Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη μαρία. :P
Το ηξερα 8). Στρωθηκα για τα καλα σημερα ομως:P
Τι κανεις;

δεν ειμαι καλαααααα
σημερααααα :P

τι κανετε ρε παιδες

Τελιωνω τις ταλαντωσεις:D εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Το ηξερα 8). Στρωθηκα για τα καλα σημερα ομως:P
Τι κανεις;

Τελιωνω τις ταλαντωσεις:D εσυ;
δινω μαχη
δε μπορω να πω τι μαχη
θα εχει αρνητικες συνεπειες για μενα :worry::worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δινω μαχη
δε μπορω τι μαχη
θα εχει αρνητικες συνεπειες για μενα :worry::worry::/:

Τι ειδους μαχη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έβγαλα πολλά πράγματα στα αρχαία σήμερα!!!!Ευτυχία:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι να κάνω ρε μαρία.. Διαβάζω βίο βίο ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έβγαλα πολλά πράγματα στα αρχαία σήμερα!!!!Ευτυχία:D:D

Το φβ και η κακη επιρροη ( εγω) φταιγαμε:redface: oder?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Το φβ και η κακη επιρροη ( εγω) φταιγαμε:redface: oder?

Ακριβώς!!!:P
Θα μου πεις και τώρα στο ischool είσαι αλλά τώρα κάνω διάλειμμα!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι να κάνω ρε μαρία.. Διαβάζω βίο βίο ;ρ
Ελααα εφτασε το τελος... Βασικα η αρχη ειναι γιατι αν περασεις βιλολογικο θα καψεις εγκεφαλο και θα γινεις σαν την μανα μου :whistle:


Ακριβώς!!!:P
Θα μου πεις και τώρα στο ischool είσαι αλλά τώρα κάνω διάλειμμα!!:whistle:

Τι κακια ρε φιλε:P.
* Η φιλτατη Μυρτω δεν σηκωνει το τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ελααα εφτασε το τελος... Βασικα η αρχη ειναι γιατι αν περασεις βιλολογικο θα καψεις εγκεφαλο και θα γινεις σαν την μανα μου :whistle:


Τι κακια ρε φιλε:P.
* Η φιλτατη Μυρτω δεν σηκωνει το τηλ

Ρε τι λες στην κοπέλα;
Μπες στο τσατ να σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχα μαρία εγώ βιολόγος θα γίνω o κόσμος να χαλάσει. Είναι το όνειρο της ζωής μου. ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν μπορώωωωωωω να διαβάσωωωω Έκθεσηηηηηηηηηηηηη :whistle:
Έχω μία απορία. Πώς μπορείτε να διαβάζετε μέχρι τις 3 το βραδυ;; Εγώ ειδικά αυτές τις μέρες, αν φτάσω μέχρι τις 10 να διαβάζω θεωρώ τον εαυτό μου ήρωα :P Δεν έχω κουράγιο για πιο αργά και δεν αποδίδω κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με λίγη θέληση όλα γίνονται ;ρ
Βασικά με πιάνει υπερένταση το βράδυ αρχίζω διάβασμα και δεν καταλαβαίνω πως περνάει η ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πόσο την αγαπώ τη βιολογία γενικής;Το πιο χαλαρό μάθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν μπορώωωωωωω να διαβάσωωωω Έκθεσηηηηηηηηηηηηη :whistle:
Έχω μία απορία. Πώς μπορείτε να διαβάζετε μέχρι τις 3 το βραδυ;; Εγώ ειδικά αυτές τις μέρες, αν φτάσω μέχρι τις 10 να διαβάζω θεωρώ τον εαυτό μου ήρωα :P Δεν έχω κουράγιο για πιο αργά και δεν αποδίδω κιόλας...

Εγώ είμαι λίγο χαλαρός τώρα τελευταία. :P Έχω πολύ καλή ψυχολογία και νομίζω θα βγει σε καλό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πόσο την αγαπώ τη βιολογία γενικής;Το πιο χαλαρό μάθημα....
Είναι υπέροχο μάθημα, όντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ειχε γκοτζιλα με κινεζο στη λεσχη
μπλιαχχχχ αηδιααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έκθεση θεωρία εγώ δεν μπορώ να διαβάσω. Τα άλλα παλεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είναι υπέροχο μάθημα, όντως..

Ποτέ δεν μπήκα στον κόπο να ανοίξω το βιβλίο...είναι όντως τόσο ωραίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
2 βδομαδες για εξεταστικη :worry::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ποτέ δεν μπήκα στον κόπο να ανοίξω το βιβλίο...είναι όντως τόσο ωραίο;
Για μένα που με αρέσει η βιολογία ναι είναι πολύ ωραίο και εύκολο..
Σε άλλους που την επέλεξαν μόνο για να αποφύγουν τα μαθηματικά πχ δεν αρέσει και πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top