Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
καλημέρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
καλημεραααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Καλημέρα καλημέρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλημέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρααα!

Πήγε κανείς για εγγραφή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Ααααααααα φεύγω νωρίτερα απ'ό,τι υπολόγιζα! Ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :clapup::clapup::D

κι εγω!!! 3 μερες νωριτερα μονο αλλα και παλι :D πηγαινε να δεις την πρωτευουσα και πες μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Καλημέρααα!

Πήγε κανείς για εγγραφή; :P
ναι εγω!τα κομματοσκυλα σε περιμενουν απο την εισοδο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι εγω!τα κομματοσκυλα σε περιμενουν απο την εισοδο:P

Είχε κόσμο όταν πήγες; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλημέραα.
Εγώ στις 22 θα πάω.Να μην πάω μόνη μου δηλαδή; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σοβαρα τσοκο τι ωρα ξυπνησες χθες?
:P
Καλο μερι σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Καλημέραα.
Εγώ στις 22 θα πάω.Να μην πάω μόνη μου δηλαδή; :Ρ
ε..κ να πας μονη σου δν πειραζει...απλα θ σε πρηξουν...αν ομως εχεις κπν (ειδικα αν ειναι απο το ιδιο τμημα) τοτε πολυ καλυτρερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ε..κ να πας μονη σου δν πειραζει...απλα θ σε πρηξουν...αν ομως εχεις κπν (ειδικα αν ειναι απο το ιδιο τμημα) τοτε πολυ καλυτρερα!!
Έχω γνωστούς αλλά από το ίδιο τμήμα κανέναν...Ελπίζω να μην ψάχνω ώρα την γραμματεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Έχω γνωστούς αλλά από το ίδιο τμήμα κανέναν...Ελπίζω να μην ψάχνω ώρα την γραμματεία. :P
χαχα...μην ανησυχεις δεν θα την ψαχνεις...ειναι πολυ ευκολο να τη βρεις...ειναι στον τριτο οροφο του κτιριου διοικησης του απθ..μολις φτασεις στον τριτο οροφο θα προχωρησεις στο διαδρομο μεχρι να δεις ενα γραφειο που γραφει απ εξω γραμματεια τμηματος ψυχολογιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
χαχα...μην ανησυχεις δεν θα την ψαχνεις...ειναι πολυ ευκολο να τη βρεις...ειναι στον τριτο οροφο του κτιριου διοικησης του απθ..μολις φτασεις στον τριτο οροφο θα προχωρησεις στο διαδρομο μεχρι να δεις ενα γραφειο που γραφει απ εξω γραμματεια τμηματος ψυχολογιας.
A ωραίαα.Τώρα μένει να βρω το κτίριο δοιήκησης. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
A ωραίαα.Τώρα μένει να βρω το κτίριο δοιήκησης. :hehe:
https://www.hist.auth.gr/sites/default/files/ΤοπογραφικόΑΠΘ.pdf
ειναι το νουμερο 12...ειναι πανω στην εγνατια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
life12 τα γλυκά παχαίνουν...
Σοβαρα τσοκο τι ωρα ξυπνησες χθες?
:P
Καλο μερι σε ολους

7:32 :confused:
βασικά όταν λες χτες εννοεις την κυριακη; αστα ειχα κοιμηθει παλι το πρωι μεχρι τις 4 παρα κοιμομουν :redface: είμαι υπναρού εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ευχαριστώώ :D
παρακαλω...αν ημουν κ στ ιδιο τμημα μαλλον θ μπορουσα ν σ βοηθησω κ σ αλλα θεματα...αλλα δεν ειμαι
παρολα αυτα αν χρειαστεις κ κατι αλλο κ μπορω ν βοηθησω πες μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
παρακαλω...αν ημουν κ στ ιδιο τμημα μαλλον θ μπορουσα ν σ βοηθησω κ σ αλλα θεματα...αλλα δεν ειμαι
παρολα αυτα αν χρειαστεις κ κατι αλλο κ μπορω ν βοηθησω πες μου.:)
Οκ.Έγινε.Και πάλι ευχαριστώ.
Βασικά εδώ μέσα ένα άτομο έχω δει στο ίδιο τμήμα και αυτός πρωτοετής.Από το σχολείο μου και από τα γύρω σχολεία κανένας άλλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top