Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όχι,απλά είπα στη μαμά μου να μου φέρει το βιβλίο που κάνουμε του χρόνου να την κάνω από τώρα να μη με πιάσει αμόκ όταν έρθει η ώρα της.

Τι μυαλό είσαι εσύ ρε κοπελιά, μέχρι να ξεκινήσεις την Γ θα την ξέρεις μια χαρά και μετά απλά θα κάνεις επαναλήψεις! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι μυαλό είσαι εσύ ρε κοπελιά, μέχρι να ξεκινήσεις την Γ θα την ξέρεις μια χαρά και μετά απλά θα κάνεις επαναλήψεις! :clapup:

Καλά,μην φανταστείς πως σκοτώνομαι διαβάζω 1,2 μαθήματα την εβδομάδα,αλλά απ΄το τίποτα καλό είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Φέτος,πχ που έχω την Ιστορία κ/νσης έχω εφαρμόσει το σύστημα "Γράφω ΟΛΟ το μάθημα στο τετράδιο".
Καλα αυτο δεν ειναι λιγο κουραστικο να γραφεις στο τετραδιο ολο το μαθημα?Εγω το ειχα εφαρμοσει προς το τελος στην βιολογια κατευθυνσης και δεν μου πολυαρεσε.Προτιμω να το λεω παρα να το γραφω.Αλλα θα μου πεις και στα διαγωνισματα δεν το γραφουμε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ποιος μαθαίνει παπαγαλία μετάφραση;:confused:
Όλοι θα μου πείτε τώρα.
*επαναπροσδιορισμός*
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ; :|

Την κάνω δύο χρονιές μόνη μου και τη θυμάμαι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλα αυτο δεν ειναι λιγο κουραστικο να γραφεις στο τετραδιο ολο το μαθημα?Εγω το ειχα εφαρμοσει προς το τελος στην βιολογια κατευθυνσης και δεν μου πολυαρεσε.Προτιμω να το λεω παρα να το γραφω.Αλλα θα μου πεις και στα διαγωνισματα δεν το γραφουμε?:hmm:
Και μόνο να κάθομαι να φωνάζω το μάθημα μου προκαλεί κούραση.:P Άσε που είμαι οπτικός τύπος οπότε όσο γράψω τόσο θυμάμαι και τέλος,βελτιώνω και το γραπτό λόγο.:hehe:

Ποιος μαθαίνει παπαγαλία μετάφραση;:confused:
Όλοι θα μου πείτε τώρα.
*επαναπροσδιορισμός*
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ; :|
Την κάνω δύο χρονιές μόνη μου και τη θυμάμαι:worry:
Αχ,μακάρι να σας έκαναν αναλυτική στα Αρχαία,εκτός και αν έχετε καμία θεά και την προλαβαίνει.:P
Για τη μετάφραση είναι μέχρι να δεις τη σύνταξη της Αντιγόνης,τόοοσα άγνωστα κάνω και πια χωρίς βοήθεια,ε,στην Αντιγόνη φτάνω στο σημείο και πάω στις γλωσσικές παρατηρήσεις: "Τι είναι το τάδε;" "Α,αυτό." Βουτάω την φωτοτυπία με τη μετάφραση το λέω 8 φορές απ'έξω,επόμενος στίχος.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όχι,απλά είπα στη μαμά μου να μου φέρει το βιβλίο που κάνουμε του χρόνου να την κάνω από τώρα να μη με πιάσει αμόκ όταν έρθει η ώρα της.
Και το βιβλίο αλλάζει του χρόνου (ή η ύλη αλλάζει του χρόνου) :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και το βιβλίο αλλάζει του χρόνου (ή η ύλη αλλάζει του χρόνου) :devil:
Η ύλη θα αλλάξει μην είσαι τόσο κακούλης μαζί μου,γιατί σας εύχομαι πράγματα.:whistle: Το βιβλίο ίδιο μένει,η ύλη και να αυξηθεί πάλι θα΄χω καλύψει μέρος της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχ,μακάρι να σας έκαναν αναλυτική στα Αρχαία,εκτός και αν έχετε καμία θεά και την προλαβαίνει.:P
Για τη μετάφραση είναι μέχρι να δεις τη σύνταξη της Αντιγόνης,τόοοσα άγνωστα κάνω και πια χωρίς βοήθεια,ε,στην Αντιγόνη φτάνω στο σημείο και πάω στις γλωσσικές παρατηρήσεις: "Τι είναι το τάδε;" "Α,αυτό." Βουτάω την φωτοτυπία με τη μετάφραση το λέω 8 φορές απ'έξω,επόμενος στίχος.:hehe:

Η μετάφραση που κάνουμε στο σχολείο φέτος suuuuucks.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Όχι,απλά είπα στη μαμά μου να μου φέρει το βιβλίο που κάνουμε του χρόνου να την κάνω από τώρα να μη με πιάσει αμόκ όταν έρθει η ώρα της.

Αααστέρι είσαι και μέχρι του χρόνου... :happy:
Πάντως πολλά πράγματα δεν θα αλλάξουν σίγουρα.

Η μετάφραση που κάνουμε στο σχολείο φέτος suuuuucks.:P

Όλο το πακετάκι των αρχαίων γενικά sucks αλλά τέλος πάντων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νομίζω η δομή είναι καλύτερη απ'του γυμνασίου. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Φοιτητες της Αθηνας θα πατε στο παρτυ στο Boutique την Παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τζιτζίκι μου. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,813 μηνύματα.
Καλησπέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τζιτζίκι μου. :hug:
Σόφη μου :hug:

Διαβασματάκι ωραίο *.*
Λατινικούλια, γνωστούλι και ιστοριουλίτσα :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Να ρωτησω κάτι άσχετο, ξέρει κανείς κανένα καλό μαγαζάκι με είδη δώρων στη Θεσσαλονίκη?? Έτσι να προετοιμαζόμαστε για τα Χριστούγεννα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top