Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ έκθεση διαβάζω.. Για πόσο δεν ξέρω xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
^^ ανοσια στο αγχος εχω εγω:P
* και δινω για πτυχιο σε 14 μερες :look:
Εγώ δίνω Πανελλήνιες σε 3 μέρες. Πάμε κόντρα; :P
Δεν χρειάζεται άγχος.Αν διαβάζεις όπως πρέπει γιατί να αγχωθείς;:) Keep calm.
Και εγώ έκθεση διαβάζω.. Για πόσο δεν ξέρω xD
Εγώ βρήκα ένα site με σχεδιαγράμματα και αφού με άφησαν στο μαγαζί είπα να μην χαζέψω στο youtube.Έχει πολλά θέματα...
Μετά θα διαβάσω Βιο Γενικής και ξανά Έκθεση. :D Για αυτές τις 3 μέρες θα το λατρέψω το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ δίνω Πανελλήνιες σε 3 μέρες. Πάμε κόντρα; :P
Δεν χρειάζεται άγχος.Αν διαβάζεις όπως πρέπει γιατί να αγχωθείς;:) Keep calm.
Παραμυθιαζομαι... Ξερω πολυ καλα τι θα συμβει... Απο που να αρχισω... Νιωθω πιο αδιαβαστη απο ποτε:P
- Ντοιτς λοβερ για τα αγγλικα:redface:

3 μερες ε;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα θεά!

Αυτό θα τραγουδάω στη φυσική xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παραμυθιαζομαι... Ξερω πολυ καλα τι θα συμβει... Απο που να αρχισω... Νιωθω πιο αδιαβαστη απο ποτε:P
- Ντοιτς λοβερ για τα αγγλικα:redface:

3 μερες ε;:/:
3 + σήμερα ουσιαστικά. :P

Χαχαχα εγώ αγγλικά δεν αγχωνόμουν . Στο C2 είχα πάθει μεγάλη νίλα στα προφορικά...Με έβαλαν με έναν άσχετο που άργησε και νόμιζα ότι θα δώσω μόνη μου.:worry:
Γερμανικά παραλίγο να λιποθυμήσω την πρώτη φορά στα προφορικά. :D (τρόπος του λέγειν)
Αλλά σοβαρά είχα λουστεί στον ιδρώτα.Μετά την εξέταση γύρισα σπίτι κλαίγοντας.Φυσικά ήξερα ότι με είχαν κόψει. :P
Τη δεύτερη φορά πήγα χαλαρά και πέρασα. Ευτυχώς είχαν πρώτα την προφορική εξέταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,808 μηνύματα.
Κώστας Μπίγαλης - Γειτόνισσα. Άντε να ανέβει λίγο η διάθεση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
3 + σήμερα ουσιαστικά. :P

Χαχαχα εγώ αγγλικά δεν αγχωνόμουν . Στο C2 είχα πάθει μεγάλη νίλα στα προφορικά...Με έβαλαν με έναν άσχετο που άργησε και νόμιζα ότι θα δώσω μόνη μου.:worry:
Γερμανικά παραλίγο να λιποθυμήσω την πρώτη φορά στα προφορικά. :D (τρόπος του λέγειν)
Αλλά σοβαρά είχα λουστεί στον ιδρώτα.Μετά την εξέταση γύρισα σπίτι κλαίγοντας.Φυσικά ήξερα ότι με είχαν κόψει. :P
Τη δεύτερη φορά πήγα χαλαρά και πέρασα. Ευτυχώς είχαν πρώτα την προφορική εξέταση.

