Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Καλημέρααα.
Ούτε εγώ πάω σχολείο. 2-3 άτομα είναι στην ΄Γ Λυκείου λόγω απουσιών.

Ζωάρα κάνεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ουου ναι.Τί λες τώρα... :P
Έχω ξενερώσει τη ζωή μου.Γιατί έπρεπε να είναι φέτος οι εκλογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Ουου ναι.Τί λες τώρα... :P
Έχω ξενερώσει τη ζωή μου.Γιατί έπρεπε να είναι φέτος οι εκλογές;

Θα με θυμηθείς όταν θα είσαι φοιτήτρια με το καλό...;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αμήν και πότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Κι εγω βαριέμαι τρομερά σπίτι!Η όρεξη για διάβασμα κάπου έχει κρυφτει και δεν μπορώ να την βρω! :P
Όσο για την φετινή νικήτρια της Eurovision..Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δεν μου άρεσε σαν θέαμα αλλά ήταν ένα ωραίο τραγούδι που σου μένει πολύ εύκολα και πραγματικά ο άνθρωπος είχε μια πολύ ωραία φωνή!Χτες,λοιπόν,μπήκα από περιέργεια στη σελίδα της στο Facebook και έβλεπα παντού τόσο προσβλητικά σχόλια από ανθρώπους που με στεναχώρησαν γιατί σκέφτηκα πώς μπορεί να ένιωσε αυτός ο άνθρωπος όταν τα είδε!Έχεις μια γνώμη άνθρωπε μου;Μην την λες τόσο έντονα γιατί κι ο άλλος άνθρωπος είναι,έχει αισθήματα!Εγώ ένα θα πω: μαγκιά του που κατάφερε να κερδίσει και μαγκιά του που υποστηρίζει κάτι και δεν φοβάται να το βγάλει προς τα έξω!Γιατί πιστεψτε με σχεδόν όλοι μας έχουμε ιδέες και απόψεις που κολωνουμε να τις εξωτερικεύσουμε γιατί φοβόμαστε το "τι θα πει ο κόσμος"!Οι εποχές άλλαξαν κι ο κόσμος εξελίσσεται..Πάρτε το χαμπάρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι ζούμε σε μια εποχή που είναι εύκολο να εξωτερικεύεις τις σκέψεις σου ή τα αισθήματά σου. Ακόμη και αν το κάνεις, εισπράττεις άσχημη απάντηση. Φέρτε παράδειγμα τους εαυτούς σας πρώτα. Δυστυχώς επαληθεύεται ο Θουκυδίδης σε κάθε περίσταση. Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν ποτέ. Μόνο οι κοινωνικές αναγκαιότητες εξελίσσονται χωρίς να γνωρίζουμε αν είναι προς καλού ή κακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
It's been the toughest day of spring so far
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Φτάνουν πια τα σχόλια κατά της Contsita....ρατσιστές!
Της πρηξατε τα @@@δια της κοπελας!..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γεια σας :D

Πω, πωω..πόσο καιρό έχω να γράψω εδώ μέσα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ακόμη και τον φραπέ να τον πετυχαίνω με τα χίλια ζόρια...Μη σας τύχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω εχω λιωσει αυτο Undo...
Για εμενα επρεπε να ειναι στην 1η 3αδα... Μαζι με την Ισπανια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ' αυτό τι έχουν να απαντήσουν τα μέλη του φόρουμ; :P

Eγω εχω ακουσει δεν υπαρχει στην ουσια ''bi''. Οι μπαι ειναι γκει που υποκρινονται. Και χωρις να το εχω πολυψαξει (για να ειμαι ειλικρινης δεν με πολυενδιαφερει κιολας) μαλλον συμφωνω με αυτη την αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αχ οχι το undo.. πρωτη φορα εκλαψα με κομματι ευροβυζιον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
η κοντσίτα είναι απεσταλμένη του σατανά επί γης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Που σαι ρε γιαννννναρρρααααααα :D πως πας ρεεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Που σαι ρε γιαννννναρρρααααααα :D πως πας ρεεε;
Da f@ck.
Είπε για την Κονσίτα και δεν κάνεις χαμό;:confused:
Καλέ,τι έγινε;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
η κοντσίτα είναι απεσταλμένη του σατανά επί γης.

Ποιανού Σατανά; Από το δικό μας Γαλαξία ή από άλλους Γαλαξίες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Da f@ck.
Είπε για την Κονσίτα και δεν κάνεις χαμό;:confused:
Καλέ,τι έγινε;:hehe:
ΕΞΑΨΗ ΣΟΥ ΛΕΕΕΩ
Ποιανού Σατανά; Από το δικό μας Γαλαξία ή από άλλους Γαλαξίες; :hmm:
it's many-worlds, dont mess with that :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καλημερααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top