Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Με είδη δώρων δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο,μπορεί να υπάρχουν κάποια εποχιακά που ανοίγουν μόνο για λίγους μήνες αλλά και πάλι δεν νομίζω να βρεις εύκολα,άσε που οι τιμές λογικά θα είναι τσιμπημένες.Τι θέλεις να πάρεις?Για βιβλία προτείνω Ιανό,Public (και τα δύο έχουν παραρτήματα στο Cosmos,επίσης ο Ιανός έχει και στην Αριστοτέλους και το Public στην Τσιμισκή),για ηλεκτρονικά προτείνω επίσης Public,αλλά και Πλαίσιο,έχει κάπου στην είσοδο του περιφερειακού,όταν μπαίνεις στην πόλη με κατεύθυνση τη Χαλκιδική,και αν θέλεις κανένα βάζο ή μπιχλιμπίδι για το σπίτι απ'ό,τι ξέρω τα Βίκο πρέπει να έχουν καλές τιμές (η μητέρα μου δε χορταίνει να αγοράζει σε εκείνο το μαγαζί).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονικη θυμαμαι και ενα αλλο μαγαζι με είδη σπιτιου, το Butlers! Δεν ξερω τι άποψη εχετε γι'αυτο εσεις που ζείτε Θεσς αλλα εμενα μ'αρεσει και πηγαίνω κάθε φορά που ανεβαίνω Θεσσαλονικη :P Στην Αγίας Σοφίας ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Με είδη δώρων δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο,μπορεί να υπάρχουν κάποια εποχιακά που ανοίγουν μόνο για λίγους μήνες αλλά και πάλι δεν νομίζω να βρεις εύκολα,άσε που οι τιμές λογικά θα είναι τσιμπημένες.Τι θέλεις να πάρεις?Για βιβλία προτείνω Ιανό,Public (και τα δύο έχουν παραρτήματα στο Cosmos,επίσης ο Ιανός έχει και στην Αριστοτέλους και το Public στην Τσιμισκή),για ηλεκτρονικά προτείνω επίσης Public,αλλά και Πλαίσιο,έχει κάπου στην είσοδο του περιφερειακού,όταν μπαίνεις στην πόλη με κατεύθυνση τη Χαλκιδική,και αν θέλεις κανένα βάζο ή μπιχλιμπίδι για το σπίτι απ'ό,τι ξέρω τα Βίκο πρέπει να έχουν καλές τιμές (η μητέρα μου δε χορταίνει να αγοράζει σε εκείνο το μαγαζί).:)
Ο Ιανός και τα Public από εμένα ζουνε :P Στα πάμπλικ πάω κάθε Σάββατο και καθομαι με εναν καφε στο σαλονακι εκει και τελειώνω βιβλια :D

Στη Θεσσαλονικη θυμαμαι και ενα αλλο μαγαζι με είδη σπιτιου, το Butlers! Δεν ξερω τι άποψη εχετε γι'αυτο εσεις που ζείτε Θεσς αλλα εμενα μ'αρεσει και πηγαίνω κάθε φορά που ανεβαίνω Θεσσαλονικη :P Στην Αγίας Σοφίας ειναι.
Δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ.. Θα περάσω μια βόλτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Italiana : Να με περιμένεις να βρούμε μαζί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Italiana : Να με περιμένεις να βρούμε μαζί :D

Για τα Χριστουγεννα ετοιμάζομαι ρε συ, ξέρεις τι ψαχνω αλλα σσσσσ ούτε στον παπά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλημέρα, πρέπει να βγάλω γραμματική για το ecpe και κάθομαι κάνω μίνι μαραθώνιους supernatural.

Καλημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Kαλημέρα :bigarmhug εγώ πρέπει να πάω για ψώνια και να αγοράσω κάτι δωράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εμένα μόνο μια εβδομάδα με χωρίζει από το τέλος των αγγλικών αχχ:redface:
Το πρόγραμμά έχει διάβασμα όμως.

Καλημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για τα Χριστουγεννα ετοιμάζομαι ρε συ, ξέρεις τι ψαχνω αλλα σσσσσ ούτε στον παπά :worry:

Ούτε στον παπά :P στην αρχή το κοιτούσα και ήμουν::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Kαλημέρα :bigarmhug εγώ πρέπει να πάω για ψώνια και να αγοράσω κάτι δωράκια.

Και εγώ πρέπει, αλλά απο βδομάδα (ιιιιιιχ σιχαίνομαι).:P:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σόφη μου; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έλα καλέ. Ποιον κλαίμε; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έλα καλέ. Ποιον κλαίμε; :'(
Εμένα :(
Άντε να τελειώνουμε με τα διαγωνίσματα. Δε γίνεται άλλο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συμπάσχω με φυσική και μαθηματικά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γειααα
(Πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ; :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πολύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ :rant::rant::xtipao::verymad: :knife::knife::rant::kill::kill::kill::ropalo:

Αυτός ο τρισκατάρατος ο φυσικός μας, μας είπε λέει ότι θα γράψουμε διαγώνισμα β τριμήνου ΠΡΙΝ τα Χριστούγεννα,κι εγώ τώρα πρέπει να καλύψω κενά ενός ολόκληρου μήνα μέχρι την Τρίτη!!!!!!!!!!!!!!:eek::mad:

Την κατάρα μου να'χει όπου κι αν βρίσκεται!!!!Και αυτός (ο φυσικός μου) και αυτό το τρισάθλιο το βιβλίο του υπουργείου!!!Να περπατάει και να πέφτει στον ίσιο δρόμο,να κάθεται στο παγκάκι και να τον κουτσουλάνε τα πουλιά,να μην τον αφήνουν σε ησυχία τα σκυλιά!!! (έκανα και ομοιοκαταληξία τρομάρα μου)
:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
καλό διάβασμα και καλά διαγωνίσματα παιδάκια,εγώ παρασκευή φεύγω :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
καλό διάβασμα και καλά διαγωνίσματα παιδάκια,εγώ παρασκευή φεύγω :smoke:

Για πού με το καλό? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top