Προφορικα γερμανικων! Πριν μπω μεσα εβαλα τα κλαματα:redface:. Μολις μπηκα στο κτιριο και ειδα την κοπελα με την οποια θα μπαιναμε μαζι ηρεμισα:P την ηξερα... Ειχαμε παει μαζι εκδρομη πριν 1 βδομαδα ( με αλλο σχολειο). Εξεταζομουν στον 2ο οροφο και ανεβαιναμε τις σκαλες αργα αργα... Οσο ανεβαιναμε αυτη αγχωνοταν ολο και πιο πολυ... Εγω ενα θελω την κυρια μου ειπα και μου εφυγε το αγχος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Προφορικα γερμανικων! Πριν μπω μεσα εβαλα τα κλαματα:redface:. Μολις μπηκα στο κτιριο και ειδα την κοπελα με την οποια θα μπαιναμε μαζι ηρεμισα:P την ηξερα... Ειχαμε παει μαζι εκδρομη πριν 1 βδομαδα ( με αλλο σχολειο). Εξεταζομουν στον 2ο οροφο και ανεβαιναμε τις σκαλες αργα αργα... Οσο ανεβαιναμε αυτη αγχωνοταν ολο και πιο πολυ... Εγω ενα θελω την κυρια μου ειπα και μου εφυγε το αγχος:P
Εγώ δε θυμάμαι με ποιον έδινα. :Ρ Άγνωστο μάλλον.
Ρε είδες στο B2 στο Goethe το πρώτο θέμα στο προφορικά είναι άρθρο. Εγώ έπιασα λάθος νόημα και έλεγα μαλακίες. :redface:
Και μου λέει η εξετάστρια "Διάβασε το άλλη μια." . Κ εγώ συνέχησα τα ίδια....Μεγάλη πίκρα :P Το δεύτερο μέρος με τις εικόνες μου άρεσε.
Εγώ αυτό ακούω.Δεν είναι πολύ χαρούμενο ; ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ δε θυμάμαι με ποιον έδινα. :Ρ Άγνωστο μάλλον.
Ρε είδες στο B2 στο Goethe το πρώτο θέμα στο προφορικά είναι άρθρο. Εγώ έπιασα λάθος νόημα και έλεγα μαλακίες. :redface:
Και μου λέει η εξετάστρια "Διάβασε το άλλη μια." . Κ εγώ συνέχησα τα ίδια....Μεγάλη πίκρα :P Το δεύτερο μέρος με τις εικόνες μου άρεσε.



Εγώ αυτό ακούω. Δεν είναι πολύ χαρούμενο ^_^

Αχ το αρθρο:/: οι εικονες ειναι γαματες :inlove: εγω χθες εμαθα πως στο C1 θα ειναι μια ασκηση που θα πρεπει να εχω διαβασει ενα βιβλιο και θα μου κανουν ερωτησεις περιεχομενου και υφους πανω σε αυτο :look:
* η κυρια μου αφηνει τα καλυτερα για το τελος:whistle:

Εγω εχω κολλησει επι 4 μερες με αυτο το αριστουργημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Άσχετο, μόλις έκανε σεισμό εδώ στον Βόλο και κράτησε πολλή ώρα :eek: και σημερα το πρωί συζητούσαμε για σεισμούς στο φροντιστήριο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Άσχετο, μόλις έκανε σεισμό εδώ στον Βόλο και κράτησε πολλή ώρα :eek: και σημερα το πρωί συζητούσαμε για σεισμούς στο φροντιστήριο..!

Ειναι τουλαχιστον ολοι/ολα καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
κ εδω εγινε;;;; :worry:

https://www.seismoi.gr/

περιμενω να δω ποσο ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν ήταν παρά πολυ δυνατός αλλά κράτησε αρκετά, και εγώ περιμένω να δω πόσο ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παίζει να έγινε και εδώ σεισμός; Γιατί κάτι κατάλαβα αλλά δεν είμαι σίγουρη. ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μένω Θάσο και ήταν πάρα πάρα πολύ δυνατός και ήμουν στο μπαλκόνι και τρόμαξα πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μένεις θάσο; Ο.ο

Ουάου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ εδω δεν κατάλαβα τίποτα. Δυτική Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top