Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
παιδιά εχω μια απορία :P

πότε θα ξανακάνουμε
κανα τουρνουά σκάκι
εδώ στο i-school :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=HqQLAQZM7xw

Φώναξε πιο δυνατά και βγάλε όλη σου την ένταση
μη σταματάς πουθενά έλα να φτάσουμε στην έκσταση
φώναξε πιο δυνατά εκφράσου αγάπη μου ελεύθερα
στον ουρανό πιο κοντά θέλω να νιώσεις ότι σ΄έφερα

:inlove: :kissing: :galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μείνω στην ελβετία. :P

Έχω παει στη Γενευη, όταν πήγαμε με το σχολειο στο CERN :P
Αχ εγώ θα ήθελα πολυ να μένω στην Ιταλία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχω παει στη Γενευη, όταν πήγαμε με το σχολειο στο CERN :P
Αχ εγώ θα ήθελα πολυ να μένω στην Ιταλία :(
Σε μισώ για αυτό. :hehe: Εγώ πότε θα πάω; :'(
Έχεις πάει ιταλία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ναι :D Ήταν τόσο όμορφα, είχα παει Βενετία, Ρώμη, φλωρεντια, Βερόνα και Μιλανο, άνετα θα εμενα Ρώμη ή Μιλανο :redface:
Για τη Γενευη δεν τρελάθηκα και τόσο. Ωραία πόλη ήταν, ένα βράδυ που είχαμε βγει εξω όμως κατα τις 9 δεν κυκλοφορούσε ψυχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι :D Ήταν τόσο όμορφα, είχα παει Βενετία, Ρώμη, φλωρεντια, Βερόνα και Μιλανο, άνετα θα εμενα Ρώμη ή Μιλανο :redface:
Για τη Γενευη δεν τρελάθηκα και τόσο. Ωραία πόλη ήταν, ένα βράδυ που είχαμε βγει εξω όμως κατα τις 9 δεν κυκλοφορούσε ψυχή :P
Χαχαχαχα η τρίτη λυκείου που ήταν πριν από τη δική μου χρονιά πήγαν ιταλία και είπαν ότι και εκεί δεν κυκλοφορούν έτσι αργά. Εμείς πήγαμε Κωνσταντινούπολη και ήταν εξαιρετικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στη Ρώμη θυμάμαι οτι έβλεπα κόσμο εξω, σίγουρα περισσότερο απ'οτι στη Γενευη :P
Εμεις θα πηγαιναμε και φέτος Ολλανδία-Βέλγιο και όπου αλλού μας έβγαζε τέλος πάντων αλλα λόγω πανελληνίων δεν δηλώσαμε πολλά άτομα συμμετοχή και τελικά δεν θα γίνει η εκδρομή..! Έχουμε μια απίθανη καθηγήτρια που τα κανονιζει όλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στη Ρώμη θυμάμαι οτι έβλεπα κόσμο εξω, σίγουρα περισσότερο απ'οτι στη Γενευη :P
Εμεις θα πηγαιναμε και φέτος Ολλανδία-Βέλγιο και όπου αλλού μας έβγαζε τέλος πάντων αλλα λόγω πανελληνίων δεν δηλώσαμε πολλά άτομα συμμετοχή και τελικά δεν θα γίνει η εκδρομή..! Έχουμε μια απίθανη καθηγήτρια που τα κανονιζει όλα!!
Είναι πολύ ωραία στις πολυήμερες εκδρομές με το σχολείο! Προσωπικά έχω υπέροχες αναμνήσεις από αυτές! :D
Α και σε εμάς έπεσε μια πρόταση για ολλανδία αλλά έβγαινε ακριβά όπως η ιταλία και η βαρκελώνη οπότε επιλέξαμε την πόλη που μας βόλευε όλους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
παιδιά εχω μια απορία :P

