Κινούμενα σχέδια

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δυστυχως,δεν θυμαμαι...Αυτο μαλλον ειναι κακο :hmm:
Παντως,ενα μοναδικο που εχει χαραχτει στην μνημη μου,επειδη μου θυμιζε εμενα και τον αδερφο μου,ηταν το Bolek κ Lolek :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω προτιμω τα απλα cartoon
ετσι bugs bunny κτλ!
anime δεν εχω δει ποτε αλλα προτιμω την κωμωδια απο τη δραση στα κινουμενα σχεδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
έχω συνδιάσει τα πρωινά το σαββατοκύριακο με τα κινούμενα σχέδια...δεν μπορώ αλλιως.....κ ειδικά αμα έχει LAZLO......!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Eγώ θεωρώ ότι εντάξει δεν είμαι και πολύ μεγάλη για να βλέπω αλλά αν κρίνουμε από τους σημμαθητές μου που δενβλέπει κανένας...Τεσπα. Είμαι κολλημένη με ντίσνευ πιξαρ και ντριμ γουοροκς.Και μπορώ να πω ότι κάποια τα καταλαβαίνω καλύτερα τώρα, ενοώ οικολογικά μυνήματα κλπ:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
dragonball, pokemon, digimon
αυτα δεν μου αρεσαν ποτε
οσο για:
αστυνομος σαινης
στρουμφακια
τομ και τζερρυ
looney tunes
μια φορα και ενα καιρο ηταν ο ανθρωπος
οι ανακαλυψεις
το διαστημα
η ζωη (και ολα της procidis)
Συλβαν
Κοκκινογενης
καθως και ολα τα disney
ελιωνα!!!!
θυμαται κανεις το disney club με το λυκουργο?
τι εχει γινει αυτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Βασικα τα κινουμενα σχεδια (καρτουν) δεν ειναι μονο παιδικα.
Υπάρχουν και κινούμενα σχέδια πορνό. Το ίντερνετ γεμάτο. Δεν βάζω όμως link γιατί.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evaggelia x

Νεοφερμένος

Η Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αχ παιδικά,πολύ μ'αρέσουν.:P:clapup:
Εκείνο που δεν χονεύω καθόλου μα καθόλου είναι: Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια!:confused::D

Υ.Γ: Παλιά τα ΣΚ έβαζα ξυπνητήρι πρωί πρωί για να σηκωθώ να δω παιδικά:redface::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εχουν αλλαξει πολυ τα κινουμενα σχεδια σε σχεση με παλια προς το χειροτερο (εννοω τα αμερικανικα γιατι τα ιαπωνεζικα παραμενουν στην κορυφη). Οταν κατεβηκα ελλαδα και ανοιξα την τηλεοραση να δω κανενα κινουμενο σχεδιο απογοητευτικα εντελως. Dora, arthur, κατι αλλα χαζοχαρουμενα πραγματακια και γενικα cartoon χωρις υποθεση και νοημα. Που ειναι τα ωραια cartoon που βλεπαμε παλια; He-man? Flintstones? Χελωνονιντζακια? Batman? Xmen? Garfield? Catdog? Στρουμφακια?
Ευτυχως που οι ιαπωνες βγαζουν ακομα παιδικα με δραση και χιουμορ και ευτυχως που υπαρχει και το ιντερνετ και τα βλεπουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Tον θυμάμαι τον Λυκούργο!! Λες για ένα που βάζανε στο Μέγκα εε?? Εγώ έβλεπα στρουμφάκια, γατόσκυλο, σέιλορ μουν, του disney όλα και ένα άλλο με κάτι κατασκόπους κορίτσια.. Σπάι Γκερλς.. δν 8υμάμαι πως λέγεται:P Α! Και μπέιμπι λούνεϊ τιούνs!!:D Τώρα βλέπω και Μπομπ..

