Κοινωνιολογία και παπαγαλία

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Παιδιά όλα τα μαθήματα αυτής της κατεύθυνσης θέλουν παπαγαλία !!! Δυστυχώς με.βάση το βιβλίο πηγαίνουν και κατά πόσο κοντά ή μακρυά είσαι....
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Στα αρχαία πρέπει να ξέρεις μετάφραση, ερμηνευτικά και εισαγωγή απέξω συν κανόνες γραμματικής ανώμαλα ρήματα, λεξιλόγιο αρχαίες λέξεις.....
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Στα αρχαία πρέπει να ξέρεις μετάφραση, ερμηνευτικά και εισαγωγή απέξω συν κανόνες γραμματικής ανώμαλα ρήματα, λεξιλόγιο αρχαίες λέξεις.....
την μεταφραση την εχουν βγαλει και η εισαγωγη ειναι Σ/Λ αντιστοιχηση αρα δεν θα το ελεγα παπαγαλια
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω θα κατσω, ισως κοιμηθω 2-3 ωρες για να μπορεσω να γραψω
Ναι δεύτερη φορά δίνω... Ρε παιδιά μη ξενυχτάτε... Το ξενύχτι μπορεί να αποβεί μοιραίο... εγώ πέρυσι ξενύχτησα στην ιστορία και κοιμόταν το μυαλό μου
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
παιδια στη σελιδα 153 αυτα που λεει για τη Σουηδια τα διαβασατε; δεν προλαβαινω..
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
παιδια στη σελιδα 153 αυτα που λεει για τη Σουηδια τα διαβασατε; δεν προλαβαινω..
όχι καλέ, μία ανάγνωση που, ΑΝ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟΥ, να ξέρουμε πανω κάτω τι μας γίνεται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι δεύτερη φορά δίνω... Ρε παιδιά μη ξενυχτάτε... Το ξενύχτι μπορεί να αποβεί μοιραίο... εγώ πέρυσι ξενύχτησα στην ιστορία και κοιμόταν το μυαλό μου
συμφωνώ αλλά έχω το 1 και το 3 ακόμη, δεν γίνεται....
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Στο μυαλό είναι όλα! Με τρεις ώρες ύπνο μια χαρά είμαστε. Χεχε. Οι συνέπειες από το ξενύχτι βγαίνουν μετά τι μια το μεσημέρι!! 🤭🤭
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
δεν ξέρω για εσάς εγώ όταν διαβάζω, παράλληλα, σκέφτομαι αν θα ανέβουν οι βάσεις της σχολής μου και θέλω να βάλω τα κλάματα. θα βγει, άραγε, κάπου όλο αυτό!? :(
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ξέρω για εσάς εγώ όταν διαβάζω, παράλληλα, σκέφτομαι αν θα ανέβουν οι βάσεις της σχολής μου και θέλω να βάλω τα κλάματα. θα βγει, άραγε, κάπου όλο αυτό!? :(
Παιδιά όσο πιο πολύ τα διαβάζετε τόσο περισσότερο θα τα ξεχνάτε...
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
διαβαζει κανεις ακομα;
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
προλαβαινεις να τα κανεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω εκανα το 6 κ 7 σημερα [ειχα καιρο να τα κανω] και τωρα δεν θυμαμαι τιποτα.. θα τα ξαναδω
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
προλαβαινεις να τα κανεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω εκανα το 6 κ 7 σημερα [ειχα καιρο να τα κανω] και τωρα δεν θυμαμαι τιποτα.. θα τα ξαναδω
Δεν θέλω να μείνω άυπνη 😂 τώρα ότι έμαθα έμαθα
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω ακόμη, δεν αντέχω να τα λέω απ' έξω αλλά τα διαβάζω συνέχεια.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ διαβάζω ακόμη, δεν αντέχω να τα λέω απ' έξω αλλά τα διαβάζω συνέχεια.
Παιδιά μην αγχώνεστε... Εύκολα θα βάλουν και δεν τα θέλουν αυτολεξεί... Έχω ακούσει παιδιά που τα γράψανε με δικά τους λόγια, κοντά στο κείμενο και έγραψαν πάνω από 16
 

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το πήγαινα και εγω σερί αλλα δεν εχω καθολου δυνάμεις
 

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω ακόμη, δεν αντέχω να τα λέω απ' έξω αλλά τα διαβάζω συνέχεια.
και εγω το ιδιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αγχονομαι πολυ για το Δ.. φοβαμαι δεν θα θυμηθω που ειναι ενω το ξερω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top