Κλείνουν τα σχολεία και τα πανεπιστήμια λόγω κορονοϊού για 14 μέρες

Συμφωνείτε με αυτή την απόφαση του υπουργείου Υγείας;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 69)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Καλό ΣΚ.
Ναι λογικό είναι, αλλιώς η φυσική παρουσία και αλλιώς η διαδικτυακή. Δεν έχω κάνει ποτέ εξαε, αλλά θεωρώ πως η φυσική δεν συγκρίνεται με καμία άλλη μέθοδο, ίσως να κάνω λάθος. Ναι ισχύει και στην φυσική εντάξει, σε εμάς πατάγανε λίγοι στο μάθημα και εάν ήταν πολλοί, παρακολουθούσαν ελάχιστοι. Οπότε λίγο πολύ μία η άλλη είναι! Κοίτα πιστεύω να γίνει Ιούλη η Σεπτέμβρη, δεν νομίζω να γίνει Ιούνιο. Αλλά θα γίνει δεν μπορώ, όπως και οι πανελλήνιες... Λένε ότι ίσως να έχουμε 2ο κύμα από χειμώνα και σκέφτομαι εάν έχουμε, εάν θα ξανά κλειστούμε σε καραντίνα και αν κλειστούμε αν τελικά θα γίνουν κατατακτήριες εξετάσεις που προετοιμάζομαι. :redface:



Καλησπέρα <3
ω πάνω σε τι μεταπτυχιακό κάνεις; Ναι καταλαβαίνω τι λες ....
Κοινωνική εργασία για το ΠΑΔΑ. Θέλω τόσο πολύ να μπω, που έχω ψάξει ΠΣ, το μεταπτυχιακό του τμήματος που θέλω να κάνω και γενικά μου αρέσει πάρα πολύ :give_rose:
Διοίκηση Τεχνολογίας και Καινοτομίας TUC. Καλή επιτυχία με τις κατατακτηριες, νομίζω η χαρά της επιτυχίας είναι μεγαλύτερη από τις πανελλήνιες. Δεν νομίζω να αλλάξει η ημερομηνία εξετάσεων.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Διοίκηση Τεχνολογίας και Καινοτομίας TUC. Καλή επιτυχία με τις κατατακτηριες, νομίζω η χαρά της επιτυχίας είναι μεγαλύτερη από τις πανελλήνιες. Δεν νομίζω να αλλάξει η ημερομηνία εξετάσεων.

Ωωω πολύ ενδιαφέρον φαίνεται και έχει προοπτικές. Όχι, δεν θα το έλεγα σε καμία περίπτωση. Η επιτυχία είτε σε πανελλήνιες είτε σε κατατακτήριες είναι αναλόγου μεγέθους, παρά το διαφορετικό επίπεδο δυσκολίας και τον τρόπο εξετάσεων για την εισαγωγή στην σχολή. Σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό και σε εσένα <3
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σε άλλα νέα, η τηλεκπαίδευση δε παλεύεται =|
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Ωωω πολύ ενδιαφέρον φαίνεται και έχει προοπτικές. Όχι, δεν θα το έλεγα σε καμία περίπτωση. Η επιτυχία είτε σε πανελλήνιες είτε σε κατατακτήριες είναι αναλόγου μεγέθους, παρά το διαφορετικό επίπεδο δυσκολίας και τον τρόπο εξετάσεων για την εισαγωγή στην σχολή. Σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό και σε εσένα <3
Μηπως να περίμενες πρώτα να βγει η υλη πάντως; γιατι σήμερα ανακοινώθηκε η υλης τής ψυχολογίας ΑΠΘ κι εγιναν ριζικες αλλαγες μετα απο χρονια😮
και σε θυμήθηκα😅
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μηπως να περίμενες πρώτα να βγει η υλη πάντως; γιατι σήμερα ανακοινώθηκε η υλης τής ψυχολογίας ΑΠΘ κι εγιναν ριζικες αλλαγες μετα απο χρονια😮
και σε θυμήθηκα😅
Καθήστε πρώτα να δούμε πότε θα αρχίσει η εξεταστική του κάθε τμήματος
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μηπως να περίμενες πρώτα να βγει η υλη πάντως; γιατι σήμερα ανακοινώθηκε η υλης τής ψυχολογίας ΑΠΘ κι εγιναν ριζικες αλλαγες μετα απο χρονια😮
και σε θυμήθηκα😅

Δεν νομίζω να είμαι τόσο άτυχη, τι στο καλό. :D Το ρισκάρω ότι το παίζω, αλλά δεν νομίζω να αλλάξει ειδικά φέτος. Αυτή θα ανακοινωθεί τέλη Μαιου, καλύτερα να τραβάω τα μαλλιά μου για κάτι που διάβασα ενω ηταν εξω παρά για κατι που ηταν εντος...
 

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν είναι σχετικό με το θεμα αλλα μιας που αναφερεστε σε κατατακτηριες...γνωριζετε αν θα υπάρξει αναβολη λογω συνθηκων στην ημερομηνια των κατατακτηριων για το 2020?Πχ απο νοεμβριο - δεκεμβριο του 2020 να πανε πιο μετα? Η πιο πριν?
(Ειμαστε σε θεμα που αφορα τις πανελλήνιες και αναφερομαι σε κατατακτηριες οποτε ζητω συγνωμη απο τους μαθητές που τραβούν τοσο άγχος αυτο το καιρο).
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν είναι σχετικό με το θεμα αλλα μιας που αναφερεστε σε κατατακτηριες...γνωριζετε αν θα υπάρξει αναβολη λογω συνθηκων στην ημερομηνια των κατατακτηριων για το 2020?Πχ απο νοεμβριο - δεκεμβριο του 2020 να πανε πιο μετα? Η πιο πριν?
(Ειμαστε σε θεμα που αφορα τις πανελλήνιες και αναφερομαι σε κατατακτηριες οποτε ζητω συγνωμη απο τους μαθητές που τραβούν τοσο άγχος αυτο το καιρο).

