Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Γεια και χαράαα!!!! Τι κάνουμε?

Εγώ απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες των διακοπών μου, γιατί από Κυριακή πρωί... θα φτιάχνω καφέδες! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,814 μηνύματα.
Καλημερααα τι γινεστε; Σήμερα τελευταία μέρα δουλειάς απο 20 του μηνός παλι, και οχι τίποτα άλλο,είχα συνηθίσει τον δίσκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Καλημερααα τι γινεστε; Σήμερα τελευταία μέρα δουλειάς απο 20 του μηνός παλι, και οχι τίποτα άλλο,είχα συνηθίσει τον δίσκο :P

Aaa! Ούλτρα μου δεν ήξερα ότι δουλεύεις!:clapup: Μπράβο!
Ε, συνάδελφοι είμαστε σχεδόν. Και εγώ με καφέδες ασχολούμαι! χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,814 μηνύματα.
Aaa! Ούλτρα μου δεν ήξερα ότι δουλεύεις!:clapup: Μπράβο!
Ε, συνάδελφοι είμαστε σχεδόν. Και εγώ με καφέδες ασχολούμαι! χαχα:P

Για ένα laptop τα κανω όλα Stavri :hehe:
Eγω και με καφεδες και με φαγητα :P Ο αδερφος εκεινου που εχει την καφετερια έιχε και εστιατοριο ακριβως διπλα απο τη καφετερια, ενας τοιχος τους χωριζει και προσφατα το εκαναν ενιαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Aaa! Ούλτρα μου δεν ήξερα ότι δουλεύεις!:clapup: Μπράβο!
Ε, συνάδελφοι είμαστε σχεδόν. Και εγώ με καφέδες ασχολούμαι! χαχα:P
Πφφφφφφφφφφφ μονο εγω δεν δουλευω?Λεω στους γονεις μου να δουλεψω και μου λενε να κατσω να ξεκουραστω.Και τους ρωταω εγω γιατι να μην δουλεψω επειδη εχουμε τα πολλα λεφτα ?Δεν ξερω ισως δουλεψω στο ιντερνετ καφε που πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλημέραα ! Τώρα ειδα ότι υπάρχει αυτό το θέμα και θέλω να σας ρωτήσω κατι ( άσχετο βέβαια , αλλα δεν πειράζει ) . Ξέρετε κάποιο καλό tennis club στην Αθήνα ( Νότια Προάστια ) για να μπορώ να παίξω και τον Αύγουστο , καθώς όλα κλείνουν ή να ενδιαφέρεται κάποιος από εσάς να νοικιάσουμε ένα γήπεδο για 1-1,5 ώρα και να παίξουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πάντως μπορεί να γκρινιάζω που δε θα κάνω καθόλου διακοπές κλπ κλπ αλλά καταλήγω ότι το προτιμώ απ' το να μην δούλευα καθόλου όλο το καλοκαίρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πάντως μπορεί να γκρινιάζω που δε θα κάνω καθόλου διακοπές κλπ κλπ αλλά καταλήγω ότι το προτιμώ απ' το να μην δούλευα καθόλου όλο το καλοκαίρι..
Και οι διακοπές μια ιδέα είναι γιατί όταν τελειώσουν και επιστρέψεις αισθάνεσαι σαν να μην έφυγες καθολου , επομένως don't worry . Αλλά τώρα που είπες για δουλειά , ξέρεις αν ως φοιτήτρια είναι εύκολο να βρω μια part time δουλειά για να ενισχύσω λίγο τα οικονομικά μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το εύκολο και το δύσκολο είναι σχετικά στις μέρες μας όταν μιλάμε για δουλειά :P

Παίζει ρόλο αν έχεις κανα γνωστό κλπ καθώς και για ποια περιοχή μιλάμε.Είναι θέμα και πόσο επιλεκτική είσαι στο τι θες να κάνεις. Πάντως νομίζω ότι για τα απλά (service κλπ) αν αρχίσεις να αφήνεις τηλ σε μαγαζιά,έχεις καλές πιθανότητες. Εγώ αυτό που κάνω όταν είμαι στην πόλη που σπουδάζω (τώρα κάνω πρακτική,το ζήτησα από τη σχολή και με αντιστοίχισαν,οπότε είναι τελείως διαφορετικό), είναι να αφήνω τηλ κλπ σε μαγαζιά που κατά καιρούς βγάζουν φυλλάδια. Δεν είναι στάνταρ μεροκάματο,μια στις τόσες κάθεται,αλλά είναι πολύ καλό χαρτζιλίκι για αυτό που κάνεις.
Μετά μπορείς πάντα να κοιτάξεις για κανα ιδιαίτερο,ή να προσέχεις κανα παιδάκι κλπ κλπ κλπ. Φρόντισε να ενημερώσεις όλους τους γνωστούς σου γιατί προκύπτουν από κει που δεν το περιμένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,816 μηνύματα.
Πάντως μπορεί να γκρινιάζω που δε θα κάνω καθόλου διακοπές κλπ κλπ αλλά καταλήγω ότι το προτιμώ απ' το να μην δούλευα καθόλου όλο το καλοκαίρι..

Σημασία έχει ότι κάνεις κάτι παραγωγικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
:D

Εσύ διακοπάρεις παιδί μου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,816 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πού διαμένεις δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλημέρααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιόλο:look:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τζααααααααααααααα φαίρυ (ούλτρα πάουερ) :redface:

καιρό είχα να το πω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καφέεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
freddo espresso γλυκό! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


έφτασεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top