Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,835 μηνύματα.
Λοιπόν ischoolίτες και ischoolίτισσες!! Αυριο πρωί πρωί με τη δροσούλα φευγώ για την όμορφη θεσσαλονίκη για την 5ημερη εκδρομή μας! Να περάσουμε καλα όλοι
Eις το επανιδείν! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μια χαρά!Να μας έρθετε!:yes:
Και να περάσετε καλά πάνω απ'όλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι μου λέτε,αλλά ΓΛΙΤΩΣΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ τη φυσική δε τη γλυτώνω αύριο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αύριο γράφουμε και εμείς φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,835 μηνύματα.
Μόλις έφτασα στην πανέμορφη Θεσσαλονίκη :-D
Καλησπέρες btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πως σε φάνηκε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και εδώ θα είμαστε ξανά από αύριο για άλλη μια χρονιά παρέα με την καφετέρεια! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Well hello και καλή χρονιά να έχουμε! Ποσό βαριέμαι τα after 12 πάρτυ στα κλαμπ. Θα προτιμούσα να κοιμηθώ με το που φάω τη βασιλόπιτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Well hello και καλή χρονιά να έχουμε! Ποσό βαριέμαι τα after 12 πάρτυ στα κλαμπ. Θα προτιμούσα να κοιμηθώ με το που φάω τη βασιλόπιτα...

Βασιλόπιτα :inlove: πρώτη φορά την πετυχαίνω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βασιλόπιτα :inlove: πρώτη φορά την πετυχαίνω :'(

Εσυ την έφτιαξες; Φλουρί έβαλες; Γιατί εμείς παραλίγο να το ξεχάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εσυ την έφτιαξες; Φλουρί έβαλες; Γιατί εμείς παραλίγο να το ξεχάσουμε :P

Κι εγώ παραλίγο:P
:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Well hello και καλή χρονιά να έχουμε! Ποσό βαριέμαι τα after 12 πάρτυ στα κλαμπ. Θα προτιμούσα να κοιμηθώ με το που φάω τη βασιλόπιτα...

εγω δεν εχω ιδεα τι φαση θα παίξει σημερα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,835 μηνύματα.
Well hello και καλή χρονιά να έχουμε! Ποσό βαριέμαι τα after 12 πάρτυ στα κλαμπ. Θα προτιμούσα να κοιμηθώ με το που φάω τη βασιλόπιτα...
Ναι ναι! Ούτε'γω τα μπορώ. Μάλλον θα κάτσω σπίτι και θα μαζευτώ με την παρέα μου να δουμε καμια ταινια or sth με πιτσο/μπυρο κατασταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σο σο σο... Σοκολατένια;;; Φέρε κομμάτι :clapup:

Φέτος σοκολατένια 8) και φαίνεται πεντανόστιμη :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εγω δεν εχω ιδεα τι φαση θα παίξει σημερα


Εμείς εδώ μόνο σκύλο-κλαμπάκια έχουμε και κόβω φλέβα. Σε συναυλία των black keys πήγαινα άνετα πάντως :redface: έχω σταμπάρει κι ένα μαγαζάκι στην Αθηνα με τέτοια μουσική και μόλις ξαναπάω θα περάσω μια βολτίτσα...

Κανένα καινούριο του Παντελιδη ξέρουμε; Μην πάω και κάθομαι αμίλητη ακούνητη :whistle:

Ναι ναι! Ούτε'γω τα μπορώ. Μάλλον θα κάτσω σπίτι και θα μαζευτώ με την παρέα μου να δουμε καμια ταινια or sth με πιτσο/μπυρο κατασταση :P
Αχ ζηλεύω :/: πολύ θα ήθελα να περάσω πρωτοχρονιά με τους φίλους μου μόνο. Αλλά εμείς κάθε χρόνο μαζευόμαστε οικογενειακά και στο τσακίρ παίζουμε και χαρτάκι :D
Φέτος σοκολατένια 8) και φαίνεται πεντανόστιμη :happy:
Εμένα μου λες! Τέλεια ειναι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμείς εδώ μόνο σκύλο-κλαμπάκια έχουμε και κόβω φλέβα. Σε συναυλία των black keys πήγαινα άνετα πάντως :redface: έχω σταμπάρει κι ένα μαγαζάκι στην Αθηνα με τέτοια μουσική και μόλις ξαναπάω θα περάσω μια βολτίτσα...

Κανένα καινούριο του Παντελιδη ξέρουμε; Μην πάω και κάθομαι αμίλητη ακούνητη :whistle:


Αχ ζηλεύω :/: πολύ θα ήθελα να περάσω πρωτοχρονιά με τους φίλους μου μόνο. Αλλά εμείς κάθε χρόνο μαζευόμαστε οικογενειακά και στο τσακίρ παίζουμε και χαρτάκι :D

Εμένα μου λες! Τέλεια ειναι :clapup:

ποιο μαγαζι; εγω αθηνα ειμαι αυτες τις μερες... Και με κουβαλανε σε μαλακιες.. Εγω θελω καμια ροκια να καταλαβουμε οτι ζουμε, οχι παντελιδες, οικονομοπουλους και λοιπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top