Καλησπέρα. Αυτήν την απορία έχω και εγώ να σου πω την αλήθεια, και το φοβάμαι μην αναβληθούν ή και να μην ακυρωθούν για φέτος, σε ενδεχόμενο εμφάνισης 2ου κύματος από χειμώνα και μπούμε σε καραντίνα. :/ Δεν ξέρω εάν συμφέρει να μπουν πιο πριν από πολλές απόψεις, εάν πρόκειται να αλλάξουν ημερομηνία. Πάντως ξέρω ότι το ΠΑΔΑ στο οποίο δίνω εξετάσεις κατατακτήριες για ένα τμήμα από έναν καθηγητή ότι κατά 99% θα ανοίξει ξανά από Σεπτέμβρη για εξεταστική και γενικότερα!
 

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πιο πριν το βρισκω πολυ δυσκολο να μεταφερθούν. Λογικα θα κινηθουν στα ίδια πλαισια ισως και λιγο πιο μετα. Ειναι και νωρις ακομα να πουν. Ουτε αυτοι ξέρουν. Αναμενουμε οποτε.
Οκ σε ευχαριστω για την απαντηση.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
[
Δεν νομίζω να είμαι τόσο άτυχη, τι στο καλό. :D Το ρισκάρω ότι το παίζω, αλλά δεν νομίζω να αλλάξει ειδικά φέτος. Αυτή θα ανακοινωθεί τέλη Μαιου, καλύτερα να τραβάω τα μαλλιά μου για κάτι που διάβασα ενω ηταν εξω παρά για κατι που ηταν εντος...


Για την ψυχολογία αλλαξαν τα δυο απο τα τρία μαθήματα😮😮😮
Εύχομαι πραγματικά η δικια σου να μην αλλαξει καθόλου♥️♥️♥️♥️
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
[


Για την ψυχολογία αλλαξαν τα δυο απο τα τρία μαθήματα😮😮😮
Εύχομαι πραγματικά η δικια σου να μην αλλαξει καθόλου♥♥♥♥

Το ελπίζω θέλω να μείνω αισιόδοξη γιατί συνήθως τέλη Μαϊου ανακοινώνεται ...
Όλα θα πάνε καλά αλλά και να μην πάνε θα τα κάνουμε εμείς <3
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις μπήκα να χαζέψω λίγο από την παλιά μου σχολή μάθημα που γίνεται live στο delos. Είναι τουλάχιστον καταθλιπτικό πραγματικά, να βλέπω τον καθηγητή να μιλάει σε μια κάμερα στο ταβάνι, χωρίς καν να βλέπει ένα διαδραστικό τσατ με ανταπόκριση από τους φοιτητές. Δεν άντεξα να κάτσω και το έκλεισα στο λεπτό.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Μόλις μπήκα να χαζέψω λίγο από την παλιά μου σχολή μάθημα που γίνεται live στο delos. Είναι τουλάχιστον καταθλιπτικό πραγματικά, να βλέπω τον καθηγητή να μιλάει σε μια κάμερα στο ταβάνι, χωρίς καν να βλέπει ένα διαδραστικό τσατ με ανταπόκριση από τους φοιτητές. Δεν άντεξα να κάτσω και το έκλεισα στο λεπτό.

Σκέψου ότι σε κάποια μαθήματα αυτό συμβαίνει άνευ κορωνοϊού και χωρίς να υπάρχει και κάμερα στο ταβάνι...
 

Τζενη Σ

Νεοφερμένος

Η Τζενη Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα,τι πιστεύετε θα γινει με το άνοιγμα των σχολείων;Όσοι είναι άρρωστοι θα μπορούν να Πανε;Επισης όσοι έχουν στην οικογένεια τους άτομο με ευπαθή ομαδα θα μπορούν;
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλησπερα,τι πιστεύετε θα γινει με το άνοιγμα των σχολείων;Όσοι είναι άρρωστοι θα μπορούν να Πανε;Επισης όσοι έχουν στην οικογένεια τους άτομο με ευπαθή ομαδα θα μπορούν;
Καλησπέρα, αποκλείεται ένας μαθητής που είναι άρρωστος να τον αφήσουν να πάει σχολείο, εκτός αν ο ίδιος ο μαθητής το θελήσει, αψηφώντας την υγεία των άλλων. Σίγουρα θα υπάρχει σχετική οδηγία με τις απουσίες, ότι αν είσαι άρρωστος δεν μετράνε. Έχουν πει ότι αν κάποιος μαθητής ζει με ευπαθή ομάδα στο σπίτι, ή είναι ο ίδιος, δεν είναι υποχρεωτικό να πάει. Μακάρι τις επόμενες εβδομάδες να βγει κάτι πιο συγκεκριμένο.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Κούλη κνίτη πάρε μας το σπίτι

Ο εγκλεισμός του Koύλη έχει τρελάvει τον κόσμo!


(ανώνυμος Έλληνας)
 

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Πρακτικές ΟΑΕΔ ακόμα περιμένουμε...
Μην μας κάνει καμμιά λαδιά ο εργοδότης φοβάμαι
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top