Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έχουν έρθει προσωπικότητες και προσωπικότητες εκει 8)
Εγώ, εγώ και η μαμά μου, εγώ και ο μπαμπάς μου, η μαμά2 μόνη της, η ξαδέρφη σου με την μαμά της γενικότερα πολύς καλός και διάσημος κόσμος:redface:

Η ξαδέρφη μου το κουκλάκι;:inlove:
Εσύ να ξανάρθεις να δεις την κολλητή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γεια χαρα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Γειαααα!!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Hello there!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μόλις είδα 2 φωτογραφίες που είχα βγάλει με το απουσιολόγιο όταν το πήρα σπίτι μου :p

Ωραίες στιγμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Μόλις είδα 2 φωτογραφίες που είχα βγάλει με το απουσιολόγιο όταν το πήρα σπίτι μου :p

Ωραίες στιγμές...
Ιχ αυτό το απουσιολόγιο σκέτος εφιάλτης ήτανε Παναγία μου!!! Ένα βάρος και μισό!! Σιχαμένο! :sick::mad:
Το τι έχω τραβήξει εξαιτίας του δε λέγεται..κανονική εκμετάλλευση!!! :verymad:

Προς μαθητές γυμνασίου κυρίως: μακριά από το απουσιολόγιο...απουσιολόγιο και πράσινα άλογα :whistle::mad::mad: μη στενοχωριέστε αν βγάλατε 20 παρά 1 ή παρά 2...γλιτώσατε από ένα τεράστιο μπελά ;)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Δεν θελω να ξαναδω απουσιολογιο...:P Πραγματικα οχι... θα το δωσω στον επόμενο καλύτερο μαθητή! Tαλαιπωρία,εκμετάλλευση,ευθυνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
+1 στα παιδιά από πάνω. Δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ, από την πρώτη λυκείου είχα αυτή την ευθύνη.

Άγχος, ευθύνες και χίλια δυο...Απλά, οι φωτογραφίες που είχα βγάλει με το απουσιολόγιο μου θύμισαν τα χρόνια του σχολείου που τελείωσα φέτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δεν θελω να ξαναδω απουσιολογιο...:P Πραγματικα οχι... θα το δωσω στον επόμενο καλύτερο μαθητή! Tαλαιπωρία,εκμετάλλευση,ευθυνη..
Ακριβώς αυτό..στην Α' λυκείου ήμασταν 3 άτομα με το μεγαλύτερο βαθμό στο τμήμα και δεν το ήθελα με τίποτα..όταν είχε περάσει ο διευθυντής να ρωτήσει ποιοι έχουν το μεγαλύτερο βαθμό με το ζόρι το έλεγα :P τελικά το πήρε αυτός που ουσιαστικά το ήθελε :P και εγώ με την άλλη κοπέλα ήμασταν αναπληρωματικές και όταν έλειπε πάλι δεν το έπαιρνα..έκανα την ανήξερη.."α εγώ πρέπει να πάω να το πάρω; πάνε πάρτο εσύ" :P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Η ξαδέρφη μου το κουκλάκι;:inlove:
Εσύ να ξανάρθεις να δεις την κολλητή σου

Αν έρθει μέχρι αύριο το απόγευμα που φεύγω εγώ,θα δει κ εμένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
+1 στα παιδιά από πάνω. Δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ, από την πρώτη λυκείου είχα αυτή την ευθύνη.

Άγχος, ευθύνες και χίλια δυο...Απλά, οι φωτογραφίες που είχα βγάλει με το απουσιολόγιο μου θύμισαν τα χρόνια του σχολείου που τελείωσα φέτος..
Εγώ σε όλο το γυμνάσιο το είχα, με εναλλαγές στα τρίμηνα, γιατί βλέπεις ήμασταν και πολλοί με το μαγαλύτερο βαθμό :P
Μετά απ' όσα τράβηξα, όταν πήγα στο λύκειο το απέφευγα συνεχώς..έκανα ό,τι περνούσε απ' το χέρι μου για να μην το πάρω..γιατί κάθε χρόνο ήμουν ανάμεσα σ' αυτούς που το έπαιρναν :mad: και μετά μου λέγαν οι υπόλοιποι ειρωνικά "ε τι να κάνουμε; να μη διάβαζες τόσο Κωνσταντίνα!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό..στην Α' λυκείου ήμασταν 3 άτομα με το μεγαλύτερο βαθμό στο τμήμα και δεν το ήθελα με τίποτα..όταν είχε περάσει ο διευθυντής να ρωτήσει ποιοι έχουν το μεγαλύτερο βαθμό με το ζόρι το έλεγα :P τελικά το πήρε αυτός που ουσιαστικά το ήθελε :P και εγώ με την άλλη κοπέλα ήμασταν αναπληρωματικές και όταν έλειπε πάλι δεν το έπαιρνα..έκανα την ανήξερη.."α εγώ πρέπει να πάω να το πάρω; πάνε πάρτο εσύ" :P:lol::lol:
Hσουν σχετικα τυχερή! Μετα απο εμενα ο επομενος καλυτερος βαθμος ειναι το 14 :P ( Ναι ναι ετυχα διαβαστερο τμήμα :P ) Και απ'οτι καταλαβα ο υπευθυνος δεν θελει να το δωσει σε μαθητη κατω του μετριου! Οπότε...θα το παρω και την τελευταια χρονια..:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
καλό κουράγιο!!!;)..δε μασάμε εμείς οι απουσιολόγοι..δε θα μας κάνουν εμάς ό,τι θέλουν!!! :mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
+1 στα παιδιά από πάνω. Δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ, από την πρώτη λυκείου είχα αυτή την ευθύνη.

