Κινούμενα σχέδια

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα το Μαρσουπιλαμί; (κάπως έτσι τέλος πάντων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οχι δεν υπαρχει

τα βαριεμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα το Μαρσουπιλαμί; (κάπως έτσι τέλος πάντων)

που το θυμηθηκες???:D
το εβαζε στο αλτερ πριν κατι χρονια!
υπαρχουν σε video club καποια επεισοδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θυμαμαι παλια εβλεπα ενα παρα πολυ ωραιο παιδικο που λεγεται rocket power αλλα εκεινο το καναλι μετα απο καιρο δεν το ξαναεδιξε:nono::mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex22

Νεοφερμένος

Ο alex22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ειμαι καινουριος και θα ηθελα τη βοηθεια σας. ψαχνω απεγνωσμενα 2 παλια παιδικα, το 1 ηταν με κατι ομαδες ποδοσφαιρου οπου ηταν ενας που εκανε το χτυπημα αλμπατρος. το 2 ηταν με 2 ξανθιες οπου η μια ηταν κακια και η αλλη καλη και λεγαν κατι για βασιλισσες 1000 χρονων, και για συντελεια του κοσμου,please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω κινούμενα σχέδια ΦΑΝΑΤΙΚΑ:jumpy::jumpy: άλλωστε όλοι μέσα μας είμαστε παιδιά και για να βρούμε και να γνωρίσουμε τον εαυτό μας έτσι πρέπει να μείνουμε...... Άρα ......Στρουμφάκια for ever:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ειμαι καινουριος και θα ηθελα τη βοηθεια σας. ψαχνω απεγνωσμενα 2 παλια παιδικα, το 1 ηταν με κατι ομαδες ποδοσφαιρου οπου ηταν ενας που εκανε το χτυπημα αλμπατρος. το 2 ηταν με 2 ξανθιες οπου η μια ηταν κακια και η αλλη καλη και λεγαν κατι για βασιλισσες 1000 χρονων, και για συντελεια του κοσμου,please.

Πρέπει να λες αυτά:

Ashita e free kick
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NWZOvb3ae-8[/ame]

Sennen Jouo
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4quzd6fWBMc[/ame]

Τα έδειχνε το New Channel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω κινούμενα σχέδια ΦΑΝΑΤΙΚΑ:jumpy::jumpy: άλλωστε όλοι μέσα μας είμαστε παιδιά και για να βρούμε και να γνωρίσουμε τον εαυτό μας έτσι πρέπει να μείνουμε...... Άρα ......Στρουμφάκια for ever:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

παλια τα στρουμφακια ηταν καλυτερα, τωρα εχει κατι καινουργια μωρα-στρουμφακια κ γενικα εχουν αλλαξει παρα πολλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex22

Νεοφερμένος

Ο alex22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ναι αυτα ειναι thanks για τη βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παλια τα στρουμφακια ηταν καλυτερα, τωρα εχει κατι καινουργια μωρα-στρουμφακια κ γενικα εχουν αλλαξει παρα πολλα....
Που τα έχει που τα έχει;;;; εγώ γιατι δεν τα βρίσκω;;; θέλω να τα δω:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
παλια τα στρουμφακια ηταν καλυτερα, τωρα εχει κατι καινουργια μωρα-στρουμφακια κ γενικα εχουν αλλαξει παρα πολλα....

Τα στρουμφάκια είναι απαίσια. Ποτέ δε μου άρεσαν. Πάντα άλλαζα κανάλι όταν τα εβαζε.
Προτιμούσα να βλεπω τον Άρθουρ.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=naWpnjZKjDs&feature=related[/ame]

Και τους Thundercats.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2Qd_IsxgAf8[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ΩΩΩΩ Αρθουρ, τι ειπες τωρα ρε Κανσας!
Τι ερωτας, τι πορωση, ειχα καει μικρη!
Μεμοριζ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χμ τελικα ειναι πολυ χοτ αυτη η μανα του αρθουρου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
γρια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Που τα έχει που τα έχει;;;; εγώ γιατι δεν τα βρίσκω;;; θέλω να τα δω:jumpy:

δε τα βαζει στο σταρ???
ετσι νομιζω...
θα το ψαξω κ θα σ πω!:xixi:
-----------------------------------------
Τα στρουμφάκια είναι απαίσια. Ποτέ δε μου άρεσαν. Πάντα άλλαζα κανάλι όταν τα εβαζε.
Προτιμούσα να βλεπω τον Άρθουρ.
https://www.youtube.com/watch?v=naWpnjZKjDs&feature=related

Και τους Thundercats.
https://www.youtube.com/watch?v=2Qd_IsxgAf8

αρθουρ κ εγω εβλεπα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί..Ποια η διαφορά τον Ανίμε με τα κινούμενα σχέδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ενα αλλο που εβλεπα ειναι η σαμπρινα η μαγισσα, αλλα τωρα πια δε το εχει καθολου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί..Ποια η διαφορά τον Ανίμε με τα κινούμενα σχέδια;

Αnime λεγονται απο τους δυτικους, τα κινουμενα σχεδια που φτιαχνονται στην Ιαπωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αααααα!!Το Πόκεμον τι θεωρείται δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top