πότε θα ξανακάνουμε
κανα τουρνουά σκάκι
εδώ στο i-school :P
Τώρα που δεν πατάει πόδι ο Γιώργος, πρέπει να τα κάνω εγώ τα πινακάκια... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
καλημέραα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!
Έχω παει στη Γενευη, όταν πήγαμε με το σχολειο στο CERN :P
Αχ εγώ θα ήθελα πολυ να μένω στην Ιταλία :(
Πρόσφατα συνάντησα μία παλιά συμμαθήτριά μου που πήγαν με το σχολείο τους στο CERN και τους πήγαν Ιταλία-Ελβετία-Γαλλία!!!Και θα πάνε και του χρόνου πάλι στο CERN !!!Μακάρι να μπορούσα να πάω κι εγώ!Ελπίζω πάντως του χρόνου στο σχολείο μου να κάνουν καμιά καλή εκδρομή και να πάμε Παρίσι!Πέρσι πήγαμε Γερμανία και Στρασβούργο στη Γαλλία(Στρασβούργο :inlove:)!Φέτος πήγαν Ρώμη.(εγώ δεν πήγα και δεν πρόκειται να πάω Ιταλία γιατί δεν μου αρέσει καθόλου :pfff:)Του χρόνου πάντως ΠΡΕΠΕΙ να πάμε Παρίσι!Θα φύγω από το γυμνάσιο χωρίς να έχω πάει στην πόλη του Φωτός??? :hmm: :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!

Πρόσφατα συνάντησα μία παλιά συμμαθήτριά μου που πήγαν με το σχολείο τους στο CERN και τους πήγαν Ιταλία-Ελβετία-Γαλλία!!!Και θα πάνε και του χρόνου πάλι στο CERN !!!Μακάρι να μπορούσα να πάω κι εγώ!Ελπίζω πάντως του χρόνου στο σχολείο μου να κάνουν καμιά καλή εκδρομή και να πάμε Παρίσι!Πέρσι πήγαμε Γερμανία και Στρασβούργο στη Γαλλία(Στρασβούργο :inlove:)!Φέτος πήγαν Ρώμη.(εγώ δεν πήγα και δεν πρόκειται να πάω Ιταλία γιατί δεν μου αρέσει καθόλου :pfff:)Του χρόνου πάντως ΠΡΕΠΕΙ να πάμε Παρίσι!Θα φύγω από το γυμνάσιο χωρίς να έχω πάει στην πόλη του Φωτός??? :hmm: :confused::P

Tυχερός είσαι που κάνετε εκδρομές στο εξωτερικό στο γυμνάσιο,εμείς μέχρι την παραλία πηγαίναμε και πολύ μας ήταν :hehe:
Και εμείς είχαμε πάει Ιταλία-Ελβετία-Γαλλία,ήταν πάρα πολύ ωραία!! Είχαμε πάει το καλοκαίρι και πριν από λίγο καιρό είχα πάει Ιταλία με τους γονείς μου, οπότε επισκέφθηκα την ιταλία δύο φορές μέσα σε λίγους μήνες. Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Tυχερός είσαι που κάνετε εκδρομές στο εξωτερικό στο γυμνάσιο,εμείς μέχρι την παραλία πηγαίναμε και πολύ μας ήταν :hehe:
Και εμείς είχαμε πάει Ιταλία-Ελβετία-Γαλλία,ήταν πάρα πολύ ωραία!! Είχαμε πάει το καλοκαίρι και πριν από λίγο καιρό είχα πάει Ιταλία με τους γονείς μου, οπότε επισκέφθηκα την ιταλία δύο φορές μέσα σε λίγους μήνες. Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ :inlove:

Παραλία?:worry:Πήγατε παραλία με το σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
τι κακό έχει η εκδρομή στη παραλία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
τι κακό έχει η εκδρομή στη παραλία :P

Ότι πρέπει να βλέπεις τους καθηγητές (50+ χρονών) με μαγιό!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Ότι πρέπει να βλέπεις τους καθηγητές (50+ χρονών) με μαγιό!!!:P

σιγά μη βάλουν μαγιό
με τα ρούχα θα μείνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σοφιαααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τις ώρες μετράω. Θέλω να τελειώνω δεν μπορώ άλλο. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top