Άγχος, ευθύνες και χίλια δυο...Απλά, οι φωτογραφίες που είχα βγάλει με το απουσιολόγιο μου θύμισαν τα χρόνια του σχολείου που τελείωσα φέτος..
Ατιμο πραμα το απουσιολογιο :P Και το κουραστικο ειναι να πηγαινεις σε σχολειο οπου τα γραφεια ειναι δυο οροφους πανω απο την ταξη σου..Με καμια 20αρια σκαλια ο καθε οροφος..:whistle:

καλό κουράγιο!!!;)..δε μασάμε εμείς οι απουσιολόγοι..δε θα μας κάνουν εμάς ό,τι θέλουν!!! :mad::mad::P
Και ομως μας κανουν! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Απ' όπου και να το πιάσεις δεν έχει κανένα θετικό..το μόνο καλό ίσως που θα μπορούσες να πεις είναι ότι την 1η χρονιά στο γυμνάσιο σε μαθαίνουν πιο γρήγορα οι καθηγητές ως καλό μαθητή αλλά και κι αυτό πάλι δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι καλοί δε φαίνονται στην πορεία!
Τρίχες!! Να' χουμε ν' ασχολούμαστε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Πιο βολικο θα ηταν να ειχε ο υπευθυνος του τμηματος απουσιολογιο παρα οι μαθητες..Που ο λογος βασικα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Και ομως μας κανουν! :hmm:
Δεν πρέπει να το επιτρέψουμε..ειδικά στο λύκειο είχα νευριάσει τόσο πολύ που τις λίγες φορές που έτυχε να το πάρω τα' χωνα κανονικά...όποιος λείπει ΑΠΟΥΣΙΑ..θα "φύγω" την άλλη ώρα μη μου βάλεις απουσία..μαγκιές..άμα είσαι μάγκας θα φύγεις και απουσία κανονικά θα πάρεις..μάθαμε τώρα :beating: :sly:
:kill::kill:

Oυφ τα είπα (νομίζω:P) και ξαλάφρωσα..χωρίς παρεξήγηση :worry::P

Ναι σιγά μην έπαιρνε ο καθηγητής το απουσιολόγιο!:P Θα σου λεγε "τόσα έχω να κάνω θα γίνω και απουσιολόγος τώρα; δε φτάνει που κάθομαι και μετράω τις απουσίες σας που τις κάνατε ακανόνιστες ώρες και στέλνω χαρτιά στο σπίτι σας όταν κάνετε πολλές και έχω κι ένα άλλο σωρό πράγματα στο κεφάλι μου που αφορούν το σχολείο και το τμήμα σας (λέμε τώρα:P)"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Δεν πρέπει να το επιτρέψουμε..ειδικά στο λύκειο είχα νευριάσει τόσο πολύ που τις λίγες φορές που έτυχε να το πάρω τα' χωνα κανονικά...όποιος λείπει ΑΠΟΥΣΙΑ..θα "φύγω" την άλλη ώρα μη μου βάλεις απουσία..μαγκιές..άμα είσαι μάγκας θα φύγεις και απουσία κανονικά θα πάρεις..μάθαμε τώρα :beating: :sly:
:kill::kill:

Oυφ τα είπα (νομίζω:P) και ξαλάφρωσα..χωρίς παρεξήγηση :worry::P

Ναι σιγά μην έπαιρνε ο καθηγητής το απουσιολόγιο!:P Θα σου λεγε "τόσα έχω να κάνω θα γίνω και απουσιολόγος τώρα; δε φτάνει που κάθομαι και μετράω τις απουσίες σας που τις κάνατε ακανόνιστες ώρες και στέλνω χαρτιά στο σπίτι σας όταν κάνετε πολλές και έχω κι ένα άλλο σωρό πράγματα στο κεφάλι μου που αφορούν το σχολείο και το τμήμα σας (λέμε τώρα:P)"
Bγάλε το άχτι σου :P
Ναι ναι ολο δουλεια ειναι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Απλά όταν ρωτάνε οι καθηγητές "ποιος έβγαλε πάνω από 19/18", να κάνετε την πάπια :P
Εγώ έτσι κάνω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Απλά όταν ρωτάνε οι καθηγητές "ποιος έβγαλε πάνω από 19/18", να κάνετε την πάπια :P
Εγώ έτσι κάνω :hehe:
Ή ρωτάνε ο τάδε ποιος είναι;
Εκεί τι θα κάνεις;
Την πάπια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top