Δεν μεγαλώνωωω μικρήη θα μείνω το δηλώνωωωωωωω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chainsaw

Νεοφερμένος

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Eγω εβλεπα γατοσκυλο,digimon,one piece,μπομπ ο μαστορας,dragonball,transformers,thundercats
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγω έβλεπα pokemon,digimon,baby looney tunes,γατοσκυλο αλλα το πιο αγαπημενο μου ηταν και ειναι το scooby doo!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Υπάρχουν και κινούμενα σχέδια πορνό. Το ίντερνετ γεμάτο. Δεν βάζω όμως link γιατί.......

Για τα echhi και hentai λες (πιο πολυ hentai).Ε και περα απο αυτο υπαρχουν ανιμε ολων των ειδων.Ο,τι και αν σκεφτεις και δεν υπρεβαλλω.Ακομα ανακαλυπτω ειδη.

Το He-man τι τελειο!Καλα που μου το θυμησες.Πρεπει να χω και δυο κασετες.Που να ναι αραγε;Οντως παντως ενω λατρευω τα κινουμενα σχεδια και απο οτι φαινεται δεν θα παψω μεχρι να πεθαινω πλεον ανοιγεις την τηλεοραση βλεπεις το προγραμμα και ολα ειναι κατι παραπανω απο βαρετα.Τουλαχιστον τα παλια ειχαν και καποια πλοκη,απεριοριστη πλακα και ωραιο σχεδιασμο.Οχι σαν κατι αμερικανικα που ειναι λες και οι δημιουργοι ηταν ζαβλακωμενοι οταν τα καναν.Ντροπη δηλαδη.Λυπαμαι τα παιδακια που δεν θα μαθουν ποτε πως ειναι τα αληθινα κινουμενα σχεδια...(θα μου πειτε γουστα,αλλα θα μορουν καν να χουν μια αποψη αφου δεν φτιαχνουν κατι παρομοιο με εκεινα τα ωραια ή δεν τα ξαναδειχνουν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μπορώ να δω το Hostel σήμερα και την επόμενη να βάλω Princess and the frog. :hmm: Σιγά!
Όλοι χρειαζόμαστε να έχουμε κάτι για να ξεχνιόμαστε.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Όλοι κρύβουν το παιδί μέσα τους. Εγώ ξέρω και μεγάλους που βλέπουν.Πολλές φορές έχουν και μηνύματα που μικροί δεν τα καταλαβαίναμε ενώ τώρα που αρχίζουμε να μεγαλώνουμε τα καταλαβαίνουμε!!!Όπως καταλάβατε βλέπω.. Μου αρέσουν πολύ οι εταιρίες disney/dream works/pixar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εγω παλι δεν βλεπω...καθολου! αντε να δω μια φορα το χρονο!
εδω και 4 περιπου χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
λαλαλα
Και εγώ αγαπώ κινούμενα σχέδια! Δεν είναι τίποτα το τραγικό μωρέ!;)
Εγώ έχω κόλλημα με τα pokemon και τα στρουμφάκια!:whistle:
Μ'αρέσουν πολύ οι ταινίες κινουμένων σχεδίων [peter pan,barbie(ναι ναι...ξέρω ηαηαηα),tom&jerry]!
Έχει και άλλα που θα έβλεπα με ευχαρίστηση αλλά δεν μου έρχοναι τώρα!
:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
-power ranger
-pokemon
-χελωνονιτζακια
-μαγια η μελισσα
-μικρη λουλου
-μπομπ ο μαστορας
και τωρα τα βαριεμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eγώ θυμήθηκα ένα παιδικό που έδειχνε στην ετ1 τους Μοοmin


το dragonball


και τον φίλο μας τον calimero
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki362

Νεοφερμένος

Η maraki362 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κι εγω τρελενομαι για τα παιδικα!!!!!!ειδικα για ενα δελφινακι αστυνομικο που εβλεπα οταν ημουν μικρη αλλα τωρα δεν το δειχνουν πια:(:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!!!! ICE AGE , MADAGASCAR, 3G FORCE κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top