφυγαν αρκετες λεξεις.. δεν μπορω να το μαθω αυτο το βιβλιο αυτολεξει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εσυ;
Εσείς στον κοντ γράψατε και αυτά που λέει από πάνω και στο τέλος? Εγώ έγραψα μόνο τα τρία στάδια, λέτε να μου κόψουν?
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εσείς στον κοντ γράψατε και αυτά που λέει από πάνω και στο τέλος? Εγώ έγραψα μόνο τα τρία στάδια, λέτε να μου κόψουν?
και εγω αυτα εγραψα, αυτο ζητουσε.. αν ηθελαν και αλλα θα διατυπωναν διαφορετικα την ερωτηση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ενδεικτικες απαντησεις
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω αυτα εγραψα, αυτο ζητουσε.. αν ηθελαν και αλλα θα διατυπωναν διαφορετικα την ερωτηση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ενδεικτικες απαντησεις
Επίσης το πλουραλιστικό μοντέλο, την μαρξιστική κοινωνικοποίηση και τον κονστρουκτιβισμό τα έγραψα με δικά μου λόγια, πολύ κοντά στο βιβλίο ωστόσο... Λέτε να μου κόψουν?
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Επίσης το πλουραλιστικό μοντέλο, την μαρξιστική κοινωνικοποίηση και τον κονστρουκτιβισμό τα έγραψα με δικά μου λόγια, πολύ κοντά στο βιβλίο ωστόσο... Λέτε να μου κόψουν?
και εγω, λογικα κατι θα κοψουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τεσπα οτι εγινε, εγινε ας μην τα σκεφτομαστε, θα μαθουμε με σιγουρια σε λιγες εβδομαδες
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αμα δεν ειναι με τη λογικη της ιστοριας τοτε δεν νομιζω ουτε εγω οτι θα κοψουν
Δεν είναι με την λογική της ιστορίας... Τέλος πάντων, πάμε τώρα για το 18αρακι της ιστορίας γιατί δεν σώζομαι
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδιά, τα ίδια με εσάς. και τα περισσότερα με δικά μου λόγια, τι θέματα ήταν αυτά, για τελευταία φορά? τρία δύσκολα, τα πιο δύσκολα του βιβλίου κατεμε, σε ένα διαγώνισμα.... 18,εγω προσωπικα, ιστορία με αυτό το διάβασμα που έκανα φέτος, αποκλείεται. αν μου έλεγες για άλλες χρονιές ναι. φέτος ξεφυγα. με έχει παρει απο κατκατω. μακάρι να πεσουν οι βάσεις, εκεί ελπίζω, αλλιώς οκ. bye
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

σκατα με φραουλες, εν ολίγοις
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδιά, τα ίδια με εσάς. και τα περισσότερα με δικά μου λόγια, τι θέματα ήταν αυτά, για τελευταία φορά? τρία δύσκολα, τα πιο δύσκολα του βιβλίου κατεμε, σε ένα διαγώνισμα.... 18,εγω προσωπικα, ιστορία με αυτό το διάβασμα που έκανα φέτος, αποκλείεται. αν μου έλεγες για άλλες χρονιές ναι. φέτος ξεφυγα. με έχει παρει απο κατκατω. μακάρι να πεσουν οι βάσεις, εκεί ελπίζω, αλλιώς οκ. bye
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

σκατα με φραουλες, εν ολίγοις
Η ιστορία είναι πιο εύκολη από την κοινωνιολογία ρε παιδιά... Η κοινωνιολογία έχει δύσκολους όρους... Πολιτικούς
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ούτε εγώ τα πήγα καλά πιστεύω ευνοϊκά πως έγραψα ένα 12. Πιστεύω ότι ήταν δύσκολα τα θέματα σχετικά. Γενικά είμαι απογοητευμένη γιατί προσπάθησα πολύ. Αλλά ήμουν και άτυχη πολύ. Τέλος πάντων. Ας ελπίσουμε και στην ιστορία μπας και καταφέρουμε κάτι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα στην ιστορία με τρομάζουν οι συνδυαστικες.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε εγώ τα πήγα καλά πιστεύω ευνοϊκά πως έγραψα ένα 12. Πιστεύω ότι ήταν δύσκολα τα θέματα σχετικά. Γενικά είμαι απογοητευμένη γιατί προσπάθησα πολύ. Αλλά ήμουν και άτυχη πολύ. Τέλος πάντων. Ας ελπίσουμε και στην ιστορία μπας και καταφέρουμε κάτι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα στην ιστορία με τρομάζουν οι συνδυαστικες.
Υπάρχουν στο ίντερνετ συνδυαστικες που μπορείς να βρεις! Δεν είναι και πολλές ❤️ ωραία ήταν τα θέματα κοινωνιολογίας πλην της σχολής του κονστρουκτιβισμού...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Υπάρχουν στο ίντερνετ συνδυαστικες που μπορείς να βρεις! Δεν είναι και πολλές ❤️ ωραία ήταν τα θέματα κοινωνιολογίας πλην της σχολής του κονστρουκτιβισμού...
Νεφελη , τι σημαινει constructive στην κοινωνιολογια ? ραδιουργος , ιντρικαδορος?
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
τουλάχιστον, από όσο ακούω, το μεγαλύτερο μέρος των παιδιών δεν έγραψαν καλά. ας ελπίσουμε στη μείωση βάσεων
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εδώ μέσα όλοι λένε ότι έγραψαν καλά!! Ακούς κάτι άλλο εσύ;;; Εγώ μετά την τόση κούραση ( αϋπνία- απογοήτευση) δεν έχω κουράγιο να ξεκινήσω ακόμη ιστορία.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ μέσα όλοι λένε ότι έγραψαν καλά!! Ακούς κάτι άλλο εσύ;;; Εγώ μετά την τόση κούραση ( αϋπνία- απογοήτευση) δεν έχω κουράγιο να ξεκινήσω ακόμη ιστορία.
Γιατί απογοήτευση? Τα έγραψες όλα? Θέμα τύχης είναι...
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Όχι δεν τα έγραψα όλα. Δεν ήξερα δύο ερωτήσεις, και έγραψα δικές μου απόψεις.. ελπίζω να εκτιμηθεί το κριτικό μου πνεύμα!!!!
 
Top